.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 75
  1. #1

    Шшш алоуу я дайте съвети бре :Д

    Сега сериозно :P

    Да започнем с това,че независимо да ли си дали си миличък,добричък, срамежлив, лош, тъп, добър, играч, на края има едно "тире". Айде сега кажете сега щото тва момичетата са сложна теория.

    Лично аз съм на 24г. Напълно нормален(без психични отклонения)що годе образован, чистоплътен, подържан, майтапджия, работя, тренирам, уча и т.н.

    Не съм от типа свалячи играчи, но наскоро излезнахме с едни приятелчета на диско хоп-троп, пийвахме нормално бирички, забавлявахме се, музичка ала бала. В началото до нас бяха някаква компания 3 момичета (двете където ги имах видимо бяха на 21 и 22г. ) и едно намусено скръстило ръцете момиче (около 17/18г) ми хвана погледа. Смисъл иска не иска се открояваше една такава умърлушена, сериозен поглед, абе на 3-4 пъти я погледнах в рамките на 1 час не свали ръцете( като Отдел техничес контрол(ОТК) при бай Тошово време)

    Беше симпатична с уникални очи, но както и да е, продължихме си с биричките, купона беше на 6, след това я гледам започна да се раздвижва, да денси, пусках и по-някой поглед както и тя към мен, поне 10-на пъти я засякох. И така цяла вечер, Викам си ся първо не съм такъв, да тръгвам да забивам да се правя на някое Леке по дискотеките и буквално не предприех нищо, щот наистина изглеждаше свестно момичето и напразно да си гърмя патроните. Както и да е. денсихме си, по-едно време се смесихме с тяхната компания, но нищо като цяло.Тръгнахме си към 5, те дори останаха и след нас. И в таксито си бъбрим с аверите, викам това момиче до нас изглеждаше уникално...ще я потърся в фб, намерих за 5мин точно. Викам айде ще и пусна една покана пък квото стане.

    Ставам на другия ден, приела поканата, рагледах профила и г.д. познал съм годините (17), няма приятел поне така пишеше, викам айде ще и пиша:
    -Здрасти,
    - Seen,
    хмм, така и така няма да стане работата поне да и кажа поне за какво и пратих покана:
    -имаш.. уникални очи... прекрасна усмивката.. (мн рядко да напиша на някоя нещо подобно)
    - Отговора беше Благодаря играч,ай намери си друга зеленоока

    Ся верно е имам лека брадичка и тренирам, ам чак играч да съм, бах маму не се смятам за такъв.. ако бях щях да тръгна да я забивам в диското.

    И ся се чудя, ако излезеш и ти допадне някое момиче и ти решиш да и направиш комплимент те изкарват "играч", ако седиш вкъщи и не излизаш пък те смятат за "сноб" "аутсайдер". Или май трябва да отида в тоалетната да шмръкна една линия и да отида и кажа" ШШ курво стани от стола за да мога да те сваля по-бързо" ,"Хубави крака в колко ли отварят"....

    Не претендирам за нищо,не съм тръгнал с намерението да си намеря приятелка в дискотекета, просто споделям и си се чудя: ся може и камък да съм погодил може и приятел да си е имала, ама цяла вечер да се кълчиш и после на нормален комплент да се праим на интересни не го разбирам.

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Не е това, което търсиш просто.
    Със сигурност не е последното зеленооко момиче останало.

  3. #3
    Лично аз съм на 24г. Напълно нормален(без психични отклонения)
    Ето от тук идва проблема
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Предвид мястото на което сте се видели и предвид баналните неща, които си и писал (и то като за начало) аз не виждам нищо нередно. Трябваше да започнеш разговора по друг начин, а не да се правиш на типичен мазник веднага. Особено след като на живо не си и казал нищо. Всъщност едва ли те мисли за играч, по-скоро за сдухан и неопитен(употребила е сарказъм). Това, че в фейсбук не пише да е обвързана не го приемай за абсолютен факт, може и да е. Прибързал си с комплиментите. Да беше малко по-изобретателен и търпелив!

