.
Затворена тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Question Въпрос относно "Анален секс"

    Първо добър вечер на всички. Имам въпрос и леко спада към "ПРОБЛЕМ" поне за мене. Проблема е следния;
    От доста време се опитвам да накарам приятелката ми, да пробваме "анален" секс, и всеки път когато се стигне до това, винаги се отказва с известната причина, че я "БОЛЯЛО", ясно е, че не боли а просто не иска. Примерно днеска точно щяха да се получат работите и изведнъж ме отряза "Ходи си при друга да ти дава там", е пичка й лелина, хем я карам да опита нещо ново, хем неще.. Сега като мнение от всяка жена съм абсолютно сигурен, че ще бъде "Ми права е, боли", тия номера минават при другите, ама не и при мене. Хем ми вика "Сигурна съм че искам, ще издържа" и тем подобни, а накрая става баш обратното. Интересува ме мнение от момчетата от 18 годинки нагоре, поне те имат опит в тоя занаят.. Чел съм един тон глупости, как да я отпусна и такива кретенизми, обаче винаги удрям на камИк.. Малоумните мнения от сорта на "Не знаеш как" не ме интересуват, и тия дето нямат к'во да кажат, няма нужда да си хабят боята на копчетата да пишат. И да, нов съм в тоя форум/сайт, ако темата не е за тук се извинявам предварително.

  2. #2
    Виж, и цялата тематична литература по този въпрос да прочетеш, и на колене да я молиш, дори да и е хубаво, ако си е решила че не иска, няма и да го направи.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  3. #3

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Виж, и цялата тематична литература по този въпрос да прочетеш, и на колене да я молиш, дори да и е хубаво, ако си е решила че не иска, няма и да го направи.
    Има ли желание, има и успех.. Пък и на мене трудно може да ми каже "Там няма" или нещо от тоя сорт.. Иначе, благодаря за мнението.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Kakwo e twa Виж мнението
    Има ли желание, има и успех.. Пък и на мене трудно може да ми каже "Там няма" или нещо от тоя сорт.. Иначе, благодаря за мнението.
    Да, но не и когато става дума за едностранно желание, понеже от нейна страна то явно липсва. Казва ти, че иска, за да те задържи и за да не те разочарова, обаче като се стигне до самото нещо се дърпа.
    Явно не е толкова трудно да ти откаже, след като го прави.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  6. #6
    Която казва, че не боли или е мазохистка или не е пробвала! В началото определено си боли. Така че мили мой, насила хубост не става!

  7. #7
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Kakwo e twa Виж мнението
    Първо добър вечер на всички. Имам въпрос и леко спада към "ПРОБЛЕМ" поне за мене. Проблема е следния;
    От доста време се опитвам да накарам приятелката ми, да пробваме "анален" секс, и всеки път когато се стигне до това, винаги се отказва с известната причина, че я "БОЛЯЛО", ясно е, че не боли а просто не иска. Примерно днеска точно щяха да се получат работите и изведнъж ме отряза "Ходи си при друга да ти дава там", е пичка й лелина, хем я карам да опита нещо ново, хем неще.. Сега като мнение от всяка жена съм абсолютно сигурен, че ще бъде "Ми права е, боли", тия номера минават при другите, ама не и при мене. Хем ми вика "Сигурна съм че искам, ще издържа" и тем подобни, а накрая става баш обратното. Интересува ме мнение от момчетата от 18 годинки нагоре, поне те имат опит в тоя занаят.. Чел съм един тон глупости, как да я отпусна и такива кретенизми, обаче винаги удрям на камИк.. Малоумните мнения от сорта на "Не знаеш как" не ме интересуват, и тия дето нямат к'во да кажат, няма нужда да си хабят боята на копчетата да пишат. И да, нов съм в тоя форум/сайт, ако темата не е за тук се извинявам предварително.
    Ако не иска, защо я караш насила?!
    Гъзът не е направен за ебане и тя е в правото си да не ти го дава, щом не ѝ харесва.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  8. #8
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Е, поговори с нея, можеш да опиташ по-нежно първо с пръст. Трябва да успееш да .... " отпуснеш" сфинктера на входа.
    Много е важно да използваш лубрикант. Сега, има едни лубриканти със слабо обезболяващо действие, обаче при тях има един проблем доста ключов, че трябва да си с презерватив, иначе ще ти намали чувствителността на пениса временно.
    Има силиконови лубриканти, обаче те пък не стават за латексови кондоми. И много цапат и става едно голямо мазало. Затова по-добре на водна основа. Един трик, ако ти стане сухо леко напръскай с вода и ще стане мега хлъзгаво.
    Вземи си задължително без аромат и вкус, защото иначе дразнят лигавицата на ректума.

    Дюрекс имат един такъв, в голямо лилаво шише по магазините го има.
    https://apteka.framar.bg/30012834/%D...-%D0%BC%D0%BB-

    Excite също имат хубави, но са предимно по аптеките и са по-скъпи и малко по-качествени.
    https://apteka.framar.bg/30067464/%D...0-%D0%BC%D0%BB

    Може да се добави едно нещо друго, но ппц е по лекарско предписание. Тъй като обаче е много популярно, ще си позволя да го спомена, катежел. Ползва се за въвеждане на катетри например, или при колноскопия. Подобно вещество се използва и в някои бонбони за гърло (хексоралетен и орофар). Има дезинфекциращо действие и обезболяващ ефект, в опаковки за еднократна употреба е. Само имай предвид следното, лигавицата на ректума е много добре пропусклива и ако го използваш трябва да си абсолютно сигурен, че приятелката ти е съвсем окей. И като цяло, по-добре се придържай към горните съвети, а това го остави само в случай, че я боли.

  9. #9
    Презервативи абсурд.. Пък и вече ако мога така да го нарека "успяхме" да го направиме, и както казах в първото си мнение, не боляло изобщо. Съмнявам се да ме излъже (понеже никога не ме е лъгала) каза, че дори й е харесало, вместо да я боляло. Благодаря за съветите и мненията с цел чесане на пръстите, ако може темата да се заключва и хвърля в архива/кофата.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си