.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    SoftUni и Варненски свободен университет

    Здравейте.Тази година съм 12 клас,като още от сега започнах да мисля какво ще правя след това.Зарибих се по програмиране и мисля в бъдеще да се занимавам с това.В момента карам курса в SoftUni-Programming Basics,като след това мисля да продължа с останалите модули.Това,което ми направи впечатление,е,че след като приключа обучението в SoftUni(което е 2г)мога да продължа в ВСУ още 1-2 години и да взема съответно диплома за висше(Вместо да уча още 3-4г).Проучих и разбрах,че Варненският свободен университет има доста негативни отзиви.Какво мислите вие?Лично на мен ми харесва това,че мога да уча в СофтУни и след това да продължа още малко и да взема диплома за висше образование,а от доста хора съм чул,че СофтУни е доста добър избор.Може и някъде да бъркам,защото още не съм много наясно с нещата.Благодаря

  2. #2
    Супер фен Аватара на tochko
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 394
    До колкото знам това е вид договорка между школата и университета. Помисли и разбери първо, след като завършат ВСУ какво става със студентите от твоето ниво на разбиране на програмирането. Имам приятел който прекъсна Софт Уни и записа в ТУ-София. Чесно казано за да си сигурен един ден на работа ти трябват и знания и диплома за висше, а тази от Техническия в София тежи, а тази от Софийски още повече.

  3. #3
    Супер фен Аватара на JDeel
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 626
    За всичко друго може и да има тежест дипломата, но за програмирането няма значение. Който може да програмира ще си намери работа винаги и по всяко време.

  4. #4
    Благодаря...все още разучавам,но със сигурост ще се занимавам с програмине в бъдеще...Също така забравих да попитам-сега като завърша 12 клас и реша да се запиша примерно в Софииски университет и ме примеат,трябва ли да имам някакви познания по програмиране или може и без да съм се занимавал преди?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си