.
Отговор в тема
Страница 1 от 4 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 100
  1. #1

    Question Харесва ли ме?

    Значи има едно момиче от моя клас която я познавам повече от 5 години. От 2,3 клас като цяло. Но за сега нищо. Имам предвид, че миналата година започна всичко. Миналата година 2017 към края. Един мой приятел каза, че я харесвам. Не знам дали нещо е станало от това. От тогава на сам всичко е загадки, доказателства и някви такива съдебни работи. 1 Ден след като той и каза. Някво виждам, че някой път с периферното зрение ме гледа в часа нещо такова. 2 ден. Той написа пак още едно писмо където пише "иск ли да станем гж-та" или нещо такова беше, не знам какво стана с писмото. Дали го е видяла или нещо такова, въобще не знам. След това последното писмо което беше е, че ако ме харесва да ми даде същото писмо обратно. Където се случи на 21 Декември 2017 (Да запомних го ) Гледах по всякакъв абсолютно всякакъв начин как да ми го даде. Мислех, че отдоло на чина ще ми го даде. Гледах чиновете отдоло където седя, всеки час, абсолютно всеки час. Не го върна, или не знам какво стана, въобще дали го е взела, теорията на приятеля ми който даваше писмата е, че цитирам: "Брат, тя може да не ги е взела защото аз ги давам, аз не я харесвам, и това, че аз ги давам, тя не ги отваря защото какво може да очаква от мен? Тя очаква нещо от теб (нещо подобно каза)". И аз викам хубо. И накрая се отказах. Тази година, преди 3 дена. Започа същото отново. Отначало. Но този път някво повече доказателства има, че ме харесва, или не. Не знам вече, с една моя приятелка пробваме да разгадаваме доказателствата. За сега след като тази година приятеля ми каза на нея, че я харесвам. Не знам какво стана после, аз му казах да не го прави, че няма смисъл, може нищо да не стане, той е корава глава и го направи. Преди това обаче, някво на рандом (случайно) ми прави някви знаци и аз не знам какви. 1 ден преди приятеля ми да й каже тая година, че пак я харесвам. Тя някво по средата на часа, гледа ме, и ми маха, 3 пъти. 3 пъти на 2 часа, първия час два пъти, последния час който е след него 1 път. 3 пъти общо. (Приятеля ми, Приятелката ми също казват, цитирам: --> "Човек замисли се няма да е случайност защото тя на никой през часа го прави, само на тебе. И то 3 пъти, разбирам да е 1,2 ама 3. Не е случайност". След като приятеля ми каза, че я харесвам преди няколко дена, на следващия ден има някви супер някви знаци. Значи играхме една игра, където бях някъде на към края. Играта беше минаваш по тунел (глупост е) минаваш по тунел, избираш си някво момче/момиче което си харесаш и го взимаш. Ако е момче с момче, бой по гърба, ако е момиче с момче, няма да има бой. И тя ме хвана за ръката, тоест избра мене. Като се има предвид, че преди това имаше поне 2,4 момчета още. Дали е случайност, че избра мене, точно на другия ден в който моя приятел и каза, че я харесвам. След това, седна зад мен, не знам дали е зарад приятелка или не, и днес на 1 час, ми извика името. Без причина. И само ме гледаше. И се обърна и тва беше. Помагайте... Казвайте, че дали има нещо, защото ако има нещо да не се отказвам, без причина както миналата година към края. Ако ме харесва да не се отказвам, ако не ме да се отказвам че няма смисъл да продължавам. Според мен така като го гледам, не е като да няма нищо. Не знам вече, помагайте.

    Това го пратих на един приятел, но мисля да го постна и тук. Извинявайте ако има някакви грешки в първо лице или там квот беше Help.

    Има ли нещо или не?

  2. #2
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Ние откъде да знаем дали те харесва? В най-добрия случай ти дава намеци и останалото зависи от теб. Не си мисли, че ще дойде през междучасието и ще ти го каже. Пиши й просто и по-натам нещо ще се случи.

  3. #3
    @LoveSofia - Тоест от това което написах, значи ми дава намеци, че ме харесва? Останалото знам, че зависи от мен, просто искам по някакъкв начин да съм сигурен, защото една приятелка вика, че ако и кажа, че я харесвам без да знам, че тя ме харесва, може да ми се подиграват, че я харесвам нещо подобно.
    Последно редактирано от Shaple : 10-13-2018 на 18:50

  4. #4
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от Shaple Виж мнението
    @LoveSofia - Тоест от това което написах, значи ми дава намеци, че ме харесва? Останалото знам, че зависи от мен, просто искам по някакъкв начин да съм сигурен, защото една приятелка вика, че ако и кажа, че я харесвам без да знам, че тя ме харесва, може да ми се подиграват, че я харесвам нещо подобно.
    Няма как да си сигурен, по това, което си написал, се предполага, че те харесва. Действай и ще разбереш.

  5. #5
    Изглежда, че момичето явно те харесва. Действай пък, ако не стане има и други не е само тя. Пък и тази история с играта, както те избира и ръкомахането в час се разбира, че изпитва нещо. Може да е малко по-срамежлива. Някой път след час/даскало останете само 2-мата и я питай дали изпитва нещо и ако да, вече ти си знаеш. Успех

  6. #6
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от Skulls and Bones Виж мнението
    Някой път след час/даскало останете само 2-мата и я питай дали изпитва нещо и ако да, вече ти си знаеш.
    Не! Изключително грешно и малоумно е, да си говорят нещо - да, да я пита това - не. Може да й поиска да излезнат някога някъде си, но не и да я пита дали го харесва.
    Все пак, ако е срамежлива какво ще каже?

