.
Отговор в тема
Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 75
  1. #26
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    - Отговора беше Благодаря играч,ай намери си друга зеленоока

    и какво стана след това, блокира ли те? Още ли сте приятели във фейсбук?

    Да направил съм грешка,че е била твърде малка,( реално това го разбрах чак на сутринта),че не съм я заговорил още на момента, може би,че не съм я почерпил.
    Ти каква реакция очакваше след това, което си надробил? Пишеш й 2 комплимента и излизате заедно някъде, тя захласната по теб?
    Можеше и да продължиш да пишеш нещо от сорта на "Оф, не съм играч, просто ти ме грабна най-много от всички момичета в дискотеката" Или нещо от сорта. Някакви нормални неща. И ако те пита защо не си я заговорил в дискотеката винаги можеш да кажеш, че е било много шумно, по-принцип не си падаш по такива места, бил си в шашинг от нейната неземна красота и не си могъл да обелиш и дума, Lol , ... Ако те пита това показва все пак, че има някакъв интерес, ето на, пита те защо не си я заговорил?! Сърдита е и затова те наказва с разкарване... Аре действай там. То с бездействие, ако ставаше. Винаги могат да се фикснат някои грешки. Но, ако не те харесва като цяло или си има приятел... е по-сложно.

    Можеш ли да говориш изобщо или си спечен на пес?
    Последно редактирано от fire_magic : 10-17-2018 на 01:02

  2. #27
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    И какво говориш за града и провинцията, София е най-голямото село, там са най-големите селяци, позьори и прошляци.
    Всичките ми примери бяха свързани със съвсем друго явление (селянията и погрешно оцененото самочувствие на средностатистическите прошляци в Студентски град), но думите производни от "село" очевидно отключват някакъв твой защитен механизъм по дефолт и ти побърза да си извадиш комплексите на показ по темата за прованса обръщайки темата на 180 градуса започвайки да ми говориш с най-старите и изтъркани шаблони като "София е най-голямото село". Е, твоят град по-културен ли стана, инфраструктурата ли му се подобри или пък и двете заедно и т.н. след като повтори тази мантра, която въпреки, че всички от прованса повтарят, в същото време бутат себе си и своите деца на всяка цена, за да дойдат да живеят в столицата все едно, че тук е Америка? Има някакво противоречие между аргументи от този род и реалността, не мислиш ли? Със "селяни" (казвам го в кавички, защото селянин е начин на поведение и нямам нищо против трудещите се и изкарващи си хляба на село) София се пълни от провинцията. Повярвай ми, ако един стар гражданин застане до някой от прованса, ще си проличи кой от къде е още на първите 5 минути. Но нека не разгръщаме тази тема в момента. Нямам нерви за нея.

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Масово хората със средни финансови възможности за страната живеят на ръба на мизерията. Живеещи в София с около 1000 заплата мъкнат зимнини и продукция от семейство и роднини живеещи в провинцията, по селата. (това го правят всички, не само бедни български студенти), дори и така едвам свъртат двата края като си оправят сметките.
    Човек, що за глупости говориш? Ходят да мъкнат зимнини хората, които по принцип са си от село. Питай някой истински софиянец дали се занимава със зимнина. Фактът, че ми отвори темата за компотите си говори, че това си е твоя начин на живот, но на милиони други хора не е. Не ги натрапвай тези глупости за 1000-та лева заплата. Познавам много хора с доходи надхвърлящи по няколко пъти този. В София за 1000 лв ще работиш, ако маркираш стоки на някоя каса. Пълно е с работни места за хората, които не ги мързи. Разликата е там, че по прованса като цяло има голяма носталгия по комунизма. Ностаглия към "буркан икономиката" (не може да изкараш зимата, ако не вариш зимнина) и масовото чувство, че някой (например държавата) е длъжна да осигури плюскането задължително за без пари на всички. В столицата са много университетите, медицинските специалисти и прочее концентирани кръгове от интелектуалния капацитет на страната. По провинцията е имало тежка промишленост (заводи работещи на минус), в които хора от няколко поколения са работили и нищо друго не са знаели или можели. Превънати в търтеи сега мислят, че трябва да е като преди без да желаят да дадат каквото и да е от себе си. После завиждат на софтуерните инжинери, че взимат големи заплати докато те са очаквали, че щом са дошли в столицата и са записали някоя мързелива специалност като политология или икономика е трябвало да им върже за повече от 1000 лв на някоя каса... Светът не работи по този начин. Живеем в див капитализъм. Като си мързелив, знай си защо си в лайната и не се оплаквай.

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    В Бг е масова мизерия и в същото време позьорщина. Ще иде да набие 20лв в някаква отрепка за пиене с надеждата да я ебе, после ще си маже филии с лютеница вместо да яде месо или нещо по-ползотворно. Това е грозната действителност. Студент издържащ го техните пък дори и да работи, ще иде да покаже класа(или средна финансова възможност, което дори да похарчиш кинтите, може да си ги взел на заем от приятел и да имаш няколко кредита, но важно е да се опиташ да се направиш на някакъв , нали?) Кому е нужна тази заблуда и фалш. И тя би останала с впечатление, че има кинти само ако е безмозъчен кавун. Похарчил 20-50 кинта, после ще гладува, поза.
    Ауу, големите пари дето са 20-50 кинта. Ми ще спести малко и ще вкара малко пози, нали е млад човек? Ти мислиш като някоя бабичка "За какво ми е да нося маркови обувки? Ще си взема гумени обувки за 10 лв. от Кауфланд!". И пак отваряш темата за плюскането с тия сравнения как видиш ли, щом е изялзал и е почерпил някоя мацка ще маже филии с лютеница вместо да яде месо. Разбирам, че темата за плюскането ви е любима на някои, но това не може всичко в живота да сравняваш така.

