.
Отговор в тема
Страница 2 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 100
  1. #26
    Повече от фен Аватара на kojinshugi
    Регистриран на
    Aug 2016
    Мнения
    359
    ем нормално

  2. #27
    Въпросът е къде е проблема...дали е в мен..

  3. #28

  4. #29
    Той е най-доброто момче, което някога съм харесвала...не е перфектен, но всички имаме недостатъци... С външния вид съм добре, не съм дебела нито съм клечка..но не го разбирам
    Най-добрият му приятел е мой кръщелник и той ми казва, че е много труден характер, не може да разбереш ей така какво му е в главата, бил е винаги по тих, не е споделял чувства и емоции

  5. #30
    е какво очакваш, не те е блокирала, нито ти е казала, че не иска да си има работа с теб и да се разкараш, нали?. Шашнал си я . Нормално. Нека си пали главата ся! Но сега можеш само да се чудиш, докато когато го казваш на живо можеш поне да видиш някаква реакция... В даскало по-всяка вероятност ще се прави, че нищо такова не си й писал, освен ако ти не подхванеш темата, което също би било нормално.
    Коя би била заинтригувана ей така от нищото и да ти се лепне веднага след като й го кажеш? Някоя курвичка само...


    -------------------------------

    Значи още нищо не се знае? Дали ме харесва или не? Сега остава само да я питам на живо да ли ме харесва или ?. Това ще е трудно :Д. (Също изтрих съобщението дето и казвам, че я харесвам но това няма значение, защото го е видяла вече, или?)
    Последно редактирано от Shaple : 10-16-2018 на 19:29

  6. #31
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Видяла го е, то си е там, тя го вижда и винаги може да го види, ти просто триеш твоята си хронология. Насра ли?
    Не е задължително да я питаш дали те харесва, дори не е препоръчително. Не я притискай. Обикновено тя сама ще си каже. Кажи й, че ти я харесваш засега и почакай ако нещо даде пас. По-принцип никога нищо не се знае и границата между харесването и нехаресването може да бъде много тънка... В училището как се държа тя? В смисъл давай потвърди това, което си й написал, кажи й го и на живо. Дръж се уверено и бъди смел. Това са качества, които привличат жените, пък и по това, което прочетох оставам с убеждението, че те харесва. Ама не бъди пуси повече, бъди поне малко мъж, аре действай. Аз я виждам като готова ама ако се държиш смотано и неуверено, страхуваш се от подигравки и т.н. значи си още малък да се занимаваш с момичета като цяло... Без повече писънца и да ходят твои приятелчета да говорят на нея за теб. Това е провал принципно да знаеш обаче мисля, че тя те харесва и за тва те търпи.

    "Но този път някво повече доказателства има, че ме харесва, или не. Не знам вече, с една моя приятелка пробваме да разгадаваме доказателствата. "
    оф аре дръж се по-зряло и действай. Какво сядаш като момиче с момиче и се чудиш та маеш дали някой те харесва............
    Последно редактирано от fire_magic : 10-16-2018 на 21:56

  7. #32
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Видяла го е, то си е там, тя го вижда и винаги може да го види, ти просто триеш твоята си хронология. Насра ли?
    И какво от това като си е там? Пак ли тъпи съвети ще даваш? След като не му е отговорила, значи не иска да му отговори. Вариантите не са много. Или ти сега ще кажеш "Може да няма интернтер! Изчакай още!"

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Не е задължително да я питаш дали те харесва, дори не е препоръчително. Не я притискай. Обикновено тя сама ще си каже.
    От къде знаеш какво обикновено щяло да стане? Особено пък момиче да си "признае" първа. Какво има да признава като авторът изрично е написал, че той я харесва и изобщо не знае дали тя изпитва същите симпатии (и със сигурност не ги щом не му пише)

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Кажи й, че ти я харесваш засега и почакай ако нещо даде пас.
    И сега пак си противоречиш. Послено, да й казва ли или не? Опс, той май вече й е казал. Изобщо мнението ти е пълна каша!

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    По-принцип никога нищо не се знае и границата между харесването и нехаресването може да бъде много тънка... В училището как се държа тя? В смисъл давай потвърди това, което си й написал, кажи й го и на живо. Дръж се уверено и бъди смел. Това са качества, които привличат жените, пък и по това, което прочетох оставам с убеждението, че те харесва.
    Хареса го трънци! Даже не му е помахала или сложила срамежлива емотиконка.

