.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    какво ми има

    Здрасти, на кратко - като ми са случи нещо хубаво и като цяло като съм щаслив имам чувството, че ще се случи нещо лошо....нз защо, до такава степен започвам да се притеснявам, че чак корема ми на буца става, започвам да звъня на близките ми да видя как са и като разбера, че са добре пак не са успокоявам, докато не видя всички и дори и като видя, че всички са добре пак очакването, че ще се случи нещо лошо не ме оставя....незнам, много се двуумя дали да не потърся професионална помощ, другото което е - отвреме на време пак е така от нищо започват да ми се въртят някъкви натрапчиви мисли в главата, както си седя и чета примерно и изведнъж ми се свива корема от мисълта, че нещо може да са е случило...Вярно преди време периодично са се случвали доста гадни неща, също ми се случва от време на време да се сещам за близките които съм загубил, случва се, въпреки, че много рядко и да викам на сън - не помня какво сънувам, но незнам, то беше отдавна, а и бях малък...
    Като цяло съм доста позитивен, енергичен и жизнерадостен човек, почти винаги съм усмихнат, ако нещо не е окей не искам никой да ми помага и като цяло не обичам хората да си мислят, че имам някакъв проблем или да ме съжаляват и заради това незнам точно как да потърся професионална помощ, не искам да притеснявам никого, не искам да съм в тежест на никой...Проблема е там, че личния ми лекър е семеен приятел с нашите и като става въпрос за мен няма вариянт нещо да е скрито покрито.
    И понеже две глави мислят по-добре от една, нищо, че в случая за мой късмет най-вероятно няма да са само две глави, а и имам някъкви надежди тука из форума да има някой психолог или психиатър(нз за кое съм) , затова писах тук. Може да предлагате всякъкви решения, не се притеснявайте, ако има нещо питайте, благодаря, че отделихте време да прочетете това и предварително специални благодарности на всички предложения за решение на проблема ми ...

    Поздрави!

  2. #2
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Не знам какво ти има, но определено си много неграмотен. Научи се как се пишат думите "накратко", "лекар", "някакви", "всякакви" и т.н. Нищо не оправдава толкова лош правопис. Имаш и други грешки, но ценя времето си и не смятам да съм аз този, който ще те ограмоти. Почни да четеш книги и лека по лека се ограмоти. С времето всичко ще си дойде на мястото в твоя живот, но само, ако си грамотен.
    Последно редактирано от TrollFactory : 09-19-2018 на 08:12

  3. #3
    да, определено успешнити хората, които ценят времето си са из форумите с никнеймове като trollfactory и снимки на влиятелни хора като уползотворяват времето си пишейки мнения с аругантни нотки....

  4. #4
    има мнн хора които владеят българския доста добре и не могат да направят и 1% от годишния доход на Динко...

  5. #5
    ако правописа беше ключът за успеха българските филолози щяха са милиардери

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от ivanbg10 Виж мнението
    да, определено успешнити хората, които ценят времето си са из форумите с никнеймове като trollfactory и снимки на влиятелни хора като уползотворяват времето си пишейки мнения с аругантни нотки....
    Ох…
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си