    *Остават сами след училище*
    -Ей, Марийке! Ти изпитваш ли нещо към мене?
    -....

  7. #7
    Според мен първо трябва да си наясно със себе си.Ако я харесваш наистина-продължи да се опитваш да спечелиш вниманието и.Замисли се.

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Не! Изключително грешно и малоумно е, да си говорят нещо - да, да я пита това - не. Може да й поиска да излезнат някога някъде си, но не и да я пита дали го харесва.
    Все пак, ако е срамежлива какво ще каже?

    *Остават сами след училище*
    -Ей, Марийке! Ти изпитваш ли нещо към мене?
    -....
    Не толкова директно де. Отварят няква тема на разговор и понякое време просто и казва, че я харесва и дали тя изпитва същото. При мен се е получавало.

  9. #9
    https://imgur.com/a/S8aO7KM
    https://imgur.com/a/h5yiPqN - Момичето което говорех в темата, вика, че не мисли, че ме харесва. Не знам.(Дали е вярно, че не ме харесва, ама пък толкова много хора казват, че ме)
    @LoveSofia - Да и пиша, че я харесвам, или нещо подобно? Или не?

    (Мерси за всички отговорили)
    Последно редактирано от Shaple : 10-14-2018 на 18:42

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Зарежи.

  11. #11
    @Necrologist - Да я зарежа?

  12. #12
    Брато пробвай си късмета. Пък каквото такова, нали ти казах момичета има не е само тя. Всеки може да ти каже, че не те харесва..по-добре се убеди сам. Като гледам тва момиче дето ти е казало да спреш да я търсиш не иска да се сватосвате хаха, минавал съм по тоя път.
    Последно редактирано от Skulls and Bones : 10-14-2018 на 18:54

  13. #13

  14. #14
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    прави това, което смяташ за най-добре и в движение ще се научиш. не е нужно да търсиш одобрението на някакви напознати за всяка стъпка и да се влияеш от тяхното мнение
    иначе според мен пробвай да я поканиш някъде, пък каквото стане

  15. #15
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Ти нормален ли си бе маняк?
    Ти си толкова сдухал, че нямаш смелост да й кажеш, че я харесваш и пращаш свой приятел. Какви са тия писънца и глупости. После се чудиш кое не е наред и така с години? Тя била срамежлива? Радвай се,че изобщо ти говори и въобще, че сякаш имаш някакъв успех след всичките тия простотии.

  16. #16
    @fire_magic - Не карам аз моя приятел, той сам отива, ама първо ми вика, че ще го направи, после го прави.

    Писах и, само seen.
    https://imgur.com/a/Hze2Of0
    Последно редактирано от Shaple : 10-15-2018 на 10:15

  17. #17
    Забравете това отгоре, мисля да и пиша да излезем. Ако приеме, значи ли, че ме харесва?

  18. #18
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Shaple Виж мнението
    Забравете това отгоре, мисля да и пиша да излезем. Ако приеме, значи ли, че ме харесва?
    Нищо не значи. Виж, че си й писал преди цял ден и стои само на "seen".
    Ако беше горещо заинтересувана от теб щеше ти пише мигновено.

  19. #19
    Изгубена кауза е брато. Зарязвай я и към следващата. Това Seen говори много .

  20. #20

  21. #21
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    е какво очакваш, не те е блокирала, нито ти е казала, че не иска да си има работа с теб и да се разкараш, нали?. Шашнал си я . Нормално. Нека си пали главата ся! Но сега можеш само да се чудиш, докато когато го казваш на живо можеш поне да видиш някаква реакция... В даскало по-всяка вероятност ще се прави, че нищо такова не си й писал, освен ако ти не подхванеш темата, което също би било нормално.
    Коя би била заинтригувана ей така от нищото и да ти се лепне веднага след като й го кажеш? Някоя курвичка само...
    Последно редактирано от fire_magic : 10-16-2018 на 09:05

  22. #22
    не се замисляй,действай

  23. #23
    Здравейте, пиша по повод момчето,което харесвам. По-голям е от мен познаваме се от 7-8 години, пишем си от доста време, но като става въпрос да излезем на кафе, уговаряме се след което той или забравя или има работа..общо взето се скатава, не разбирам защо... Не е като да не сме се виждали, много пъти ме е прибирал с колата като съм имала нужда, говорили ли сме си, имаме общи приятели, но специално за излизането не знам какъв му е проблема, някой да има обяснения за това?

  24. #24
    Повече от фен Аватара на kojinshugi
    Регистриран на
    Aug 2016
    Мнения
    359
    Цитирай Първоначално написано от Janka01 Виж мнението
    Здравейте, пиша по повод момчето,което харесвам. По-голям е от мен познаваме се от 7-8 години, пишем си от доста време, но като става въпрос да излезем на кафе, уговаряме се след което той или забравя или има работа..общо взето се скатава, не разбирам защо... Не е като да не сме се виждали, много пъти ме е прибирал с колата като съм имала нужда, говорили ли сме си, имаме общи приятели, но специално за излизането не знам какъв му е проблема, някой да има обяснения за това?
    пича не ще, мацо

  25. #25
    интересното е, че ако му се обадя да ме вземе отнякъде е там първи ама специално на кафе.. не

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си