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    По-добре иди еби някоя курва и не се занимавай с глупости, щото после ще си го изкарваш на момичетата . Но не, трябва да се каже, че платените момичета са лошо нещо и трябва да се тормозиш и занимаваш с глупости... Ако всяка знаеше, че би предпочел компанията на някоя платена курва, а не нейната, което е и често срещан факт вече заради глупостите и капризите дали щеше да ти се прави, а? Заради някаква малка общоприета грешчица да те среже или просто си бил по-срамежлив и не си имал смелостта да я заговориш какъвто може би е случаят. Когато искаш секс, отиваш и правиш секс, когато искаш сериозна връзка се въоръжаваш със сериозно търпение и си трябва да си готов на доста компромиси и жертви.
    Ами иди и направо си плати вместо да черпиш. Кой те е спрял? Въпрос на това какво те удовлетворява.

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Правил съм това с питиетата и ми се е случвало да черпя стабилно, след малко да ми обясни, че всичко е много найс, но си има сериозен приятел, който много я ревнувал по-принцип. От тогава малко я намразих тази стратегия, защото след това се чувстваш като тъпанар.
    Проблемът си е твой, че целият ти експириънс се свежда до някакво тъпо преживяване. Отрязала те, хубаво. Няма нужда да мишкарееш за напред. След като си решил и стотинка повече да не даваш на/за момиче, това си е твое решение. Но не може да налагаш категорично мнение тук.

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    И си мисля неща от сорта "Ами овца като си имаш сериозен приятел на когото държиш, и който много те ревнува, пък не приемай почерпката тогава?!?, Аз тука не съм дошъл да бия и чукам приятелят ти" И след малко идва някъв паляк с още 4-5 себеподобни путки и дори може да си позволи да ти направи някои забележки: кой си, ти къв си, как смееш да черпиш неговата сериозна приятелка, защо?, ти не знаеш ли , че те са заедно?!? -Да брат, света се върти около теб и твоята овца, всички за вас говорят.
    Тук вече малко преиграваш. Като виждаш, че мацката е в заведението без своя приятел, значи ти нещо ти бъркаш в стратегията. Ако имаш кинти, а тя иска забавления, определено ще си тръгне с теб. Но ако си за 20-те лева (сигурно и по-малко, защото по начина ти на мислене се съмнявам да си я черпил за повече от 5), тя вече ще е разбрала за това до края на вашия разговор и тактично ще се измъкне с това, че си имала била приятел. Класика! Но, ако си изиграеш картите хубаво се съмнявам да откаже да излезе с теб. След като не можеш да й предложиш къде да отидете после, какво очакваш? Нещата се правят с предварителен план.

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    С това питие излизаш като балък, който си мята кинти на вятъра с цел да направи някакво ?!?кой знае какво впечатление, както и си е. Кой както иска... Или любимото ми "Ми аз тук съм с една приятелка, ако искаш да ме почерпиш трябва да почерпиш и нея щото тя нещо да не се разстрои, еди кво си..." Ми ок, ако трябва цялото заведение ще почерпя.......Само и само да ми дадеш шанса да се боря за възможността да си вкарам члена в божествената ти вагина.....бах мааму.
    Филма е пълен с тия питиета.
    Трупа се бързо xp общо взето
    Никой не иска да черпиш цялото заведение. Това си е твоята мишкарска интерпретация на някаква ситуация, която мисля, че даже не ти се е случвала, но я даваш като пример само, за да ни убедиш в своята "правота".
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Можеше и да продължиш да пишеш нещо от сорта на "Оф, не съм играч, просто ти ме грабна най-много от всички момичета в дискотеката" Или нещо от сорта. Някакви нормални неща.
    Да, изгаря тя от желание да си губи времето да чете как авторът й се обяснява, че иска да в крайна сметка иска да я чука, но без да може да й предложи нищо друго по-интересно.

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    И ако те пита защо не си я заговорил в дискотеката винаги можеш да кажеш, че е било много шумно, по-принцип не си падаш по такива места, бил си в шашинг от нейната неземна красота и не си могъл да обелиш и дума, Lol
    Даа, като каже точно това викаш въобще няма да си личи от 100 км неговото най-основно намерение към нея е просто да я чука. А тя моментално трябва да прояви интерес разбираш ли:
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    , ... Ако те пита това показва все пак, че има някакъв интерес, ето на, пита те защо не си я заговорил?!
    Даа, 100 % ей сега ще прояви горещ интерес след като е разгледала профила му със снимките от 8-ми декември в хола със соц гарнитурата и как боде кюфтенца с още няколко загоряли типа с провинциално излъчване, които пият евтин концентрат.

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Сърдита е и затова те наказва с разкарване... Аре действай там. То с бездействие, ако ставаше. Винаги могат да се фикснат някои грешки. Но, ако не те харесва като цяло или си има приятел... е по-сложно.
    Даа, мнооого му е сърдита, а той трябва да й се разкае за това... Ако го направи, после обезателно ще станат нещата. Добре.
    Последно редактирано от TrollFactory : 10-17-2018 на 12:50

  3. #28
    Казваш, че си образован, но написаното от теб е бъкано с правописни, пунктуационни и смислови грешки. Аз специално трудно разбрах в началото какво си искал да кажеш. Думата "майтапДЖия" ми направи най-голямо впечатление. Много се надявам просто мисълта ти да тече твърде бързо и да не сварваш да пишеш (правилно), а не че не знаеш граматиката.

    Много ми е интересно в кой град се развива действието и в коя дискотека. И защо реши, че е на седемнадесет?

  4. #29
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    - Отговора беше Благодаря играч,ай намери си друга зеленоока

    и какво стана след това, блокира ли те? Още ли сте приятели във фейсбук?



