.
Отговор в тема
Страница 3 от 3 ПървиПърви 123
Резултати от 51 до 75 от общо 75
  1. #51
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    " Ако черпиш като скъсаняк = "- Не мога да ти взема това, избери си друго... Например наливна бира!". "
    Кой изобщо черпи така? Това е нелепо. Черпиш каквото поиска естествено.
    Ами именно ти черпиш така, ако черпиш изобщо. И стига да не си редактираш мненията за пореден път, потребителите сами могат да се върнат назад няколко мнения в темата и да видят какво ти е мнението за почерпките. Сега много се раздаваш, че черпиш винаги "каквото поиска", а само няколко поста назад се обясняваш как почерпките са пари на вятъра и предпочиташ да минаваш без тях.

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    " така че евентуално да стигнеш до единодушието с нормалните хора, че 5 лева никак не са много за почерпка." - Кога съм казвал, че са много? Поредните ти измислени напъни.
    Ами според теб са много, нали взимаш само 1000 лева и ако случайно почерпиш няма да имаш друга възможност освен да се обърнеш към "зимнината" (доста селска дума междудругото). Чак се опалкваш, че парите няма да ти стигнат, за да плюскаш месо, ако случайно развържеш малко кесията и почерпиш. Виж си само мисленето и комплексите отново в този твой пост:
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    И какво говориш за града и провинцията, София е най-голямото село, там са най-големите селяци, позьори и прошляци. Масово хората със средни финансови възможности за страната живеят на ръба на мизерията. Живеещи в София с около 1000 заплата мъкнат зимнини и продукция от семейство и роднини живеещи в провинцията, по селата. (това го правят всички, не само бедни български сташ на туденти), дори и така едвам свъртат двата края като си оправят сметките. В Бг е масова мизерия и в същото време позьорщина.Ще иде да набие 20лв в някаква отрепка за пиене с надеждата да я ебе, после ще си маже филии с лютеница вместо да яде месо или нещо по-ползотворно.
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    "Нали и без това ме обвиняваш, че съм бил лъжец, така че какво значение би имало за теб? Най-много да се пукнеш от яд."
    Хем няма да ти вярвам, хем ще се пукна от яд? Как ще стане?
    Ясно се вижда злобата и компексите ти щом започна да обиждаш столицата. Нека ти напомня:
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    София е най-голямото село, там са най-големите селяци, позьори и прошляци.
    Защо е тази злоба? Защото на теб ти се налага да ходиш в двора по голяма нужда ли? Тук тактично не ми отговори.

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Това, че съм казал, че мисля нещо за масово(1000та лева заплата), не значи, че се отнася за мен.
    Аз ли съм виновен, че в същото време така реалистично описваш нещата там за зимнината, хилядата лева заплата и мизерията, че човек да се чуди дали пък не говориш от собствен опит?

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Споменал съм някои факти за страната - решаваш удобно да ги лепнеш веднага на мен под предтекст да почнеш с измишльотините, на които искрено се забавлявам. Елементарник!
    Стига ми кради думи от постовете, които съм използвал първи срещу теб. Нямаш ли си собствен дар слово?

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Има статистики! Научи се да бъдеш малко по-адекватен. Кое е показало, че съм завистлив само не разбрах?
    В момента, в който се отлючи нещо в теб, за да отвориш темата "Столицата срещу прованса" си разбрах, а и си пролича и за останалите, че имаш много дълбоки комплекси. Ти просто прочете някъде из контекста нещо окрасено с епитета "селски" и реши, че аз се правя на голямата работа. Типично за селяндурите като теб е да го избивате на чест да леете жлъч по посока столицата докато вътрешно си знаете, че вашият "град" си е чисто село. В което няма нищо лошо де, аз обичам китните малки градчета, но сбърканият манталитет на теб и на хората като теб създава стереотипите, а ти не правиш нищо, с което мнението на хората относно това да е друго.

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Ако си приел, че това, че съм поискал да подкрепиш с нещо твърденията си, че си много успял и велик е признак на завист значи си супер бавняр, защото логическа ти връзка е колкото на червей! (А тоя ми казва да доказвам нещо си, мани го, завижда щото му казах, че съм много велик и успял, затова просто ще кажа, че завижда и готово!) Паляк! Осъзнаваш ли колко си смешен?
    Завист? На какво има да ти завиждам? На тоалетната в двора или хилядата лева? Смешникът си ти! Моля ти се, застреляй се!

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Къде е комплексът ми на тема село? В това, че се подигравам на позьорите мъкнещи буркани и продукция нон-стоп и че не могат дори да се издържат сами в София камо ли да помогнат с нещо на уж по-бедните си близки по провинцията?
    Ти не се подиграваше, а по мнението ти изглеждаше сякаш споделяш лична история. Сега нещо извърташ фактите. Комплексите си ги показва във всеки един твой пост в тази тема. Прочети отново това, което ти казах малко по-горе, за да ти се набие в тъпата глава.

