.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Притеснявам се за първия си път!!!

    Здравйте аз съм момче на 16 години мога да кажа добре изглеждащо и здраво "ходя на фитнес", та така това няма нищо общо със историята ми. Има едно момиче което всеки път като я видя ме възбужда доста. От доста време съм си мислел да и пиша, нали по този въпрос да правим секс, защото знам че тя не би отказала, чувал съм от приятели, че ме харесва. Но проблема идва от там, че много се притеснявам, не от размера а защото досега не съм го правил и мисля, че няма да я задоволя и ще свърша много бързо, Моля помогнете, дайте ми някакви съвети какво да правя!

  2. #2
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Кво ти пука дали ще я задоволиш или не? Ако се чудиш още малко как става ще изпуснеш да топнеш чушката.

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от YUPO Виж мнението
    Здравйте аз съм момче на 16 години мога да кажа добре изглеждащо и здраво "ходя на фитнес", та така това няма нищо общо със историята ми. Има едно момиче което всеки път като я видя ме възбужда доста. От доста време съм си мислел да и пиша, нали по този въпрос да правим секс, защото знам че тя не би отказала, чувал съм от приятели, че ме харесва. Но проблема идва от там, че много се притеснявам, не от размера а защото досега не съм го правил и мисля, че няма да я задоволя и ще свърша много бързо, Моля помогнете, дайте ми някакви съвети какво да правя!
    Еми като свършиш бързо ще я повториш.

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2007
    Мнения
    348
    Влезнах в сайта да търса една снимка на аватара ми и случайно попаднах на темата ти. Въпреки, че е от близо 1 месец пусната, реших да ти напиша моето мнение по въпроса, защото ме върна назад във времето, когато бях и аз на 16 и би могло да е полезно за още хора

    Запомни следното - НЕ ОТЛАГАЙ,А ДЕЙСТВАЙ максимално бързо!
    Колкото повече мислиш сценарии, дали ще си добър или какво тя ще си помисли, пък дали няма да си помисли друго - губиш време, губиш увереност и губиш фокус от целта.
    И ще ти кажа нещо, като човек , който е бил на 16 преди 13 години .
    Няма никакво значение дали ще се изложиш или ще се представиш блестящо. Хората забравят с времето нещата, променят се, мисленето също и дори променят спомените си. Когато съм бил в твоята ситуация и не съм действал, защото съм се вайкал, както теб, понеже ме е било и срам, винаги са се преебавали нещата. Дали някой друг се е намирал да свърши работа, или мацката си е тръгвала, или още 1000 варианта... Ще те е яд след време, че не си действал, да знаеш. За нищо не ме е било яд, когато съм пробвал и съм се провалял.
    А и има момичета колко искаш. Нито ще е първата нито ще е последната. Ако видиш, че няма да се получат нещата, next! И запомни, че момичетата се водят от емоцията, за разлика от мъжете. Да не говорим за вашата възраст, където липсва и опит и мн лесно може да я залъжеш. И дори да се прецакат нещата заради тебе, запомни - това е опит. Колкото повече опитваш, толкова по-добър ставаш. Това важи за всеки аспект от живота. И за финал - нормално е да са зле нещата първия път. Връсниците ти може да те лъжат, колко големи ебачи са и т.н. гарантирам ти, че не са!
    ...

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си