    Ти каква реакция очакваше след това, което си надробил? Пишеш й 2 комплимента и излизате заедно някъде, тя захласната по теб?
    Можеше и да продължиш да пишеш нещо от сорта на "Оф, не съм играч, просто ти ме грабна най-много от всички момичета в дискотеката" Или нещо от сорта. Някакви нормални неща. И ако те пита защо не си я заговорил в дискотеката винаги можеш да кажеш, че е било много шумно, по-принцип не си падаш по такива места, бил си в шашинг от нейната неземна красота и не си могъл да обелиш и дума, Lol , ... Ако те пита това показва все пак, че има някакъв интерес, ето на, пита те защо не си я заговорил?! Сърдита е и затова те наказва с разкарване... Аре действай там. То с бездействие, ако ставаше. Винаги могат да се фикснат някои грешки. Но, ако не те харесва като цяло или си има приятел... е по-сложно.

    Можеш ли да говориш изобщо или си спечен на пес?

    Хах, не ме е блокирала За какво повече трябва да и се обяснявам,че не съм играч и прочие.. щом това е нейното становище след един нормален комплимент окей.



    Цитирай Първоначално написано от 9999 Виж мнението
    Казваш, че си образован, но написаното от теб е бъкано с правописни, пунктуационни и смислови грешки. Аз специално трудно разбрах в началото какво си искал да кажеш. Думата "майтапДЖия" ми направи най-голямо впечатление. Много се надявам просто мисълта ти да тече твърде бързо и да не сварваш да пишеш (правилно), а не че не знаеш граматиката.

    Много ми е интересно в кой град се развива действието и в коя дискотека. И защо реши, че е на седемнадесет?
    Пиша през телефона и главно през свободното време (което ми е кът) и изобщо не се впрягам чак толкова за пунтуация и прочие, не пиша Дипломна работа за да се напрягам излишно.

    Как реших ли ? ами нали я намерих в ФБ, снимки, дати, рожденни дни.

  5. #30
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    - Отговора беше Благодаря играч,ай намери си друга зеленоока

    и какво стана след това, блокира ли те? Още ли сте приятели във фейсбук?



    Ти каква реакция очакваше след това, което си надробил? Пишеш й 2 комплимента и излизате заедно някъде, тя захласната по теб?
    Можеше и да продължиш да пишеш нещо от сорта на "Оф, не съм играч, просто ти ме грабна най-много от всички момичета в дискотеката" Или нещо от сорта. Някакви нормални неща. И ако те пита защо не си я заговорил в дискотеката винаги можеш да кажеш, че е било много шумно, по-принцип не си падаш по такива места, бил си в шашинг от нейната неземна красота и не си могъл да обелиш и дума, Lol , ... Ако те пита това показва все пак, че има някакъв интерес, ето на, пита те защо не си я заговорил?! Сърдита е и затова те наказва с разкарване... Аре действай там. То с бездействие, ако ставаше. Винаги могат да се фикснат някои грешки. Но, ако не те харесва като цяло или си има приятел... е по-сложно.

    Можеш ли да говориш изобщо или си спечен на пес?

    Хах, не ме е блокирала За какво повече трябва да и се обяснявам,че не съм играч и прочие.. щом това е нейното становище след един нормален комплимент окей.



    Цитирай Първоначално написано от 9999 Виж мнението
    Казваш, че си образован, но написаното от теб е бъкано с правописни, пунктуационни и смислови грешки. Аз специално трудно разбрах в началото какво си искал да кажеш. Думата "майтапДЖия" ми направи най-голямо впечатление. Много се надявам просто мисълта ти да тече твърде бързо и да не сварваш да пишеш (правилно), а не че не знаеш граматиката.

    Много ми е интересно в кой град се развива действието и в коя дискотека. И защо реши, че е на седемнадесет?
    Пиша през телефона и главно през свободното време (което ми е кът) и изобщо не се впрягам чак толкова за пунтуация и прочие, не пиша Дипломна работа за да се напрягам излишно.

    Как реших ли ? ами нали я намерих в ФБ, снимки, дати, рожденни дни.

  6. #31
    Не целя да те обиждам. А това в кой град се случва? И в коя дискотека?

  7. #32
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    бла, бла бла, аз съм богат, умен, интелектуалец, всичко ми се получава, защото имам гениален план, ти не си почерпил момиче с повече от 5 лв, защото си беден, нямаш какво да й предложиш, тя го усеща и те отрязва
    Защо се опитваш да ме нападаш лично, аз не съм го направил, споделям някакво мнение и мисли, не държа да убеждавам никой в тях, за разлика от теб? За протокола, похарчих около 30, ама само за протокола, не мисля да го обсъждам повече... Нито да коментирам финансовите си възможности и перспективи и колко съм готов да профукам по някоя случайна непозната...

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    ...
    Ти пък какво толкова предложи, освен почвай с почерпките и се прави на мъж с възможности?
    Последно редактирано от fire_magic : 10-17-2018 на 13:54

  8. #33
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от polqk2000 Виж мнението
    Хах, не ме е блокирала За какво повече трябва да и се обяснявам,че не съм играч и прочие.. щом това е нейното становище след един нормален комплимент окей.
    Ми ддз, ако искаш и не ти пречи. Поне може да тръгне накъв разговор. Ти кво иначе можеш да й кажеш? Нищо. Сдухваш и забравяш за нея, независимо колко си я харесвал.

  9. #34
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Защо се опитваш да ме нападаш лично, аз не съм го направил, споделям някакво мнение и мисли, не държа да убеждавам никой в тях, за разлика от теб?
    Не, не съм нападал лично. Но наистина разликата между мен и теб е от земята до небето. Ти например фалшифицираш казаното от мен в цитатите, които ползваш с цел да заблудиш читателите. Аз не бих паднал толкова ниско.