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Трябва да уважавам и величая това, така ли? Престани да обвързаш всичко с мен с единствената цел да си подкрепиш глупавите твърдения, аз наистина нямам такъв опит. Но имам наблюдения и за разлика от теб общувам с хора. Нищо не ми пречи да си споделям наблюденията и това което мисля!
    Не знам с какви хора общуваш, но едва ли са от интелектуалните кръгове на обществото. Никой не те е и спрял да си изразяваш калпавите мнения. Не знам и как и защо реши, че съм те дал за пример. Ти се самопосочи за такъв по назад казвайки директно, че не си за почерпките. А по-нататък сам разкри всичко останало (за хилядата лева, зимнината и как ако черпиш ще го караш само на филии.). Просто считам, че щом разказваш нещо, вероятно е от личен опит. Това е всичко. А ти ми се нахвърли и вместо да разсееш съмненията за това, ти потвърди това мнение за истина, защото не се разграничи по никакъв начин от него, а се нахвърли да обясняваш как София е най-голямото село и прочее.

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Това го написах и понеже ти започна да казваш какво търсел средностатистическият миндил - лъжите, снимките със скъпи неща, позите, парадирането. Цялата свалка трябва да е основана на заблуда. Като цяло много мразя такива неща и затова подхванах темата- Защо изобщо някой ще прави такива неща като общо взето се знае как стоят нещата(дори самият миндил знае) и едва ли не за едното чукане си готов на всякакви лъжи. Изтъкваш тези неща като положителни и ги удобряваш, съветваш автора да ги прави. Не удобрявам това да се правиш на някакъв какъвто не си с надеждата и целта да излъжеш и да чукаш някоя. Сж! За по-долно нещо рядко се сещам, а ти? Дори и така, успяваш ли да чукаш въобще? След това не се ли чувстваш като пълна отрепка?! Или се чувстваш като супер мъжкар? А през цялото време правейки го изобщо как се чувстваш?
    Да сравняваш една почерпка (проявата на щедрост, възможности и класа) с платения секс е глупаво, защото мацката може така или иначе да не прави секс с теб, явно в твоята чугунена глава ти дава някакво спокойствие, че позицията ти е правилна, но вярвай ми, тук вече ставаш за смях.


    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    "Сега теоретично би трябвало да си някъде около 30. Ситуацията става доста смешна, ако счетем, че си човек на почти средна възраст и търсиш признание сред тийнеджърите и им раздаваш съвети тук мислейки си, че градиш авторитет..."
    Туко-що описа себе си. Аз признание и авторитет никога не съм търсил, особено пък тук. Никога не съм настоявал някой да се съгласява с мен за каквото и да е било, за разлика от теб. - Отново нищо не каза. Всъщност става, ако си признаеш, че беше за теб. Аз само си правя кефа. Ти си този който се старае.
    Правиш си кефа ти... Умираш от срам може би. Виж се само какъв си резил. Редактираш мненията си по 100 пъти, допълваш ги и в крайна сметка цял ден ти отнема да напишеш един пост, защото си твърде тъп и ти е трудно да се изразяваш.

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    "твоите постове в тази тема бяха топ комплексарски."
    Нали трябва да има нещо на което да кълвеш? Можем да приемем, че на кукичките е имало закачени еякулирали пениси, които ти си налапал с удоволствие обяснявайки колко са вкусни.
    За разлика от теб, аз хомосексуални наклонности нямам. Тези неща, които пишеш излизат от твоята фантазия.

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Нали се сещаш, че тук можеш да пишеш каквито пожелаеш глупости, дори да им вярваш. Но реално, ако се срещнем на живо ще те унижа в рамките на 30 секунди, нещо от което толкова много се притесняваш. Сигурно след това ще се самоубиеш от срам!
    Позьор смешен!
    Говори за себе си. Тотално се насра тук и всички ти видяха сеира.
    Последно редактирано от TrollFactory : 10-19-2018 на 08:04

  2. #52
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    "Завист? На какво има да ти завиждам? На тоалетната в двора или хилядата лева? Смешникът си ти! Моля ти се, застреляй се!"
    Питах за моята завист къде е изразена. За твоя завист никога не съм питал? Странно, може би искаш да си признаеш нещо? Ти си тотално глупав, приеми го. Аз съм ти редактирал мненията с цел заблуда, аз ти казвам сбито какво си написал, докато всички твои аргументи са основани на празни приказки и измислици.

    "Редактираш мненията си по 100 пъти, "
    -Щото не ти чета и половината от глупостите, после решавам да ти отговоря, ако случайно реша да прочета нещо повече.

    "Говори за себе си. Тотално се насра тук и всички ти видяха сеира."
    Хахаха, тролска путкан фабрика.
    Що не си признаеш, че си поредното лапе дето зубка по цял ден, майка му още му бърше сополите и му помага с уроците, а татко му му дава съвети как да бъде топ-гъзарче. Въпреки това по всяка вероятност си все още девствен.