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Ама не бъди пуси повече, бъди поне малко мъж, аре действай. Аз я виждам като готова ама ако се държиш смотано и неуверено, страхуваш се от подигравки и т.н. значи си още малък да се занимаваш с момичета като цяло... Без повече писънца и да ходят твои приятелчета да говорят на нея за теб. Това е провал принципно да знаеш обаче мисля, че тя те харесва и за тва те търпи.
    Кво го караш сега да направи? Да отиде и да я изнасили ли? ОЧЕВИДНО НЕ ГО ХАРЕСВА щом не му пише, а на всичкото отгоре ТЯ ЗНАЕ, че той я харесва (нали според историята на автора някой си бил казал на някого или на нея), че отговоре на всичко ТОЙ Й ГО КАЗАЛ В ПРАВ ТЕКС И ТЯ НЕ МУ Е ДОРИ ПОМАХАЛА и като цяло МЕЖДУ ТЯХ НЯМА КОНТАКТ.

    Пиша ти с главни букви, защото като цяло пишеш много глупости и в едно мнение преповтаряш едно и също по няколко пъти. Ето, виж си само финала на мнението:
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    оф аре дръж се по-зряло и действай. Какво сядаш като момиче с момиче и се чудиш та маеш дали някой те харесва............
    Колко пъти ще му ги повтаряш тези глупости? На всяка цена ли държиш авторът да се изложи? Толкова ли е важно за теб?

  8. #33
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Къде да му маха, във фейсбук? Тя вече му е махала на живо.
    Ти мислиш, че не го харесва, аз пък мисля обратното! Кой каквото иска да прави и мисли!

  9. #34

    Arrow [17.10.2018]

    Спора между вас ме кара да се замисля. Правя ли го или не Аз не знам какво да мисля, има два вариянта, да отида й кажа директно на живо, или да не правя нищо. И днеска също стана нещо. Един мой приятел казва, че след като съм и писал и ако избягва да ми говори или да ме погледне, значи, че не ме харесва. Днеска на един тест тя ме пита за няколко отговори и аз и отговорих, всъщо през междучасието говорих с една нейна приятелка, а тя ме гледаше и се (захапваше/прехапваше) долната устна и ме гледаше. Като цяло гледа ме, говори ми. Според моя приятел значи, че ме харесва, и трябва да действам, той ми казва да и говоря по често и такива. Вие ми казвате да и кажа директно на живо, че я харесвам, като цяло и в двата случая аз трябва да направя нещо и за сега не знам какво.

  10. #35
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Когато не правиш нищо, не очакваш нищо.
    Право ти е казал твоят приятел. След такова нещо, ако не иска да се занимава въобще с теб веднага ще ти го каже и ще избягва да си говорите.

  11. #36
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Къде да му маха, във фейсбук? Тя вече му е махала на живо.
    Ти мислиш, че не го харесва, аз пък мисля обратното! Кой каквото иска да прави и мисли!
    Какво му е махала? Та тя не го отразява на живо? Само го ползва, за да преписва. И веднъж се е усмихнала на автора и той вече е на седмото небе... Нямам думи каква наивност е това просто.

    Цитирай Първоначално написано от Shaple Виж мнението
    Един мой приятел казва, че след като съм и писал и ако избягва да ми говори или да ме погледне, значи, че не ме харесва.
    Послушай този твой приятел! Мъдър е за годините си!

    Цитирай Първоначално написано от Shaple Виж мнението
    Днеска на един тест тя ме пита за няколко отговори и аз и отговорих, всъщо през междучасието говорих с една нейна приятелка, а тя ме гледаше и се (захапваше/прехапваше) долната устна и ме гледаше. Като цяло гледа ме, говори ми.
    Ползвала те е, за да препише на контролното. Чудо голямо! А в междучасието си е прехапала долната устна и е зяпала с празен поглед като коза. Какво от това?

    Цитирай Първоначално написано от Shaple Виж мнението
    Според моя приятел значи, че ме харесва, и трябва да действам, той ми казва да и говоря по често и такива. Вие ми казвате да и кажа директно на живо, че я харесвам, като цяло и в двата случая аз трябва да направя нещо и за сега не знам какво.
    И какво точно си представяш, че трябва да направиш "директно на живо"? Този приятел иска да те насади и да гледа сеир. Не ти е истински приятел за разлика от първия, който много правилно си ти го е казвал да не правиш глупости. Та ти си й писал и не е имало никаква реакция. Ако тя в чата не иска да ти каже нищо по темата, заобиколен от десетки зрители в училище ли очакваш да стане? Предложение за брак ли ще й отправяш? Пръстен подготвил ли си? Въобще разбираш ли колко нелепа ще е цялата ситуация и колко зле ще се отрази на репутацията ти в училище? После путка няма да си намериш дълго време, защото всяка ще знае, че ти си се изложил преди време предлагайки на някаква кифла и си бил отрязан от нея най-брутално. Това са черни точки, които другите момичета ще помнят. Едно на ръка, че друга няма да те иска след това, защото ще се чувства като резервен план (като например задавайки си въпроса защо не си предложил на нея първо) и второ, че щом някоя те е отрязала така, значи имаш нисък рейтинг, за да тръгнат с теб. Уреждай си тия неща по чата, така по-малко вероятно да се разбере какво точно е станало. В 21 век сме все пак. Нормалните хора(деца) така правят. Тя не ти е отговорила = отрязала те е. И в крайна сметка какво от това, че е преписвала от теб? Сега според теб трябва да ти се издължи като обезателно прави секс с теб ли?
    Последно редактирано от TrollFactory : 10-18-2018 на 08:35

