.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1

    Red face Когато харесаш срамежливо момче

    На 16 съм и много харесвам едно момче, но то си пада доста срамежливо. Макар почти всяка вечер да си говорим и да излизаме събота и неделя нямам смелост да говоря с него отностно темата за повече от приятел, защото си признавам, че ме е страх да не бъда отрязана. Както той така и аз постоянно си предлагаме един на друг да отидем някъде през свободното си време. Много искам да разбера дали ме харесва, но не знам как да подходя. Винаги когато тай ме изпраща преди да продължим се прегръщаме. Когато се погледнем докато говорим за нещо се усмихваме...Въпросът ми е- Как е най- подходящо да постъпя,за да разбера дали ме харесва, защото знам, че при по срамежливите момчета аз трябва да направя пърият ход..?

    Съжалявам, ако за някой темата не е интересна. Знам, че може да си помислите че това са "детски истории", но всеки човек дадени ситуации ги изживява различно.

    Благодаря предварително за всеки един коментар.

  2. #2
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Харесва те. И ти си срамежлива Не подхващай темата, а направо го целуни по време на следващия разговор. Ако не го направиш ти (и той) губиш (губите). Няма нито смисъл, нито полза от друго.
    Целуни го!

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Харесва те. И ти си срамежлива Не подхващай темата, а направо го целуни по време на следващия разговор. Ако не го направиш ти (и той) губиш (губите). Няма нито смисъл, нито полза от друго.
    Целуни го!
    Благодаря ти!

  4. #4
    Получи ли ви се

  5. #5
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Що стана, излезе ли нещо! И аз щях да напиша да го целунеш, ама то вече май е късно или се е получило или не!

  6. #6
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от mincheto Виж мнението
    Остави сичко в негови ръце.
    Отговорността в една връзка зависи и от двамата! Да разбирам, че и казваш в прав текст да се откаже от него!!!

  7. #7
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Фейк тема и фейк потребител - 99% съм сигурен !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  8. #8
    Много точно мнение отгоре , че нещата зависят от двамата... като е срамежлив и е имал възможности да направи нещо относно теб и не го е.. направи го ти.. , щом излизате в обща компания ... накарай го да излезнете преди "срещата с останалите" и т.н. ако не се дръпне има нещо към теб (не веднага след първото излизане , а вече системни такива ) и сами ще разберете и ще ви се получи... Не всеки знае/предполага винаги какво изпитва човек отсреща към него... и не всеки има такива "топки" да се каже , че да отиде и от раз да говори свободно с човека когото харесва или да не се притесни от тва ше запецне на първата дума..., щот му е в умисъл какво впечатление ше ти направи... и тка .. ако той не прави , направи ти.. .Ако не си чакай момченцата с "топки" , които могат да си те въртят като една от бройките им или да си се държат с теб както си поискат.. или в краен случай рядкост някой свестен

  9. #9
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от mincheto Виж мнението
    Аз никога не съм правила първата крачка в това отношение .
    Ем аз като се замисля може би 1-2 пъти най-много да съм я правил, а иначе имам и още 1-2 опита, ама без особен успех! Чакал съм и към мен някоя да предприеме нещо, ако ме е харесала, ама уви все пак живеем в България, тук жените не предприемат каквото и да било даже и да са те харесали!

  10. #10
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от mincheto Виж мнението
    Има и и бунтарки....
    Ем не знам за скромните си 30 години все още не съм попадал на такива!!!

  11. #11
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от mincheto Виж мнението
    Има и и бунтарки....
    "Бунтарките" обикновено са леки жени, които стават "общи" от най-ранна възраст и наричат безразборния секс "бунт срещу статуквото" !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  12. #12
    Като Ви гледам смахнатите тийн драми, ми идва да плача със смях!

  13. #13
    100% те харесва - особено това с погледа докато говорите го доказва,говорете някой ден сериозно за това и преценете какво да правите! Накарай го той да направи първият път - може да е сложно, но го НАКАРАЙ !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си