    Последно редактирано от fire_magic : 10-19-2018 на 13:43

  3. #53
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    "Завист? На какво има да ти завиждам? На тоалетната в двора или хилядата лева? Смешникът си ти! Моля ти се, застреляй се!"
    Питах за моята завист къде е изразена. За твоя завист никога не съм питал? Странно, може би искаш да си признаеш нещо? Ти си тотално глупав, приеми го. Аз съм ти редактирал мненията с цел заблуда, аз ти казвам сбито какво си написал, докато всички твои аргументи са основани на празни приказки и измислици.
    Редактираш всичките си мнения след като те иронизирам с цел да заблудиш останалите потребители, че нещата които коментирам всъщност не си ги казал. Но всички могат да се върнат назад в темата и да видят неподправени цитати от твоите мнения в моите постове, които съм анализирал доста обстойно. Старая се да съм обективен и честен. А ти се стараеш да лъжеш и мажеш като дърт циганин и не ти се получава. И определено завиждаш на гражданите от столицата. Това мисля, че стана ясно на всеки до този момент след неадекватната злоба която изля по гражданите на София. Такава може да таи само един нискочелен, неинтелигентен и дълбоко комплексиран човек от най-бедната част на прованса.

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    "Редактираш мненията си по 100 пъти, "
    -Щото не ти чета и половината от глупостите, после решавам да ти отговоря, ако случайно реша да прочета нещо повече.
    Обяснимо е, че не дочиташ, защото четенето те изморява като процес. Това е работа за интелигентни хора.

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    "Говори за себе си. Тотално се насра тук и всички ти видяха сеира."
    Хахаха, тролска путкан фабрика.
    Що не си признаеш, че си поредното лапе дето зубка по цял ден, майка му още му бърше сополите и му помага с уроците, а татко му му дава съвети как да бъде топ-гъзарче. Въпреки това по всяка вероятност си все още девствен.

    Няма какво да си признавам, защото предположенията ти за мен са неадекватни. Имам много с какво да се хваля, но не виждам смисъл да излизам като комплексар пред останалите само, за да ти доказвам точно пък на теб нещо. На светлинни години съм пред теб във всяко едно отношение, за което се сетиш. И да, наистина съм топ-гъзар! А ти си топ-мишкар! И спри да се връщаш да си редактираш мненията постоянно, че още повече се излагаш!

  4. #54
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Какъв ти е проблемът с това аз да се излагам не мога да разбера? Не мислиш ли, че това е мой проблем? Нали всичките ти аргументи се въртят около тази основа? Следователно е добре дошло за теб.

    "Имам много с какво да се хваля, но не виждам смисъл да излизам като комплексар пред останалите само, за да ти доказвам точно пък на теб нещо. На светлинни години съм пред теб във всяко едно отношение, за което се сетиш. " Nice one. Нали знаеш, че всичко без доказателства е торба с лайна?
    Последно редактирано от fire_magic : 10-19-2018 на 14:26

  5. #55
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Какъв ти е проблемът с това аз да се излагам не мога да разбера? Не мислиш ли, че това е мой проблем? Нали всичките ти аргументи се въртят около тази основа? Следователно е добре дошло за теб.
    Нямам никакъв проблем с теб, но ти очевидно имаш някакъв проблем с мен. Сподели конкретно какъв е той и ще го разрешим.

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    "Имам много с какво да се хваля, но не виждам смисъл да излизам като комплексар пред останалите само, за да ти доказвам точно пък на теб нещо. На светлинни години съм пред теб във всяко едно отношение, за което се сетиш. " Nice one. Нали знаеш, че всичко без доказателства е торба с лайна.
    Не смятам, че дължа на някого да публикувам доказателства за постиженията си тук, още по-малко пък на теб. Ако искаш ми вярвай, все ми е тая за теб.

  6. #56
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Проблем, ако трябва да приемем че има е, че си мислиш, че си прав за всичко и си вярваш на глупостите. Категоризираш крайно нещата и се величаеш. Избираш си удобна крайна точка и натискаш газта докрай, като шофЕр без спирачки и счупено кормило. В реалният живот можеш само да катастрофираш тежко. Анализите ти са твърде прибързани, крайни, едностранни, целенасочени. Мога единствено да ти пожелая много да живееш и много да видиш.

    "Обяснимо е, че не дочиташ, защото четенето те изморява като процес. Това е работа за интелигентни хора."
    Това пък какво беше. Твърдиш, че ако интелигентен човек чете, не може да се измори? Изобщо как се измерва умората от четенето спрямо интелигентността? Колкото по-висок интелект, толкова по-малко изморяване след четене. Бинго!?
    Като надробиш всичко на отделни цитати така и коментираш след това всеки един, е доста непрегледно и неудобно за четене. Трябва да ти отделя достатъчно време докато ти събирам пъзела. Този стил е ужасен.

    "една почерпка (проявата на щедрост, възможности и класа) "
    Според мен е просто проява на явни симпатии към въпросното момиче. Възможности и класа..., може би, ако черпиш цялото заведение при всяко твое посещение...

    "Ами именно ти черпиш така, ако черпиш изобщо. И стига да не си редактираш мненията за пореден път, потребителите сами могат да се върнат назад няколко мнения в темата и да видят какво ти е мнението за почерпките. Сега много се раздаваш, че черпиш винаги "каквото поиска", а само няколко поста назад се обясняваш как почерпките са пари на вятъра и предпочиташ да минаваш без тях. "
    -Ако ще черпиш, ще черпиш както трябва, а че можеш да минеш и без и това е така. Че могат да са и просто пари на вятъра и това е така. Кое не разбра?

