.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 50 от общо 50
  1. #26
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Може и да има симпатии и въпреки това да не иска да има връзки с момчета на този етап... Пък дали това я прави забила и смотана в съвкупност с другите неща които каза, ддз, зависи от гледната точка пък и на кого му пука, нали ти си я харесваш.
    На мен ми изглежда, че това момиче не иска връзка на този етап, по-затворена е и не и се занимава В смисъл ако е искала най-вероятно вече щеше да си има приятел, и тия дето искат не случайно се обличат по-предизвикателно. За това ти е и отказала да се виждате. Аз така ги виждам нещата, но не е заължително да съм прав
    И това е възможно, но ако е тази причината защо не ми каже?

  2. #27
    Супер фен Аватара на tochko
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 394
    Предлагам да я заведеш там където ходи с нейните приятели. Ако стоят в парака вървете там, максимум в другия парк за да се чуства комфортно. Като момче бъди готов в началото да се съобразяваш с нея доста. И хич не е лошо да и пишеш първо, да си говорите за разни неща за да върви комуникацията коята си трябва. Ако излезете много важно е какво ще си говорите. Не е нужно да е кой знае какво нито да насилваш и прибързваш с близоста. Дай на момичето време, малко се съобразявай и може да се получи. Ако не се получи огледай себе си и следващата.

  3. #28
    Цитирай Първоначално написано от tochko Виж мнението
    Предлагам да я заведеш там където ходи с нейните приятели. Ако стоят в парака вървете там, максимум в другия парк за да се чуства комфортно. Като момче бъди готов в началото да се съобразяваш с нея доста. И хич не е лошо да и пишеш първо, да си говорите за разни неща за да върви комуникацията коята си трябва. Ако излезете много важно е какво ще си говорите. Не е нужно да е кой знае какво нито да насилваш и прибързваш с близоста. Дай на момичето време, малко се съобразявай и може да се получи. Ако не се получи огледай себе си и следващата.
    А ако случайно я притисна, дали ще я отблъсна доста от себе си? Иначе ще пробвам да я навия за парка.

  4. #29
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    На 15 си, колко връзки искаш да си имал? И все пак, ако се държиш някак си недоразвито (буквално се държиш като шестокласник, не да се лигавиш, а буквално като такъв се държиш), нямаш хумор, също си грозен, с гъбички в ушите, раздърпани дрехи, нямаш шансове. И е съвсем нормално да не иска да излезне с теб. По това как я описваш, навярно не я интересува колко приятели имаш във Фейсбук? Кажи малко повече за външния си вид. Стига с глупостите как той не е бил от значение.

  5. #30
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Еми изключително наложително е да не се стига до там! Очевидно че не бях сериозна с коментара си, ама ти явно освен всички тези негативни неща дето ги изброи горе, и от сарказъм не разбираш
    Какво има да ти се обяснява освен това. Факта че ти е отказала е достатъчно показателен, че не те харесва. Ако искаше нещо, щеше да каже че сега не може, но да ти даде алтернатива кога ще може
    Той е влязал в teenproblem, а не в teenjoke! Щом някой пуска тема тук, това означава, че има проблем и нещо го мъчи, а не та чете как му обяснявате, че бил грозен или дебел. Кой знае какви сте Ален Делон-овци 90% от вас, ама хайде. Всички сте много отракани и нахакани и затова се правите на интересни.

    Пич, възможно е мацката да не иска гаджета на този етап. Има такива момичета. Съсредоточават се в постигането на начертаните цели в живота, а като ги постигнат се ориентират в ситуацията с мъжете. Вярно е, че може и да не те харесва, но това не ознячава, че трябва да се предаваш. Напротив! Жените обичат да се чувстват преследвани, но не и притиснати! Просто трябва да смениш правилата на играта, защото границата между НЕхаресването и харесването на да даден човек е много тънка. Не казвам, че е лесно, но не е невъзможно. Просто трябва да изманипулираш ситуацията. Какво имам предвид? Ами имам предвид това, да създадеш ситуации, които да й повлияят и тя да започне малко по малко да мисли за теб. Ама няма да пиша тук, където повечето са лаладжии и само гледат да си правят кефа на чужд гръб. Ако те интересува какво и как да направиш, пиши ми на ЛС.

  6. #31
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от nik0l0ff Виж мнението
    И това е възможно, но ако е тази причината защо не ми каже?
    За да не я помислиш за още по-смотана.
    Пък може и да ти го каже, все още не сте говорили по въпроса?
    Последно редактирано от fire_magic : 10-12-2018 на 17:41

  7. #32
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    На 15 си, колко връзки искаш да си имал? И все пак, ако се държиш някак си недоразвито (буквално се държиш като шестокласник, не да се лигавиш, а буквално като такъв се държиш), нямаш хумор, също си грозен, с гъбички в ушите, раздърпани дрехи, нямаш шансове. И е съвсем нормално да не иска да излезне с теб. По това как я описваш, навярно не я интересува колко приятели имаш във Фейсбук? Кажи малко повече за външния си вид. Стига с глупостите как той не е бил от значение.
    Не казвам, че не е от значение, но за мен не е определящ фактор Казах, че не се имам за красив, но и за грозен не се имам. Черна коса имам, пъстри очи, горе-долу добра фигура на тялото.

