.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 31
  1. #1

    Cool Как да го накарам да страда?

    Здравейте! На 20 години съм и преди известно време започнах да излизам с едно момче. Отначало беше много заинтригуван от мен , но след това ми стана ясно , че иска просто секс . Наскоро приключих сериозна връзка и реших да опитам тази авантюра. Но се оказа , че е пълен глупак с надуто его , който си мисли , че може да притежава всички просто защото е богат. Та въпросът ми е как бих могла да го зарежа по начин , който да го постави на мястото му ? Не , че съм лош човек , просто на някои хора трябва да им се покаже поне веднъж в живота откъде изгрява слънцето )

  2. #2
    anonymous1043668
    Guest
    Не си хаби времето с някви идиоти.То такива има хиляди. Тях живота ще ги научи..

  3. #3
    Голям фен Аватара на s0b1esk1
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    Измерение София
    Мнения
    617
    Надери му колата. Ще е все едно му дереш по сърцето
    WE ARE NOT ANGELS!

  4. #4
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Нали се сещаш, че само факта, че тоя си мисли, че целия свят му е длъжен понеже е богат, го прави велик в неговите си очи. Тоест не е свикнал и егото му не би трябвало да приема леко, ако някоя го отреже.
    Следователно, само да му 'зарязвам те'ще му нарани душата. Така, че просто си го зарежи и си продължавай с живота, за какво ще се занимаваш допълнително и ще си хабиш нервите, за да мислиш начини с които ще го накараш да страда. Глупаво е.
    На 20 си все пак, не на 15. Не се занимавай с простотии, както казаха по-горе - живота ще го научи.
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

  5. #5
    Желаеш да накараш друг човек да страда. Ще изхабиш още енергия в името на същия човек, да изготвиш план, как да го нараниш, като преди това си дала достатъчно енергията си за него. Желаеш продължаваш дасе тровиж още с него ли?
    А този акт, който искаш да извършиш към него не е ли проява на същото надуто его от твоя страна? Да си погалиш егото, защото си се чувствала използвана. Секс, става с двама, т. е. ти си избрала да спиш него, и ти да се задоволиш. Сама си взела решението да се впуснеш тази авантюра. Съответно на теб никой не ти е виновен. Да, от една страна и той има вина, ако те е подлъгал като ти е казал, че иска да бъде с теб, а главната му идея е да си задоволява нуждите. Но този тип хора, както горе бе написано, живота ще ги научи.

  6. #6
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Алооу, за какво ми триете мненията не мога да разбера? И се криете!
    Значи Вие, модераторите, заставате зад желанието на авторката (мастия - да, така им се вика, вижте в тълковния речник за справка) да направи на някого мръсно. Мръсно мръсно и то на мъж след мъж... Не стига, че е сложила край на една връзка заради меркантилни мечти, които има с настоящия си, а сега иска да му прави гадости, защото не й задоволява меркантилните мечти както си е мечтаела.

  7. #7
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Petq3452 Виж мнението
    Здравейте! На 20 години съм и преди известно време започнах да излизам с едно момче. Отначало беше много заинтригуван от мен , но след това ми стана ясно , че иска просто секс .
    А ти какво искаш от тая връзка?!
    Ти представяш ли си интимна връзка между големи хора без секс ?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  8. #8
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Значи първо ти си му се дала на готово, а сега го обвиняваш за това, което е? Проблема си е единствено в теб. Човек първо опознава партньора си, после се разкрачва пред него..

  9. #9
    Значи как така да го зарежеш? Нали е само секс или не съм разбрала нещо?

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Силно ме съмнява, че ще му повлияеш по някакъв начин с това твое зарязване.

  11. #11
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от Petq3452 Виж мнението
    Здравейте! На 20 години съм и преди известно време започнах да излизам с едно момче. Отначало беше много заинтригуван от мен , но след това ми стана ясно , че иска просто секс . Наскоро приключих сериозна връзка и реших да опитам тази авантюра. Но се оказа , че е пълен глупак с надуто его , който си мисли , че може да притежава всички просто защото е богат. Та въпросът ми е как бих могла да го зарежа по начин , който да го постави на мястото му ? Не , че съм лош човек , просто на някои хора трябва да им се покаже поне веднъж в живота откъде изгрява слънцето )
    Свий му портфейла

  12. #12
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Алооу, за какво ми триете мненията не мога да разбера? И се криете!
    Значи Вие, модераторите, заставате зад желанието на авторката (мастия - да, така им се вика, вижте в тълковния речник за справка) да направи на някого мръсно. Мръсно мръсно и то на мъж след мъж... Не стига, че е сложила край на една връзка заради меркантилни мечти, които има с настоящия си, а сега иска да му прави гадости, защото не й задоволява меркантилните мечти както си е мечтаела.
    Първо , предишната ми връзка не е приключила , защото съм мастия и съм кроила мечти с настоящия си. Този дори не го познавах тогава , но както и да е . Да , модераторите ще застанат зад желанието ми , защото не съм употребила обиди или цинизми. И недей да бъдеш с предразсъдъци преди да знаеш точната сутиация .