    "Аз съм топ-гъзар!"
    Престани да вярваш на мама и тате, събери малко смелост, излез най-после от вкъщи и направи нещо по въпроса с мечтата си.

    "Правиш си кефа ти... Умираш от срам може би. Виж се само какъв си резил. Редактираш мненията си по 100 пъти, допълваш ги и в крайна сметка цял ден ти отнема да напишеш един пост, защото си твърде тъп и ти е трудно да се изразяваш."
    Повтаряш думичките резил, срам и позор през 2 изречения. Ясна е работата . Явно е, че са ти болна тема и постоянно ги употребяваш не само тук, а из целия форум по всички теми? Жалък си, скоро ще проявя състрадание и ще те оставя, споко...
    Измисли нещо друго и най-накрая заговори някое момиче. Няма да умреш от срам, ако я заговориш, спокойно! Това не е престъпление! Ако все пак толкова много се притесняваш и не можеш да го преодолееш си вземи няколко часа при психолог преди това!

    "На светлинни години съм пред теб във всяко едно отношение, за което се сетиш"
    Пред мен си само в яденето на лайна.

    "А ти се стараеш да лъжеш и мажеш като дърт циганин и не ти се получава. И определено завиждаш на гражданите от столицата. Това мисля, че стана ясно на всеки до този момент след неадекватната злоба която изля по гражданите на София. "
    На какво да им завиждам? На мизерията ли? СЕки втори пробва у София, и като не му се получи тръгва към чужбината. Някои си остават с пробването и цял живот не могат да се устроят като нормални хора там. Нали каза, че страната е много добре. Защо изобщо се случват такива неща тогава след като според теб живеем в страхотна държава. Или съдиш по това, че ти си добре=цялата държава е супер! Много елементарно и удобно.


    "И спри да се връщаш да си редактираш мненията постоянно, че още повече се излагаш!"
    Постове (на повече от един ден) не могат да се редактират. А ние с теб си пишем по веднъж на ден така, че не виждам от кво се притесняваш пак и говориш глупости?
    Написани мнения от мен преди твой пост, никога не съм се и опитвал да редактирам, дори да съм можел, а май това намекваш? Ако оспорваш извади си часовника и провери. След твой последен пост, какъв е проблемът да редактирам моят последен. - Моят последен, след твоят последен, разбира се!!!? Преценил съм, че има какво да добавя, особено след начинът по който си правиш постовете!? Отнема ми време да се занимавам с тях. Заявявам ти, че редактирам съвсем честно и съобразително, ако не можеш да схванеш! Преди да почнеш да четеш всичко е оправено за теб! Можеш да ми благодариш и да не лъжеш в тази насока!



    "Не смятам, че дължа на някого да публикувам доказателства за постиженията си тук, още по-малко пък на теб. Ако искаш ми вярвай, все ми е тая за теб. "

    Че не ти вярвам и на 0,001% (поне засега) можеш да бъдеш 100% сигурен. Нито пък мисля, че някой друг ти вярва. "все ми е тая за теб" - Сякаш някой е на друг принцип в онлайн пространството за някого.

    Сам си кръстил себе си тролска фабрика.
    Последно редактирано от fire_magic : 10-20-2018 на 06:09

  7. #57
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory
    Няма какво да си признавам, защото предположенията ти за мен са неадекватни. Имам много с какво да се хваля, но не виждам смисъл да излизам като комплексар пред останалите само, за да ти доказвам точно пък на теб нещо. На светлинни години съм пред теб във всяко едно отношение, за което се сетиш. И да, наистина съм топ-гъзар!
    Може и да са неадекватни, но пък истински?
    Парадирането само по себе си е признак на комплексарщина. Парадирането ти за това колко си велик надхвърли небесата още от самото начало. Вече си излезнал като комплексар, така че можеш да се успокоиш и да решиш да вкараш някакви доказателства в цялата работа. Не го прави заради мен, а заради всички останали! Покажи на целият форум какво си постигнал шампионе. Освен това да бъдеш ТролскаФабрика?

  8. #58
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Проблем, ако трябва да приемем че има е, че си мислиш, че си прав за всичко и си вярваш на глупостите. Категоризираш крайно нещата и се величаеш. Избираш си удобна крайна точка и натискаш газта докрай, като шофЕр без спирачки и счупено кормило. В реалният живот можеш само да катастрофираш тежко. Анализите ти са твърде прибързани, крайни, едностранни, целенасочени. Мога единствено да ти пожелая много да живееш и много да видиш.
    Анализите са ми безупречни! Ако не бяха, кажи ми тогава защо повече хора се съгласяват именно с мен, а не с теб?

