.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Unhappy Сериозен проблем с приятеля ми.

    Здравейте аз съм едно много объркано момиче, което търси помощ.
    Проблемът е, че приятелят ми с който с които съм във връзка от 4 месеца не желае да прави секс с мен от 1 седмица вече. Започвам да се чудя какво да правя, моля за съвети, много ви благодаря.

  2. #2
    anonymous1043668
    Guest
    Такова нещо не бях чувала. Също така на колко години си? (това също има значение). Защо не се опиташ да говориш с него-може да има и свои проблеми по тая тема.

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Питай го дали всичко му е наред от кръста надолу.

  4. #4
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Може би е правил секс с друга и е лепнал нещо, от което следват два варианта:
    1. Не иска да разбереш.
    2. Не иска да го лепнеш и ти, но по-важно е и да не разбереш.
    И за 1 и 2 не бива да правите секс. Провери му из нещата дали не пие някакви антибиотици. Или тръгни да му духаш, за да видим с какъв предлог ще ти откаже.

  5. #5
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от nawes Виж мнението
    ...приятелят ми с който с които съм във връзка от 4 месеца не желае да прави секс с мен от 1 седмица вече.
    Най-вероятно вече прави секс с друга.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  6. #6
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Ако това е сериозен проблем, значи всички мъже имат сериозни проблеми с приятелките си поне веднъж в месеца..

  7. #7
    Просто го попитай! Варианти всякакви!
    Можеш до утре да гадаеш! Все пак ходите от 4 месеца, все трябва да можете са говорите за проблемите си.
    I will be always watching you!!!

  8. #8
    Ами трябва да го попиташ! Може вече да лашка друга или пък просто да е станал гей! Може да не му става?!? Може да не го задоволяваш и т.н. Трябва да го попиташ според мен!

    П.С. Сигурна ли си,че през тая седмица не си била в цикъл.

  9. #9
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от nawes Виж мнението
    Здравейте аз съм едно много объркано момиче, което търси помощ.
    Проблемът е, че приятелят ми с който с които съм във връзка от 4 месеца не желае да прави секс с мен от 1 седмица вече. Започвам да се чудя какво да правя, моля за съвети, много ви благодаря.
    Ми сигурно има някакъв проблем, поговори с него. Мъжете винаги искаме секс. Не искаме само ако сме болни, депресирани, имаме някакъв сериозен проблем, или нещото ни е отрязано и захвърлено на над 100 км.
    А може нещо в теб да го отблъсква, напр. миризма, външен вид, поведение, да си го обидила.
    Или пък последния път да се е издънил нещо и ся да го е срам.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си