.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20

Тема: Помощ

  1. #1

    Помощ

    Аз съм момче на 16г и животът ми е пълен провал. В момента живея сам във втория апартамент на нашите. От няколко месеца нямам абсолютно никакви приятели и само стоя вкъщи. Преди всичко беше нормално, но сега не. Никой не ме търси. Бях влюбен в едно момиче, но тя ме отряза. Въпреки това аз още я харесвам. След това започнах да се наливам с алкохол почти всеки ден и да играя комар. Давах си всичките пари за това. По едно време нямах и 2 стотинки да си купя да ям нещо и едва не получих язва на стомаха. По-късно ми падна успеха в училище драстично и трудно завърших годината като последния месец и нещо не бях ходил изобщо. Опитах се да се самоубия с лекарства за кръвно, но в болницата ме спасиха за съжаление. После хосих на психолози. Нищо не се промени. Все още си пийвам и играя комар. Сега ще трябва да ходя пак на училище въпреки че нямам никакво желание. Ако може ми дайте някакъв съвет какво да направя. Моля който не разбира в какво положение съм да не пише коментари

  2. #2
    Супер фен Аватара на tochko
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 394
    Здравей, не съм сигурен дали темата е точна за раздела но както и да е...

    Цитирай Първоначално написано от nik0l0ff Виж мнението
    Ако може ми дайте някакъв съвет какво да направя. Моля който не разбира в какво положение съм да не пише коментари
    Съветът ми е: направи нещо с живота си. Нещо повече от алкохола и хазарта. Всъщност помисли какво ти носят те-удоволствие, удовлетворение или забава? Измисли с какво да ги замениш, буквално разходки в парка, каране на колело, спорт или какво да е хоби. Изборът не е особено важен, водещо е да намалиш а после и спреш тези вредни навици.

    Достатъчно голям си за да знаеш къде ще те отведе този мрачен път и слава Богу че си се разминал със смъртта. Много съжалявам за родителите ти, може обкръжението или приятели да са те повели по този път. Изключи ги и ги забрави в името на по-хубаво.

    Факт е, че ако започнеш да правиш нещо друго освен да живееш като провал (без да се сърдиш), може да не те чака розово бъдеще, както и мен, втори трети или пети, но идеята е да се чувстваш по-добре. Така ще си дадеш шанс и да заслужаваш го, едва ли има причина да не е така.

    Когато посещаваш каквото и да е социално събитие, препоръчително спорт ще срещнеш някакви хора които са ти потенциални приятели. Избирай мъдро за да не се захванеш с наркотици или престъпления. Напълно наред е да си аутсайдер в началото, но се приготви за социализация. Ако те попитат изкажи си проблемите на кратко. Излез с някакви хора, ще ти помогне. Не е нужно да имате една камара общи теми, първо изслушвай а после говори за нещо което знаеш и разбираш. Щастието може да те чака зад ъгъла, вярвай че те очаква добро.

    Промени света си от вътре навън. Глупаво е да вярваш че любовта или приятел ще ти помогне ако ти се дърпаш. Добра идея е да се обърнеш към религията. Щом имаш място за живеене и някакви пари значи можеш да си го позволиш и има какво да градиш.
    Последно редактирано от tochko : 09-17-2018 на 09:25

  3. #3
    Сменяй психолога и спирай зависимостите. За няква пичка няма да си проваляш живота я. За приятели не мога да ти дам съвет, и аз нямам много. Успех и всичко най-добро!

  4. #4
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    nik0l0ff, скоро тук ще направя място(тема) за такива като теб, като нас. не се самоубивай, заслужава си да живееш дори гадния живот, от опит го казвам, дръж се (гушемотикона)
    Последно редактирано от galaxy29 : 09-17-2018 на 11:38
    ~~~~~~~❋✿❋~~~~~~~

  5. #5

  6. #6
    Намери си занимание. И какво значи “нямам желание за даскало” Еми то именно от това, че правиш само това дето искаш си пропаднал толкова
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  7. #7
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от nik0l0ff Виж мнението
    Аз съм момче на 16г и животът ми е пълен провал. В момента живея сам във втория апартамент на нашите.
    Какъв провал бе мен?!
    На 16 г това е като да си ударил джакпота от тотото !
    Цитирай Първоначално написано от nik0l0ff Виж мнението
    ...нямам абсолютно никакви приятели и само стоя вкъщи....Никой не ме търси. Бях влюбен в едно момиче, но тя ме отряза. Въпреки това аз още я харесвам.
    Направи няколко купончета в тоя апартамент и ще видиш как всичко ще се оправи ! Гледай като каниш гости, задължително да има повече жени, иначе няма смисъл.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  8. #8
    Супер фен Аватара на tochko
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 394
    Авторе казвай какво става с теб.

    Идеята за купон е добра, ама гледай да не се довлекат разни съмнителни или такива които да те провалят още.

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от tochko Виж мнението
    Авторе казвай какво става с теб.
    В какъв смисъл какво става с мен?

  10. #10
    Супер фен Аватара на tochko
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 394
    В такъв какво мислиш за написаното в темата. Струва ли ти се възможно да го направиш? Не че се възприемам за много знаещ, мотиватор или тем подобни, ама ако мислиш че ще е от полза виж темата ми в спорт и здраве.

