.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6

Тема: Подаръци

  1. #1

    Подаръци

    Хей, хей
    Привет
    Скоро моя приятелка става на 15 и се чудя какво да й подаря... Давайте предложения. А на вас кой ви е любимия подарък? А какво бихте искали да имате??

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Подари и някоя книга, да се образова момичето.

  3. #3
    anonymous1043668
    Guest
    Най хубавия вариант е да дадеш пари, да си купи каквото си хареса, не разбрах защо хората си мислят, че като дадеш пари на някого е неуважително, тъй като това е най хубавия подарък.. Иначе виж какво и харесва (книги, дрехи, аксесоари тн.) и и вземи нещо по нейн стил..

  4. #4
    https://boxtoremember.com/

    Тук има много интересни кутии с изненади за поводи, по интереси, професии и други. Оригинални са и към всеки подарък в кутията има послание. Момичетата са много точни и реагират бързо

  5. #5
    Хубав подарък за момиче е парфюм, особено ако му познавате вкуса и знаете какво ще му хареса. На най-близките ми приятелки съм поръчвала маркови парфюми онлайн. Серията на Кристина Агилера е уникална - препоръчвам, ако харесвате по-леки и свежи аромати.

  6. #6
    На моя съученичка й поръчах голям несесер, защото нейният беше доста старичък. Мисля, че е хубав подарък за тийнейджър. Аз също бих го харесала.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си