  5. #5
    Голям фен Аватара на s0b1esk1
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    Измерение София
    Мнения
    617
    брат да беше ударил една линия и щеше да се сетиш да не се занимаваш с неадекватни деца.
    за протокола: не се заяждаме.
    най-вероятно Тори ще ти даде подробен отговор, така че я изчакай преди да дадеш червения хикс
    WE ARE NOT ANGELS!

  6. #6
    То ясно,че го е казала със сарказъм, но чакай малко кво лошо съм казал, просто комплимент за да реагира тъй тъй остро..

    Защо трябва да съм по-изобретателен? като точно това ми е допаднало?
    Стоеше отстрани с едни големи очи, привидно симпатично момиче, но намръщено, все едно не е излязло да се забавлява, а да стиска зъбки и да нервничи... и чак ме заинтригува хаха : )

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Познавам атрактивни мацки и мога да ти кажа, че постоянно им пишат някакви хора и то почти винаги едни и същи неща
    Е, не е задължително и да си попаднал на точното момиче нали... Не търси вината в себе си, но и ако казваш нещо гледай да не си поредния казващ едни и същи неща като другите още от самото начало. Станали сте и в обща компания, не сте си разменили и една дума и после и пишеш някакви комплименти там?? Да си бяхте разменили поне 1-2 изречения, а като и пишеш можеше да й пишеш дали и къде може пак да се видите, ако иска и т.н... Така с комплиментите "Оо поредния изтъркан мазник, който иска да ме чука и почва да ми сваля звезди" Да правиш комплименти на непозната, какво очакваш. Да ти казва благодаря за всеки комплимент и така до следващия? Според мен можеше да си покажеш интереса към нея и по малко по-зрял начин, не като 15 годишен.

  8. #8
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155

    Exclamation

    Цитирай Първоначално написано от polqk2000 Виж мнението
    Да започнем с това,че независимо да ли си дали си миличък,добричък, срамежлив, лош, тъп, добър, играч, на края има едно "тире". Айде сега кажете сега щото тва момичетата са сложна теория.
    Не са сложна теория, ако си готин и с пари.

    Цитирай Първоначално написано от polqk2000 Виж мнението
    Лично аз съм на 24г. Напълно нормален(без психични отклонения)що годе образован, чистоплътен, подържан, майтапджия, работя, тренирам, уча и т.н.
    Хубаво е, че изреждаш всичко, за което се сетиш, но никъде сред всички тези качества не казваш нито "богат", нито "хубав".
    А "що годе образован" звучи като "полуграмотен".

    Цитирай Първоначално написано от polqk2000 Виж мнението
    Не съм от типа свалячи играчи, но наскоро излезнахме с едни приятелчета на диско хоп-троп, пийвахме нормално бирички, забавлявахме се, музичка ала бала. В началото до нас бяха някаква компания 3 момичета (двете където ги имах видимо бяха на 21 и 22г. ) и едно намусено скръстило ръцете момиче (около 17/18г) ми хвана погледа. Смисъл иска не иска се открояваше една такава умърлушена, сериозен поглед, абе на 3-4 пъти я погледнах в рамките на 1 час не свали ръцете( като Отдел техничес контрол(ОТК) при бай Тошово време)
    Чувството ти за хумор е като на багерист или текезесар от "бай Тошово време" и едва ли момиче на 17 г. - 18 г. го схваща напълно.

    Цитирай Първоначално написано от polqk2000 Виж мнението
    Беше симпатична с уникални очи, но както и да е, продължихме си с биричките, купона беше на 6, след това я гледам започна да се раздвижва, да денси, пусках и по-някой поглед както и тя към мен, поне 10-на пъти я засякох. И така цяла вечер, Викам си ся първо не съм такъв, да тръгвам да забивам да се правя на някое Леке по дискотеките и буквално не предприех нищо, щот наистина изглеждаше свестно момичето и напразно да си гърмя патроните. Както и да е. денсихме си, по-едно време се смесихме с тяхната компания, но нищо като цяло.Тръгнахме си към 5, те дори останаха и след нас. И в таксито си бъбрим с аверите, викам това момиче до нас изглеждаше уникално...ще я потърся в фб, намерих за 5мин точно. Викам айде ще и пусна една покана пък квото стане.
    Ау, идилия. Чалготека, пот и "мацката разденсва". Само че не си достатъчно готин, камо ли пък да минеш без почерпка (черта, бонбон). Какво очакваш да стане като си тотално непознат? На своята уникалност ли само разчиташ? Тя да дойде и да се отърка в тебе, защото много я възбуждаш, а пък селската ти коч компания я кара да си мисли, че сте мафиотите на дискотеката ли? Силните играчи, които пият бира? Уоу!


