.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 37
  1. #1

    Антисоциален?

    Здравейте, до сега не съм мислил за това но имам спомени че някой ми е казвал, че съм антисоциален даже може и да са били повече от един човек (баща ми със съсигорност ми го е казвал). На 16 съм момче междудругото. Попринцип се чувствам по добре сам излизам с приятели понякога но не са много и честно казано (не искам да прозвучи тъпо защото никой не е перфектен) но не ми харесват като хора особено много. Нещата които обичам да правя напоследък е да седя в стаята да гледам филми и слушам музика (в добра физическа форма съм защото често спортувам). Но не обичам да общувам много натоварвам се... Дори и с нашите не ми се говори много. Сега е новата година и съм в ново училище и не знам какво ще стане говорих си с едно момче там но не знам.Но имам желание да си хвана приятелка и обмислям скоро да опитам. Според вас аз антисоциален ли съм, и какво за вас е антисоциален човек, аз мисля, че съм такъв което не ми пречи разбира се.

  2. #2
    Интровертен си най-вероятно, а това, че избягваш срещите с хора е просто период.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  3. #3
    Не е толкова просто, но изразът антисоциален е подхвърлян лековато.
    Лечението се предписва веднага много лицемерно, дали от родители или от психолози все същото.
    Ами ако само предположим, че на човек изобщо не му се отдава да влиза в отношение с другите, и, че, може би, той остава сам, независимо дали заобиколен от много или никого изобщо, какво тогава?

  4. #4
    Аз също обичам да прекарвам време сам, по-отпускащо е. Не мисля, че си антисоциален или ти има нещо, просто трудно се отпускаш сред други хора. Аз лично много трудно мога да считам някого за истински приятел и да съм отпуснат около него, но когато това се случи не можеш да ме накараш да млъкна.

  5. #5
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от pappa Виж мнението
    Но имам желание да си хвана приятелка и обмислям скоро да опитам.


    Хващането на приятелка или ти идва отвътре и го можеш, или не ! Не става с опитване.
    Особено ако казваш, че "обмисляш скоро да опитваш", значи не можеш! На твоите години разсъждавах по същия начин (и виж до къде стигнах) .
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението


    Хващането на приятелка или ти идва отвътре и го можеш, или не ! Не става с опитване.
    Особено ако казваш, че "обмисляш скоро да опитваш", значи не можеш! На твоите години разсъждавах по същия начин (и виж до къде стигнах) .
    Защо просто като съм малко по уверен в себе си и видя момиче което ми харесва например на вън ще я заговоря и ако стане стане... Ако не после ще опитам и с друга и така

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението


    Хващането на приятелка или ти идва отвътре и го можеш, или не ! Не става с опитване.
    Особено ако казваш, че "обмисляш скоро да опитваш", значи не можеш! На твоите години разсъждавах по същия начин (и виж до къде стигнах) .
    тва е най-глупавото нещо, което съм чел днес
    не ставало с опитване
    ти как се научи да караш колело?
    всичко в живота става най-вече с опитване. просто това е механизма за научаване при хората (и не само).
    авторе, имал съм такива периоди. дори и сега ми се случва понякога, когато съм уморен, да не ми е до никого. просто има хора, които прекалено много натоварват/говорят, с времето ще се научиш да игнорираш половината от нещата, които бълват и да отсяваш същественото. но преди всичко трябва да разбереш, че не си длъжен да общуваш с хора, с които не ти е приятно. а според Грозния всичко в живота опира до пари и гени. такъв мироглед не води доникъде.

  8. #8
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от pappa Виж мнението
    Защо просто като съм малко по уверен в себе си и видя момиче което ми харесва например на вън ще я заговоря и ако стане стане... Ако не после ще опитам и с друга и така
    Това няма никакво значение!
    Не е важно ти коя харесваш, а дали теб те харесва някоя! Ако никоя не те харесва, каквото и да правиш, колкото и да опитваш, ще си останеш сам!
    Ако те харесват жените, сами ще идват да ти се слагат, без да правиш нищо!

    А свалянето на жени идва отвътре - не се учи! След като те удари пубертета или го можеш, или не! След това колкото и да се "учиш", няма да успееш.

    Накратко - привличането и свалките се основават на три неща:
    1. Сексуално привличане, основаващо се на външността и гените.
    2. Инстинкт.
    Първите две са същите и при животните!
    3. Пари! Това е едно от малкото неща, което ни отличава от животните.
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    ти как се научи да караш колело?
    Свалките, забиването и сексът не са като карането на колело.
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    ...не си длъжен да общуваш с хора, с които не ти е приятно...
    Тепърва ще му се налага да общува с хора, които не са му приятни! В живота това е нещо обикновено.
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    ...според Грозния всичко в живота опира до пари и гени. такъв мироглед не води доникъде.
    Я тогава обясни до какво опира живота според теб!
    Кажи кое води до "някъде"!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Това няма никакво значение!
    Ако те харесват жените, сами ще идват да ти се слагат, без да правиш нищо!
    животът не работи така
    в общия случай първата крачка трябва да идва от теб
    А свалянето на жени идва отвътре - не се учи!
    свалянето на жени не е нищо по различно от общуване. а общуването с хората се учи и усъвършенства цял живот.
    След като те удари пубертета или го можеш, или не! След това колкото и да се "учиш", няма да успееш.
    бахти колко глупости пишеш в секунда
    всеки го удря пубертета по различно време
    и това, че те е ударил пубертета не означава, че изведнъж си се научил да общуваш с отсрещния пол.
    Свалките, забиването и сексът не са като карането на колело.
    Тепърва ще му се налага да общува с хора, които не са му приятни! В живота това е нещо обикновено.
    Я тогава обясни до какво опира живота според теб!
    Кажи кое води до "някъде"!
    опира до това да осъзнаеш, че всеки един момент зависи от това как ти го приемаш. като гледаш негативно на нещата не си правиш живота по-хубав, напротив - демотивираш се и шансовете ти да промениш нещо към по-добро се топят. също така опира до това да се наслаждаваш на времето си тук и да търсиш позитивното, защото в крайна сметка времето минава и няма смисъл да се напрягаш за глупости

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Това няма никакво значение!
    Не е важно ти коя харесваш, а дали теб те харесва някоя! Ако никоя не те харесва, каквото и да правиш, колкото и да опитваш, ще си останеш сам!
    Ако те харесват жените, сами ще идват да ти се слагат, без да правиш нищо!
    Човек ако има желяние нещата стават. Всеки влак си има пътници. И мен постоянно ме гледат момичета като излезна така че си мисля че ако заговория дори и първата която не загледа за повече от 10 секунди ще стане работата просто за момента имам някои проблеми и не съм готов за нов човек в живота ми.
    Съгласен съм със написаното от nqmamNervi

  11. #11
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    животът не работи така
    в общия случай първата крачка трябва да идва от теб
    Какво знчение изобщо има "първата крачка", ако нямаш подходяща стръв (външен вид и пари)?

