.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Аспирин и алкохол

    Искам да ви попитам какво ще стане ако комбинирам аспирин и алкохол? Чувал съм, че е опасно и че дори е възможно да умреш и искам да знам наистина ли е така

  2. #2
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Ако съм прав комбинацията води до стомашно кървене.
    Искаш да се самоубиеш заради онова момиче ли? Недей.
    Но пък ако вече си твърдо решен да го направиш, по-добре overdose-ни като поредният слабак и после всички ще те запомнят като човекът, който се самоуби заради някаква

  3. #3
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от bureto25 Виж мнението
    Искам да ви попитам какво ще стане ако комбинирам аспирин и алкохол? Чувал съм, че е опасно и че дори е възможно да умреш и искам да знам наистина ли е така
    Желателно е да се избягва подобна комбинация. При здрави пациенти и нормална дозировка няма да има смъртна опасност.

  4. #4
    Примерно 10 хапчета и 200мл водка ще има ли?

  5. #5
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от bureto25 Виж мнението
    Примерно 10 хапчета и 200мл водка ще има ли?
    ....чудя се да отговоря ли на това...
    виж сега, помисли за професионална помощ. Ако си под 18 можеш да говориш с 116 111, национална гореща линия за младежи.
    Ако си над 18 можеш да се свържеш с горещата линия на анимус, 080018676 или с телефона на доверието на БЧК - 02 492 30 30
    Тези горещи линии са напълно анонимни и можеш да говориш със служителите им за каквото решиш и да им споделиш проблемите си.
    Ако си със изключително суицидни мисли, директно звъни на 112.

  6. #6
    Имам да, но не мисля че ще има полза от тези телефони

  7. #7
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от bureto25 Виж мнението
    Имам да, но не мисля че ще има полза от тези телефони
    Криеш болка, искаш да споделиш на някого чувствата си, но не го казваш директно. Недей да го правиш, най-малко заради себе си, а след това заради другите. Животът е пред тебе, образование, кариера, хиляди моменти, имаш семейство да създаваш, не ти ли звучи добре да научиш децата си да не допускат грешките, които са се случили при теб?
    Момичето няма ли да се почувства поне малко виновна? Приятели нямаш ли?
    А какво ще се случи с 10 хапчета и 200мг? Споко, просто ще претърпиш голяма болка, инвалидност, ще влезнеш в болница, вероятно ще си на легло в продължение на месеци, няма да можеш да отидеш до прозореца и да се метнеш, он ако успееш, няма да го направиш, защото когато най-малко виждаш смисъл в живота тогава най-много те е страх от някои неща (колкото и странно да звучи ), моментът на падане ще ти се стори като часове и по средата ще изпиташ желание да се върнеш, е, няма да се върнеш, ще оцелееш и вече завинаги ще останеш на легло/количка. Свръхдозата е старомодна, не е интересно, рязането на вени е болезнено, мъчително и дълго, а прострелването вече не е сигурно, вадят патрони от мозъка и слепоочието, гърдите, гъза, топките.. Общо взето няма сигурни методи за самоубиййство, ще оцелееш и ще съжалиш, че си се опитал да отидеш някъде си другаде ==> Легни да спиш, поплачи си, през деня си удряй по 2 шамара, измисли си цели, започни да ходиш на фитнес, също се обади на телефоните или се консултирай със специалист. Късмет!

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Момичето няма ли да се почувства поне малко виновна? Приятели нямаш ли?
    Едва ли. Приятели си мислех че имам, но вече знам че никой не ми е приятел когато се стигне до трудна ситуация

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си