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Ти пък какво толкова предложи, освен почвай с почерпките и се прави на мъж с възможности?
    Ми много неща го посъветвах, но как да ги перефразирам, за да ги разбереш и ти и той? Просто е безмислено да се хабя, за да повтарям едно и също. Който разбрал, разбрал! А и ти очевидно се палиш и коментираш само нещата, които някак си вътрешно те стягат (са ти комплекс), когато дори рандом разговор бегло ги засегне, а в действителност те нито са отнесени към теб в съответния момент, нито ти, ако допуснем, че посмееш да претендираш за средна интелигентен, би трябвало да им се връзваш. Но както и да е. Очевидно водя този спор с индивид, който няма желание да признае елементарна победа. Предпочиташ да заливаш с боза темите? Ок, няма да те репликирам повече. Чувствай се във вихъра си с невероятните си съвети! В крайна сметка авторът ще прецени сам кого да послуша.

  10. #35
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Не, не съм те нападал лично. Но наистина разликата между мен и теб е от земята до небето.
    Да, ти си на земята, а аз на небето, примерно.


    "Ми много неща го посъветвах, но как да ги перефразирам, за да ги разбереш и ти и той? Просто е безмислено да се хабя, за да повтарям едно и също."
    Какво друго си казал тогава, пишеш 2 тона лайна и хипотетични предположения, за които могат да се използват и 2 изречения. Правиш анализ на ситуацията според твоята гледна точка на нея и т.н.
    Аз да претендирам за средно интилигентен? Нямам претенции да претендирам да влизам в която и да е група. И изобщо не ме интересува кой за къде би ме определил, че спадам. Не виждам с това как помагаш по темата, освен по желанието си да убедиш някой в нещо, че ти си човека! Ти си интелитентния, знаещия, можещия, влизаш в спор който дори не се води и печелиш елементарно естествено!
    Аз спор не съм водил, но ти явно водиш . Хйде кажи, какво друго реално си казал тогава, освен почвай с почерпките и се прави на мъж с възможности за да ти върже евентуално. За какво толкова друго има да те послуша автора? Явно държиш да убедиш някой в нещо и, че печелиш нещо някъде си, кой знае каква си мишка в действителност със самочувстие до небесата...

  11. #36
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Не, не съм нападал лично. Но наистина разликата между мен и теб е от земята до небето. Ти например фалшифицираш казаното от мен в цитатите, които ползваш с цел да заблудиш читателите. Аз не бих паднал толкова ниско.


    Ми много неща го посъветвах, но как да ги перефразирам, за да ги разбереш и ти и той? Просто е безмислено да се хабя, за да повтарям едно и също. Който разбрал, разбрал! А и ти очевидно се палиш и коментираш само нещата, които някак си вътрешно те стягат (са ти комплекс), когато дори рандом разговор бегло ги засегне, а в действителност те нито са отнесени към теб в съответния момент, нито ти, ако допуснем, че посмееш да претендираш за средна интелигентен, би трябвало да им се връзваш. Но както и да е. Очевидно водя този спор с индивид, който няма желание да признае елементарна победа. Предпочиташ да заливаш с боза темите? Ок, няма да те репликирам повече. Чувствай се във вихъра си с невероятните си съвети! В крайна сметка авторът ще прецени сам кого да послуша.
    Ти малоумен ли си, кое не е отнесено към мен? Позволи си да кажеш, че едва ли съм почерпил в дадената ситуация момичето с повече от 5лв, което не е така, но това с каква цел е въобще? Коментираш мои евентуални действия, които не са така, критикуваш ги но това не е отнесено към мен. Що са нелеп идиот си? И всичко това само за да убедиш някой в нещо. Путка си.
    Последно редактирано от fire_magic : 10-17-2018 на 14:27

  12. #37
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Ти малоумен ли си, кое не е отнесено към мен? Позволи си да кажеш, че едва ли съм почерпил в дадената ситуация момичето с повече от 5лв, което не е така, но това с каква цел е въобще? Коментираш мои евентуални действия, които не са така, критикуваш ги но това не е отнесено към мен. Що са нелеп идиот си? И всичко това само за да убедиш някой в нещо. Путка си.
    Айде тихо там, въшкар! Какво ти евентуално твое действие като ти сам си сподели малоумното мнение, че почерпките са пари на вятъра? Комплексите ти си личат от километри! Но аз, за съжаление, не мога да направя нищо повече за теб освен да те иронизирам с надеждата, че това помогнало поне малко на теб или на някой друг като теб. Ти си нелеп, защото вадиш комплексите си на преден план и се опитваш да ги маскираш като положителни качества. Например скръндза и прошляк за теб е = на "Не хабя излишни пари, т.е. съм хитър. Те пускат и за без пари". Освен всичко друго ти казваш, че обезателно трябва да разичташ на зимнина и не можеш да си представиш как е възможно в България да живеят и хора с над 1000 лв доход. Балък! Бедняк (но и в мисленето! Има бедни, но поне интелигентни хора за разлика от теб) и прочее епитети няма да ми стигнат, за да те опиша подобаващо. Ай сиктир! Изби те на някаква селска чест и не зная точно заради какво... Гледай си компотите и зимнината там и не точи много лиги по София, че се препълни. (Не казвай, че не ти е заветна цел... От толкова много неща, които издаде неволно и дори неповикан да се обадиш просто си личи, че изпитваш някакви дълбоки комплекси на тема прованса срещу София)...
    Хайде, чиба! Стига си лаел по мой адрес! Никога няма да ме стигнеш! Нито след 10, нито и след 1000 години!

