.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523

    Създаване на стикери

    Обмислям да направя 100-150 броя стикери с мой дизайн, но си нямам ни най-малка представа как. Искам изработката да им е като на футболните стикери - квадратни/правоъгълни, залепящи се:

    Погледнах съответната фирма (която я пише на гърба), от която най-вероятно са направени тези стикери, но навярно нищо не разбрах.
    Казаха ми, че се правели в студия, но какво и къде софийско студио, не знам.
    Та, ако някой знае как по-точно се изработват такива стикери, моля да сподели, ще съм му много благодарен!

  2. #2
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Във всички рекламни студия се предлага услугата изработка на стикери. Става въпрос за печатните фирми, които правят тениски, плакати, визитки и всякакви други рекламни материали. Даваш си изображението, което си избрал, заявяваш бройка и размер и готово.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  3. #3
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Във всички рекламни студия се предлага услугата изработка на стикери. Става въпрос за печатните фирми, които правят тениски, плакати, визитки и всякакви други рекламни материали. Даваш си изображението, което си избрал, заявяваш бройка и размер и готово.
    Еееех, много ти благодаря!
    Все пак поразпитах насам-натам и разбрах, че и в копирните центрове предлагат такава услуга.
    Идните дни ще отида да проверя в някое студио и дано да пожъна добър резултат.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си