.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 37 от общо 37
  1. #26
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от s0b1esk1 Виж мнението
    по принцип когато тече наказателно дело срещу теб в съда има 3 инстанции, а тук 2ма потребители се изживяват директно като 3та инстанция без първите 2 и нужните показания на обвиняемия. съветвам те да се дистанцираш от техните мнения и изчакай истинския разговор.
    По-полека, драги. Не сме в съда, за да екзалтираш като опитен юрист и да се нахвръляш така. Това е само форум и всеки може да се опита да е полезен с нещо на автора. В случая не мисля, че какъвто и да било разговор ще спаси връзката му за още дълго, ако изобщо етапът на техните взаимоотношения позовлява да наричаме това, което е в момента между тях все още като "връзка". Авторът трябва да разбере, че колкото по-малко е момичето, толкова по-малки са и шансовете за опитомяване.

  2. #27
    Да и аз това се чудя, затова съм оставил нещата така, колкото и да се нервя или депресирам, ако изобщо се стигне до истински разговор ще говоря с нея, ако не ме и потърси най-много ще си излея всичко по телефона. Ужасно гадно и самотно някакво се чувствам, но няма и да ми е за пръв път така че ще го преодолея и сега, все някога трябва да ми мине. Благодаря и за съвета и за поздрава.

  3. #28
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    ...
    Евалата за целия пост TrollFactory !
    Цитирай Първоначално написано от Reezig Виж мнението
    Грозния беше прав
    Това ще си го сложа в рамка !





    Цитирай Първоначално написано от Reezig Виж мнението
    Също така и никога няма да разбера кеф ли им прави на момичетата да правят така ?
    Да!
    Така се чувстват важни и значими!
    Цитирай Първоначално написано от Reezig Виж мнението
    Някоя от дамите във форума ще се радвам ако може да обясни каква е идеята или поне да каже нарочно ли го правят и къде бъркам...
    Излишно е да питаш жени подобни неща, защото женската солидарност е много по-силна, отколкото си представяш!
    Ще ти кажат как ти не я разбираш, не можеш да ѝ осигуриш живота от който една жена има нужда и разбира се, че не всички жени са такива !
    Цитирай Първоначално написано от s0b1esk1 Виж мнението
    по принцип когато тече наказателно дело срещу теб в съда има 3 инстанции, а тук 2ма потребители се изживяват директно като 3та инстанция без първите 2 и нужните показания на обвиняемия. съветвам те да се дистанцираш от техните мнения и изчакай истинския разговор.
    И от къде ще дойде "истинския отговор"?
    Абе мен, ти още ли се сваляш на Холи ?! Много смешен ставаш, честно !
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    ...колкото по-малко е момичето, толкова по-малки са и шансовете за опитомяване.
    Точно тук обаче бъркаш много!
    Цитирай Първоначално написано от Reezig Виж мнението
    Да и аз това се чудя, затова съм оставил нещата така, колкото и да се нервя или депресирам, ако изобщо се стигне до истински разговор ще говоря с нея, ако не ме и потърси най-много ще си излея всичко по телефона.
    Дори да ти позвъни - не вдигай!
    Ако ти пише - не отговаряй! Давай само seen !
    Почти всички жени, най-много се дразнят от игнора - това може да ги вбеси истински, като в същото време няма да ти се налага да изпростяваш и да си късаш нервите с глупости !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #29
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    Цитирай Първоначално написано от Reezig Виж мнението
    Също така и никога няма да разбера кеф ли им прави на момичетата да правят така ?
    На някои да.
    Влизат в живота ти с гръм и трясък, карат те да се почувстваш специален, държат се перфектно, правят те искрено най-щастливият човек на земята, направо със кеф да ставаш да нямаш търпение да ги видиш отново да чуеш смеха им, да се изгубиш в очите им, да се чувстваш надъхан и изпълнен отвътре, правят всичко възможно да се влюбиш в тях и в момента в който това стане всичко приключва и ти разбиват сърцето, и се държат все едно никога не са те харесвали и не им е пукало и после те оставят с месеци да се чувстваш празен и мизерен отвътре, да ти идва да се гръмнеш и всяка сутрин да умираш на ново като се събуждаш и се сещаш че нея вече я няма и просто искаш най-после да спре да те боли.
    Това как ти приемаш нещата зависи изцяло от теб. Аз мисля, че твърде рано инвестираш прекалено много емоции в човек, когото не познаваш добре. Защо си го причиняваш? Щастието ти не бива да зависи от някакви случайни хора, с които си се запознал наскоро. В момента, в който се отдадеш напълно на някого, започват да те приемат като даденост и съответно интереса намалява.
    Наистина сега като се замисля най-успешните опити са били със момичета които са били със 6-7 години по-голями от мен (аз съм на 22 вече). С тях единствено като зряли хора сме говорили по-искрено може ли да е сериозно, просто секс ли е кой какво очаква, как се чувства и тн. Другите на мойте години или по-малки дори да съм намирал по-свестни и зряли за възрастта си ги правят същите номера, но ще гледам да продължавам да търся поне една по-успешна връзка да успея да създам. Благодаря отново.
    може би защото остаряват и вече не им връзват толкова и започват да се оглеждат за някой [spoiler]будала[/spoiler], с когото да създадат семейство