  13. #38
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103

    Ще умра от смях, давай, продължавай. Ти каза , че няма да репликираш повече!
    Ти изгаряш от желание автора да те послуша за нещо си и като цяло да убедиш хората в нещо докато аз не, мен достатъчно хора ме слушат в ирл!
    Ти се засегна и разбунтува от неща които съм написал като цяло за страната, които са факт. И аз не се кефя на факта, че в бг е масова немотия, но ти и реши да го отричаш? Имаш ли представа колко милиона българи са извън България главно поради тази причина, малко лайно такова? И говорех за 1000лв в за в София, че са малко, а масово по толкова се взима! Ти реши да припишеш на мен, че аз спадам някъде си, засегнал съм се и т.н. Да бе, сигурно. Някъде там из твоята глава или дори не и там, просто така ти изнася иначе няма за какво да се хванеш да измислиш. Това ти е стратегията бунак фалшив!
    Говоря, че масово се взима по толкова, не че не съществуват хора изкарващи повече, но ти си неадекватно лайно.
    Нямам против почерпките, казвам че си имат и недостатъци и то не главно финансови, и че също са банални!.
    Tи си скапан въшкар, ето винаги не си по темата и се занимаваш лично с мен, решавайки, че така ще убедиш някого в твоята правота? Не на мен тези, путьо !. Докога ще си измисляш "факти" за мен с тази цел? Ти мислиш, че не съм почерпил, ти мислиш, че аз съм нямал 5 лв, ти мислиш, че еди какво си дори не ми се е случвало, може би защото на теб не се е?. - Не, ти си безмозъчно лъжливо лайно, което не може да мисли. И в същото време ми твърдиш, че това не се отнасяло за мен? Путка смотана мазна...
    "Просто е безмислено да се хабя," Личи си, че се хабиш, докато аз релаксирам и си правя гаргара. Всичко това с цел да убедиш себе си и най-вече някой друг, че си прав. (Първо очерняваме другия измисляйки си "факти" за него, после казваме, ето затова мнението му не струва.) Не, че в този форум влизат повече от 10-15 човека, но ти ги чувстваш като 2000. Ти не просто стреляш на посоки, много повече. Всичко при теб е измислици, поза, лъжи и прибързани много удобни заключения. Жалко, че дори не си близо до реалността! Правиш си някакви много удобни заключения винаги и си вярваш на 100%, това е.
    Какво да ти стигам на тебе, прошляк, на колко години си, какво си постигнал? Или да приема,че си Бойко Борисов?
    Последно редактирано от fire_magic : 10-18-2018 на 03:20

  14. #39
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Хайде, чиба! Стига си лаел по мой адрес! Никога няма да ме стигнеш! Нито след 10, нито и след 1000 години!
    Като се правиш на велик е хубаво да го докажеш поне малко, не мислиш ли?
    Или ще покажеш снимка хванал волана на някое ламбо и всичи трябва да ти се преклоним? Палячо, проститутка , лъжец... Това ти е начина на мислене, показа го със съветите си, да се снима например автора в скъпи коли,яхти за фейсбук, да се опита да заблуди успешно някой, че е успешен мъж с възможности. Курвенско мислене! Пълен фалш от кореняка софиянец?!
    Последно редактирано от fire_magic : 10-17-2018 на 21:59

  15. #40
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    "По провинцията е имало тежка промишленост (заводи работещи на минус), в които хора от няколко поколения са работили и нищо друго не са знаели или можели. Превънати в търтеи сега мислят, че трябва да е като преди без да желаят да дадат каквото и да е от себе си."

    Хем казваш, че ходят да работят и са работили, хем се превръщат в търтеи. Може би за да не станеш търтей не трябва да работиш? Запада ни принуждава да махнем заводите, за да не им бъдем конкуренция. Заводи не могат да работят на минус, освен ако не се ръководят от някой като теб. И след като прочетеш това не ми говори, че съм от хората, които много искат комунизъм и т.н., твърдо против него съм.

    "като ти сам си сподели малоумното мнение, че почерпките са пари на вятъра?"
    Не изцяло и не винаги, но могат и да бъдат, както можеш да си навлечеш и други проблеми. Защо непременно ги обожествяваш като нещо прекрасно? Доста си еднозначен, пък за интелектуалец се имаш... Глупак...
    Последно редактирано от fire_magic : 10-18-2018 на 02:00

  16. #41
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Да, ти си на земята, а аз на небето, примерно.
    Току що сам призна че си неадекватен!
    Буквално!
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    пишеш 2 тона лайна и хипотетични предположения, за които могат да се използват и 2 изречения.
    Нима?!
    Първо виж себе си!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  17. #42
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    ^слабоумник, изчезни Да, буквално, пиша от едно облаче...
    Последно редактирано от fire_magic : 10-17-2018 на 20:56

  18. #43
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението

    Ще умра от смях, давай, продължавай. Ти каза , че няма да репликираш повече!
    Ти изгаряш от желание автора да те послуша за нещо си и като цяло да убедиш хората в нещо докато аз не, мен достатъчно хора ме слушат в ирл!
    Покъртително неграмотно е да пишеш съкращения от английски на кирилица. А пък и на английски си неграмотен, защото би трябвало да има "the" пред "real life".

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Ти се засегна и разбунтува от неща които съм написал като цяло за страната, които са факт. И аз не се кефя на факта, че в бг е масова немотия, но ти и реши да го отричаш? Имаш ли представа колко милиона българи са извън България главно поради тази причина, малко лайно такова?
    Страната си е много добре, но ти си зле и те успокоява да съдиш за всички по себе си. Явно така се чувстваш по-малко нагазил в лайната, но аз ли съм ти виновен, че тоалетната ти е на двора?

