- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Любов
- Хомосексуалистите в ада ли отиват?
![]()
![]()
По-скоро ти мен обърка. Дадох темата заради това в нея (гей клубове сред петокласниците), а не самата тема.
Действително смятам, че по време на германската криза Ротшилд са помогнали на германския народ и не са крадяли от него.
Излишно е да казвам, че не е неонацистки. Както казах паметно, националистическо и антикомунистическо шествие, явно заради това се опитват да го забранят, но все неуспешно. https://www.youtube.com/watch?v=nQfbLg5wE5o , https://www.youtube.com/watch?v=UMeCf3JBTRU, а, да, ето защо е неонацистки. https://www.youtube.com/watch?v=2mfvh9vgRxw Ето и враговете на Луковмарш.
Навярно щях да се опитам да не бъда като останалите ми сънародници, но това едва ли щеше е възможно, на *** буквално им е в гените да са негодници, но във всяко черно стадо има и по няколко бели овце, в това стадо са рядкост, но трябва да го изпъкнем.
Всичко по-горе съм казал. Коренно различни неща - хомосексуални ИСТИНСКИ извратении с порно ФИЛМИ.
Виждаме колко е измислица. И точно затова вече почти няма нормални общества, има време и педофилията да се легализира, което всъщност принадлежи на опити да просъществува, не виждаме и причини да не стане.
Казах ти как можеш сам да се убедиш в моето твърдение (и на много други хора). Явно не си разбрал щом споменаваш малко момиченце: Направи си фалшив акаунт в някой сайт за "запознанства", като се представяш за малолетен/непълнолетен гей и пиши на "малко" по-възрастните от теб в сайта.
Добре, а значи според вас педофилията се базира изцяло на сексуални отношения и в нея няма "любов"?
Всичко, което ми казваш вече са ми го казали други десетки хора, вярващи в избитите 6 милиона евреи и повярвай ми, но и аз първоначално си мислех, че е така.
Никъде не съм казал, че не е пропаганда, но пропагандата не значи лъжа, така, нали? Вече е друго, ако пропагандата ти пропагандира лъжа, газовите камери са пример за една такава пропаганда![]()
Пропагандата против Холокоста даже не е значителна, защото пропагандата за Холокоста е много по-масова и разпространена и продължава в същия дух, все пак изгледай филмчето, което ти пратих, Дейвид сам казва, че е евреин и атеист.
Има време и това да се случи, в случай че не се стегнем.
Коя е "демагогията", която предлага "извратен военен режим"? Тази против чалга гнусотията, курвите, наркоманите, престъпниците, хомо публичните прояви и траверсите ли?
ПОЛОВИНАТА членове, не САМО тези членове. Кой твърди обратното? И какво като не е "процес реализиран само в един съд за 1 ден и само на 1 място", променя ли факта, че половината същества са били евреи?
Не всички и в почти всички пъти не.
Пак ми прочети предното мнение, от какъв произход е Ленин? Впрочем днес е един много важен ден относно болшевиките Ленин и Троцки, които имат доста интересен произход. Е, троцкизмът наистина се противопоставя на сталиновите идеи, но нека да не забравяме благодарение на кои се стигна до тях.
Виждаш гледните точки на Хитлер, от онази си година през затвора, освен това са казани наистина доста вярни неща като:
"Народите, които не желаят да отстояват честта си, рано или късно губят свободата и независимостта си, което, в края на краищата, е наистина справедливо, тъй като мизерните поколения, лишени от чест, не заслужават да се ползват от благата на свободата."
"Весели, забавни, антикомунисти, патриоти и националисти", не знам как очакваш да ти ги опиша, аз и да го направя няма никаква полза, ти сам трябва да си сигурен в тези схващания.
Антибългарско*. И тук ти казах как сам да се увериш.
----Преди 80 години еврейски терорист докарал до неизбежно състояние един от секретарите, фон Рат, на посолството на Хитлерска Германия в Париж.
Последно редактирано от Blubalu : 11-12-2018 на 09:52
Истината е омраза за тези, които мразят истината!
Мигрантският пакт отваря вратите на Ада
https://www.aobg.org/lecture.php?ln=1&id=252
ККК е съпротива срещу негърските престъпления върху белите.
Анти-расист е кодова дума за анти-бял.
Белият геноцид
Еврейското превъзходство
Терористични атаки. Ислямът - виновник за 95% от тероризма в света?
Хари Хей - Бащата на гей либерализацията, комунист и застъпник на педофилска организация.