    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    свалянето на жени не е нищо по различно от общуване. а общуването с хората се учи и усъвършенства цял живот.
    Жени не се свалят само с общуване (=банални тъпи разговори). Независимо на колко словоохотлив шут може да се направиш (т.е. да забавляваш и разсмиваш понеже това уж печели точки) и колкото и да "интересничиш" пред една жена, ако нямаш стръв измерваща се във физически измерими неща (приятна външност/пари = готин), жената, която харесваш няма как да си каже "много ме забавлява/интересни работи приказва, мисля да му пусна". Свалките са успешни, ако по начало (психолозите казват, че 1,5 секунди са достатъчни за хората, за да преценят дали искат да чукат някого) са те харесали и си имаш самочувствието, че по принцип нещата в обичайния случай биха ти се получили, защото имаш преценката за себе си, че нещата ти се получават, защото имаш стръв и добре си научил как да я използваш в комбинация с другия фактор (че знаеш, че съвсем не изглеждаш зле или поне покриваш 50 % от стандартните клишета за класическа външност). Както каза колегата грозен по-горе, ако си грозен няма как да стане нищо, освен ако целта ти не е в същия калибър, в който си и ти. Принцесите не тръгват с просяци, красавиците не тръгват с грозници... освен, ако не са с пари.


    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    всеки го удря пубертета по различно време
    Абе горе долу по едно и също време удря пубертетът. Въпросът е в това, че не всеки автоматично може да ебе. Ако си с парцалив външен вид, пъпчив, смотан и прочее, това не значи, че пубертетът още не те е ударил. Просто нямаш шансовете на другите, за да се класираш да чукаш.

    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    опира до това да осъзнаеш, че всеки един момент зависи от това как ти го приемаш. като гледаш негативно на нещата не си правиш живота по-хубав, напротив - демотивираш се и шансовете ти да промениш нещо към по-добро се топят. също така опира до това да се наслаждаваш на времето си тук и да търсиш позитивното, защото в крайна сметка времето минава и няма смисъл да се напрягаш за глупости
    Бла, бла, бла, бла-бла-бла-бла... Кви шансове да промениш нещо в училище точно? Те са точно 0. Запомнят ли те като смотан, никъв шанс нямаш пичките до 12 клас. А смотан = на съвкупност от фактори като това да си беден, дебел или твърде слаб, нисък или твърде висок, пъпчив и т.н. и т.н. Може и по няколко от тези недъзи на куп да имаш... Тогава кво правиш? Успешно ли е общуването със срещуположния пол? Трябва да се целиш в цел, която може да си позволиш. В такъв случай гаранция, че със "смотанячка" (такава като изброените смотаняци) ще стане, но ти бъди честен сега, би ли тръгнал с грозно момиче?

  12. #12
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    и това, че те е ударил пубертета не означава, че изведнъж си се научил да общуваш с отсрещния пол.
    Тези които ебат, са почнали да го правят по същото време като ги е ударил пубертета или скоро след това.
    Ако не си почнал да ебеш до 20, значи си смотан и шансовете това да се промени в бъдеще са минимални. Дори нещо повече - с напредването на възрастта, шансовете ти прогресивно намаляват!
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    В такъв случай гаранция, че със "смотанячка" (такава като изброените смотаняци) ще стане, но ти бъди честен сега, би ли тръгнал с грозно момиче?
    Няма такава гаранция! Пробвал съм и с такива.
    Познавам много грозни и невзрачни момичета, които са сами, защото имат нереално високи изисквания. И те като хубавите жени чакат нацепената батка с кинтите, но отказват да приемат това което им се предлага !


    И още нещо:
    http://www.tialoto.bg/a/33-sexologia...res-kam-seksa/
    "Шансовете за намиране на сексуален партньор намаляват с възрастта

    Изследователите открили още, че шансът да си намериш сексуален партньор намалява с възрастта. Около 90 % от хората, които са загубили девствеността си в изследването, са го направили около 19-годишна възраст."
    Последно редактирано от Грозния : 09-19-2018 на 16:55
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  13. #13
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Какво знчение изобщо има "първата крачка", ако нямаш подходяща стръв (външен вид и пари)?
    Всеки има различни стандарти за външния вид. Очевидно е, че всички обичат поддържани, чисти и приветливи хора. Това за парите е клише. Особено в случая на автора. Какви пари на 16?
    Да допуснем, че не е клише - ти би ли искал да имаш нещо общо с човек, който те оценява по това колко изкарваш?
    Жени не се свалят само с общуване (=банални тъпи разговори).
    Общуването не е равносилно на банални тъпи разговори, а умението да четеш ситуациите/емоциите на хората и в по-голямата си част е невербално.
    Независимо на колко словоохотлив шут може да се направиш (т.е. да забавляваш и разсмиваш понеже това уж печели точки) и колкото и да "интересничиш" пред една жена, ако нямаш стръв измерваща се във физически измерими неща (приятна външност/пари = готин), жената, която харесваш няма как да си каже "много ме забавлява/интересни работи приказва, мисля да му пусна".
    Супер, но ако не можеш да заговориш една жена, шансовете ти клонят към 0.
    Свалките са успешни, ако по начало (психолозите казват, че 1,5 секунди са достатъчни за хората, за да преценят дали искат да чукат някого) са те харесали и си имаш самочувствието, че по принцип нещата в обичайния случай биха ти се получили, защото имаш преценката за себе си, че нещата ти се получават, защото имаш стръв и добре си научил как да я използваш в комбинация с другия фактор (че знаеш, че съвсем не изглеждаш зле или поне покриваш 50 % от стандартните клишета за класическа външност). Както каза колегата грозен по-горе, ако си грозен няма как да стане нищо, освен ако целта ти не е в същия калибър, в който си и ти. Принцесите не тръгват с просяци, красавиците не тръгват с грозници... освен, ако не са с пари.
    А за да добиеш това самочувствие трябва да опитваш разни неща и да не се страхуваш от провала. Мислиш ли, че всички успешни хора са се родили научени? Социалните умения се развиват с времето така както може да се развие и външния вид. И ще се повторя, че "грозен" е субективно понятие. Гарантирам ти, че има хора, които не харесват идеалът ти за жена (примерно). Също животът не е черно-бял и хората не са красавици и просяци.
    Абе горе долу по едно и също време удря пубертетът. Въпросът е в това, че не всеки автоматично може да ебе. Ако си с парцалив външен вид, пъпчив, смотан и прочее, това не значи, че пубертетът още не те е ударил. Просто нямаш шансовете на другите, за да се класираш да чукаш.
    Не, не удря по едно и също време. И освен, че удря по различно време, протича и по различен начин при всеки. Налагаш глупави клишета. Примерно ако имаш пъпки и не харесваш външния си вид, можеш да направиш нещо по въпроса, вместо да се комплексираш и озлобяваш. Не си ли сългасен?