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    И говорех за 1000лв в за в София, че са малко, а масово по толкова се взима! Ти реши да припишеш на мен, че аз спадам някъде си, засегнал съм се и т.н. Да бе, сигурно. Някъде там из твоята глава или дори не и там, просто така ти изнася иначе няма за какво да се хванеш да измислиш. Това ти е стратегията бунак фалшив!
    Говоря, че масово се взима по толкова, не че не съществуват хора изкарващи повече, но ти си неадекватно лайно.
    Ясен си ми колко си комплексиран. В момента, в който се появи някой и ти каже, че може би взима над твоите 1000 лева и ти почваш да обиждаш на лайна, но истината е, че насраният си ти. Не съм ти виновен нито аз, нито държавата, че ти си идиот и не можеш да печелиш пари и мисленето ти е скотско.


    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Нямам против почерпките, казвам че си имат и недостатъци и то не главно финансови, и че също са банални!. Tи си скапан въшкар, ето винаги не си по темата и се занимаваш лично с мен, решавайки, че така ще убедиш някого в твоята правота? Не на мен тези, путьо !. Докога ще си измисляш "факти" за мен с тази цел? Ти мислиш, че не съм почерпил, ти мислиш, че аз съм нямал 5 лв, ти мислиш, че еди какво си дори не ми се е случвало, може би защото на теб не се е?. - Не, ти си безмозъчно лъжливо лайно, което не може да мисли. И в същото време ми твърдиш, че това не се отнасяло за мен? Путка смотана мазна...
    По-добре говори тия неща на себе си. Може да има стимулиращ ефект и да се оправиш. Замисли се колко пъти повтори думата лайно в текста си? Явно лайната са нещо съпътстващо в твоето ежедневие? Да не би да чистиш тоалетни за прехрана?

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    "Просто е безмислено да се хабя," Личи си, че се хабиш, докато аз релаксирам и си правя гаргара. Всичко това с цел да убедиш себе си и най-вече някой друг, че си прав. (Първо очерняваме другия измисляйки си "факти" за него, после казваме, ето затова мнението му не струва.) Не, че в този форум влизат повече от 10-15 човека, но ти ги чувстваш като 2000. Ти не просто стреляш на посоки, много повече. Всичко при теб е измислици, поза, лъжи и прибързани много удобни заключения. Жалко, че дори не си близо до реалността! Правиш си някакви много удобни заключения винаги и си вярваш на 100%, това е.
    Не ме интересува колко хора влизат във форума. Не идвам тук с друга цел освен да се разнообразявам от време на време и да ме разсмиват глупаци като теб.

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Какво да ти стигам на тебе, прошляк, на колко години си, какво си постигнал? Или да приема,че си Бойко Борисов?
    Постигнал съм немислими по величина неща за теб, но не виждам смисъл да ти ги обяснявам. Самоуспокоявай си се там, че всички работят като теб за 1000 лева и мий предните стъкла на колите в бензиностанцията, където работиш по-усилено, за да си докарваш малко повече, така че евентуално да стигнеш до единодушието с нормалните хора, че 5 лева никак не са много за почерпка.

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Като се правиш на велик е хубаво да го докажеш поне малко, не мислиш ли?
    Или ще покажеш снимка хванал волана на някое ламбо и всичи трябва да ти се преклоним? Палячо, проститутка , лъжец... Това ти е начина на мислене, показа го със съветите си, да се снима например автора в скъпи коли,яхти за фейсбук, да се опита да заблуди успешно някой, че е успешен мъж с възможности. Курвенско мислене! Пълен фалш от кореняка софиянец?!
    И все пак София е прекрасен град с прекрасни възможности. А ти си от някое затънтено село! Хайде, пукай се от яд, че на някои не им се налага да ходят на двора по голяма нужда. А това каква кола карам не мисля, че има нужда да ти обяснявам. Нали и без това ме обвиняваш, че съм бил лъжец, така че какво значение би имало за теб? Най-много да се пукнеш от яд.
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Хем казваш, че ходят да работят и са работили, хем се превръщат в търтеи. Може би за да не станеш търтей не трябва да работиш? Запада ни принуждава да махнем заводите, за да не им бъдем конкуренция. Заводи не могат да работят на минус, освен ако не се ръководят от някой като теб. И след като прочетеш това не ми говори, че съм от хората, които много искат комунизъм и т.н., твърдо против него съм.
    Обясних ти, че тези заводи са работили на загуба. Хем е имало работа за всички, хем не се работило. Но няма смисъл да се впускам да ти говоря на теми за историята, културата и народната психология. Малко си ограничен, за да схванеш тези неща така или иначе.

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    "като ти сам си сподели малоумното мнение, че почерпките са пари на вятъра?"
    Не изцяло и не винаги, но могат и да бъдат, както можеш да си навлечеш и други проблеми. Защо непременно ги обожествяваш като нещо прекрасно? Доста си еднозначен, пък за интелектуалец се имаш... Глупак...
    Какво значи "Не изцяло и не винаги, но могат и да бъдат"? Осъзнаваш ли колко много си противоречиш? Имаш много елементарно ниво на разбиране за света и се изразяваш неясно и объркано по съвсем елементарни въпроси. Съжалявам те, че си такъв комплексар.

  19. #44
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    "Постигнал съм немислими по величина неща за теб, но не виждам смисъл да ти ги обяснявам. "
    Аха, но аз трябва да обяснявам как не съм мизерник и едва ли не да ти се отчитам? Ако не го направя приемаме, че е така и си прав. Колко удобно. Това с бензиностанцията и кенефите ме изкефи, давай следващото.
    Засегнал съм се бил, ми не, ама защо да те оставям да пишеш измислици за мен без възражение, казвайки че това би ме направило по-интелитенген? Как да се опитам да водя що годе нормална дискусия като аз казвам нещо, някои случки например и ти идваш почваш да пишеш, че еди какво си дори не се е случвало(при положение, че се е), че преигравам и такива неща? Не мислиш ли, че това е изнервящо и несъобразително?

