.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Talking Тъпа работа като цяло...

    Здравейте пичове,
    Не съм мислил, че ще стигна до форуми на тази тема, ама гледам от известно време хората се ,,изповядват" и реших ей така и аз да драсна няколко реда, защото от време ме човърка от вътре едно такова скапано чувство, че грешката е в мен... всеки път се самоуспокоявам, че не е така, ама бих искал и мнение от външни хора... та ето ми историята

    Момче на 17 съм. От преди 3 години си харесах една съученичка, която е абсолютно мой тип, но вече четвърта година се опитвам да излезна от friend зоната, ама не става и не става. Като цяло аз съм супер срамежлив стане ли дума за изразяване на чувства, но пък доста често съм се изявявал като сватовник на доста мои приятели и бих казал, че ми се е получавало
    При мен обаче работата въобще не върви... просто си нямам на идея как да я заговарям, но честно казано за тези 3 години осъзнах, че за нея аз съм абсолютно безразличен и си казвам: няма смисъл да се напрягам и да се опитвам да я спечеля, защото очевидно не съм неин тип. С приятелките и обсъждат други момчета и ми е супер трудно да се внедря в тяхната компания... ако се заговорим то ще да е за не повече от 5 минути и тя просто ще приключи разговора ни рязко и толкова... но това са излишни подробности. Мисълта ми е, че просто виждам, че нещата най-вероятно няма как да се получат, защото както се вика - на сила хубост не става и затова не действам самоуверено и виждам, че е безмислено да се опитвам да я свалям, а и + това, колкото филмарско и тъпо да звучи (то на тая възраст е така, след време много ще се дразня на сегашното ми аз, ама както и да е ), имам един специфичен имидж в класа ми, който искам да поддържам и затова ме е страх да изразявам чувствата си открито, макар че това се дължи и на различните характери в класа ми, които аз ненавиждам, но както и е да е. Безброй пъти съм си казвал: майната му, ще я преживея, стига съм се филмирал, и друг път съм се влюбвал и от другата срана е нямало обратна връзка... ама не, за миг не ми е излезнала от главата...

    Та искам да ми кажете честно дали в този случай аз съм пълен пу*ьо, или просто съм избрал грешния човек.
    Последно редактирано от greg500 : 09-28-2018 на 14:20

  2. #2
    Първо стига с тия глупости за френдзоната и как не може да се излезе от нея. Нормалните връзки обикновено започват като приятелства. И един човек или те харесва или не. Ти не си във френдзоната, тя просто те търпи, ако бяхте приятели нямаше да те прекъсва посредата на изречението и да спира да говори с теб, а щеше да има двустранна комуникация.
    Та да, тичаш след човек който не иска да е с теб, приеми го и се опитай да се опознаеш с някоя друга
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  3. #3
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от greg500 Виж мнението
    Момче на 17 съм. От преди 3 години си харесах една съученичка, която е абсолютно мой тип, но вече четвърта година се опитвам да излезна от friend зоната, ама не става и не става.
    Няма и да стане!
    За толкова години трябваше отдавна да сте се *правили секс*, ако имаше нещо между вас!

    Бил съм в същата ситуация и поуката е да не се занимаваш с една жена повече от 2-3 седмици, ако няма развитие!
    Ако за толкова време отношенията ви не минат на друго ниво, няма смисъл да си губиш времето! Спираш общуването с тая и минаваш на следващата! Успех !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #4
    Много благодаря за отделеното време и отговорите!

  5. #5
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    До колкото разбирам ти не си направил никакъв опит да и споделиш, че я харесваш, а тя до сега непрекъснато ти е показвала, че компанията ти не и е приятна. Не разбирам защо трябва да се насилват нещата.

    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Нормалните връзки обикновено започват като приятелства.
    А ненормалните как започват? Има много случаи на връзки, започнали със спонтанно привличане към непознат човек, което много бързо прераства познанство и интимни отношения.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си