    Бла, бла, бла, бла-бла-бла-бла... Кви шансове да промениш нещо в училище точно? Те са точно 0. Запомнят ли те като смотан, никъв шанс нямаш пичките до 12 клас. А смотан = на съвкупност от фактори като това да си беден, дебел или твърде слаб, нисък или твърде висок, пъпчив и т.н. и т.н. Може и по няколко от тези недъзи на куп да имаш... Тогава кво правиш? Успешно ли е общуването със срещуположния пол? Трябва да се целиш в цел, която може да си позволиш. В такъв случай гаранция, че със "смотанячка" (такава като изброените смотаняци) ще стане, но ти бъди честен сега, би ли тръгнал с грозно момиче?
    Много глупости виждам в този абзац.
    Най-голямата грешка би била да се влияеш от това кой какво мисли за теб. Особено в тази възраст хората имат толкова променливи представи за света, че постоянно си сменят мнението. Би било пагубно да им повярваш.
    Ти виждаш хората като някакво стадо овце, които нямат собствено мнение. Което често е вярно. Но аз такива хора по принцип не ги отчитам като съществуващи.
    Имаш клиширани дефиниции за "смотан". Особено по време на пубертета всички са много несъразмерни и незавършени.
    И отново ще се повторя: можеш да направиш нещо по въпроса, вместо да се комплексираш и озлобяваш. Какво е твоето решение на проблема ми е интересно? Ако според няколко човека си грозен, беден и смотан, трябва да си теглиш куршума ли? Моето предложение е да им тегли майната и да продължава напред. Ако имаш по-адекватно - го изказвай, в противен случай само хабиш ток.
    Не, не бих тръгнал с момиче, което намирам за грозно. Но моята дефиниция за красиво и грозно може да се различава от твоята.

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Тези които ебат, са почнали да го правят по същото време като ги е ударил пубертета или скоро след това.
    Ако не си почнал да ебеш до 20, значи си смотан и шансовете това да се промени в бъдеще са минимални. Дори нещо повече - с напредването на възрастта, шансовете ти прогресивно намаляват!
    Няма такава гаранция! Пробвал съм и с такива.
    Познавам много грозни и невзрачни момичета, които са сами, защото имат нереално високи изисквания. И те като хубавите жени чакат нацепената батка с кинтите, но отказват да приемат това което им се предлага !


    И още нещо:
    http://www.tialoto.bg/a/33-sexologia...res-kam-seksa/
    "Шансовете за намиране на сексуален партньор намаляват с възрастта

    Изследователите открили още, че шансът да си намериш сексуален партньор намалява с възрастта. Около 90 % от хората, които са загубили девствеността си в изследването, са го направили около 19-годишна възраст."
    Четеш някакви материали, които ти подкрепят мирогледа и си повтаряш колко си прав. Това се нарича ментална мастурбация.
    По-скоро графиката е ей така
    Код:
    ^
    |               - - - -
    |          - -         - - - - -                        
    |      - -                       - - - - - - 
    |- - -                                        - - - 
    |----------------------------------------------------->
     14            25               45        55
    възраст
    Очевидно шансовете ти са пикови, когато си в най-фертилна възраст (~25). И все пак е строго индивидуално.

    Участвайки в този спор имам усещането, че споря със стена и че си губя времето по най-малоумния начин. Не се чувствам длъжен да ви доказвам каквото и да било Но ще оставя този пост заради графиката. И все пак какъв е вашият съвет към автора? Да си тегли куршума, защото някой си го смята за грозен, беден и смотан? Да не опитва нищо и да прекара остатъка от живота си пишейки във форум как жените са курви, щото не му пускали (което е напълно логично)? Мисленето ви е пораженческо.

  14. #14
    Изключително важно е това, че автора няма проблем със самочувствието, както и с това да заговори момиче.
    Почнеш ли да се възприемаш като загубеняк незаслужаващ вниманието на отсрещния пол, така почват да те възприемат и околните. Елементарно е.
    Изкарахте го тъп, грозен, беден, дето момичетата бягат от него, а той просто сподели че ТОЙ няма желание да се вижда и общува с хора.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  15. #15
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    Всеки има различни стандарти за външния вид.
    Отново шикалкавиш, като някоя кифла, хваната натясно!
    Разбира се че всеки има свои стандарти, само че различните видове стандарти са краен брой и при повечето хора съвпадат!
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    Това за парите е клише.
    Може и да е клише, но е истина!
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    Какви пари на 16?
    Е как какви?! От мама и тате - това е най-старият и сигурен метод да си богат - да се родиш в подходящото семейство!
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    ...ти би ли искал да имаш нещо общо с човек, който те оценява по това колко изкарваш?
    Това е едно от основните неща, по които хората те преценяват, без значение дали са мъже или жени и дали спиш с тях!
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    ...умението да четеш ситуациите/емоциите на хората и в по-голямата си част е невербално.
    И кво от тва?!
    Много е лесно да усетиш невербално, че дадена жена не те харесва - ти да не мислиш, че можеш да промениш виждането ѝ с дрънкане на празни приказки?!
    Невербално трябва да ѝ покажеш, че имаш кинти и готина кола! Това може и да промени мнението ѝ!
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    Супер, но ако не можеш да заговориш една жена, шансовете ти клонят към 0.
    Ти сам аза преди малко, че голяма част от общуването е невербално! В повечето случаи можеш да прецениш дали имаш шанс със някоя жена, още преди да си я заговорил!
    От безсмисленото заговаряне няма никаква полза - ти си губиш времето, а на нея ѝ досаждаш!
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    А за да добиеш това самочувствие трябва да опитваш разни неща и да не се страхуваш от провала.
    Самочувствие не се гради с празни опити за разговори, а с трупане на състояние и демонстрирането му пред другите!
    Успелите хора не се страхуват от провала, защото не знаят какво е това, или им се е случвало толкова отдавна, че са забравили!
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    ...както може да се развие и външния вид.
    Може, но за това също се изискват пари.
    Естетическата хирургия е скъпо удоволствие и не е за всеки!
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    И ще се повторя, че "грозен" е субективно понятие.
    Не е субективно, защото критериите за красота и грозота се споделят от мнозинството от хората!
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    Гарантирам ти, че има хора, които не харесват идеалът ти за жена (примерно).
    Има всякакви извратеняци, със различни сексуални предпочитания и отклонения - това ли ми даваш за пример?!
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    Не, не удря по едно и също време. И освен, че удря по различно време, протича и по различен начин при всеки. Налагаш глупави клишета. Примерно ако имаш пъпки и не харесваш външния си вид, можеш да направиш нещо по въпроса, вместо да се комплексираш и озлобяваш. Не си ли сългасен?
    Пубертетът се случва между 11 и 15 г. при жените и 12 и 16 г. при мъжете! Интервалът е в рамките на 4 години максимум! Какво те кара да мислиш, че се случва по различно време?! Какво те кара да мислиш, че протича по различен начин при всеки?! 90% от нещата са едни и същи за всички!
    Пъпките, както и грозотата са до ген и ако имаш нещастието да ти се случи, няма много какво да направиш! Това поне го казвам от личен опит! А твоите твърдения на какво се основават?!
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    Най-голямата грешка би била да се влияеш от това кой какво мисли за теб. ... Би било пагубно да им повярваш.
    Ти виждаш хората като някакво стадо овце, които нямат собствено мнение. Което често е вярно. Но аз такива хора по принцип не ги отчитам като съществуващи.
    ...
    Ако според няколко човека си грозен, беден и смотан, трябва да си теглиш куршума ли? Моето предложение е да им тегли майната и да продължава напред.


