.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17

Тема: Въпрос

  1. #1

    Въпрос

    Според вас има ли някакъв шанс дори и минимален двама души да се съберат след като единия отхвърля другия?

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Не !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Причина единия да отхвърля другия?

  4. #4
    Не знам. Аз съм момче и много харесвам едно момиче, но тя ме отхвърля по всякакъв начин. Опитвам се да разбера каква е причината, но нищо не ми казва. Питам я какво има, но отговор никакъв.

  5. #5
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от bureto25 Виж мнението
    Не знам. Аз съм момче и много харесвам едно момиче, но тя ме отхвърля по всякакъв начин. Опитвам се да разбера каква е причината, но нищо не ми казва. Питам я какво има, но отговор никакъв.
    Спри да се занимаваш с нея.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  6. #6
    Щом те отхвърля и не ти казва, значи е изгубена кауза. А и защо трябва да ти обяснява каквото и да е.
    Ти какво очакваш да стане или да ти каже? По принцип жените обичаме да се дърпаме , за да разпалване интереса така да се каже, но не чак да ви отблъснем напълно. Ако няма интерес от нейна страна, за какво ти е?
    I will be always watching you!!!

  7. #7
    Трябва, защото като бяхме приятели нямаше никакви проблеми, търсеше ме, излизахме си и т.н и като и казах, че я харесвам нищо не ми казва, не ме търси, нищо общо взето

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от bureto25 Виж мнението
    Трябва, защото като бяхме приятели нямаше никакви проблеми, търсеше ме, излизахме си и т.н и като и казах, че я харесвам нищо не ми казва, не ме търси, нищо общо взето
    С две думи като си и казал че я харесваш и всичко се променя. Аз лично бих направила така(да се отдръпна), ако нямам чувства, но щях да обясня поне!Но е възможно и да си я стреснал с признанието си.
    Ти ще си решиш, но според мен не я търси. Ако я видиш я поздравявай, но все едно не ти дреме за нея. Ако тя изпитва нещо ще и стане кофти и ще те потърси сама, ако ли не знаеш! Знам че не е лесно да чакаш, но така е по добре.
    Търпение!!!
    Последно редактирано от elia_666 : 09-09-2018 на 20:06
    I will be always watching you!!!

  9. #9
    Мина над месец и не съм я търсил нито тя ме е търсила и не сме се виждали
    Последно редактирано от bureto25 : 09-09-2018 на 21:11

  10. #10
    Ти я харесваш, казал си и го, тя те е отрязала не просто като потенциален партньор, ами и като приятел, не те търси, дори не ти говори, не разбирам за какво се бориш въобще
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  11. #11
    Защото се чувствам ужасно без нея и не мога да го приема поне искам да знам кое не ми е наред

  12. #12
    Трябва ли нещо да не ти е в ред? Просто не си неин тип и това е. Най-добре престани да и досаждаш с въпросите си.
    Момичето директно те е отрязало и след това се е отдръпнало вместо да ти дава заблуждаващи сигнали, а ти дори това не разбираш
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  13. #13
    Да, но тя е на 15г и техните са я стегнали здраво и нейни приятелки са ми казвали че не и дават да си има приятел

  14. #14
    Виж какво, остави момичето, преди да е дошъл баща и да ти сгъне лактите наобратно.
    Това че родителите и не позволяват да си има приятел, няма нищо общо с факта че тя не те харесва
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  15. #15
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от bureto25 Виж мнението
    Според вас има ли някакъв шанс дори и минимален двама души да се съберат след като единия отхвърля другия?
    Естествено че не нали единия винаги ще бъде отхвърлен..В този случай си ти :/

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от bureto25 Виж мнението
    Да, но тя е на 15г и техните са я стегнали здраво и нейни приятелки са ми казвали че не и дават да си има приятел
    Няма логика в т'ва, има ли желание има и успех, предполагам знаеш. А повечето "момиченца" на тая възраст още не знаят какво искат... А колкото до т'ва, техните да й забраняват, винаги се намира алтернатива. Друг е случая когато въобще не иска да има контакт с тебе. Има вариант също и приятелките й, да й пълнят главата с глупости с цел да не тръгне с тебе, съмнявам се да си някакъв изпърделняк, постави си някаква граница така да го наречем за "борене", и щом достигнеш тая своя граница, и нищо не се е променило, по-добре се откажи. Всеки е минал през т'ва, влюбва се в грешното момче/момиче и накрая си ебава капаците, ала не забравяй.... Жени на път и кръстопът! Успех!

  17. #17
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от Kakwo e twa Виж мнението
    Няма логика в т'ва, има ли желание има и успех, предполагам знаеш. А повечето "момиченца" на тая възраст още не знаят какво искат... А колкото до т'ва, техните да й забраняват, винаги се намира алтернатива. Друг е случая когато въобще не иска да има контакт с тебе. Има вариант също и приятелките й, да й пълнят главата с глупости с цел да не тръгне с тебе, съмнявам се да си някакъв изпърделняк, постави си някаква граница така да го наречем за "борене", и щом достигнеш тая своя граница, и нищо не се е променило, по-добре се откажи. Всеки е минал през т'ва, влюбва се в грешното момче/момиче и накрая си ебава капаците, ала не забравяй.... Жени на път и кръстопът! Успех!
    Ти на 15 знаеше ли какво искаш?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си