  12. #37
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Първоначално написано от Shaple
    Днеска на един тест тя ме пита за няколко отговори и аз и отговорих, всъщо през междучасието говорих с една нейна приятелка, а тя ме гледаше и се (захапваше/прехапваше) долната устна и ме гледаше. Като цяло гледа ме, говори ми.
    Ползвала те е, за да препише на контролното. Чудо голямо! А в междучасието си е прехапала долната устна и е зяпала с празен поглед като коза. Какво от това?


  13. #38
    Цитирай Първоначално написано от Shaple Виж мнението
    Спора между вас ме кара да се замисля. Правя ли го или не Аз не знам какво да мисля, има два вариянта, да отида й кажа директно на живо, или да не правя нищо. И днеска също стана нещо. Един мой приятел казва, че след като съм и писал и ако избягва да ми говори или да ме погледне, значи, че не ме харесва. Днеска на един тест тя ме пита за няколко отговори и аз и отговорих, всъщо през междучасието говорих с една нейна приятелка, а тя ме гледаше и се (захапваше/прехапваше) долната устна и ме гледаше. Като цяло гледа ме, говори ми. Според моя приятел значи, че ме харесва, и трябва да действам, той ми казва да и говоря по често и такива. Вие ми казвате да и кажа директно на живо, че я харесвам, като цяло и в двата случая аз трябва да направя нещо и за сега не знам какво.
    Имаш проблем и той не е това момиче! Проблемът е в невъзможността да вземеш едно решение. Това ще ти навреди по-нататък в живота. Първо писа темата! Тоя и ония се смяха на твой гръб и никаква помощ не получи. После ми писа на мен. Аз ти казах да си смел и да си тежиш на мястото отстоявайки позицията си и да говориш директно с нея. Даже ти написах какво да й кажеш. Сега пак лъкатушиш измежду хорските мнения без да можеш да вземеш решение как да постъпиш. Знам че си малък и че я харесваш, но разбери, че побетиделите се отличават от губещите по размера на топките!!! Fire_magic също те посъветва да говориш с нея. Затова си хващай оная работа под мишница и бягай на фронта, пък каквото сабя покаже! Успех

  14. #39

  15. #40
    Край. Това е. Правя го. Ще я питам дали ме харесва.

  16. #41
    И харесва ли те

  17. #42
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Janka01 Виж мнението
    И харесва ли те
    Авторът очевидно отказва да загрее какво се е случло.

    Цитирай Първоначално написано от Shaple Виж мнението
    Край. Това е. Правя го. Ще я питам дали ме харесва.
    Това, че ще повториш едно и също нещо (да се предложиш два пъти) не увеличава шансовете ти.
    Цитирай Първоначално написано от Shaple Виж мнението
    Писах и, само seen.
    https://imgur.com/a/Hze2Of0
    Да пуснеш новия скрийншот, за да се посмеем!

  18. #43

    ....

    Еми днеска се пробвах да я питам преди да започнат часовете ама тя беше с някакви приятелки и не можах след часовете обаче не знам къде отиде и понеже по време в което пиша това е петък да и пиша пак (сигурно пак само seen) или да изчакам до понеделник да пробвам все си мисля че ще мога, като я видя ми забива системата.. бавно развиващия аз не мога да я питам . Мразя се, честно мразя себе си.

  19. #44
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Shaple Виж мнението
    Еми днеска се пробвах да я питам преди да започнат часовете ама тя беше с някакви приятелки и не можах след часовете обаче не знам къде отиде и понеже по време в което пиша това е петък да и пиша пак (сигурно пак само seen) или да изчакам до понеделник да пробвам все си мисля че ще мога, като я видя ми забива системата.. бавно развиващия аз не мога да я питам . Мразя се, честно мразя себе си.
    Сега й пиши! До края на деня и после пусни скрийншота, за да ти дадем съвети!