    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    Не, не бих тръгнал с момиче, което намирам за грозно. Но моята дефиниция за красиво и грозно може да се различава от твоята.
    А ако не се различава ?! А?
    Беше въпрос на време сам да се изложиш като лицемер!
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    Четеш някакви материали, които ти подкрепят мирогледа и си повтаряш колко си прав. Това се нарича ментална мастурбация.
    Моят мироглед се основава на личен опит и наблюдения! Посочвам ти и други източници, подкрепящи моята теза.
    Интересно ми е твоята теза на какво се основава?! Твоите празни приказки не се подкрепят нито от личен опит, нито от други надеждни източници! Това се нарича словоблудство!
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    Очевидно шансовете ти са пикови, когато си в най-фертилна възраст (~25). И все пак е строго индивидуално.
    Последно кога шансовете са пикови, че не разбрах?! С второто изречение се отрече от първото !
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    ...си губя времето по най-малоумния начин.
    Така е когато вършиш и говориш малоумни неща. Радвам се, че си на път да го осъзнаеш, макар и накрая!
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    Не се чувствам длъжен да ви доказвам каквото и да било...
    Ти и без това не можеш !
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    ... И все пак какъв е вашият съвет към автора?


    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    Мисленето ви е пораженческо.
    Не е пораженческо, а реалистично!
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Изключително важно е това, че автора няма проблем със самочувствието, както и с това да заговори момиче.
    И като има самочувствие, кво от тва ?!
    Заговарянето на момиче не значи че отсреща те харесват!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  16. #16
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Отново шикалкавиш, като някоя кифла, хваната натясно!
    Разбира се че всеки има свои стандарти, само че различните видове стандарти са краен брой и при повечето хора съвпадат!
    те и хората са краен брой
    колкото хора - толкова и стандарти
    и не е вярно, че съвпадат
    Може и да е клише, но е истина!
    Е как какви?! От мама и тате - това е най-старият и сигурен метод да си богат - да се родиш в подходящото семейство!
    тоест ако не се родиш в подходящо семейство директно да си теглиш куршума?
    Това е едно от основните неща, по които хората те преценяват, без значение дали са мъже или жени и дали спиш с тях!
    ТУК ГРЕШИШ
    И кво от тва?!
    Много е лесно да усетиш невербално, че дадена жена не те харесва - ти да не мислиш, че можеш да промениш виждането ѝ с дрънкане на празни приказки?!
    Невербално трябва да ѝ покажеш, че имаш кинти и готина кола! Това може и да промени мнението ѝ!
    неспасяем си, човек
    пожелавам ти един ден да имаш кинти и готина кола и да се убедиш, че те не са всичко в живота
    Ти сам аза преди малко, че голяма част от общуването е невербално! В повечето случаи можеш да прецениш дали имаш шанс със някоя жена, още преди да си я заговорил!
    От безсмисленото заговаряне няма никаква полза - ти си губиш времето, а на нея ѝ досаждаш!
    а можеш ли да прецениш дали един живот си струва да бъде изживян преди да си го изживял?
    Самочувствие не се гради с празни опити за разговори, а с трупане на състояние и демонстрирането му пред другите!
    Успелите хора не се страхуват от провала, защото не знаят какво е това, или им се е случвало толкова отдавна, че са забравили!
    ТУК ГРЕШИШ
    Може, но за това също се изискват пари.
    Естетическата хирургия е скъпо удоволствие и не е за всеки!
    фитнес, правилно хранене, активен живот, смяна на прическа
    и не ми казвай, че не работи или че е до ген
    защото абсолютно всеки може да влезе във форма, стига да иска и да отдели време
    и има хиляди примери за това
    но за теб е по-лесно да си измислиш оправдание и да игнорираш това
    Пубертетът се случва между 11 и 15 г. при жените и 12 и 16 г. при мъжете! Интервалът е в рамките на 4 години максимум! Какво те кара да мислиш, че се случва по различно време?! Какво те кара да мислиш, че протича по различен начин при всеки?! 90% от нещата са едни и същи за всички!
    Пъпките, както и грозотата са до ген и ако имаш нещастието да ти се случи, няма много какво да направиш! Това поне го казвам от личен опит! А твоите твърдения на какво се основават?!
    4 години са доста време за хора на 12. как така какво ме кара? ти току що написа, че се случва в някакъв инервал?
    после ме питаш какво ме кара да мисля, че се случва по различен начин?
    може би това, че съм го видял?
    или това:
    https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F...82%D0%B5%D1%82 - хвърли му един прочит
    убиваш ми желанието за дискусия с тези неадекватни въпроси.
    но пъпките се лекуват? как да няма какво да направиш?
    за грозотата писах по-горе
    А ако не се различава ?! А?
    Беше въпрос на време сам да се изложиш като лицемер!
    а ако се различават?
    няма нищо лицемерно в казаното от мен.
    Моят мироглед се основава на личен опит и наблюдения! Посочвам ти и други източници, подкрепящи моята теза.
    Интересно ми е твоята теза на какво се основава?! Твоите празни приказки не се подкрепят нито от личен опит, нито от други надеждни източници! Това се нарича словоблудство!
    Последно кога шансовете са пикови, че не разбрах?! С второто изречение се отрече от първото !
    https://blog.id.com.au/2014/populati...ertility-rate/
    виж как съм уцелил графиката без да искам
    Така е когато вършиш и говориш малоумни неща. Радвам се, че си на път да го осъзнаеш, макар и накрая!
    Ти и без това не можеш !
    да, напълно безсмислено и малоумно от моя страна е да се опитвам да споря с теб
    живей си с кривите разбирания, но не се сърди, когато другите не са на твоето мнение и не се опитвай всеячески да ги налагаш на околните
    ако човек те слуша - трябва да се самоубие още на 12, ако не е от богато семейство и няма гените на олимпийски шампион

