.
Отговор в тема
Страница 4 от 4 ПървиПърви 1234
Резултати от 76 до 100 от общо 100
  1. #76
    Ти обаче много ще патиш в любовта! Супер си наивен и се самонавиваш сам. Този път подкрепям "нелицеприятния" и също смятам, че няма нищо! Направо й набий игнора и ще стане ясно кой какво! Не й обръщай внимание. Все еено не съществува и нежя виждаш. Ако ти помаха, изобщо не я отразявай. Нека се почувства отхвърлена и изпита неудобство. Спри да я гледаш и да й обръщаш внимание. Пък тогава да видим как ще реагира.

  2. #77
    Не знам.
    Последно редактирано от Shaple : 10-28-2018 на 07:04
    []-'-[] nope []-;-[]

  3. #78
    http://prntscr.com/lbs7oq - Почти съм убеден, че не говориш сериозно.
    9999, еми то не остава друго освен да не правя нищо. Ако стане нещо ще пиша.
    http://prntscr.com/lbs8rl - Дали?

    Тук му казвам онова с огледалото и това е чата с човека дето TrollFactory го нарече мъдър, явно е прав? Че може да я страх? Ето:
    https://imgur.com/a/P40zmFE
    https://imgur.com/a/BWCvbd2
    https://imgur.com/a/1fgdvtn


    LoveSofia, не знам човек.
    Последно редактирано от Shaple : 10-29-2018 на 13:23
    []-'-[] nope []-;-[]

  4. #79
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Пиши й още поезия. Според мен й е харесало и си първото момче, което някога го е правило за нея. Виж, че и приятелят ти ти го казва, че може би я е страх от толкова откровен човек като теб. Може би такъв не е срещала досега в живота си. А ти определено вече доказа, че си доста смел, независимо какво ти казват хората до тук. Въпреки всички предупреждения ти й каза, че харесваш. Мисля, че може да се гордееш със себе си. Малко са хората с топки, които не веднъж, а няколко пъти казват подобно нещо на момиче. Та сега, по същество. Пиши още поезия и виж как ще се обърнат нещата. Просто й подмятай от време на време по някой стих. До края на седмица ти гарантирам, че нещата ще ескалират. Накрая, най-малкото ще иска да си поговорите насаме, а това не е малко. Пробвай сега с тези стихове:
    Стихове ти пиша в този час и се мая аз!
    За любовта ли? – Да!
    Обичам те защо да крия!
    Живота е кратък за да оставяме думите неизказани!
    Любов голяма имам аз в този час!
    Знаеш не съм по думите и стиховете!
    ОБИЧАМ ТЕ!

    Тя трябва да знае, че ти си емоционален! Това е преди всичко! Ще видиш, няма да съжаляваш със стратегията за стихове! Ще се отпусне много скоро! Давай смело и сподели утре какво ти е писала. Не оставяй нещата просто така!

  5. #80
    Защо ли си мисля, че ме тролиш?
    Как да й пиша като тя ми каза да не й пиша? Според тебе на нея и е харесала първата поезия?
    Шегуваш се..
    []-'-[] nope []-;-[]

  6. #81
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Shaple Виж мнението
    Ако стане нещо ще пиша.
    - Дали?

    Че може да я страх? Ето:

    LoveSofia, не знам човек.
    Нищо няма, а тя си играе с теб и ти се подиграва! Ситуацията е кристално ясна! Колко пъти да ти кажем?!
    Затвори тази страница от живота си, забрави я!
    Цитирай Първоначално написано от Shaple Виж мнението
    Защо ли си мисля, че ме тролиш?
    ...
    Шегуваш се..
    А не бе ?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  7. #82
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 016
    Цитирай Първоначално написано от Shaple Виж мнението
    Той написа пак още едно писмо където пише "иск ли да станем гж-та" или нещо такова беше, не знам какво стана с писмото. ..Мислех, че отдоло на чина ще ми го даде. Гледах чиновете отдоло където седя, всеки час, абсолютно всеки час.
    Има ли нещо или не?
    Ами има нещо и то е нещо друго. Май приятелят ти пише доста неграмотно? Какво е това гж-та? Госпожата ли ще рече? А и ти не си явно отличник по български език. "Отдоло". Може момичето да е добра ученичка и с такива текстове с хиляда грешки само я отблъсквате и карате да се смее, дори да те е харесвала много преди това.

