.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Възможно ли е да съм бременна

    Здравейте!Може да има подобна тема ,но не успях да намеря затова пиша тази.Проблемът ми е следният - на 22 септември с приятелят ми правихме секс (падаше се 5 дена преди датата на която “уж” трябва да е овулацията ми) и проблемът възникна от това ,че по едно време се скъса презервативът и продължихме без предпазни меркиНе ни се случва за първи път за това не изпитвах каквото и да е притеснение.Да кажем след около 10 мушвания той го извади и по него имаше нещо бяло в областта на главичката ,но все още не беше стигнал еякулация ,защото около 2 минути след това свърши.В началото имахме известни притеснения ,но след това се спряхме на версията .че има шанс бялото да е от мен (предполагам знаете за “смазката” която се отделя по време на секс) защото беше по-прозрачно от сперма.На 25 сутринта забелязах че цервикалната ми слуз преминава към белтъкообразна (това продължи до 27 ,когато и беше денят на овулацията) и притесненията съвсем изчезнаха понеже и да е било сперма не се предполага ,че сперматозоидите биха оцеляли толкова.Както обикновенно на 28 вече нямаше и следа от цервикалната слуз ,затова днес предприехме друг полов акт.Главният ми проблем е ,че след като приключихме започнах да изпитвам лека болка в левия яйчник или общо казано долната част на корема ,защото не съм изцяло сигурна дали е яйчникът (надявам се да е от това ,че към края той започва по-грубо като наближа еякулацията му ,а и нямах до сега никакви признаци на ранна бременност) и въпросът ми е има ли някакъв шанс това да е признак на бременност?
    Последно редактирано от Krisi K : 09-29-2018 на 15:47

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Пробвай с това:

    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Пробвай с това:

    Още е рано за тест доколкото четох трябва да се изчака денят на закъснението ,а имам 2 седмици до цикъла и имам чувство че ще се побъркам

  4. #4
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Има и други методи...









    Или ако тези методи са ти твърде сложни и недостъпни, мога да ти препоръчам и нещо по-просто:

    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  5. #5
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Има и други методи...









    Или ако тези методи са ти твърде сложни и недостъпни, мога да ти препоръчам и нещо по-просто:



    теста е най-бързия и сигурен вариант..

  6. #6
    Много ми е Х-икс, след компетентните мнения на "Нелицеприятния", какво се случи с девойката?

    На 200% съм сигурен, че не е бременна, но все пак ми е интересно на фона на такива капацитети като "За страх да го гълташ", който освен тест за бременност друго не знае. Толкова са му знанията на детето.

  7. #7
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Там, където описваш болката, може и да е от грубо клецане.
    Разбира се, темата е фейк

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    ......

    Или ако тези методи са ти твърде сложни и недостъпни, мога да ти препоръчам и нещо по-просто:

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си