  17. #17
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    Всеки има различни стандарти за външния вид.
    Това за стандартите може и да е така, но ние очевидно не говорим не говорим за някакви фетиши, а за съвсем общия случай, а той е именно, че:
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    Очевидно е, че всички обичат поддържани, чисти и приветливи хора.
    Ето, дойдохме си на думата. Никой не харесва оръфляци и дрипльовци. А, за да не си такъв трябват кинти.
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    Това за парите е клише. Особено в случая на автора. Какви пари на 16?
    Колегата каза по-горе. На мама и на тати.
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    Да допуснем, че не е клише - ти би ли искал да имаш нещо общо с човек, който те оценява по това колко изкарваш?
    Аз принципно не, но това не значи, че парите не представляват важен фактор. Ако нямаш пари си като отрепка. Само някое много объркано момиче би се захванала с някой, който тя трябва да черпи, когато излизат. Да си мъж и да нямаш пари, било то в миналото или сега, се счита за съчетание от слабост, жалкост, мързел и прочее лоши качества. Една жена не иска слабак с прокъсани обувки и дрехи до себе си освен, ако не е и тя долна наркоманка или с някакви психични отклонения.
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    Общуването не е равносилно на банални тъпи разговори, а умението да четеш ситуациите/емоциите на хората и в по-голямата си част е невербално.
    В общуването обаче си има правила и те са тип "всяка жаба да си знае гьола". Ако заговориш моделка, но няма какво да й предложиш освен интелектуалничене (да предположим, че това е най-висшия коз, който може да имаш, ако си "факир на заговарянето", ако не си добре изглеждащ или няма къде да я заведеш после, кво правим?

    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    Супер, но ако не можеш да заговориш една жена, шансовете ти клонят към 0.
    Алтернативно, и ти можеш да бъдещ заговорен. Шансовете ти да бъдеш заговорен, ако си зле изглеждащ обаче са под 0-та.

    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    А за да добиеш това самочувствие трябва да опитваш разни неща и да не се страхуваш от провала. Мислиш ли, че всички успешни хора са се родили научени? Социалните умения се развиват с времето така както може да се развие и външния вид. И ще се повторя, че "грозен" е субективно понятие. Гарантирам ти, че има хора, които не харесват идеалът ти за жена (примерно). Също животът не е черно-бял и хората не са красавици и просяци.
    Значи, навлизаш в някакви частни случаи. Да, това е така, че хората не се раждат научени, но като за начало е хубаво да си говорим истини. "Грозен" не е чак толкова субективно понятие. Да, грозен може да те направи и една пъпка, но фактически си оставаш красив, ако си с правилните черти и пропорции. А фактически си категорично физически неатрактивен, ако си твърде висок - твърде нисък, дебел - твръде слаб, прегърбен, лине като минато с ренде, мазна кожа и прочее. Съвсем несубективни черти, които си показват разликата.
    Ето ти пример за класически красиви черти. Да вземе Брат Питт например:

    И ето ти саркастично изгледащия Мистър Бийн.

    Ако сега предполжим, че си Меган Фокс, на кого от двамата по-горе смяташ, че повече би ти отивало да пуснеш?



    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    Не, не удря по едно и също време. И освен, че удря по различно време, протича и по различен начин при всеки. Налагаш глупави клишета. Примерно ако имаш пъпки и не харесваш външния си вид, можеш да направиш нещо по въпроса, вместо да се комплексираш и озлобяваш. Не си ли сългасен?
    Нищо не можеш да направиш в тази посока, защото това са гени. В най-добрият случай е въпрос на еволюционен шанс да имаш гладка кожа, да си висок, но не прекалено и да имаш правилни и симетрични черти. Няма как да не се озлобяваш, ако виждаш, че природата не е справелива.


    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    Много глупости виждам в този абзац.
    И аз в твоите абзаци.
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    Най-голямата грешка би била да се влияеш от това кой какво мисли за теб. Особено в тази възраст хората имат толкова променливи представи за света, че постоянно си сменят мнението. Би било пагубно да им повярваш.
    Не е необходимо да им вярваш винаги на 100%, но ти и сам си виждаш недостатъците и колко струваш. Сега, в крайна сметка хората не се раждаме равни. Въпросът е да не се самозаблуждават хората, че "винаги може повече". На кой каквото му е отредено. Колкото и да се напъваш, толкова много фактори има налице, които да ти попречат да ходиш с някой модел излязал от каталог, така че не е кой знае какво да си признаеш обективно поне някои от причините: "Не ме бива в еди-кое-си" и да се примириш, че толкова ти е дала природата/съдбата и това е. Да, не е справедливо, но справеливостта нали и тя е "субективно понятие"... Достатъчно е да си осъзнат и да си знаеш възможностите. И колкото и успокоителни думи да даваш на някого, че му трябва време да разцъфти, че му трябват повече упражнения и т.н., ако въпросното лице просто е грозно и безпарично и това не е по негова собствена вина, не го успокояваш ни най-малко, защото все ще си стои на чикии. Хората са жестоки. Ти не казвай сега, че външността не е от значение. Ще излъжеш. Дори ще излъжеш, ако кажеш, че я поставяш на равно с вътрешния свят на човека. Човек първо се влюбва с очите си, после в сърцето.

    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    Ти виждаш хората като някакво стадо овце, които нямат собствено мнение. Което често е вярно. Но аз такива хора по принцип не ги отчитам като съществуващи.
    Не знаех, че определяш ти кой същестува и кой не. Струва ми се, че изпитваш някакъв божествен комплекс. Но няма да обожествиш повече себе си правейки се, че външността и парите са без значение. В никакъв случай не може да ги изключиш от уравнението на задачата, която решаваме тук в момента.

    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    Имаш клиширани дефиниции за "смотан". Особено по време на пубертета всички са много несъразмерни и незавършени.
    Да, трудно е да се преопредели всичко, но до някаква степен си проличава точно в пубертета горе долу кой как ще се развие и като какъв човек. Ако не си бил ебач в пубертета или не си ебал топ путки тогава, едва ли ще станеш такъв на 30, защото си красив. По-скоро ще станеш ебач, защото ще си плащаш. Степента на красота и пари винаги играе роля.

    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    И отново ще се повторя: можеш да направиш нещо по въпроса, вместо да се комплексираш и озлобяваш. Какво е твоето решение на проблема ми е интересно?
    Нямам решение на подобни проблеми, но за разлика от теб не лъжа хората с убодното, че "за всеки влак си има пътници". Ти се правиш наполитически коректен и се опитваш да пишеш умерено по тези въпроси. Аз съм просто малко по-краен и имам по-голям шанс да се окажа прав от теб в случая.

