.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1

    Има ли значение размера, ако е девствена?

    Има ли значение размера, ако е девствена?
    на 15 съм
    между 17-18см ми е дълъг
    и е жалките 12 см дебел...
    Понеже от скоро с приятелката ми говорим за секс, а двамата сме девствени ще има ли значение какъв е размера на пениса ми, след като тя не е отваряна?

  2. #2
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    малък ти е

    моя беше такъв в трети клас
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  3. #3

  4. #4
    Е аз какво да направя, няма как да променя това къв ми е размера, аз питам дали има значение, когато е девствена?!

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    да пич, има значение
    може да се окаже, че ти е много малък и да не можеш да я отвориш с него
    близко е до акъла
    сеш се?

  6. #6
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Chichey Виж мнението
    Има ли значение размера, ако е девствена?
    Да.
    Ако ти е по-малък ще ѝ влезе по-лесно и ще я боли по-малко.
    Цитирай Първоначално написано от Chichey Виж мнението
    между 17-18см ми е дълъг
    и е жалките 12 см дебел...
    Понеже от скоро с приятелката ми говорим за секс, а двамата сме девствени ще има ли значение какъв е размера на пениса ми, след като тя не е отваряна?
    Ти колко дебел искаш да ти е ?!
    А дължината е достатъчна за да ѝ дупчиш билета !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  7. #7
    Contrary to a popular belief, good things do not come in small packages...
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  8. #8
    Тук се саднах от повечето коментари... Тя иска да го направим, а ако наистина ми е толкова малък колкото казвате, че е според това което ви написах...... Тогава как ще реагира тя?! ужс...

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Пробвай да го опъваш всяка сутрин преди ставане, докато не стигнеш 20-22см.

  10. #10
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Contrary to a popular belief, good things do not come in small packages...
    Вече знам за какво ти е пожарогасителя върху нощното шкафче !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  11. #11
    Necro, това до колкото съм чел оставя някакви белези

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Само психически Чиче, само психически..

  13. #13
    Chichey, охлади страстите. Тия шемети те бъзикат и си правят джамборе на твой гръб 17-18 см. не са никак малко. Малко са за самочувствието, защото мъжете винаги искаме да имаме по-големи пениси, но твоите сантиметри са напълно достатъчни. Женското влагалище е дълго 8-12 см. G-точката е на 5 до 7 см. от входа. Пенисът ти е с напълно достатъчни размери. Този който ти написа, че ти е къс и няма да я отвориш не е внимавал в часовете по анатомия и сексулогия. Това което написа, че ти е 12 см. дебел.....предполагам, че говориш за обиколката. И там влизаш в нормата. Няма от какво да се притесняваш. Тези които ти обясняват, че ти е малък и там някакви работи за 20-22 см., само се гъбаркат. Сигурен съм, че на 50% от тях едва чуква 15 см. А и нещо много важно - ако грам не можеш да си ползваш въображението по време на секс, все тая дали ти е 22 или 25 см. В този случай можеш само да си го засмучиш сам и да млъкнеш. Ясно е, че искаш да се представиш добре. Има мъже, които си повдигат самочувствието от бройките и красотата на мацките, които вкарват в леглото, като гледат да си направят единствено собствения кеф. И такива, които си вдигат самочувствието като развинтят фантаСТИКИТЕ на жената, докато тя не почне да се кълне в Господ, че никой до този момент не я е ч***л толкова яко и никога не е преживявала толкова разтърсващи оргазми. Ти сам трябва да решиш от кой тип да бъдеш. В единият случай ще си поредния, в другия може и да си ЕДИНСТВЕНИЯ и цял живот да се сещат за теб като най-добрияТ!!! Хубавото в твоят случай е, че тя няма база за сравнение. 100% ще има неловко притеснение и от двете страни. Самият факт, че пусна темата говори, че ти изпитваш такова. Спри да се притесняваш за размера (макар че е супер когато жената ти каже "Беб, ТОЙ (говори за него в трето лице хахаха) просто е много голям) и прочети малко за секса:

    1. Орален (!!! Много важно нещо !!! Ще се изненадаш колко жени казват, че това не е тяхното нещо, защото не са попаднали на човек, който да им развинти психиката с езика си! После като го изпитат не спират да ти обясняват изненадани, как това е било уникално и са били супер глупави, че не са му отдавали значение. Нормално - куци "майстори" много!).
    2. Видове оргазми: клитурен, вагинален, squirting, анален, маточен и още един-два, които не са чак такива реликви, за каквито ги изкарват. Лично за мен най-важният ти е squirting-а. Прочети малко за него. Всъщност прочети доста за него. Първите три оргазма са ти най-важни. Те са градиращи. Започваш с първия, после втория и накрая наводняваш леглото Гарантирам ти, че ако усвоиш техниките и успееш да докараш на твоята мацка въпросните три усещания (след време естествено, няма да стане още първия път), ще ти бъде вярна до край и ще те гледа в очите като писенце. Цял живот ще се сеща за теб! Тогава все тая дали пенисът ти е 12 или 15 см.
    3. Вагинален секс и пози - коя какво стимулира, върху какво набляга и т.н.
    4. Видове еротични масажи на интимните части, а и не само. Също много важно нещо, което може да я подмокри и възбуди супер много, а оттам и да съкрати пътя към върха, където да забиеш знамето на победата.
    5. РЪЦЕТЕ И УСТАТА СА МНОГО ВАЖНИ В СЕКСА ПИЧ!!! Можеш да я побъркаш и да я накараш да свърши по почти всички възможни начини дори без да вкараш в игра малкият генерал! Повярвай ми, говоря ти от личен опит. Жената после ще те моли да влезеш в нея само, за да й взривиш психиката с възприятието, че си в нея и тя те има.
    6. Анален секс: Много деликатна територия. Мой съвет....оставете го за след време. Там трябва доста работа и стимулиране, за да й хареса секса. Но не е обетованата земя и е постижимо.

    И една сентенция от мен за всичко което правиш и искап да направиш в секса: "Ако ви доставя удоволствие, значи не е извратено!"

    Успех

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от 9999 Виж мнението
    Женското влагалище е дълго 8-12 см. G-точката е на 5 до 7 см. от входа.
    Верно?

  15. #15
    Има значение как го правиш.

  16. #16
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Стига сте го дразнили детето.Добре си сине,дупчи.


  17. #17
    Мега фен Аватара на Rabalka
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    3 652
    Тука много надарени имало бе
    Мойта вуду кукла...

  18. #18
    На 15 години 17-18 см му бил… стига с глупостите бе, Джони… Синс

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от iFakesmile Виж мнението
    На 15 години 17-18 см му бил… стига с глупостите бе, Джони… Синс
    Малко ли ти се виждат

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си