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Свий му портфейла
    Добра идея

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от Marinela_D Виж мнението
    Значи как така да го зарежеш? Нали е само секс или не съм разбрала нещо?
    След като спах с него , разбрах какви са му били само намеренията

  16. #16
    Супер фен Аватара на paradosou
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    2 413
    Сама казваш, че е целял да си легнете, не друго. Следователно и при най-завидната изобретателност, не съществува вариант да му повлияеш емоционално - не се е влюбил, не си е представял да сте във връзка, как да му стане скапано?! Не говоря така, за да се почувстваш като незначителна идиотка... Предупреждавам, че е доста възможно да измислиш нещо, да го приложиш и... накрая да си проличи, че не е толкова трогнат, колкото си очаквала, от което пък ти да си двойно разочарована.

    И да ти хрумне дяволия с потенциал да го жегне поне откъм его, това ще е дребна работа и за няколко дни макс ще си каже "Какво пък толкова?"...
    Последно редактирано от paradosou : 09-05-2018 на 23:46

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от Petq3452 Виж мнението
    След като спах с него , разбрах какви са му били само намеренията
    Изчукай се с най-добрия му приятел.

  18. #18
    Изконсумирал те е. Освен, че си лека си и токсична. Кроиш зли планове докато все още не сте скъсали.

  19. #19
    Всичките варианти са времеконсумируеми и изискват отдаденост. Ти ще си сама птичка и пролет няма да направиш. Вариантът е да се намесиш по-кардинално в бъдещетите му събития. Тоест, контролиран процес на примерно следващите 10 запознанства с мацки. Тоест да ги познаваш и всички съвкупно да изиграят поредица от отблъсквания за да долови противарство в себе си което аджеба мънинко да промени. Какъвто и вариант да се измисли изисква създаване на проблеми за него, та послушай ги.. не се хаби. Преглътни собственото си его, хората сме за това за да се ползваме.

  20. #20
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Изобщо не си заслужава да влагаш време и енергия в желанието си да отмъстиш. За мен хората, които обичат да трупат бройки и да си играят по този начин с противоположния пол, независимо дали става въпрос за мъж или жена, са достатъчно наказани с тази неспособност да се задържат в дълга и моногамна връзка. Вместо да правиш лошо на него, направи добро за себе си. Порасни, прекрати контакт с въпросния човек и се фокусирай върху себеусъвършенстването си.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  21. #21
    Супер фен Аватара на tochko
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 394
    Съблечете се за секс, разсмей му се на члена и си тръгни като се погрижиш някой да разбере за всичко това.

  22. #22
    параноично ми е да предложа това, но тук няма ли някое момче, което да помогне на момичето и да сплаши тоя
    ~~~∞~~~
    алтер егото на galaxy29

  23. #23
    Да го сплашва за какво? Защото е лабилна и не може да преглътне предварително заявени желания? Може да не й е приятно и да не е съгласна, но трябва да уважава хората и тяхната свобода на избор. Неговия избор съответно и нейния е бил да се поебат, кои са обидени впоследствие е пост-фактум... Има много хора които могат да го сплашат, но това е комплексарско.

  24. #24
    не знай мн
    ~~~∞~~~
    алтер егото на galaxy29

  25. #25
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155

    Lightbulb

    Цитирай Първоначално написано от hardstaily Виж мнението
    параноично ми е да предложа това, но тук няма ли някое момче, което да помогне на момичето и да сплаши тоя
    Кво е това тъпо мислене, че автоматично щом е момиче, трябва да се намери някой балък да си жертва живота да й помага? И ако се появи кво? Да налети на бой на приятеля й ли? Ми, ако онзи му скърши ръчичките? Пак ли ще си е заслужавало?

    Ако автораката пък си пусне малко снимки може и да се появи някой навит де, ама стига да си я хареса (т.е. да не е твърде грозна за спасяване)
    Последно редактирано от TrollFactory : 09-27-2018 на 12:39

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си