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    "Обяснимо е, че не дочиташ, защото четенето те изморява като процес. Това е работа за интелигентни хора."
    Това пък какво беше. Твърдиш, че ако интелигентен човек чете, не може да се измори? Изобщо как се измерва умората от четенето спрямо интелигентността? Колкото по-висок интелект, толкова по-малко изморяване след четене. Бинго!?
    Като надробиш всичко на отделни цитати така и коментираш след това всеки един, е доста непрегледно и неудобно за четене. Трябва да ти отделя достатъчно време докато ти събирам пъзела. Този стил е ужасен.
    Напротив, аз коментирам с цитати, за да бъде ясно, че не си измислям и същевременно да е по-лесно за читателите да знаят какво коментирам, а не да се връщат назад в темата и да си сглобяват мнението парче по парче както е необходимо при твоите мнения, защото твоят стил на писане е меко казано е ужасен. Ти пишеш разчленено и хаотично. Прихващаш си нещо от контекста, което ти е удобно да коментираш, не караш по същество и се връщаш да редактираш мненията както ти е удобно или когато се сетиш да добавиш нещо все едно. Това не е спортсмеснко, защото едно на ръка, че въвеждаш всички в заблуда, когато редактираш първоначалните си словоизлияния на базата на получената реакция, така че да изглежда, че уж казваш нещо, на което не му е отговорено както и трябва и това си е съвсем чиста форма на манипулация в разговора и второ, мненията ти не са с ясно рамкирани цитати и в тях липсва порядък. На човек му е трудно да се връща всеки път назад, за да види какво точно си коментирал. Не те мързи да редактираш, но те мързи да привеждаш мненията си в четлив вид...

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    "една почерпка (проявата на щедрост, възможности и класа) "
    Според мен е просто проява на явни симпатии към въпросното момиче. Възможности и класа..., може би, ако черпиш цялото заведение при всяко твое посещение...
    След хидялидите ти редакции, изобщо не се разбира какво си искал да кажеш тук.

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    "Ами именно ти черпиш така, ако черпиш изобщо. И стига да не си редактираш мненията за пореден път, потребителите сами могат да се върнат назад няколко мнения в темата и да видят какво ти е мнението за почерпките. Сега много се раздаваш, че черпиш винаги "каквото поиска", а само няколко поста назад се обясняваш как почерпките са пари на вятъра и предпочиташ да минаваш без тях. "
    -Ако ще черпиш, ще черпиш както трябва, а че можеш да минеш и без и това е така. Че могат да са и просто пари на вятъра и това е така. Кое не разбра?
    Първоначално беше казал, че изобщо не би черпил и почерпките са пари на вятъра. А сега казваш, че би черпил каквото и както трябва. От социално слаб студент от провинцията, който говореше за това, че една почерпка е равна на гладуване цяла седмица и филии с лютеница без мессо, стана много щедър изведнъж? Защо не кажеш, че в крайна смета си склонен да се съгласиш с мен, а чак сега, след 100 поста си измени мнението, така че привидно да излезе, поне за тези, които не четат резила ти от самото начало, че си много щедър


    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    "Аз съм топ-гъзар!"
    Престани да вярваш на мама и тате, събери малко смелост, излез най-после от вкъщи и направи нещо по въпроса с мечтата си.
    Аууу, извади тежкия коз "мама и тате". Е, по-истинни ли смяташ, че станаха предположенията ти за мен? Ти по-успял ли стана като каза това? Повярвай ми, аз отдавна съм направил нещо по върпоса с мечтата си и съм постигнал толкова много колкото ти в целия си живот умножен по 1000 не би. Сега, това че се дразниш на успелите хора си е твой проблем.


    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    "Правиш си кефа ти... Умираш от срам може би. Виж се само какъв си резил. Редактираш мненията си по 100 пъти, допълваш ги и в крайна сметка цял ден ти отнема да напишеш един пост, защото си твърде тъп и ти е трудно да се изразяваш."
    Повтаряш думичките резил, срам и позор през 2 изречения. Ясна е работата . Явно е, че са ти болна тема и постоянно ги употребяваш не само тук, а из целия форум по всички теми? Жалък си, скоро ще проявя състрадание и ще те оставя, споко...
    Измисли нещо друго и най-накрая заговори някое момиче. Няма да умреш от срам, ако я заговориш, спокойно! Това не е престъпление! Ако все пак толкова много се притесняваш и не можеш да го преодолееш си вземи няколко часа при психолог преди това!
    Хахахаха! Говори ги тия неща на себе си.

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    "На светлинни години съм пред теб във всяко едно отношение, за което се сетиш"
    Пред мен си само в яденето на лайна.
    Нещо бъркаш. Аз лайна не ям. Така че достойно ти преотстъпвам първенството в тази твоя любима класация.