  20. #45
    Не говориш сериозно..

  21. #46
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Shaple Виж мнението
    Не говориш сериозно..
    Напълно сериозен съм! Нали трябваше да й кажеш? Кога, ако не сега? Само отлагаш и ни лъжеш, че си много смел. Накрая само на чикии ще останеш. Пък и не само аз искам да й кажеш, но и другите потребители чакат с нетърпение развръзката на твоята история. Защо ни караш да чакаме? Защо? Питам! Не ти ли става неудобно, че ангажира толкова много хора с твоя проблем и сега си изоставяш темата и "мъжката дума", която даде, че ще пишеш на въпросната девойка?
    Междудругото, защо не й пратиш някакво любовно стихотворение? Мацките си падат по такива неща. Ето едно например:

    Написах името ти в небето, но вятър го издуха.
    Написах името ти в пясъка, но вълните го измиха.
    Написах името ти в сърцето си и завинаги ще остане.


    Прати й това и чакай! Ще видиш, че ако ме послушаш, развоят на събитията ще е съвсем друг! И въобще не се шегувам! Ще ми благодариш по-късно! Замисли се, кой досега й е пращал стихове? Това ще го помни с години! Ще се откроиш, а пък и няма как някой да разбре, освен ако тя не дава на някой да й чете чатовете. Най-много да сподели на някоя приятелка. Това е един интелигентен начин да си споделиш чувствата! Хем нищо не казваш директно, хем е поезия и тя казва 100 неща. За края може да сложиш е емотиконка на роза или някое друго цвете като картинка.

    Очаквам развръзката тази вечер!

    Действай!
    Последно редактирано от TrollFactory : 10-19-2018 на 14:25

  22. #47
    Цитирай Първоначално написано от Shaple Виж мнението
    Еми днеска се пробвах да я питам преди да започнат часовете ама тя беше с някакви приятелки и не можах след часовете обаче не знам къде отиде и понеже по време в което пиша това е петък да и пиша пак (сигурно пак само seen) или да изчакам до понеделник да пробвам все си мисля че ще мога, като я видя ми забива системата.. бавно развиващия аз не мога да я питам . Мразя се, честно мразя себе си.
    Ванка, спри с глупостите моето момче. Спри да постваш тук, че те взимат за мезе. И какво като е била с приятелки? Нали е от твоя клас бе приятел? Нали се познавате. Вие във вашият клас не си ли говорите бе нашия? Отиваш при нея, пък ако ще и да е обкръжена от цяла гвардия и й казваш, че искаш да поговорите. Дърпаш я настрани (е да не е на един метър от дружките й, а на десетина) и го изплюваш. Все едно дърпаш лепенка. Повярвай ми, дори да ти разбие сърчицето...ще се почувстваш по-добре след това, защото вече ше си наясно и няма да си тормозиш главицата. Не й пиши нищо, а бъди мъж и се изправи лице в лице със страха си. И спри да се газираш от тия дето те гъбаркат в тоя форум, защото повярвай ми, всички тия са се насирали поне веднъж заради подобна ситуация. А тези които не са, още не са стигали дори до 1-ва база! Хайде сега се успокой и не го мисли до понеделник.

    ПП: Баси, аз в 1-ви клас получих забележка и викаха майка ми в дирекцията, защото съм вдигал полите на съученичките си, а някои хора ги е срам дори да заговорят момиче. С питане що народ изпонае*а*а и що народ роди послееее....

  23. #48
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от 9999 Виж мнението
    ПП: Баси, аз в 1-ви клас получих забележка и викаха майка ми в дирекцията, защото съм вдигал полите на съученичките си, а някои хора ги е срам дори да заговорят момиче. С питане що народ изпонае*а*а и що народ роди послееее....
    Простакът се ражда и умира такъв.

  24. #49
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Простакът се ражда и умира такъв.
    Прав си! Но пък аз си се харесвам!

  25. #50
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 016
    Абе, младежо. Според мен момичето направо е хлътнало по теб. Направо изгаря от страст да бъде с теб. А ти действаш много бавно и мудно. "Желязото се кове докато е горещо". Пиши й. Обаче не толкова сухо и лаконично както си го направил "Харесвам те" Дай го малко по-ласкателно и романтично: Много си готина. Толкова си хубава. Страшно мнго те харесвам. Влюбен съм в теб. Искаш ли да станем гаджета? И разни подобни лафове. Сигурен съм, че тогава тя направо ще се хвърли на врата ти. Може дори да поиска да се ожените, още сега.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си