.
Затворена тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11

Тема: Дилема

  1. #1

    Unhappy Дилема

    Привет, съфорумници.

    Работя вече от г/д 2 години и половина в голяма фирма, заех заради този период висока длъжност и както времето си минаваше в офиса дойде нова колежка. Сега... ... аз съм на 25 (мно'о съм дрът да), тя е на 21, но ... тук е НО-то. В доста страни на характера тя е като мен, но без негативите които имам аз. Може би защото още е новобранка и пр. И тези сходства ме привързват така се каже към нея.

    Т'ъ въпроса, който ми слага дилема тук е кога и дали да й казвам, че ми допада, харесване и т.н.
    Верно сега ще кажете "ми ти си на 25 бре? Дрът козел, а те страх от таз младата", но съм горял от подобни прибързани признания и съм бил разочарован много. Ако пък й призная може да се окаже двустранен нож и да подейства всякак - или да се уплаши и избяга или отрязването в типичния случай както се случва.

    Зарад' това патене така да го нарека търся малко съвети и от тук. Може и да хейтвате, няма проблем за мен. Ще бъда благодарен за всеки коментар и препоръка, които бъдат оставени.

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от d.nikolov.pld Виж мнението
    Ако пък й призная...
    Какво да ѝ признаваш?!

    Позаговорете се и ако нещата вървят добре, след няколко разговора я покани да излезете на по едно кафе! Оттам вече - каквото стане!
    Само недей да ѝ признаваш нищо (обяснения в любов) или други подобни глупости !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Помогни й с м(б)ачкането и като те пита как да ти се отблагодари, й кажи нещо от сорта на "Като се съгласиш да изпием по едно кафе". Ако си има прител - и двамата сте преебани, защото всеки ден ще се виждате и ще е супер неловко - трябва някой от двама ви да напусне.

  4. #4
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от d.nikolov.pld Виж мнението
    25 (мно'о съм дрът да), тя е на 21
    Верно сега ще кажете "ми ти си на 25 бре? Дрът козел, а те страх от таз младата"
    Не вярвам,че на 25 младостта ти е минала. Тя е на 21,нямате чак толкова голяма разлика. Не си толкова остарял
    Цитирай Първоначално написано от d.nikolov.pld Виж мнението
    съм горял от подобни прибързани признания и съм бил разочарован много.
    Просто отиди и говори като човек с нея,не прави глупости,като да и се обясняваш в любов и т.н. Покани я на едно кафе или и вземи фейсбука и ако ти отвърне и си няма приятел нещата ще си тръгнат..

    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    трябва някой от двама ви да напусне
    А след това къде ще си намери работа,а нея няма да в изхвърлят веднага ако си върши работата като хората

  5. #5
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Виж, това, което ще ти кажа може и да ти прозвучи доста като хейт, но колкото по-добре го разбреш, толкова по-добри са ти шансовете да не се изложиш. Първо, щом не ти се е получавало в директните свалки преди (тип "отивам и й казвам"), значи не си от този тип мъже, които могат да си позволят да разчитат само на първосигналните качества (като хубав външен вид и социален статус), които по принцип, ако са "на 6" би трябвало да свършат работа. На пръв поглед може и да минеш за социално успял, ако работата ти е хубава, но много вероятно е с това момиче да не стане, защото щом ти е колежка, значи тя работи същото. Съответно това, че ти си на някакво по-напреднало ниво, заради старшинството си във фирмата, не значи, че вечно ще я задминаваш. Тя може да те приема и като конкуренция. Ако пък професията ви е сложна (да кажем в ИТ сферата), значи изисква амбициозни индивиди. На амбициозните момичета обаче не им трябва мъж, който да им е пряка конкуренция, а още по-малко би ги впечатлил мъж, който работи същата работа като тях. На второ място, ако си кучкар, което личи по аватара ти, шансовете ти още повече намаляват. Не всички жени си падат по кучета и това кучето да е вечен приоритет. В идеалния случай трябва да си намериш кучкарка (и тя да е с псе), така че да имате общи интереси. Никоя жена няма да те чака да изведеш кучето или да не може да излезете без него, когато иска да сте заедно само двамата. Оттърви се от кучето, ако искаш жени без кучета или търси някоя с куче, която не е от същата работа. Това са ми съветите! Успех!

  6. #6
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    А след това къде ще си намери работа,а нея няма да в изхвърлят веднага ако си върши работата като хората
    Точно! Затова да внимава.

  7. #7
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    ...ако си кучкар, което личи по аватара ти, шансовете ти още повече намаляват. Не всички жени си падат по кучета и това кучето да е вечен приоритет. В идеалния случай трябва да си намериш кучкарка (и тя да е с псе), така че да имате общи интереси. Никоя жена няма да те чака да изведеш кучето или да не може да излезете без него, когато иска да сте заедно само двамата. Оттърви се от кучето, ако искаш жени без кучета или търси някоя с куче, която не е от същата работа. Това са ми съветите! Успех!
    Много точно казано !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  8. #8
    Харесвам Хъски породата, но нямам куче вкъщи, нито целта ми е да бъде кучкарка.

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от d.nikolov.pld Виж мнението
    В доста страни на характера тя е като мен, но без негативите които имам аз. Може би защото още е новобранка и пр. И тези сходства ме привързват така се каже към нея.
    Или си много хлътнал, или много наивен.

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    Или си много хлътнал, или много наивен.
    Много наивен по-скоро, което е породено от това, че по-скоро съм привъзрващ се лесно.
    И точно това е причината да се замислям дали изобщо да правя нещо и да й казвам.

    Както и да е, благодаря за отговорите на всички в темата. Ако модератор я види, може да се заключва.

  11. #11
    Супер фен Аватара на tochko
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 394
    Кани я след работа на излизанки. Така хем ще е ясно на другите ч е твоя територия хем ще се опознаете. Негативите липсват защото е нова и защото винаги си с розови очила в началото. Като мине известно време решаваш, нападш я или не.
    And all our greatness is in our pain.....
    https://www.youtube.com/watch?v=jSdXkYQEeqE

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си