.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    Голям фен Аватара на s0b1esk1
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    Измерение София
    Мнения
    617

    Послание към едно добро момче

    Пич, ако след като се влюбиш ставаш прекалено лигав, раболепен, сервилен и издигаш на пидестал една жена, проблема много ясно е в теб. Сега, задай си въпроса така: след като се влюбиш, престанеш да бъдеш себе си, престанеш да правиш нещата, които обичаш, престанеш да ходиш на местата, които харесваш, пренебрегнеш приятелите и семейството си и изобщо посветиш и цялата си личност, тя няма да те уважава. Ако една жена не те уважава, тя няма и да те обича и няма да иска да бъде с теб, просто защото ще и бъдеш скучен и предсказуем. ЖЕНИТЕ МРАЗЯТ СКУКАТА И ПРЕДСКАЗУЕМОСТТА! Е, има жени, които с времето улягат, но като цяло искат да има тръпка. С твоите постоянни лигавщини, ти сам ги отблъскваш. Аз лично имам специален термин, с който маркирам твоето поведение - путкопоклонство!!! За тебе жената се превръща в някакъв кумир, на който да служиш и с това прецакваш всичко.

    Виж сега, никой не ти казва да не бъдеш мил. Това, че си мил е добро качество, но въпроса е да знаеш, кое, кога, как. Моята философия за жените е, че ти трябва да бъдеш опора и ментор, но всичко в граници. Никоя крайност не е добра, когато става дума за жени. Ако си прекалено начумерен, суров и груб ще я отблъснеш, както и ако си прекалено мил, сервилен, готов на всичко да и се харесаш и да спечелиш одобрението и. Никога не търси одобрението и! Комплиментите са хубаво нещо, но когато са в умерено количество. Ако постоянно и правиш комплименти се губи ефектът. Поне при жените на твоя възраст е така. Виж, дамите от 40 години нагоре, можеш само с комплименти да ги спечелиш.

    Жените пич, искат мъжа да бъде силният, опората, доминиращият, но това да става хладнокръвно от негова страна без нерви, без подтисничество, без скандали. Жените НЕ искат момченце, нито скучен тип, чието поведение и реакции са напълно предсказуеми. Не е нормално например един мъж да им звъни постоянно и да им се обяснява като ***. Според мен със сервилното си поведение ги плашиш или най-малкото им досаждаш в един момент. Спри да повтаряш, че ги обичаш! Дори си постави за цел при следваща връзка, да кажеш, че я обичаш, след като го чуеш от нея! Друг много важно е да не говориш много за себе си, да не и разказваш всичко, много по-добрия вариант е да я оставиш да говори, да слушаш нея и на въпросите и да не си напълно изчерпателен. Винаги оставяй някаква тайнственост около себе си! Давай го по-тежко с жените, не им се връзвай, те са изключително хитри лисички, които постоянно те тестуват и проверяват как реагираш. Вероятно тия мацета дето са те зарязали, са те пускали на шейната чрез въпроси и поведение а, ти дори не си разбрал. За кви тестове говоря? Давам ти прост и груб пример: Да речем взимаш я с колата от някъде и си си пуснал музика, която тя не харесва, да речем хеви метал. И тя ти заявява императивно, че не харесва такава музика…… Стандартната реакция на добряците е светкавично да спрат радиото или да сменят станцията или още по-зле, направо да я питат какво иска тях. Номера е, че тя те проверява дали си мекушав и послушен пред нея. Ако го си такъв, не важиш. Или да ти казва, че нещо в прическата ти не е ок или в облеклото. Някои мацета пък те третират като прислуга, с традиционното: „Дръж ми чантата“ и добряците веднага стават „оръженосци“. Е, правиш ли всичко това позволиш ли на една жена да те моделира и командори, накрая следва филма: „Нека си останем само приятели“.
    Помисли си добре за твоите грешки, за всичко което ти написах! И запомни едно: за жените, свалките, връзките, държанието с тях питай само мъже, които са успешни с жени и никога не питай други жени!

    мързеше ме да си правя друг профил да го постна
    Последно редактирано от Blubalu : 10-04-2018 на 19:38
    WE ARE NOT ANGELS!

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Много думи, много нещо !

    Човекът го е казал много по-просто и разбираемо:



    Тръмп президент!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    А само да питам, ти ли си доброто момче в цялата история, че нещо много не разбрах?

  4. #4
    Голям фен Аватара на s0b1esk1
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    Измерение София
    Мнения
    617
    .
    WE ARE NOT ANGELS!

  5. #5
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Проблемът е, че колкото и такива постове да изчете човек, никога няма да му дойде акъла, докато сам не се убеди в написаното ... Всеки, който е над 16-18г е минал през поне няколко случки, доказващи горната теза, но една част си казват "Аз съм си такъв", друга част продължават да обвиняват жените, че са материалистки и не оценяват "свестните", а трета част просто наистина са си мекошави и неориентирани в живота. Четвъртата част като че ли е най-малка - тези, които си водят първо собственият живот в желаната от тях посока и по желаният от тях начин, пък след това да хванат да водят жена със себе си. Няма как самият ти да не си доволен от това, което правиш и да не знаеш къде отиваш, пък да очакваш някоя жена да е доволна и да иска да тръгне с теб. Няма как и да го "раздаваш тежко", ако си лек - нямаш принципи или не ги отстояваш. И тук пак скромните ми наблюдения са доста отчайващи... Голяма част от момчетата/мъжете не си държат на думата дори, камоли да отстояват някакви по-сериозни принципи. Колкото повече се оглеждам, толкова повече разбирам защо жените са "еволюирали" по този начин и ни тестват по всякакви начини - еми, то много плява, много нещо. И то далеч не е само в "младото поколение".

  6. #6
    Голям фен Аватара на s0b1esk1
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    Измерение София
    Мнения
    617
    .
    WE ARE NOT ANGELS!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си