  5. #30
    Цитирай Първоначално написано от Грозния
    Абе мен, ти още ли се сваляш на Холи ?! Много смешен ставаш, честно !
    Честно казано ако бях на твое място, точно със s0b1esk1 не бих се закачала, ама ти си знаеш
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  6. #31
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Честно казано ако бях на твое място, точно със s0b1esk1 не бих се закачала, ама ти си знаеш
    Кукло, не ме заплашвай с виртуалното си гадже - гледай си там чичаците !
    Последно редактирано от Грозния : 09-11-2018 на 18:09
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  7. #32
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Кукло, не ме заплашвай с виртуалното си гадже - гледай си там чичаците !
    Виртуално гадже нямам и не е заплаха, просто после да не кажеш че не съм те предупредила
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  8. #33
    Не се чухме цяла седмица и в крайна сметка я попитах какво става и ми каза че ще ми разкаже всичко като се видим и се разбрахме за събота така че предполагам, (ако изобщо се видим а не го отложи пак) че ще се почне с типичните обяснения и оправдания с които ще се прави че и е много тежко и ще ме зареже, но в събота ще кажа със сигурност

  9. #34
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Reezig Виж мнението
    Не се чухме цяла седмица
    Пич, това не е връзка. Вие сте скъсали.

    Цитирай Първоначално написано от Reezig Виж мнението
    и в крайна сметка я попитах какво става и ми каза че ще ми разкаже всичко като се видим
    Колко удобно. Естествемо, за да има време да си помисли.

    Цитирай Първоначално написано от Reezig Виж мнението
    и се разбрахме за събота така че предполагам, (ако изобщо се видим а не го отложи пак)
    Нищо чудно.

    Цитирай Първоначално написано от Reezig Виж мнението
    че ще се почне с типичните обяснения и оправдания с които ще се прави че и е много тежко и ще ме зареже, но в събота ще кажа със сигурност
    Спести си унижението и си тръгни още веднага, ако мастията почне да ти се обяснява.
    Не си отишъл, за да слушаш оправдания. След като не иска да е с теб, полза от такива драми няма. По живо, по здраво и тва е!

  10. #35
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Reezig Виж мнението
    Не се чухме цяла седмица и в крайна сметка я попитах какво става и ми каза че ще ми разкаже всичко като се видим и се разбрахме за събота така че...
    Това е поредното разиграване!
    Не ти ли омръзна да си циркова маймунка ?!
    Цитирай Първоначално написано от Reezig Виж мнението
    (ако изобщо се видим а не го отложи пак)
    Защо продължаваш да се държиш като удавник за сламка?! Връзката ви отдавна е умряла, а с тези епизодични, тягостни срещи само се натоварваш!
    Какво ще спечелиш, ако за пореден път се видиш с нея, за да ти се обяснява с лъжи?! Знам, че любопитството те гложди, но тя няма да ти каже истината, така или иначе!
    Поне веднъж постъпи като мъж - не отивай на тая среща и прекъсни комуникацията си с нея веднъж завинаги!
    Тая уговорка за среща е поредният капан във който ти отиваш! На живо пак ще те оплете с лъжите и глупостите ѝ!

    Искаш ли да се хванем на бас сега, че след тая среща (ако изобщо се състои), няма да се чувстваш по-добре и няма да излезе нищо добро?
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Колко удобно. Естествемо, за да има време да си помисли.
    Не само - това е поредното хвърляне на стръв-захранка за шарана !
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Спести си унижението и си тръгни още веднага,...
    Най-добре изобщо да не отива мен ако питаш!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  11. #36
    Цитирай Първоначално написано от Reezig Виж мнението
    Не се чухме цяла седмица и в крайна сметка я попитах какво става и ми каза че ще ми разкаже всичко като се видим и се разбрахме за събота така че предполагам, (ако изобщо се видим а не го отложи пак) че ще се почне с типичните обяснения и оправдания с които ще се прави че и е много тежко и ще ме зареже, но в събота ще кажа със сигурност
    Събота мина, какво стана?
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  12. #37
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Събота мина, какво стана?
    Е как какво?!
    Пак го е разигравала и лъгала, а той ѝ е повярвал (ако изобщо е имало среща) !
    Бас държа, че така е станало.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си