  8. #33
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    За да не я помислиш за още по-смотана.
    Пък може и да ти го каже, все още не сте говорили по въпроса?
    Не сме. Аз искам, но тя нищо не казва

  9. #34
    Цитирай Първоначално написано от 9999 Виж мнението
    Той е влязал в teenproblem, а не в teenjoke! Щом някой пуска тема тук, това означава, че има проблем и нещо го мъчи, а не та чете как му обяснявате, че бил грозен или дебел. Кой знае какви сте Ален Делон-овци 90% от вас, ама хайде. Всички сте много отракани и нахакани и затова се правите на интересни.

    Пич, възможно е мацката да не иска гаджета на този етап. Има такива момичета. Съсредоточават се в постигането на начертаните цели в живота, а като ги постигнат се ориентират в ситуацията с мъжете. Вярно е, че може и да не те харесва, но това не ознячава, че трябва да се предаваш. Напротив! Жените обичат да се чувстват преследвани, но не и притиснати! Просто трябва да смениш правилата на играта, защото границата между НЕхаресването и харесването на да даден човек е много тънка. Не казвам, че е лесно, но не е невъзможно. Просто трябва да изманипулираш ситуацията. Какво имам предвид? Ами имам предвид това, да създадеш ситуации, които да й повлияят и тя да започне малко по малко да мисли за теб. Ама няма да пиша тук, където повечето са лаладжии и само гледат да си правят кефа на чужд гръб. Ако те интересува какво и как да направиш, пиши ми на ЛС.
    Имаш лс

  10. #35
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от nik0l0ff Виж мнението
    Знам, нямал съм и една приятелка през живота си
    Добре дошъл в клуба !
    Цитирай Първоначално написано от nik0l0ff Виж мнението
    Нищо не очаквам. И да не ме харесва ще го приема, но само ако ми го каже направо.
    Напротив, очакваш! Очакваш да стане някакво чудо!
    Освен това, жените много рядко казват нещата направо - на много от тях им доставя някакво перверзно удоволствие да си играят и да се е*ават с шарани като теб!
    Цитирай Първоначално написано от nik0l0ff Виж мнението
    За съжаление вече не се виждаме почти никъде, защото не сме в едно училище
    Още по-добре !
    Така ще я забравиш по-бързо!
    Цитирай Първоначално написано от nik0l0ff Виж мнението
    Не казвам, че не е от значение, но за мен не е определящ фактор Казах, че не се имам за красив, но и за грозен не се имам. Черна коса имам, пъстри очи, горе-долу добра фигура на тялото.
    Ясно!
    Грозен си, но не искаш да го признаеш.
    Последно редактирано от Грозния : 10-12-2018 на 19:54
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  11. #36
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Ясно!
    Грозен си, но не искаш да го признаеш.
    Ти по-добре знаеш от мен дали съм грозен или не

  12. #37

  13. #38
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Тоест, си грозен? Еми, май нямаш много шансове, виж дали мускулите ще помогнат.. А хигиена поне поддържаш ли?
    Питаш ме дали се къпя ли?

  14. #39
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Има и други жени мани я тая
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  15. #40
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Има и други жени мани я тая
    Така е, но има още какво да направя за да ме хареса. Ако не стане, тогава може би ще се откажа.

  16. #41
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от nik0l0ff Виж мнението
    Така е, но има още какво да направя за да ме хареса. Ако не стане, тогава може би ще се откажа.
    дано да си струва

    новото гадже е като нов апартамент
    плащаш и не знаеш кога ще влезеш
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  17. #42
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от nik0l0ff Виж мнението
    Питаш ме дали се къпя ли?
    Дали си се къпел Ако не се къпеш поне 3-4 пъти на седмица, нямаш шансове. Миришеш ли, пръскаш ли се с нещо, миеш ли си лицето, очите, зъбите, ушите, пръскаш ли се с дезодорант/парфюм..

  18. #43
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от nik0l0ff Виж мнението
    Така е, но има още какво да направя за да ме хареса. Ако не стане, тогава може би ще се откажа.
    Е добре като виждаш, че не те харесва, защо и се натягаш? Пък и дори да стане нещо нали знаеш - На ново гадже и на нов китайски телефон не се радвай- не знаеш какъв боклук ще излезе!

  19. #44
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Дали си се къпел Ако не се къпеш поне 3-4 пъти на седмица, нямаш шансове. Миришеш ли, пръскаш ли се с нещо, миеш ли си лицето, очите, зъбите, ушите, пръскаш ли се с дезодорант/парфюм..
    Разбира се, че се къпя,мия си лицето,очите,зъбите и т.н

  20. #45
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Е добре като виждаш, че не те харесва, защо и се натягаш? Пък и дори да стане нещо нали знаеш - На ново гадже и на нов китайски телефон не се радвай- не знаеш какъв боклук ще излезе!
    Ще видим.

  21. #46
    Ти си загубена кауза още от сега…усещам че ще останеш дълго време в този форум
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  22. #47
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Ти си загубена кауза още от сега…усещам че ще останеш дълго време в този форум
    Кой ми го казва...

  23. #48

  24. #49
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Ние ти даваме съвети, но ти си знаеш своето.
    Питаш ме дали си мия зъбите и това е съвет ли? Хаха

  25. #50
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от nik0l0ff Виж мнението
    Питаш ме дали си мия зъбите и това е съвет ли? Хаха
    В български форум един побликува проблем и 50 души се изреждат да го обиждат, че е побликувал!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си