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    "А ти се стараеш да лъжеш и мажеш като дърт циганин и не ти се получава. И определено завиждаш на гражданите от столицата. Това мисля, че стана ясно на всеки до този момент след неадекватната злоба която изля по гражданите на София. "
    На какво да им завиждам? На мизерията ли? СЕки втори пробва у София, и като не му се получи тръгва към чужбината. Някои си остават с пробването и цял живот не могат да се устроят като нормални хора там. Нали каза, че страната е много добре. Защо изобщо се случват такива неща тогава след като според теб живеем в страхотна държава. Или съдиш по това, че ти си добре=цялата държава е супер! Много елементарно и удобно.
    Значи, първо не се казва "у София". Това само разкрива какъв си селяндур. Особено простоватото ти селсло излъчване си проличава и в диалога, който водим тук, когато изписваш думите така:
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    СЕки
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    чужбината
    И т.н. България ще е много по-прекрасно място за живеене, ако хората с твоя манталитет направо се изнесете вкупом и си останате да си миете паници някъде из вашата любима чужбина. Глупакът иска държавата да го нахрани и да го превърне в буржоа. Е, няма как да стане, но ти иди в някоя друга държава и опитай. На мен не ми пречи, даже ми е добре дошло да те няма.

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    "И спри да се връщаш да си редактираш мненията постоянно, че още повече се излагаш!"
    Постове (на повече от един ден) не могат да се редактират. А ние с теб си пишем по веднъж на ден така, че не виждам от кво се притесняваш пак и говориш глупости?
    Написани мнения от мен преди твой пост, никога не съм се и опитвал да редактирам, дори да съм можел, а май това намекваш? Ако оспорваш извади си часовника и провери. След твой последен пост, какъв е проблемът да редактирам моят последен. - Моят последен, след твоят последен, разбира се!!!? Преценил съм, че има какво да добавя, особено след начинът по който си правиш постовете!? Отнема ми време да се занимавам с тях. Заявявам ти, че редактирам съвсем честно и съобразително, ако не можеш да схванеш! Преди да почнеш да четеш всичко е оправено за теб! Можеш да ми благодариш и да не лъжеш в тази насока!
    Сега лъжеш изключително долно. Никой не ти вярва обаче. Ще почна да правя скрийншоти на мненията ти преди да ги редактираш и после да ги показвам пред останалите. Ще береш бая срам.

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    "Не смятам, че дължа на някого да публикувам доказателства за постиженията си тук, още по-малко пък на теб. Ако искаш ми вярвай, все ми е тая за теб. "

    Че не ти вярвам и на 0,001% (поне засега) можеш да бъдеш 100% сигурен. Нито пък мисля, че някой друг ти вярва. "все ми е тая за теб" - Сякаш някой е на друг принцип в онлайн пространството за някого.
    Ама не ме интересува вярваш ли ми или не! Кой си ти, че да ми дреме?

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Сам си кръстил себе си тролска фабрика.
    А когато ти се регистрираше, нямаше ли по-гейски никнейнмове от fire_magic или бяха заети?

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Може и да са неадекватни, но пък истински?
    Парадирането само по себе си е признак на комплексарщина. Парадирането ти за това колко си велик надхвърли небесата още от самото начало. Вече си излезнал като комплексар, така че можеш да се успокоиш и да решиш да вкараш някакви доказателства в цялата работа. Не го прави заради мен, а заради всички останали! Покажи на целият форум какво си постигнал шампионе. Освен това да бъдеш ТролскаФабрика?
    И къде съм парадирал? Във всичките си мнения съм неутрален по отношение на такива въпроси като каква кола карам или къде живея и прочее. С нищо не парадирам. Ако за теб човек, който е успял по някакъв начин задължително "парадира" си проличава още повече елементарното мнение! Стига си клеветил, лъгал и мазал!

  9. #59
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Ти си този който постоянно говори за някакви кенефи в дворове по провинцията, после настояваш да съм ти отговарял на това и се сърдиш, че някой ти говори за лайна.
    За промяната на постовете, да докажеш, че лъжа, можеш само да се постараеш да го направиш и да не докажеш нищо, защото не е така. Можеш единствено да се постараеш да изглежда така!
    Ставаш за долен лъжлив политик.
    Мнението ми за почерпките никога не е било едностранно и категорично. Ти зае позицията да обясняваш как това е нещо толкова важно и велико. Щедрост било, по-скоро симпатии и интерес. Щедрост е да направиш дарение за нещо без да очакваш нищо в замяна или например да оставиш пари на някой просяк по улицата. Аз ти казвам, че от опита който имам почерпката не ти вдига шансовете за успех кой знае колко, това зависи и от много други неща. С почерпката изразяваш най-вече симпатии и интерес към въпросното момиче.

  10. #60
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от TrollFace Виж мнението
    Анализите са ми безупречни! Ако не бяха, кажи ми тогава защо повече хора се съгласяват именно с мен, а не с теб?
    Къде изобщо някой се е съгласявал с когото и да било?
    И в крайна сметка можеш ли да предположиш колко ме интересува? Пиша си единствено с теб, като ЛС, само че публично без грам да ми пука. Камо ли да имам за цел да заблуждавам някого за когото не ми пука.

  11. #61
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Къде изобщо някой се е съгласявал с когото и да било?
    Аз подкрепям TrollFactory за казаните от него неща в тая тема !

    Той те направи за смях, при това с твоя помощ !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  12. #62
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Аз подкрепям TrollFactory за казаните от него неща в тая тема !

    Той те направи за смях, при това с твоя помощ !
    Ти си най-ограниченият потребител във форума, твоята подкрепа има значение колкото на една мравка.