  8. #83
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 016
    Цитирай Първоначално написано от Shaple Виж мнението

    ...А за да й напиша това не мисля, че ще мога. Защото не знаеш какво изпитах, след като ми го изпрати това тя. Някво, срам. ..И какъв обрат ще има? Ще ме харесва? Имам шанс, дали.
    Един мъж трябва да бъде поне малко безсрамен. Това си го набий в главата. Какъв мъж ще ставаш, ако те е срам от такива дребни неща? Че за момента те отрязала. Някои жени обичат да бъдат ухажвани продължително време. Може би това момиче е от тях и не обича бързите връзки. Продължавай с усилията. Не се знае в кой момент ще се влюби в теб до полуда. Впрочем със сигурност тя много те обича, но изглежда се притеснява да го покаже пред всички. Може би смята, че ще ви се смеят и разнасят клюки из даскалото за вас двамата?

  9. #84
    Цитирай Първоначално написано от redbul2
    Май приятелят ти пише доста неграмотно? Какво е това гж-та? Госпожата ли ще рече?
    Ще рече гаджета.
    Цитирай Първоначално написано от redbul2
    Продължавай с усилията.
    Еми, ок, но какво да направя?
    Цитирай Първоначално написано от redbul2
    Впрочем със сигурност тя много те обича, но изглежда се притеснява да го покаже пред всички. Може би смята, че ще ви се смеят и разнасят клюки из даскалото за вас двамата?
    Е тук си много прав, и според мен е така. Но не разбирам какви ще са тия хора? Защо ще се смеят? Тя е най красивата от нашия клас, всички мислят така, не знам за цялото училище. Може би на нея ще се подиграват, че е гадже с такъв грозен(или с ниско ниво) като мене ли..? Не знам..?
    Последно редактирано от Shaple : 10-30-2018 на 12:34
    []-'-[] nope []-;-[]

  10. #85
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Щом е най-красивата защо мислиш, че ще се занимава точно с теб?
    Какви са твоите качества и предимства? Ти си доброто момче, а всички останали са боклуци, това ли ще ти бъде аргумента? Или това че си тъпа вагина ще е върховото ти преимущество пред останалите?

  11. #86
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Shaple Виж мнението
    Защо ли си мисля, че ме тролиш?
    Как да й пиша като тя ми каза да не й пиша? Според тебе на нея и е харесала първата поезия?
    Шегуваш се..
    Не, не те троля. И докато слушаш другите как да не й пишеш и да нея търсиш, просто изпускаш влака и то насила. А мацката ще хлътне съвсем по теб, ако настоятелно й пращаш поезия за закачака. Послушай ме, прати това, което ти казах и после ще видиш как нещата ще се обърнат тук. Съвсем сериозен съм! Бързо действай и сподели как е минало! Стискам ти палци и знам, че ще успееш!

  12. #87
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 016
    Цитирай Първоначално написано от Shaple Виж мнението
    Как да й пиша като тя ми каза да не й пиша?
    Ако става въпрос за електронни съобщения, трябва да си внимателен. Може да има и друга причина и не иска да й пишеш. Не знаеш дали някой (родител или брат, сестра, приятелка) не чете имейлите и затова да се притеснява. Щом се обръща и те гледа и щом те наблюдава през часа, значи има интерес към теб и не си й безразличен. Може би в началото е била изненадана и стресирана, не е очаквала, че и ти също много я харесваш. Но постепенно е свикнала с това положение на нещата. И дори започва да проявява подчертан интерес към теб.

  13. #88
    Абе какво обсъждате изобщо? Те са от един клас!!! Не един випуск или такива работи. ЕДИН КЛАС!!! Сиреч - тя седи на чина до прозореца, а той на чина в средната редица. Общо са 16 човека в клас, а те двамата, едва ли не никога не са си говорили. Шегувате ли се с мен? За какво писане му говорите? Той има проблем със самочувствието и затова не може да вземе решение сам. Поради тази причина пита всички нас, аверите си в даскало и разни хора шпрехащи на английски, за да може поне един да му даде надежда. Няма лошо, но това няма да му реши проблема, който е да си събере топките в гащите и да я хване да говори с нея в междучасието.

