.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 50
  1. #1

    Как да я накарам да излезем

    Харесах си момиче от старото училище в което бях до преди 4 месеца. Не сме излизали, само в училището сме си говорили няколко пъти. Сега вече като не сме в едно даскало се засичаме доста по-рядко. Направих и намеци, че я харесвам и може да е разбрала. Поканих я да излезем на ресторант, но тя ми отказа. Въпроса ми е как да я накарам да се съгласи да излезем? Благодаря!

  2. #2

  3. #3
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от nik0l0ff Виж мнението
    Въпроса ми е как да я накарам да се съгласи да излезем? Благодаря!
    Знам какво ще ти помогне! Опитай с това:



    Действа безотказно при почти всички жени (останалите са лесбийки или по-богати) !
    Последно редактирано от Грозния : 10-09-2018 на 17:55 Причина: по-добро видео
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Знам какво ще ти помогне! Опитай с това:



    Действа безотказно при почти всички жени (останалите са лесбийки или по-богати) !
    За съжаление нямам такова но иначе си прав

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Не можеш, не те харесва, може да си има приятел, може да не си й приятен, сори
    Няма си приятел това го знам със сигурност. Тя знае за мен само неща от сорта на къде живея, на колко години съм, кои са ми приятелите. Единствено как изглеждам на външен вид и дали съм красив ли е важно

  6. #6

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Значи казваш, че си грозен? Дебел, слаб, смешен, космат, какъв?? Не само това е важно, при повечето случаи трябват и пари.
    Слаб съм, не се имам за красив и аз съм ученик какви пари трябва да имам? Нашите пари нямат, ако това е от значение.

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Щом ти е отказала е възможно и да не те харесва ама най-добре да я питаш направо като преди това ти и кажи че я харесваш . Ако ти каже, че не те харесва си друга и така. Как да я накараш да излезете? Че и да я накараш да излезете някъде какво точно си представяш да стане при положение, че не те харесва? Виж ако много се притесняваш въобще да и кажеш, че я харесваш можеш и да и го напишеш в някоя социална мрежа

  9. #9
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    кажи и че ме познаваш и си пил водка с мен

    10 мин след това ще правиш тройка
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Знам какво ще ти помогне! Опитай с това:



    Действа безотказно при почти всички жени (останалите са лесбийки или по-богати) !
    Моят Голф бръмчи по същия начин
    Когато искаш да направиш нещо, намираш начин!
    Когато не искаш - търсиш причина.

  11. #11
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от nik0l0ff Виж мнението
    Слаб съм, не се имам за красив и аз съм ученик какви пари трябва да имам? Нашите пари нямат, ако това е от значение.
    Значи си прецакан отвсякъде, приеми го !
    Жените не харесват такива като теб!
    Цитирай Първоначално написано от pilence2 Виж мнението
    Моят Голф бръмчи по същия начин
    С твоя голф, можеш да забиеш няй-много някоя стара и дебела мома, или разведена жена с 2-3 деца !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  12. #12
    Любовта не е за всеки!
    ;3

  13. #13
    Да я накараш? Еми ддз заплаши я, след като с добро не иска…
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Значи си прецакан отвсякъде, приеми го !
    Жените не харесват такива като теб!
    Знам, нямал съм и една приятелка през живота си

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Да я накараш? Еми ддз заплаши я, след като с добро не иска…
    Защо трябва да се стига до там? Искам само една среща да ми каже нещата директно в очите както и аз, но тя не може да го направи. Тук не говоря само за това дали ме харесва или не, а във всички ситуации. Винаги бяга от отсрещния човек. Това за мен са тежки комплекси да не можеш да кажеш на човек нещата в очите
    Последно редактирано от nik0l0ff : 10-10-2018 на 21:21

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Щом ти е отказала е възможно и да не те харесва ама най-добре да я питаш направо като преди това ти и кажи че я харесваш . Ако ти каже, че не те харесва си друга и така. Как да я накараш да излезете? Че и да я накараш да излезете някъде какво точно си представяш да стане при положение, че не те харесва? Виж ако много се притесняваш въобще да и кажеш, че я харесваш можеш и да и го напишеш в някоя социална мрежа
    Нищо не очаквам. И да не ме харесва ще го приема, но само ако ми го каже направо.
    Последно редактирано от nik0l0ff : 10-10-2018 на 21:22

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от nik0l0ff Виж мнението
    Защо трябва да се стига до там? Искам само една среща да ми каже нещата директно в очите както и аз, но тя не може да го направи. Тук не говоря само за това дали ме харесва или не, а във всички ситуации. Винаги бяга от отсрещния човек. Това за мен са тежки комплекси да не можеш да кажеш на човек нещата в очите
    Еми изключително наложително е да не се стига до там! Очевидно че не бях сериозна с коментара си, ама ти явно освен всички тези негативни неща дето ги изброи горе, и от сарказъм не разбираш
    Какво има да ти се обяснява освен това. Факта че ти е отказала е достатъчно показателен, че не те харесва. Ако искаше нещо, щеше да каже че сега не може, но да ти даде алтернатива кога ще може
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  18. #18
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Едва ли ще и е приятно гледайки те в очите да ти казва, че не те харесва. -_-
    Ако задължително не искаш да те отреже играй го само приятел, странно но моя опит показва, че след време те сами почват да искат нещо повече противно на всичко което съм чел за френдзоната и т.н. Което е и нормално донякъде...
    Нали знаеш, никоя не иска да я помислиш за лесна тъй че карай по-полека и неглиже
    Ще ти дам един пример: Веднъж споделях на една приятелка кое момиче харесвам и т.н. и тя ми каза, че била тъпа, че не е за мен и по-добре било да тръгна с нея, което не си го бях и помислял :х След няколко месеца стана и по-агресивна като директно ми каза че ме харесва и ме пита дали и аз я харесвам, не исках да и давам напразни надежди и тогава и казах не. Иначе се познавахме от повече от 5 години с въпросната. :Х