    Изобщо замисли се как е възможно да стане без моя помощ. Мисловният ти капацитет е нулев.
    Последно редактирано от fire_magic : 10-22-2018 на 17:22

  13. #63
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Изобщо замисли се как е възможно да стане без моя помощ.
    Както в айкидото се използва силата и тежестта на противника да го повалиш!

    Както Нора Недкова, Ричард и Кулагин в БигБръдъра!

    Както човек сам се изложи, никой не може да го изложи!

    Ако не бяха твоите качества и действия, TrollFactory никога нямаше да може да те изложи така хубаво !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  14. #64
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Както в айкидото се използва силата и тежестта на противника да го повалиш!

    Както Нора Недкова, Ричард и Кулагин в БигБръдъра!

    Както човек сам се изложи, никой не може да го изложи!

    Ако не бяха твоите качества и действия, TrollFactory никога нямаше да може да те изложи така хубаво !
    Браво глупако, дори не схвана какво ти намекнах.
    Че без аз да пиша нищо не може да стане. Но ти си мега-тъп и заграваш супер бавно.
    Това какво аз пиша и защо си е моя работа. Анализите му в крайна сметка са доста далеч от реалността колкото и да са добре направени.
    А ти гледай и вярвай каквото ти покажат в Брадъра и въобще не се напрягай да мислиш. Тези предавания са точно като за теб!
    Нали не мислиш, че форума без тролване би бил интересен? Не се напрягай да мислиш, приемай всяко написано мнение като чиста монетa излизаща от ума на някой, който би умрял за него и въобще недей да мислиш защо е написано, моля те!

  15. #65
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    И изобщо как смееш да се подиграваш на Ричард. Той скоро ще става мултимилионер, а ти още не си спал с момиче! Дори не си могъл да си позволиш повече от 20 лв за проститутка за първият си път! OMG !

  16. #66
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    " Е, няма как да стане, но ти иди в някоя друга държава и опитай. "
    Какво да опитвам, паляк? Аз се чувствам добре тук. Дори не съм си помислял да замина. Но не можеш да отричаш статистиките, вместо това ме нападаш лично с някакви кенефи и т.н. , защото си ограничен опитвайки се да отклониш темата. Ти каза, че чистя кенефи някъде, ти каза, че ходя в тоалетна на двора, ти каза, че взимам 1000лв заплата и едвам оцелявам, но както ти казах си доста далеч от истината. Но ти си лайнце и държиш на своето.

  17. #67
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Ти се фукаше колко си успял и колко много неща си постигнал. Това само по себе си е признак на комплексарщина.

  18. #68
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Ти си този който постоянно говори за някакви кенефи в дворове по провинцията, после настояваш да съм ти отговарял на това и се сърдиш, че някой ти говори за лайна.
    Извинявай ама не си ли ти този, който започна да говори, че в България масово всички разчитат на зимнина? Аз не съм виждал хората в София масово да варят зимнина в междублоковото пространство. Зимнина се вари на село, където масово тоалетните са двора. И изхождайки именно от категоричността на твоя тон в собствения ти пример предположих, че си от село (сега, не знам дали по настоящем живееж в село, това е друга тема) с оглед на тази предубеденост, че без зимнина не може да се живее. Така мислят хората на село. Нищо лично.

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    За промяната на постовете, да докажеш, че лъжа, можеш само да се постараеш да го направиш и да не докажеш нищо, защото не е така. Можеш единствено да се постараеш да изглежда така!
    Какво значи да се постарая да изглежда така? Аз ли ти пиша постовете или ти ги пишеш под моя диктовка? Съвсем сам се закопаваш със собствените си постове. Никой друг не ти е виновен, още по-малко пък аз, затова че се излагаш и го осъзнаваш едва след като някой посочи грешките ти вместо просто да се съгласиш. Селска чест ли е това някаква, не зная, но си бая упорит в глупостите си.

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Ставаш за долен лъжлив политик.
    Лъжлив не съм, но това бих го приел като комплимент. Политиците винаги са на печелившата страна, ако сложим на една везна гражданите и политическата класа.

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Мнението ми за почерпките никога не е било едностранно и категорично.
    Айде бе! Сериозно? Или не ти каза именно следното по този повод:
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Ми ок, ако трябва цялото заведение ще почерпя.......Само и само да ми дадеш шанса да се боря за възможността да си вкарам члена в божествената ти вагина.....бах мааму.
    Филма е пълен с тия питиета.
    Мисля, че от това твое изказване показа липсата в теб на дори най-елементарна класа.

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Ти зае позицията да обясняваш как това е нещо толкова важно и велико.
    А ти зае великата си по-горе цитирана позиция.