    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    Ако според няколко човека си грозен, беден и смотан, трябва да си теглиш куршума ли?
    Това е откровена глупост. Естествено, че никого не бих посъветвал да направи това. Въпросът беше да не лъжеш хората и да ги караш да хвръчат в облаците мислейки си, че са на един разговор разстрояние от това да топнат чушката стига да го правят по "правилния начин". Трябва да се знае, че има неща които не може да отричаш, а именно вънпност и пари.

    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    Моето предложение е да им тегли майната и да продължава напред. Ако имаш по-адекватно - го изказвай, в противен случай само хабиш ток.
    И аз бих казал същото, но това, че сме на едно мнение за това, че трябва да им тегли майната, не означава, че съм съгласен с другото, което каза, а то беше накратко, че основните две (пари и външност) нямат значение стига да си "много добър в общуването", което е откровена глупост. По-правилна би била формулировката 40% външност, 40% пари и чак накрая 20% обущуване. Ти я правиш 80% общуване и 20% всичко останало, което е откровена лъжа.

    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    Не, не бих тръгнал с момиче, което намирам за грозно. Но моята дефиниция за красиво и грозно може да се различава от твоята.
    Това как ще играеш с думи след като си потвърдил, че би правил нищо с грозна мацка е вече без значение. Призна си за основното, така че не ми казвай, че сега няма да съм прав, ако до теб дойде дебела/пъпчива/твърде ниска или твърде висока мацка и почне да е много печена на разговор. Ти пак ще си я намираш за грозна и няма да й дадеш да ти прави нищо, нали? Следователно, ако тук съм прав, твоята дефиниция за красиво не е по-различна от 80% от чуждите дефиниции за красота.

    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    Участвайки в този спор имам усещането, че споря със стена и че си губя времето по най-малоумния начин.
    Аз също.

    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    Не се чувствам длъжен да ви доказвам каквото и да било
    Защото нищо от това, което казваш не можеш да докажеш на практика освен, ако не кажеш, че примера, който ще дадеш е изключение.

    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    И все пак какъв е вашият съвет към автора?
    Вече забравих за какво беше темата и от къде започнахме.


    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    Да си тегли куршума, защото някой си го смята за грозен, беден и смотан?
    Прекалено много сам наблягаш на това. Сигурен ли си, че теб не те спохождат такива мисли?

    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    Да не опитва нищо и да прекара остатъка от живота си пишейки във форум как жените са курви, щото не му пускали (което е напълно логично)? Мисленето ви е пораженческо.
    Никой не е казал да спре да опитва. Просто трбява да бъдем обективни спрямо него.
    Последно редактирано от TrollFactory : 09-20-2018 на 11:00

  18. #18
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Оле, имам пъпки на брадичката. https://imgur.com/a/pz9T8uo баси грозницата съм. Какви са тези балъци дето са се вързали да ги еба.
    Интересно как разсъждавате какво би привлякло една жена толкова уверено при положение, че сте все пърчове. За мен секунда и половина не е достатъчна да преценя дали бих се чукала с еди кой си. Всъщност в някои от случаите първоначално съм си казвала “не” и в последствие съм променяла решението си. И съм излизала с момче,абе направо мъж, който е топ като визия и материална обезпеченост, но с това се свиква. И може би проблемът е в мен, но първоначално я нямаше влагата, тя дойде след като опознах въпросния, което подкрепя теорията, че умението да общуваш , да си интересен е много решаващо, щото, ако не бях опознала истински въпросното лице, нямаше да обменяме днк.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  19. #19
    Ако не беше топ визия щеше ли да излизаш с него. Защо не взе да излизаш с някой с не топ визия пък после след разговорите да пускаш съга.
    Като цяло съветите, които получават хората в този форум са доста глупави.

  20. #20
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Оле, имам пъпки на брадичката. https://imgur.com/a/pz9T8uo баси грозницата съм. Какви са тези балъци дето са се вързали да ги еба.
    Е кви да ти се вържат иначе. Сама си го казваш. Даже и доказателства представяш.

    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Интересно как разсъждавате какво би привлякло една жена толкова уверено при положение, че сте все пърчове.
    Ми може би разполагаме с достатъчно опит.

    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    За мен секунда и половина не е достатъчна да преценя дали бих се чукала с еди кой си.
    Даа, трябва да разбереш дали е момче или мъж. А тази разлика правиш, когато разбереш дали лицето е с материалната обезпеченост каквато си представяш в меркантилните ти мечти както ще видим малко по-надолу в нашия анализ.

    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Всъщност в някои от случаите първоначално съм си казвала “не” и в последствие съм променяла решението си.
    Добреее, да го видим случая. Ето, четем по-нататък от поста ти и нека анализираме специалната ти ситуация:
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    И съм излизала с момче,абе направо мъж, който е топ като визия и материална обезпеченост, но с това се свиква. И може би проблемът е в мен, но първоначално я нямаше влагата, тя дойде след като опознах въпросния,
    Влагата била дошла... Колко пошло се изказваш само.
    Тоест си се навлажнила, когато след известно време си осъзнала, че въпросното момче е с "материална обезпеченост". И тогава това вече е станало от най-обикновено момче на:
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    абе направо мъж, който е топ като визия
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    което подкрепя теорията, че умението да общуваш , да си интересен е много решаващо, щото, ако не бях опознала истински въпросното лице, нямаше да обменяме днк.
    Разбирасе, че става по-интересен, когато е "материално обезпечен".

    Толкова плоски размишления, после нас ни обвинява, че сме били пръчове!
    Пръчка такава!
    Последно редактирано от TrollFactory : 09-20-2018 на 13:56

  21. #21
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Да, щото аз нямам пари и нямам потенциала след няколко години да изкарвам повече отколкото се нуждая. За мен е унизително да разчитам на човек извън семейството ми за финансова помощ. Признавам си и че винаги съм имала нещо като комплекс. Ако не доминирам, не се чувствам добре тоест трябва да съм по-умна от партньора ми, да имам повече потенциал и тн. Вие сте тъпаци да продължавате да пропагандирате идеята, че мъжа трябва да е богат, за да има жена. Чрез това мислене таргетирате утаечни жени към себе си, които са актуални. Знаете, икономика е туй.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  22. #22
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    О, да. Добре

    Ето затова не ми е жал за такива като вас, защото комплексите ви толкова ви разяждат отвътре, че вътрешността ви е обвита в некроза.

    И не ми слагай думи в устата. Никога не съм казвала такова нещо. Постоянните мрънкачи на тази тема сте вие. Не ме ... кой колко пари има, вас обаче това ви бърка в мозъка. После жените са материалистки. Безсмислено е обсъждането на каквото и да е с вас. Както беше казано по-горе - стена.
    Последно редактирано от Blubalu : 09-20-2018 на 17:41
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  23. #23
    Хубава е ива, а и трябва да си на мн ниско ниво да обиждаш момиче за това.

