.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 31 от общо 31
  1. #26
    От тези сокове на раух браво където са. Не знам има ли нещо общо с еякулацията всичко това, но забелязах, че консистенциата на спермата е като желе. По миналият ден също го бях забелязал, но не му обърнах чак толкова внимание. Прочетох, че от ядене или нещо може моментно да стане,но след няколко дни е пак същото.
    Преди време щяха изследвания и на спермата(посявката) да ми правят,но така си и остана.

  2. #27
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Уау, желе. Не мога да ти помогна с нищо повече по темата. Съвет от мен е, ако ти предложат изследване, не го оставяй така да си “остане”. Ангажиран за здравето ти си на първо място ти.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  3. #28
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 016
    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    забелязах, че консистенциата на спермата е като желе.
    Очевидно имаш хроничен простатит. Бялото е вероятно някакъв секрет от възпалената простата. А когато тя е възпалена и УВЕЛИЧЕНА притиска пикочния канал и пикаеш както си описал на тласъци както еякулация. Подобно на възрастните мъже с аденом на простатата, но в случая не става въпрос за аденом, а за простатит от който жлезата е силно увеличена и притиска пикочния канал. Но при това положение, ако нямаш нормална струя и имаш задръжка на урината, това би трябвало да бъде забелязано на ехографа от опитен ехографист. А в бъбреците ти вероятно имаш уратни камъни. При определени условия те (уратните) единствени от всички видове бъбречни камъни могат да бъдат разтворени и ги изпикаваш във вид на уратен пясък.
    Трябва да намериш опитен уролог с добър ехограф. Да те прегледа на него, а може и с ръка да опипа простатата през ануса и дебелото черво. Това мисля, че се наричаше ректално туширане и е редовна практика при възрастни пациенти или млади със съмнение за рак, карцином на простатата или пък остър и хроничен простатит.

  4. #29
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    От научна гледна точка и аз няма как да зная със сигурност каква точно е болестта, освен ако не съм истински медицински специалист (в случая по-специално по урология) - моята специалност не е медицинска, макар и да бях един от по-първите поколения, които се занимаваха с алтернативна медицина в тая държава (разбирам само от едно (но нямам предвид каквато и да е световна медицина), и в нищо друго не съм специалист). Би могло да бъде и нещо друго, като например уринарна инфекция от ешерихия коли - ако е венерическо от рода на гонореята, тогава течението може да бъде и жълтеникаво и дори зеленикаво. В случай на такива симптоми/оплаквания, най-добре е да се намери добър специалист по урология (например в медицинска академия) и да се запише час при него с направление от личния общопрактикуващ лекар - бавенето крие рискове.

  5. #30
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Цитирай Първоначално написано от redbul2 Виж мнението
    Очевидно имаш хроничен простатит. Бялото е вероятно някакъв секрет от възпалената простата. А когато тя е възпалена и УВЕЛИЧЕНА притиска пикочния канал и пикаеш както си описал на тласъци както еякулация. Подобно на възрастните мъже с аденом на простатата, но в случая не става въпрос за аденом, а за простатит от който жлезата е силно увеличена и притиска пикочния канал. Но при това положение, ако нямаш нормална струя и имаш задръжка на урината, това би трябвало да бъде забелязано на ехографа от опитен ехографист. А в бъбреците ти вероятно имаш уратни камъни. При определени условия те (уратните) единствени от всички видове бъбречни камъни могат да бъдат разтворени и ги изпикаваш във вид на уратен пясък.
    Трябва да намериш опитен уролог с добър ехограф. Да те прегледа на него, а може и с ръка да опипа простатата през ануса и дебелото черво. Това мисля, че се наричаше ректално туширане и е редовна практика при възрастни пациенти или млади със съмнение за рак, карцином на простатата или пък остър и хроничен простатит.
    Да, ректално туширане е и един уролог на 100 години сигурно, ми каза, че това е най-доброто изследване :д
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  6. #31
    Ходих на ехограф при друг доктор, който доста внимателно ме гледа. Откри ми инфекция в левия бъбрек и след седмица на антибиотик и тнт всичко е точно. Откри ми, че имам и малки камъни, но да се надяваме, че ще излязат с тези хапчета, които ми предписа. А това с бялото е от сока и не знам на какво се дължи. Днес за сефте от няколко седмици насам пих и пак ми се случи един път.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си