    Цитирай Първоначално написано от polqk2000 Виж мнението
    Ставам на другия ден, приела поканата, рагледах профила и г.д. познал съм годините (17), няма приятел поне така пишеше, викам айде ще и пиша:
    -Здрасти,
    - Seen,
    хмм, така и така няма да стане работата поне да и кажа поне за какво и пратих покана:
    -имаш.. уникални очи... прекрасна усмивката.. (мн рядко да напиша на някоя нещо подобно)
    - Отговора беше Благодаря играч,ай намери си друга зеленоока
    Браво, ето го и резултата на всички твои действия. Отрязаха те най-брутално!

    Цитирай Първоначално написано от polqk2000 Виж мнението
    Ся верно е имам лека брадичка и тренирам, ам чак играч да съм, бах маму не се смятам за такъв.. ако бях щях да тръгна да я забивам в диското.
    Ми след като не се смяташ за такъв, най-вероятно изобщо не си такъв и просто няма как да ти върви в такъв тип свалки. Момичето трябва да те опознае, да излизате много пъти и с времето да разбере за твоята вътрешна красота (например), за да си легне с теб. Ти нито визия имаш, нито пари. Как изобщо си очаквал зеленооката красавица да ти обърне внимание, че чак и да си легне с мисълта за теб и да ти пише веднага на следващия ден, за да излезете и хоп "да тръгнете".

    Цитирай Първоначално написано от polqk2000 Виж мнението
    И ся се чудя, ако излезеш и ти допадне някое момиче и ти решиш да и направиш комплимент те изкарват "играч", ако седиш вкъщи и не излизаш пък те смятат за "сноб" "аутсайдер". Или май трябва да отида в тоалетната да шмръкна една линия и да отида и кажа" ШШ курво стани от стола за да мога да те сваля по-бързо" ,"Хубави крака в колко ли отварят"....
    Не, просто не си "играч", играчо. Нямаш пари, нямаш и визия. Кой знае и с каква селска коч компания движиш. Пиете бира. Все отблъксващи мацките неща. Онази е била на дискотека, за да си тръгне с някой, който може да й предложи поне забавления, а ти дори не си я черпил. Бирата е евтино питие и се консумира, за да минеш на тънко. Личи си, че си скъсан на прошляци, а си очаквал да ти върже. Ако искаш да наебеш такива мацки, трябва да има с какво да ги впечатлиш.

    Цитирай Първоначално написано от polqk2000 Виж мнението
    Не претендирам за нищо,не съм тръгнал с намерението да си намеря приятелка в дискотекета, просто споделям и си се чудя: ся може и камък да съм погодил може и приятел да си е имала, ама цяла вечер да се кълчиш и после на нормален комплент да се праим на интересни не го разбирам.
    Напротив, претендираш, че тази се е кълчила пред теб и за теб цяла вечер, а няма нищо подобно. Тя просто си се е кълчила, за да си прави реклама, така че да дойде правилния пич, за да я черпи с правилния материал и тя после да му врътне една свирка в кенефа, а ти не си спирал да я зяпаш без да предприемеш нищо. В най-добрия случай за нея - тя си е намерила някого друг, с когото да се забие или изобщо не е искала забивки. А в твоя най-добър случай е трябвало да си останеш със спомена за мазната чикия, която си си ударил на профилните й снимки. Сега може да те блокне и да не може повече да си биеш чикии на нейните фотоси.
    Цитирай Първоначално написано от polqk2000 Виж мнението
    То ясно,че го е казала със сарказъм, но чакай малко кво лошо съм казал, просто комплимент за да реагира тъй тъй остро..
    Не съм сигурен, че разбираш какво е сарказъм.