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от tochko Виж мнението
    В такъв какво мислиш за написаното в темата. Струва ли ти се възможно да го направиш? Не че се възприемам за много знаещ, мотиватор или тем подобни, ама ако мислиш че ще е от полза виж темата ми в спорт и здраве.
    Аз просто съм се отказал от всичко и искам да си чупя главата докато умра което се надявам да е възможно най-скоро

  12. #12
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    Цитирай Първоначално написано от nik0l0ff Виж мнението
    Аз просто съм се отказал от всичко и искам да си чупя главата докато умра което се надявам да е възможно най-скоро
    защо, ако ти се споделя, има ли друго, което ти тежи
    относно мотивиращите речи, на теб може би ти звучат отчайващо, ако е така, искам да знаеш, че те разбирам, но се бори с гадостите де, не е задължително да се превръщаш в мотивирано момче
    ето ти един поздрав https://www.youtube.com/watch?v=CXyVMvlS1NU
    ~~~~~~~❋✿❋~~~~~~~

  13. #13
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    и ако ти се плаче, плачи, не е немъжко
    ~~~~~~~❋✿❋~~~~~~~

  14. #14
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от nik0l0ff Виж мнението
    Аз просто съм се отказал от всичко и искам да си чупя главата докато умра което се надявам да е възможно най-скоро
    Покани момичета в апартамента, на к0п0н .
    А на първо време си удари една чикия, пий една бира и настроението ти ще се оправи !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  15. #15
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    ехо
    ~~~~~~~❋✿❋~~~~~~~

  16. #16
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Според мен темата е фейк

    Дано да съм прав, но все пак:
    Авторе,
    1. Спри със зависимостите, сам си правиш лайната в живота, много добре знаеш резултата от алкохолната и хазартна зависимост, но продължаваш, тоест сам се измъчваш - Ако наистина искаше да се самоубиеш вече да си го направил, има толкова много начини, а ти пишеш по форуми.. Та, спри с тея простотии, поне спри с комара и намали пиенето - по 1-2 бири на седмица.
    2. Заеби психолозите, лекарствата и тн, виждаш, че няма полза - Ако сам не можеш да се промениш, никой друг няма да успее...
    3. Имаш ли някакви проблеми с външния вид? Ако непрекъснато приличаш на пиян коч, с разскъсани и смръдливи дрехи, въшки, пъпки.. абе, пълен боклукчия по външност мислиш ли, че някое момиче ще те иска или въобще някой ще иска да поддържа каквито и да е контакти с теб пък камо ли да те доближава? Да забравим стереотипите как само това отвътре е важно, всички знаем, че не е така, това не означава, че сме предатели..
    Ето няколко съвета:
    -Купи си нов сапун и шампион с хубави аромати и удари един 10 минутен душ (не някакви скъпи, ако наистина нямаш 2 стотинки, както казваш. А всъщност родителите ти ли ти пращат пари?).
    -Оправи си прическата.
    -Купи си парфюм/дезодорант и крем против пъпки.
    -Изрежи си ноктите (:Д сериозен съм).
    -Вземи си някви адидаски за 60-80 лева. Също ризи, тениски, панталони, суитчъри, нова раница..
    -Колко си висок, килограми, дебел ли си, слаб ли си - Ако не можеш да си позволиш фитнес, то прави лицеви, клекове, планкове, кофички, набирания..
    Мисля, че за тази точка е това ;Д
    4. Намери си занимание:
    Можеш да започнеш да програмираш, да четеш, да ходиш на мачове, футбол и тн.
    5. Не слушай чалга и кпоп
    6. Промени апартамента, в когото живееш така, че да се чувстваш добре, гледай да е винаги чисто, размести мебелите и тн.
    7. Е, ако влезнеш в някой кръг от хора няма как да не си намериш приятели, но винаги ще ти е много по-лесно, в случай че си с добър външен вид, винаги прави добро впечатление.
    8. За момиче ще му дойде времето.
    9. Късмет!

  17. #17
    anonymous1043668
    Guest
    Подобна тема имаше някъде преди,не искам да сравнявам,но ми мирише на фейк/препостване на една и съща тема.

    Иначе за самоубийството-не го прави.Казвам ти го от 1во лице.Стягай се,не се отказвай от живота си,нищо няма да оправиш или да се промени..Като стоиш вкъщи и се наливаш,хората няма да дойдат при тебе.Вземай си живота в ръце,почвай да учиш,гледай себе си,върви да спортуваш,зарежи ги тия пияндурствания и хазарти.Защо играеш хазарт бе? Нищо чудно,че нямаш пари. Започни отначло,направи си приятели.Гледай да не изглеждаш като последния боклук. Не може да самички да се прецакваме,а после да плачем..

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Покани момичета в апартамента, на к0п0н .
    А на първо време си удари една чикия, пий една бира и настроението ти ще се оправи !
    Човек,който иска да се очисти му е много до чикий и купони,нали!?

  18. #18
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Подобна тема имаше някъде преди,не искам да сравнявам,но ми мирише на фейк/препостване на една и съща тема.

    Иначе за самоубийството-не го прави.Казвам ти го от 1во лице.Стягай се,не се отказвай от живота си,нищо няма да оправиш или да се промени..Като стоиш вкъщи и се наливаш,хората няма да дойдат при тебе.Вземай си живота в ръце,почвай да учиш,гледай себе си,върви да спортуваш,зарежи ги тия пияндурствания и хазарти.Защо играеш хазарт бе? Нищо чудно,че нямаш пари. Започни отначло,направи си приятели.Гледай да не изглеждаш като последния боклук. Не може да самички да се прецакваме,а после да плачем..



    Човек,който иска да се очисти му е много до чикий и купони,нали!?
    Понякога чекията наистина оправя нещата

  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Понякога чекията наистина оправя нещата
    Мислиш ли?

  20. #20
    Супер фен Аватара на tochko
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 394
    Авторе това с разбиването на главата не ми хареса хич. Не си в безизходица ама хич. Получаваш добри съвети в темата и както вече казах, ако ти не пожелаеш да се промениш, мненията ни са безполезни.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си