.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Специалната

    Здравейте пичове,мацки,извънземни и 'сякви същества!
    Няма кво да го мъча , направо към проблема :/
    Значи на 16 съм , и тва лято се получи така , че работих по крайбрежието в хотел . Там бяха и доста хора от моето градче , с едното момиче (с което не си говоря попринцип в родния ми град) се сближихме доста бих казал . Преди около месец отивах на работа за 2-ра смяна в 14:30 ,засякох я по пътя и по пътя до хотела си говорихме най различни глупости(като всеки път) бяхме станали много добри приятели. Един ден на работа по време на почивка бяхме само аз и тя навън от целия персонал(беше много топло и всички стояха вътре на хладно ).Бях седнал на някакъв стол ,а тя в мен. Не ми правеше особено впечатление ,че е седнала в мен ,защото й беше станало навик да го прави , обаче този път ми беше различен. Майката на момичето й писа в Viber и тя си изкара телефона да погледне , аз просто седях там и я гледах и си мислех ,че е много сладка и тогава осъзнах ,че не я харесвам само като приятел . Та реших аз да й кажа , дръпнах я малко настрани и застанах пред нея ,погледнах я в очите и я целунах ей така от нищото тя се дръпна и ме пита ,какво съм бил правел ,ама аз като по-нахален човек си я целунах пак и не се е дърпала повече. Абе всичко точно до тук , но мина има няма месец , през който бяхме заедно ,и стана време за училище . Тя напусна няколко дни преди мен и се прибра в градът ни , а след тия дни и аз се прибрах . Всичко беше различно , докато бяхме на работа ,бяхме заедно преди работа , по време на работа и след работа ,а в градът ни сме излизали заедно точно 1 път за 1 седмица. Тя с нейните приятелки , аз с мойте и не се засичахме , аз като се прибера тя спи , тя като излиза съм на училище и общо взето не ни стигаше времето за всичко.
    Скъсахме.
    Тя каза ,че не е било както в началото , просто в градът обстоятелствата били различни и ала-бала доста неща.
    Въпреки ,че ми е странно да си го кажа , за 16 години тва ми е първата любов , имал съм и други приятелки , но общо взето нищо не съм имал към тях ,а с това момиче е доста различно. Тя ми липсва , а това не е нещо ,което бях усещал до преди да тръгна с нея.
    Какво да правя? -объркан съм МНОГО

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от KraizZZ Виж мнението
    ...с едното момиче (с което не си говоря попринцип в родния ми град) се сближихме доста бих казал .
    ...Бях седнал на някакъв стол ,а тя в мен... и тогава осъзнах ,че не я харесвам само като приятел . Та реших аз да й кажа , дръпнах я малко настрани и застанах пред нея ,погледнах я в очите и я целунах ей така от нищото тя се дръпна и ме пита ,какво съм бил правел ,ама аз като по-нахален човек си я целунах пак и не се е дърпала повече.
    Можело е и е трябвало да я изтракаш още там, но ти си изпуснал златна възможност!
    Цитирай Първоначално написано от KraizZZ Виж мнението
    ... има няма месец , през който бяхме заедно ,и стана време за училище .
    ...Скъсахме.
    Тя каза ,че не е било както в началото , просто в градът обстоятелствата били различни и ала-бала доста неща.
    ...
    Какво да правя? -объркан съм МНОГО
    Срам я е от познатите ѝ в малкия град, да не почнат да говорят, че си го слага с теб.
    Когато е била готова, ти си спал, сега вече е късно.
    Забрави я и минавай към следващата!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    Брат секса си го правихме , не е там въпроса

  4. #4

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си