  24. #24
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    колкото хора - толкова и стандарти
    и не е вярно, че съвпадат
    Това е пълен абсурд!
    Ако всеки имаше различни предпочитания и "стандарти", нямаше дори да имаме общество!
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    ТУК ГРЕШИШ
    Моля те обясни ми къде и защо греша!?
    На тебе постовете ти са 80% глупости, които нямат нищо общо с реалността и фактите!
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    пожелавам ти един ден да имаш кинти и готина кола и да се убедиш, че те не са всичко в живота
    Благодаря !
    Нека да ми е зле после !
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    а можеш ли да прецениш дали един живот си струва да бъде изживян преди да си го изживял?
    Ти трябва ли да изядеш цялата тенджера боб, за да разбереш че е вкиснал?!
    Ако е така, много жалко за теб !
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    фитнес, правилно хранене, активен живот, смяна на прическа
    и не ми казвай, че не работи или че е до ген
    защото абсолютно всеки може да влезе във форма, стига да иска и да отдели време
    ...и пари !
    Тия неща които казваш, помагат човек да се поддържа, но не могат да те променят коренно! Ако си нисък с грозна физиономия, нищо от това което предлгаш, не може да ти помогне!
    Освен това, структурата на тялото (дали си дебел или слаб) също е над 80% генетично предопределена!
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    4 години са доста време за хора на 12. как така какво ме кара? ти току що написа, че се случва в някакъв инервал?
    4 години е интервалът в който пубертетът може да се случи, то обикновено завършва за около две години след започването му.

    12 годишните ако ги питаш и 40 минутен учебен час е много време, но това е друга тема.
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    убиваш ми желанието за дискусия с тези неадекватни въпроси.
    но пъпките се лекуват? как да няма какво да направиш?
    На теб са ти неадекватни и въпросите и отговорите.
    Аз тези неща ги говоря от личен опит!
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    а ако се различават?
    няма нищо лицемерно в казаното от мен.
    Лицемерно е защото сам призна, че не би тръгнал с грозна жена!
    Защо не тръгнеш с грозна жена и не си представяш, че е топмодел - нали красотата е субективна !
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    виж как съм уцелил графиката без да искам
    Не ме занимавай с линкове извадени от частен блог, където всеки може да поства каквото си иска !
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    да, напълно безсмислено и малоумно от моя страна е да се опитвам да споря с теб
    Напълно съм съгласен и аз това ти се чудя! Признай че аз съм прав, а ти грешиш и да приключваме с тоя спор !
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    живей си с кривите разбирания, но не се сърди, когато другите не са на твоето мнение и не се опитвай всеячески да ги налагаш на околните
    Моите разбирания са в съответствие с фактите и реалността, а твоите - не!
    Чии разбирания са криви?!
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    ако човек те слуша - трябва да се самоубие още на 12, ако не е от богато семейство и няма гените на олимпийски шампион
    Против самоубийството съм, но човек трябва живее в реалността, а не в приказките!
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Нямам решение на подобни проблеми, но за разлика от теб не лъжа хората с убодното, че "за всеки влак си има пътници". Ти се правиш наполитически коректен и се опитваш да пишеш умерено по тези въпроси. Аз съм просто малко по-краен и имам по-голям шанс да се окажа прав от теб в случая.
    Тоя neamNervi ще се окаже либераст! Те така правят!
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    ...твоята дефиниция за красиво не е по-различна от 80% от чуждите дефиниции за красота.
    Аз също му доказах, че е лицемер!
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Защото нищо от това, което казваш не можеш да докажеш на практика освен, ако не кажеш, че примера, който ще дадеш е изключение.
    Цялата му теза е изградена на изключения и откровени небивалици!

    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Интересно как разсъждавате какво би привлякло една жена толкова уверено при положение, че сте все пърчове.
    Може да сме пръчове, но не сме слепи, глухи или тъпи.
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    За мен секунда и половина не е достатъчна да преценя дали бих се чукала с еди кой си. Всъщност в някои от случаите първоначално съм си казвала “не” и в последствие съм променяла решението си. И съм излизала с момче,абе направо мъж, който е топ като визия и материална обезпеченост, но с това се свиква. И може би проблемът е в мен, но първоначално я нямаше влагата, тя дойде след като опознах въпросния...
    http://prikachi.com/images/652/2782652m.jpg

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Пръчка такава!
    Селска при това!
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Да, щото аз нямам пари и нямам потенциала след няколко години да изкарвам повече отколкото се нуждая.
    Ми нямаш! То ти личи!
    За това скречираш на Супергигантския Слалом (мъже) !
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Вие сте тъпаци да продължавате да пропагандирате идеята, че мъжа трябва да е богат, за да има жена. Чрез това мислене таргетирате утаечни жени към себе си, които са актуални.
    Ти завиждаш ли или ревнуваш, че не разбрах ?!
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Ето затова не ми е жал за такива като вас, защото комплексите ви толкова ви разяждат отвътре, че вътрешността ви е обвита в некроза.
    Ти си един от най-комплексираните хора в тоя форум - повече дори от мен!
    Цитирай Първоначално написано от Скорпион Виж мнението
    Хубава е ива, а и трябва да си на мн ниско ниво да обиждаш момиче за това.
    Кво ѝ се слагаш бе мен?!
    Не си достатъчно богат за нея!
    Последно редактирано от Blubalu : 09-20-2018 на 17:40
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  25. #25
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Ето, дойдохме си на думата. Никой не харесва оръфляци и дрипльовци. А, за да не си такъв трябват кинти.
    Не ти трябват много пари, за да поддържаш елементарна хигиена и да ходиш с чисти дрехи.
    Аз принципно не, но това не значи, че парите не представляват важен фактор. Ако нямаш пари си като отрепка. Само някое много объркано момиче би се захванала с някой, който тя трябва да черпи, когато излизат. Да си мъж и да нямаш пари, било то в миналото или сега, се счита за съчетание от слабост, жалкост, мързел и прочее лоши качества. Една жена не иска слабак с прокъсани обувки и дрехи до себе си освен, ако не е и тя долна наркоманка или с някакви психични отклонения.
    Тук е момента да задам въпроса какво разбираш под "пари". Защото аз оставам с впечатлението, че според теб ако не си богат, нямаш шанс да водиш нормален живот и никоя няма да те погледне. В следващия момент виждам, че даваш за пример елементарни потребности, като това да поддържаш прилежен външен вид или да отделиш някой лев да си платиш сметката. Това всеки един средностатистически работещ човек може да си го позволи.
    В общуването обаче си има правила и те са тип "всяка жаба да си знае гьола". Ако заговориш моделка, но няма какво да й предложиш освен интелектуалничене (да предположим, че това е най-висшия коз, който може да имаш, ако си "факир на заговарянето", ако не си добре изглеждащ или няма къде да я заведеш после, кво правим?
    Там е работата, че социалната йерархия не е константна и рязко се сменя в зависимост от ситуацията и най-вече в зависимост от това как самият индивид се възприема. Ти ако се смяташ за нещо по-малко от въпросната моделка, тя ще усети това и няма да иска да има нищо общо с теб. Поставяйки я на пиедестал заради външния ѝ вид се нареждаш до останалите, които точат лиги всекидневно по нея.
    Алтернативно, и ти можеш да бъдещ заговорен. Шансовете ти да бъдеш заговорен, ако си зле изглеждащ обаче са под 0-та.
    Идеята е да не чакаш да бъдеш заговорен, а да бъдеш активната страна. Шансовете да бъдеш заговорен са малки, защото повечето момичета не са свикнали да бъдат активната страна.
    Значи, навлизаш в някакви частни случаи. Да, това е така, че хората не се раждат научени, но като за начало е хубаво да си говорим истини. "Грозен" не е чак толкова субективно понятие. Да, грозен може да те направи и една пъпка, но фактически си оставаш красив, ако си с правилните черти и пропорции. А фактически си категорично физически неатрактивен, ако си твърде висок - твърде нисък, дебел - твръде слаб, прегърбен, лине като минато с ренде, мазна кожа и прочее. Съвсем несубективни черти, които си показват разликата.
    Ето ти пример за класически красиви черти. Да вземе Брат Питт например:

