.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Регистриран на
    Nov 2016
    Мнения
    32

    Да си махна ли девствения мустак

    Здравейте, аз съм момче на 16 почти 17 и когато питам баща ми да си обръсна ,,девствения,, мустак, но той винаги ми казва, че е твърде рано и, че той бил обръснал неговия чак в казармата и, че съм още малък. Мустака ми изглежда почти като този http://prntscr.com/kthxrw **ТОВА НЕ СЪМ АЗ** но не си личи толкова и въпроса ми е сега почваме даскало и искам преди това да го махна ако ще го махам

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Абе...
    Ти на 16-17 още ли си с девствен мустак ?!
    Аз още на 13 си го махнах, без да питам когото и да било!
    Обръсни го, девствен мустак изглежда супер грозно и смотано!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    Той в казармата, а ти като няма да ходиш в казарма кога?
    На 16-17 изобщо не е рано освен ако не си от онези дето нямат ни брада, ни мустак, но твоя случай явно не е такъв, та не разбирам защо въобще питаш баща си
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  4. #4
    Това си е до теб, "девственият" мустак може само да те изложи на, същевременно защитавайки те от, хора, които не заслужават усилието да им се виждаш по-приличен.
    Сикхите не се бръснат, нито се подстригват, значението на окосмяването е единствено културно, от теб зависи да му придадеш такова или друго значение.

  5. #5
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Ари стига проповядва хипи идеи, бе, робинзон.
    Тоя мъх не е естетически издържан. Характерен за пациенти с ментални проблеми от поведенческо и когнитивно естество, да не навлизаме в подробности.
    Ари всеки да не се съобразява с културалните особености на времето ни и да изпаднем в анархии и ексцесии. То и кражбата и убийството са културални особености на съвремието.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  6. #6
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от nqkoisi123 Виж мнението
    Здравейте, аз съм момче на 16 почти 17 и когато питам баща ми да си обръсна ,,девствения,, мустак, но той винаги ми казва, че е твърде рано и, че той бил обръснал неговия чак в казармата и, че съм още малък. Мустака ми изглежда почти като този http://prntscr.com/kthxrw **ТОВА НЕ СЪМ АЗ** но не си личи толкова и въпроса ми е сега почваме даскало и искам преди това да го махна ако ще го махам
    Зависи дали на теб ти харесва. Ако ти пречи, махай го. Ако не - недей. Не е редно и/или нормално баща ти да определя дали ще се бръснеш. Това е прекалено интимен въпрос. Ппц, има ситуации, в които такъв мустак би изглеждал доста секси

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Ари стига проповядва хипи идеи, бе, робинзон.
    Тоя мъх не е естетически издържан. Характерен за пациенти с ментални проблеми от поведенческо и когнитивно естество, да не навлизаме в подробности.
    Ари всеки да не се съобразява с културалните особености на времето ни и да изпаднем в анархии и ексцесии. То и кражбата и убийството са културални особености на съвремието.
    Защото студената война, Ирак, Афганистан, Сирия и т.н. са плод на диваци с мъхчета.
    Убийството прескача всичко, но Бог.

  8. #8
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Махай го.

    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Зависи дали на теб ти харесва. Ако ти пречи, махай го. Ако не - недей. Не е редно и/или нормално баща ти да определя дали ще се бръснеш. Това е прекалено интимен въпрос. Ппц, има ситуации, в които такъв мустак би изглеждал доста секси

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си