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Едва ли ще и е приятно гледайки те в очите да ти казва, че не те харесва. -_-
    Ако задължително не искаш да те отреже играй го само приятел, странно но моя опит показва, че след време те сами почват да искат нещо повече противно на всичко което съм чел за френдзоната и т.н. Което е и нормално донякъде...
    Нали знаеш, никоя не иска да я помислиш за лесна тъй че карай по-полека и неглиже
    Ще ти дам един пример: Веднъж споделях на една приятелка кое момиче харесвам и т.н. и тя ми каза, че била тъпа, че не е за мен и по-добре било да тръгна с нея, което не си го бях и помислял :х След няколко месеца стана и по-агресивна като директно ми каза че ме харесва и ме пита дали и аз я харесвам, не исках да и давам напразни надежди и тогава и казах не. Иначе се познавахме от повече от 5 години с въпросната. :Х
    За съжаление вече не се виждаме почти никъде, защото не сме в едно училище

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Еми изключително наложително е да не се стига до там! Очевидно че не бях сериозна с коментара си, ама ти явно освен всички тези негативни неща дето ги изброи горе, и от сарказъм не разбираш
    Какво има да ти се обяснява освен това. Факта че ти е отказала е достатъчно показателен, че не те харесва. Ако искаше нещо, щеше да каже че сега не може, но да ти даде алтернатива кога ще може
    Има и такива,които са много срамежливи и се правят, че не те харесват. То и аз съм срамежлив, но съм момчето и знам, че тя никога няма да ме покани, а трябвя аз нея Може да е имала някакъв проблем за който да не е искала да ми каже и затова да е отказала. Аз от къде да знам?
    Последно редактирано от nik0l0ff : 10-11-2018 на 11:27

  21. #21
    Супер фен Аватара на tochko
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 394
    Приятел, поздравления за смелоста. На колко години си? Напълно наред е момиче да те отхвърли, както и всеки друг. Дали ще е заради това или онова няма значение, защото си млад (малък може би) и за щастие има много да се променяш и мацките да ти се лепят. Съветвам те да я поканиш да излезете пак, или да идете някъде по-несериозно, без да има много хора както в ресторанта или тем подобни. Ако се фокусираш върху себе си и твоите дела неувереноста ще намалее и ще е по-лесно да привличаш момичета. Не че има какво да крия от съфорумниците ама може да пишеш съобщения.

  22. #22
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Знаеш ли изобщо нещо за нея? Познаваш ли нейни близки, приятели въобще хора които я познават? Какви точно неща хареса в нея, освен външен вид? Сигурен ли си, че си няма приятел? Сигурен ли си, че не си я харесал прибързано, в този ред на мисли дали въобще си заслужава да й го казваш на този етап все още? Опитай се да я опознаеш по-добре и тогава прецени. Не е задължително да ходите на ресторант или някакво специално място за да си говорите

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от tochko Виж мнението
    Приятел, поздравления за смелоста. На колко години си? Напълно наред е момиче да те отхвърли, както и всеки друг. Дали ще е заради това или онова няма значение, защото си млад (малък може би) и за щастие има много да се променяш и мацките да ти се лепят. Съветвам те да я поканиш да излезете пак, или да идете някъде по-несериозно, без да има много хора както в ресторанта или тем подобни. Ако се фокусираш върху себе си и твоите дела неувереноста ще намалее и ще е по-лесно да привличаш момичета. Не че има какво да крия от съфорумниците ама може да пишеш съобщения.
    На 15г. Благодаря ти, отново ще се опитам да я навия На какво място предлагаш да се срещнем?
    Последно редактирано от nik0l0ff : 10-11-2018 на 19:26

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Знаеш ли изобщо нещо за нея? Познаваш ли нейни близки, приятели въобще хора които я познават? Какви точно неща хареса в нея, освен външен вид? Сигурен ли си, че си няма приятел? Сигурен ли си, че не си я харесал прибързано, в този ред на мисли дали въобще си заслужава да й го казваш на този етап все още? Опитай се да я опознаеш по-добре и тогава прецени. Не е задължително да ходите на ресторант или някакво специално място за да си говорите
    Имал съм среща с майка и, знам кои са и приятелите. Харесал съм това, че не е кифла както масово от момичетата, защото само гледам как се хвалят какви телефони имат, ходят едва ли не полуголи, натискат се със всички буквално Сигурен съм, че няма приятел, защото има само 4-5 момчета приятели, които ги познавам и аз и са ми казвали, че няма. Хората я смятат за забила и смотана, защото си учи уроците всеки ден и не ходи с гащи, през които и се вижда задника, но на мен точно това ми харесва и разбира се външния вид

  25. #25
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Може и да има симпатии и въпреки това да не иска да има връзки с момчета на този етап... Пък дали това я прави забила и смотана в съвкупност с другите неща които каза, ддз, зависи от гледната точка пък и на кого му пука, нали ти си я харесваш.
    На мен ми изглежда, че това момиче не иска връзка на този етап, по-затворена е и не и се занимава В смисъл ако е искала най-вероятно вече щеше да си има приятел, и тия дето искат не случайно се обличат по-предизвикателно. За това ти е и отказала да се виждате. Аз така ги виждам нещата, но не е заължително да съм прав

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си