    И ето ти саркастично изгледащия Мистър Бийн.

    Ако сега предполжим, че си Меган Фокс, на кого от двамата по-горе смяташ, че повече би ти отивало да пуснеш?
    твърде висок, твърде нисък - субективно
    твърде дебел или твърде слаб - можеш да направиш нещо по въпроса
    разбира се, че ако имаш хубави гени, животът ти ще бъде по-лесен, не оспорвам това.
    оспорвам това, че ако нямаш топ гени, трябва да се предадеш и да не правиш нищо, за да подобриш живота си.
    даваш ми за пример някаква порно актриса - това ли е идеалът ти за жена?
    и сравняваш актьор с персонаж. Нали осъзнаваш, че персонажът "Мистър Бийн" целенасочено е направен да изглежда колкото се може по-нелепо и забавно?
    Нищо не можеш да направиш в тази посока, защото това са гени. В най-добрият случай е въпрос на еволюционен шанс да имаш гладка кожа, да си висок, но не прекалено и да имаш правилни и симетрични черти. Няма как да не се озлобяваш, ако виждаш, че природата не е справелива.
    Начинът на живот играе много по-голяма роля от гените. Да, ти може да си висок, но без тренировки и усилия няма как да станеш добър волейболист. А един по-нисък от теб, но отдаден, може да стане топ разпределител примерно.
    https://www.theguardian.com/science/...ur-entire-life
    Колкото и да се напъваш, толкова много фактори има налице, които да ти попречат да ходиш с някой модел излязал от каталог, така че не е кой знае какво да си признаеш обективно поне някои от причините: "Не ме бива в еди-кое-си" и да се примириш, че толкова ти е дала природата/съдбата и това е.
    Всеки има силни и слаби страни и е успех да ги знае и да ги приема. Това не означава, че не трябва да се подобрява като личност и да не работи върху слабите си страни. Пак даваш за пример някакви модели от каталози. Това ли е единственото нещо, по което съдиш жените? Много повърхностно е, не мислиш ли? Но пък има логика да разсъждаваш така, при положение че смяташ, че парите са единственото нещо, което определя един мъж.
    Хората са жестоки. Ти не казвай сега, че външността не е от значение. Ще излъжеш. Дори ще излъжеш, ако кажеш, че я поставяш на равно с вътрешния свят на човека. Човек първо се влюбва с очите си, после в сърцето.
    Не твърдя, че външния вид е без значение. Твърдя, че човек може да направи нещо, за да го подобри. Твърдя също, че външният вид зависи от вътрешния.
    Не знаех, че определяш ти кой същестува и кой не. Струва ми се, че изпитваш някакъв божествен комплекс. Но няма да обожествиш повече себе си правейки се, че външността и парите са без значение. В никакъв случай не може да ги изключиш от уравнението на задачата, която решаваме тук в момента.
    Нищо не определям. Просто не включвам тези хора в уравнението, защото не представляват интерес за мен (това е мое лично мнение и не те ангажирам с него).
    Нямам решение на подобни проблеми, но за разлика от теб не лъжа хората с убодното, че "за всеки влак си има пътници". Ти се правиш наполитически коректен и се опитваш да пишеш умерено по тези въпроси. Аз съм просто малко по-краен и имам по-голям шанс да се окажа прав от теб в случая.
    Това, че си по-краен не означава, че си прав. Как успя да вкараш и политика в темата? Никъде не твърдя, че за всеки влак си има пътници. Твърдя, че ако искаш да се возиш с влак, трябва да положиш усилия да отидеш до гарата. И билетите не са толкова скъпи и недостъпни, колкото се опитвате да ги изкарате.
    По-правилна би била формулировката 40% външност, 40% пари и чак накрая 20% обущуване. Ти я правиш 80% общуване и 20% всичко останало, което е откровена лъжа.
    По-скоро 50% излъчване, 40% общуване и 10% пари. А излъчването е сбор от вътрешния и външния вид на човека. От постовете ти човек остава с впечатлението, че формулата е 50% пари и 50% гени. А според колегата ти е 100% пари.
    Това как ще играеш с думи след като си потвърдил, че би правил нищо с грозна мацка е вече без значение. Призна си за основното, така че не ми казвай, че сега няма да съм прав, ако до теб дойде дебела/пъпчива/твърде ниска или твърде висока мацка и почне да е много печена на разговор. Ти пак ще си я намираш за грозна и няма да й дадеш да ти прави нищо, нали? Следователно, ако тук съм прав, твоята дефиниция за красиво не е по-различна от 80% от чуждите дефиниции за красота.
    Нямам някакви предпочитания за ръста на момичетата, честно казано. Всеки има периоди, в които има пъпки и не е нещо, което оказва някакво влияние върху преценката ми за човека отсреща. Виж, ако е с наднормено тегло - това не ме привлича - признавам.
    Никой не е казал да спре да опитва. Просто трбява да бъдем обективни спрямо него.
    Никой не е казвал, ама друг път. Момчето идва тук и казва, че просто е необщителен и някакви неадекватни хора започват да му проектират собствените си комплекси и да му казват как, ако няма пари и добри гени, няма да постигне нищо и по-добре да не опитва. Точно затова и се намесих. Това определено не е обективно.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си