    Извинявам се, че използвам такъв език за деца в 6-ти - 7-ми клас, но някой трябва да му каже нещата в прав текст.

    Адаш, много добре разбирам какво ти е. Да не си мислиш, че на нас възрастните не ни се случват подобни неща? Случват ни се, но след 2-3 седмици ставаме, промиваме раните и продължаваме напред. Спри да се държиш като жена, защото ако случайно нещо стане между теб и това девойче, тя ще го играе мъжът във връзката. Това ли искаш?

  14. #89
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Не, не те троля. И докато слушаш другите как да не й пишеш и да нея търсиш, просто изпускаш влака и то насила. А мацката ще хлътне съвсем по теб, ако настоятелно й пращаш поезия за закачака. Послушай ме, прати това, което ти казах и после ще видиш как нещата ще се обърнат тук. Съвсем сериозен съм! Бързо действай и сподели как е минало! Стискам ти палци и знам, че ще успееш!
    Ти защо продължаваш да тролиш човека така брутално?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  15. #90
    Еми... Явно ме харесва?

    Цитирай Първоначално написано от redbul2
    Продължавай с усилията.
    Какво да направя?
    []-'-[] nope []-;-[]

  16. #91
    Здравейте, нова съм в сайта. Ще си кажа мнението по въпроса....само не разбирам какво чакаш..действай, както и другите ти казаха. Дано имаш успех

  17. #92
    Цитирай Първоначално написано от Shaple Виж мнението
    http://prntscr.com/lbs7oq - Почти съм убеден, че не говориш сериозно.
    9999, еми то не остава друго освен да не правя нищо. Ако стане нещо ще пиша.
    http://prntscr.com/lbs8rl - Дали?

    Тук му казвам онова с огледалото и това е чата с човека дето TrollFactory го нарече мъдър, явно е прав? Че може да я страх? Ето:
    https://imgur.com/a/P40zmFE
    https://imgur.com/a/BWCvbd2
    https://imgur.com/a/1fgdvtn


    LoveSofia, не знам човек.
    Защо се излагаш така с този английски, та ти и на български не можеш да пишеш, тръгнал на чужд език да иска съвети
    “So you thinG…” ти thinging ли казваш?

    И въобще вземи се съвземи, във форума те взеха на майтап и ти се подиграват, момичето и то. От самото начало на историята е ясно, че не те харесва, събери малкото си останало достойнство и престани да се занимаваш с нея.
    Последно редактирано от HollyGolightly : 10-31-2018 на 17:41
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  18. #93
    Подходящ ли е за мен?

    В много случаи мъж, който те привлича и с който имате химия, може да се окаже не съвсем подходящ за теб като партньор. И в следващите няколко реда бих искал да обърнем повече внимание на тази тема.

    Идеята, разбира се, е да не губиш години от живота си с неправилния човек, с когото се опитвате да изградите нещо заедно без да осъзнавате, че връзката ви е обречена. С помощта на три въпроса се надявам да вникнеш по-добре в отношенията, които имаш и към които се стремиш. Запитай се...

    Прочети края на:
    https://coachteo.wordpress.com/2018/...-за-мен/

  19. #94

  20. #95
    Нали сте чували,че разводи няма
    Последно редактирано от *КРЪСТНИКЪТ* : 11-18-2018 на 18:56

  21. #96
    Не съм поствал тук от много време, още съм жив.
    []-'-[] nope []-;-[]

  22. #97
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Shaple Виж мнението
    Не съм поствал тук от много време, още съм жив.
    И кво, еба ли? Разкажи.

  23. #98
    TrollFactory, какво да разкажа?
    []-'-[] nope []-;-[]

  24. #99
    Искате ли ъпдейт или нещо от така наречената,, история"
    []-'-[] nope []-;-[]

  25. #100
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Да .

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си