.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1

    Post Възможно ли е да съм бременна?

    Здравейте!Вчера бях с приятелят ми при което двамата се възбудихме доста ,но нямахме презерватив затова решихме да го направим без.Не беше точно секс ами 5-6 мушвания след което го извади и свърши пред очите ми.Има ли шанс да съм заченала от така наречената предеякулационна течност ,защото и овулацията ми почва днес (уж по календар)?За допълнение хименът ми не е разкъсан
    Последно редактирано от Mariq K : 09-02-2018 на 12:50

  2. #2
    anonymous1043668
    Guest
    Много обичам такива теми...

    Иначе не мисля, но най-сигурния начин е да си направиш тест, ако нещо се съмняваш просто отиваш на лекар..

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Много обичам такива теми...

    Иначе не мисля, но най-сигурния начин е да си направиш тест, ако нещо се съмняваш просто отиваш на лекар..
    И аз обмислях този вариант но за тест трябва да минат от 7 до 12 дена ,а ако чакам толкова ще психясам съвсем

  4. #4
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Mariq K Виж мнението
    И аз обмислях този вариант но за тест трябва да минат от 7 до 12 дена ,а ако чакам толкова ще психясам съвсем
    Ами теста е най бързия вариант. Не мисля че има за какво да се тревожиш...

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Ами теста е най бързия вариант. Не мисля че има за какво да се тревожиш...
    Мерси дано да е така

  6. #6
    Успокой се! Няма нужда да се притесняваш толкова. Ако толкова много те притеснява правиш тест и това е. Но шансът да забременееш от предеякулационна течност е малък. Но за следващия път ползвай презерватив. Странно ми е на мен как ще свърши от 5-6 вкарвания?

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от JustToAsk Виж мнението
    Успокой се! Няма нужда да се притесняваш толкова. Ако толкова много те притеснява правиш тест и това е. Но шансът да забременееш от предеякулационна течност е малък. Но за следващия път ползвай презерватив. Странно ми е на мен как ще свърши от 5-6 вкарвания?
    Аз пък съм чувала ,че точно в нея се намирали “най-подвижните” сперматозоиди и затова шансът бил голям и определено следващият път ще си спестя тези главоболия....Преди това инаше около 10-15 минути “орална любов” ,така че не е само от мушванията

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от Mariq K Виж мнението
    свърши пред очите ми
    На носа???

    Не си бременна, хименът пък какво общо има?

    ЕДИТ:
    Всъщност как те penetrate-ва 5-6 пъти без да ти скъса химена?
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  9. #9
    След секс, хименът не ти е скъсан. В това няма логика. Въпреки, че не е, как очакваш да забренееш. А ти увери ли се че е скъсан?
    Ако толкова много притеснението те преследва. Купи си няколко теста за бременност и ги използвай след 14 дена.

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    На носа???

    Не си бременна, хименът пък какво общо има?

    ЕДИТ:
    Всъщност как те penetrate-ва 5-6 пъти без да ти скъса химена?
    Не беше на лицето ,просто го видях че свършва “извън мен”.Просто помислих че може да има и не го беше вкарал дори целият.

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от BlacklaslalNigga Виж мнението
    След секс, хименът не ти е скъсан. В това няма логика. Въпреки, че не е, как очакваш да забренееш. А ти увери ли се че е скъсан?
    Ако толкова много притеснението те преследва. Купи си няколко теста за бременност и ги използвай след 14 дена.
    Не го беше вкарал целият и предполагам че не е понеже нямаше никакво кървене или болка.

  12. #12
    Не знам защо някои хора си мислят че този химен е заместител на презерватив и докато го имат не могат да забременят
    Освен това не е задължително да има кръв първия път, може да ти е скъсан от преди, както и има (малка) възможност да си родена без. Та недейте да придавате такава важност на това нещо.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  13. #13
    Да. В предеякулацията има активни сперматозоиди, макар и те да не са много, но може да се забременее.Рано е за тест! Трябва да има поне един ден на закъснение.И за кръвен ти е рано. Трябва поне 11 дни да минат от евентуалното зачеване.Най - добре се успокой и не бързай да откачаш. И да е станало нещо не можеш да го върнеш.
    Последно редактирано от elia_666 : 09-05-2018 на 18:15
    I will be always watching you!!!

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от Mariq K Виж мнението
    Здравейте!Вчера бях с приятелят ми при което двамата се възбудихме доста ,но нямахме презерватив затова решихме да го направим без.Не беше точно секс ами 5-6 мушвания след което го извади и свърши пред очите ми.Има ли шанс да съм заченала от така наречената предеякулационна течност ,защото и овулацията ми почва днес (уж по календар)?За допълнение хименът ми не е разкъсан
    Няма как да си бременна. Ама за хименът възможно е да не е разкъсан, защото съм чувала, че имало някои по-еластични, които се късали след два три пъти. А и щом не си бил в овулация...Спокс!

  15. #15
    Мила моя, само паниката ти ще ти докара до неприятности. Повод за притеснения нямаш. 3 години си го правя редовно без и все още и 1 сперматозоидче не е нацелило пътя. Сега не казвам, че не е възможнно ама чак токова паника не бива сега.

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от ymmit Виж мнението
    Мила моя, само паниката ти ще ти докара до неприятности. Повод за притеснения нямаш. 3 години си го правя редовно без и все още и 1 сперматозоидче не е нацелило пътя. Сега не казвам, че не е възможнно ама чак токова паника не бива сега.
    Мила моя, ако бях на твое място, щях да ида да се прегледам дали всичко ми е наред.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си