    "Не изцяло и не винаги, но могат и да бъдат"?
    Ми зависи от ситуацията и случая. Всичко е относително. Някоя може много да я кефи това, друга да и е банално, изтъркано и да не я кефи. Ако не разбираш и за теб монетата има само една страна си е твой проблем. Ти си вярвай, че винаги черпейки си винаги на най-правият път.

    "Съжалявам те, че си такъв комплексар."
    Аз те съжалявам повече. Надявам се това да ти помага. Всеки знае, че бунаци като теб могат да просперират само в паралелни светове. Комплексар си точно ти. Човек с непреодоляни психологични проблеми, което води до непрестанно желание да се доказва, както и да омаловажава другите. (това е цялостното ти държание във форума към всички потребители)
    Последно редактирано от fire_magic : 10-18-2018 на 12:30

  20. #45
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    "Постигнал съм немислими по величина неща за теб, но не виждам смисъл да ти ги обяснявам. "
    Аха, но аз трябва да обяснявам как не съм мизерник и едва ли не да ти се отчитам? Ако не го направя приемаме, че е така и си прав. Колко удобно. Това с бензиностанцията и кенефите ме изкефи, давай следващото.
    Естествено, че предположението ми те е изкефило, няма как. Тези професии наистина ти отиват.

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Засегнал съм се бил, ми не, ама защо да те оставям да пишеш измислици за мен без възражение, казвайки че това би ме направило по-интелитенген?
    И кое беше измислица? Ти започна с 1000-та лева и колко е тежък живота. Показа, че си завистлив, неграмотен и много комплексиран на тема село и това кой колко пари изкарва. На такива като теб искрено им се радвам като науча, че мизерстват, защото животът ги е поставил на мястото им.

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Как да се опитам да водя що годе нормална дискусия като аз казвам нещо, някои случки например и ти идваш почваш да пишеш, че еди какво си дори не се е случвало(при положение, че се е), че преигравам и такива неща? Не мислиш ли, че това е изнервящо и несъобразително?
    Ти си изнервен, не аз. И с какво по-точно трябва да се съобразявам? С теб ли? Много ли си важен?

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    "Не изцяло и не винаги, но могат и да бъдат"?
    Ми зависи от ситуацията и случая. Всичко е относително. Някоя може много да я кефи това, друга да и е банално, изтъркано и да не я кефи. Ако не разбираш и за теб монетата има само една страна си е твой проблем. Ти си вярвай, че винаги черпейки си винаги на най-правият път.
    Пак повтарям, зависи как черпиш. Ако черпиш като скъсаняк = "- Не мога да ти взема това, избери си друго... Например наливна бира!". И дори и мислено да си казваш "Само 2 лв и е вече моя!" не се чуди защо си тръгваш сам в края на вечерта.



    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    "Съжалявам те, че си такъв комплексар."
    Аз те съжалявам повече. Надявам се това да ти помага. Всеки знае, че бунаци като теб могат да просперират само в паралелни светове. Комплексар си точно ти. Човек с непреодоляни психологични проблеми, което води до непрестанно желание да се доказва, както и да омаловажава другите. (това е цялостното ти държание във форума към всички потребители)
    Когото и да питаме (от умеещите да мислят потребители разбирасе) ще каже, че твоите постове в тази тема бяха топ комплексарски. Стана за резил и мисля, че е време да си ходиш. Гледам, че профила ти е на 11 години. Сега теоретично би трябвало да си някъде около 30. Ситуацията става доста смешна, ако счетем, че си човек на почти средна възраст и търсиш признание сред тийнеджърите и им раздаваш съвети тук мислейки си, че градиш авторитет...
    Елементарник!

  21. #46
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    " Ако черпиш като скъсаняк = "- Не мога да ти взема това, избери си друго... Например наливна бира!". "
    Кой изобщо черпи така? Това е нелепо. Черпиш каквото поиска естествено.

    " така че евентуално да стигнеш до единодушието с нормалните хора, че 5 лева никак не са много за почерпка." - Кога съм казвал, че са много? Поредните ти измислени напъни.

    "Нали и без това ме обвиняваш, че съм бил лъжец, така че какво значение би имало за теб? Най-много да се пукнеш от яд."
    Хем няма да ти вярвам, хем ще се пукна от яд? Как ще стане?