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Щедрост било, по-скоро симпатии и интерес. Щедрост е да направиш дарение за нещо без да очакваш нищо в замяна или например да оставиш пари на някой просяк по улицата. Аз ти казвам, че от опита който имам почерпката не ти вдига шансовете за успех кой знае колко, това зависи и от много други неща. С почерпката изразяваш най-вече симпатии и интерес към въпросното момиче..
    Виж, не се и съмнявам колко си щедър към просяците. Сигурно се чувстваш ненадминат по великодушие като подхвърлиш от време на време (например веднъж на 5 години) някоя друга стотинка на някой беден нещастник и после се хвалиш на дамите, които искаш да свалиш как се бориш обществено значими социални проблеми като скитничеството и поради тази причина тази вечер ще минат и без твоята почерпка, защото твоите големи пари са били дадени вече на някой просяк.

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Къде изобщо някой се е съгласявал с когото и да било?
    Вече имаш пример.
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    И в крайна сметка можеш ли да предположиш колко ме интересува?
    Очевидно, че най-горещо те интересува след като продължаваш да спориш.

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Пиша си единствено с теб, като ЛС, само че публично без грам да ми пука. Камо ли да имам за цел да заблуждавам някого за когото не ми пука.
    Ау, че голямо геройство изисква да пишеш в форум. Даже не ти пукало! Да те аплодираме ли чакаш?

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    " Е, няма как да стане, но ти иди в някоя друга държава и опитай. "
    Какво да опитвам, паляк? Аз се чувствам добре тук. Дори не съм си помислял да замина.
    Опа, изведнъж на село ти стана хубаво? Нали до преди малко беше много зле ситуацията в държавата?

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Но не можеш да отричаш статистиките, вместо това ме нападаш лично с някакви кенефи и т.н. , защото си ограничен опитвайки се да отклониш темата.
    Добре, изведнъж каза, че си ок, а сега ми говориш за статистики. Последно, каква е ситуацията в държавата?

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Ти каза, че чистя кенефи някъде, ти каза, че ходя в тоалетна на двора, ти каза, че взимам 1000лв заплата и едвам оцелявам, но както ти казах си доста далеч от истината. Но ти си лайнце и държиш на своето.
    Добре, директно те питам тогава, за колко пари работиш и какво?
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Ти се фукаше колко си успял и колко много неща си постигнал. Това само по себе си е признак на комплексарщина.
    Никаква компексарщина не е. Просто не би било честно да говоря друго. А ти, ако щеш вярвай. Притрябвало ми е някакъв селски тип като теб ходещ до двора по голяма нужда да ми дава оценки. Хайде да ти го кажа на твоя език сега: "у лево"!

  19. #69
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory
    Опа, изведнъж на село ти стана хубаво? Нали до преди малко беше много зле ситуацията в държавата?
    През целият си живот ми е било идеално. Какво като съм написал някакво мнение, че ситуацията в държавата не е прекрасна? Трябва ли да го обвързвам това с мен, моят живот, моите доходи и т.н.? Както ти казах, аз съм си екстра. Това не променя нещата с милионите емигранти и като цяло общата ситуация в страната. За хората няма работа. Не е толкова лесно и да започнеш някакъв бизнес в България понеже сметките невинаги излизат. Вносът е много евтин. Не можеш да произвеждаш нещо и да се конкурираш с друго нещо произведено в Китай, защото крайната цена на китайският продукт е много по-евтина. Ако целият бизнес в България се върти само около внос мислиш, как мислиш ще се развият нещата в по-далечно бъдеще? Твоят продукт пак няма да бъде купен, дори да е по-качествен защото масата няма кинти и в повечето случаи винаги избира по-евтиният вариант.

  20. #70
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory
    Добре, директно те питам тогава, за колко пари работиш и какво?
    Защо трябва да ти давам някакъв отчет, при положение, че ти нищо не си казал за себе си? Не искам да пораждам завист в когото и да било и съм предпазлив. Доходите ми не са фиксирани, това ти е достатъчно.

  21. #71
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Доходите ми не са фиксирани, това ти е достатъчно.
    Аха, ясно! Работиш с бакшиши! Ако е така, кръгът от професии се свива и лесно може да се насочим към по-конркетни предположения какъв си.
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Защо трябва да ти давам някакъв отчет, при положение, че ти нищо не си казал за себе си?
    Казах дори повече от необходимото.
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Не искам да пораждам завист в когото и да било и съм предпазлив.
    Едва ли някой ще ти завиди, ако си кажеш, че отсервираш маси или миеш прозорците на коли около бензиноколонките.

  22. #72
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Пак не позна, жалко!

  23. #73
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Не бачкам за друг. Дори никога не съм го правил досега.

  24. #74
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Не бачкам за друг. Дори никога не съм го правил досега.
    Значи или си шеф на голяма мултинационална корпорация, или си уличен продавач .

    За нас остава загадка, кое ли от двете си !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  25. #75
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Значи или си шеф на голяма мултинационална корпорация, или си уличен продавач .

    За нас остава загадка, кое ли от двете си !
    Щом фантазията ти съзрява само тези 2 примера, че и нищо друго...
    Давай, вaриантите нека са 2, ти избери единият и каквото кажеш, това ще съм!
    Дори това да си шеф не означава да не бачкаш за друг, защото собственика може да е друг и ти просто да бачкаш за него начело на предприятието му. Тъпчо !
    Последно редактирано от fire_magic : 10-23-2018 на 18:44

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си