    "И кое беше измислица? Ти започна с 1000-та лева и колко е тежък живота. Показа, че си завистлив, неграмотен и много комплексиран на тема село и това кой колко пари изкарва. На такива като теб искрено им се радвам като науча, че мизерстват, защото животът ги е поставил на мястото им."
    Това, че съм казал, че мисля нещо за масово(1000та лева заплата), не значи, че се отнася за мен. Споменал съм някои факти за страната - решаваш удобно да ги лепнеш веднага на мен под предтекст да почнеш с измишльотините, на които искрено се забавлявам. Елементарник! Има статистики! Научи се да бъдеш малко по-адекватен. Кое е показало, че съм завистлив само не разбрах? Ако си приел, че това, че съм поискал да подкрепиш с нещо твърденията си, че си много успял и велик е признак на завист значи си супер бавняр, защото логическа ти връзка е колкото на червей! (А тоя ми казва да доказвам нещо си, мани го, завижда щото му казах, че съм много велик и успял, затова просто ще кажа, че завижда и готово!) Паляк! Осъзнаваш ли колко си смешен? Къде е комплексът ми на тема село? В това, че се подигравам на позьорите мъкнещи буркани и продукция нон-стоп и че не могат дори да се издържат сами в София камо ли да помогнат с нещо на уж по-бедните си близки по провинцията? Трябва да уважавам и величая това, така ли? Престани да обвързаш всичко с мен с единствената цел да си подкрепиш глупавите твърдения, аз наистина нямам такъв опит. Но имам наблюдения и за разлика от теб общувам с хора. Нищо не ми пречи да си споделям наблюденията и това което мисля!
    Това го написах и понеже ти започна да казваш какво търсел средностатистическият миндил - лъжите, снимките със скъпи неща, позите, парадирането. Цялата свалка трябва да е основана на заблуда. Като цяло много мразя такива неща и затова подхванах темата- Защо изобщо някой ще прави такива неща като общо взето се знае как стоят нещата(дори самият миндил знае) и едва ли не за едното чукане си готов на всякакви лъжи. Изтъкваш тези неща като положителни и ги удобряваш, съветваш автора да ги прави. Не удобрявам това да се правиш на някакъв какъвто не си с надеждата и целта да излъжеш и да чукаш някоя. Сж! За по-долно нещо рядко се сещам, а ти? Дори и така, успяваш ли да чукаш въобще? След това не се ли чувстваш като пълна отрепка?! Или се чувстваш като супер мъжкар? А през цялото време правейки го изобщо как се чувстваш?
    "Сега теоретично би трябвало да си някъде около 30. Ситуацията става доста смешна, ако счетем, че си човек на почти средна възраст и търсиш признание сред тийнеджърите и им раздаваш съвети тук мислейки си, че градиш авторитет..."
    Туко-що описа себе си. Аз признание и авторитет никога не съм търсил, особено пък тук. Никога не съм настоявал някой да се съгласява с мен за каквото и да е било, за разлика от теб. - Отново нищо не каза. Всъщност става, ако си признаеш, че беше за теб. Аз само си правя кефа. Ти си този който се старае.

    "Ти си изнервен, не аз. И с какво по-точно трябва да се съобразявам? С теб ли? Много ли си важен?"
    Написах, че е изнервящо, не че съм изнервен. Ти когато не се съобразяваш да не би да очакваш някой да се съобразява с теб?

    "твоите постове в тази тема бяха топ комплексарски."
    Нали трябва да има нещо на което да кълвеш? Можем да приемем, че на кукичките е имало закачени еякулирали пениси, които ти си налапал с удоволствие обяснявайки колко са вкусни.



    Нали се сещаш, че тук можеш да пишеш каквито пожелаеш глупости, дори да им вярваш. Но реално, ако се срещнем на живо ще те унижа в рамките на 30 секунди, нещо от което толкова много се притесняваш. Сигурно след това ще се самоубиеш от срам!
    Позьор смешен!
    Последно редактирано от fire_magic : 10-19-2018 на 07:21

  22. #47
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Нали се сещаш, че тук можеш да пишеш каквито пожелаеш глупости, дори да им вярваш. Но реално, ако се срещнем на живо ще те унижа в рамките на 30 секунди, нещо от което толкова много се притесняваш. Сигурно след това ще се самоубиеш от срам!
    Позьор смешен!

  23. #48
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от polqk2000 Виж мнението
    Хах, не ме е блокирала За какво повече трябва да и се обяснявам,че не съм играч и прочие.. щом това е нейното становище след един нормален комплимент окей.





    Пиша през телефона и главно през свободното време (което ми е кът) и изобщо не се впрягам чак толкова за пунтуация и прочие, не пиша Дипломна работа за да се напрягам излишно.

    Как реших ли ? ами нали я намерих в ФБ, снимки, дати, рожденни дни.
    Така и така си си изтървал реалният шанс да се случат нещата, що поне не й драскаш, като нямаш какво да правиш? Обикновено с някакви „криви” мацки е доста забавно, ако имат някой зад зелените очи, де. Нямаш какво да губиш, ако й пишеш в свободното си време, а можеш да си извлечеш ползи било то откъм поведение, било то и секс, въпреки че лично аз не бих рискувал със 17-годишна.
    И друго - за 24 години предполагам си разбрал, че комплиментите от непознати нямат никаква стойност за повечето красиви момичета/жени. Те си ги получават и без нищо да правят. На тоя етап си пич номер 19382, който й прави комплимент в чат... Ако поне беше на живо, вероятно щеше да си номер 582.

  24. #49
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Така и така си си изтървал реалният шанс да се случат нещата, що поне не й драскаш, като нямаш какво да правиш? Обикновено с някакви „криви” мацки е доста забавно, ако имат някой зад зелените очи, де. Нямаш какво да губиш, ако й пишеш в свободното си време, а можеш да си извлечеш ползи било то откъм поведение, било то и секс, въпреки че лично аз не бих рискувал със 17-годишна.
    И друго - за 24 години предполагам си разбрал, че комплиментите от непознати нямат никаква стойност за повечето красиви момичета/жени. Те си ги получават и без нищо да правят. На тоя етап си пич номер 19382, който й прави комплимент в чат... Ако поне беше на живо, вероятно щеше да си номер 582.
    Какво да и пиша повече, не виждам смисъл дори и за запълване на времето, не мисля да се униживам или да се правя на две и половина, квото такова. Пробвах, бях изкрен и казах това което мисля. Да за някой това би било позьорско/банално или както казваш всеки втори и го казва, но чакай малко какво друго бих могъл да харесам в нея първоначално, без да я познавам..? Очи, усмивка, тяло, гърди.

    Може би бих бил пич номер "582" ако я бях заговорил, но явно така е било писано.

  25. #50
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Не схващаш идеята. Затова си на това дередже.
    Каква трябва да е връзката между това какво си харесал първоначално в нея и това което ще й казваш/говориш?
    Когато харесаш гъза на някоя напълно непозната, мислиш, че сред първите думи, които трябва да обелиш пред нея са, че има хубав гъз или че гъза й много ти харесва? Така си бил искрен и си казал това което мислиш. След това се сещаш какво става, но явно така е било писано...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си