  9. #9
    За богат, не се смятам, но издържам сам себе си и имам собствен бизнес който развивам сам, за хубав знам ли не мога да определя най-добре се вижда отстрани, а Що годе образовам ами, да още половин година и ще съм вече с пълно висше, за момента бакалъвър, но то с нищо не спомага за развитието на човек, но + магистърска степен е тук е вече нещата са по-сериозни дам.

    Не разбирам това за бирата какъв фактор е? не сме излезнали да се натряскаме, просто по бира-две, пък ако не е Джак Даниелс то това част от простолюдието ли ни прави?

    Добре приемам критиката като градивна, не съм човек който да се пали толкова лесно, благодаря все пак.

  10. #10
    Ти си на 24, почти завършил магистратура по твои думи. Момичето е на 17, което я прави 10-11ти клас. Какво искаш точно от нея, та тя е дете, нормално да реагира по елементарен начин.
    Въпреки че, как може да стоиш и да я гледаш цяла вечер, да се слеете в една компания и ти пак да не обелиш дума и на другия ден “здр красавице, имаш хубави очи”Идиотско е и показва че не можеш и не знаеш как да общуваш с момичета
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  11. #11
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Пича каза че ходи на фитнес(да предположим, че има привлекателно за женският пол тяло), има собствен бизнес от който се издържа, има и образование над средното. Помислил се е за бог и се е чудел как изобщо някоя си отишла на подобно пропаднало място може да го скъса.

  12. #12

  13. #13
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от polqk2000 Виж мнението
    Ставам на другия ден, приела поканата, рагледах профила и г.д. познал съм годините (17), няма приятел поне така пишеше, викам айде ще и пиша:
    -Здрасти,
    - Seen
    След всичките простотии които си направил, ето тук е трябвало да спреш, но ти си искал да се набуташ и унижиш още повече:
    Цитирай Първоначално написано от polqk2000 Виж мнението
    хмм, така и така няма да стане работата поне да и кажа поне за какво и пратих покана:
    -имаш.. уникални очи... прекрасна усмивката.. (мн рядко да напиша на някоя нещо подобно)
    - Отговора беше Благодаря играч,ай намери си друга зеленоока
    Тя просто е чакала да паднеш в капана, да се унижаваш да ѝ правиш комплименти и след това да те отреже!

    Вярно е, че всички жени, без изключение харесват да им правят комплименти, но малко се говори за това, че на много жени им доставя перверзно удоволствие да отрязват и унижават прошляците, които им се лепят!

    TrollFactory ти е казал останалото много добре!
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Момичето е на 17, което я прави 10-11ти клас. Какво искаш точно от нея, та тя е дете
    И като стане на 18, всичко това ще се промени изведнъж ли ?!
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Пича каза че ходи на фитнес(да предположим, че има привлекателно за женският пол тяло)...
    Ходенето на фитнес, не гарантира "привлекателно тяло" !
    Това го знам от личен опит!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  14. #14
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    И кво го съветваш в крайна сметка? Да не се занимава и унижава и за напред? И откога да напишеш на някоя "Здрасти" е унижение? Изобщо който пише първи гори! Той се е унизил вече, независимо какво ще напише, нали? Или Ааа , става унижение когато не ти отговори?
    Да парадираш с фалшиво високо самочувствие, гордост, достройнсто не мисля, че е по-добра алтернатива. Особено докато в същото време си на сухо и се правиш на много велик Самият ти няма да се почувстваш по-добре, само ще успокояваш себе си, че уж нали, не се си унизил, пък какво точно дори не можеш да проумееш. Тези термини като цяло са пълен фалш и си проваляш живота, ако им подръжаваш. Най-малкото защото всичко е относително и зависи от гледната точка, може някой да види унижение дори там където го няма.? Представяш ли си да се имаш за много важен и понеже не искаш да се унижаваш цял живот да не отидеш при никое момиче да и кажеш,че я харесваш, а? И куп други ситуации.

  15. #15
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    И кво го съветваш в крайна сметка?
    ...и т.н.
    Много дрънкаш и малко четеш !
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    TrollFactory ти е казал останалото много добре!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  16. #16
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Много дрънкаш и малко четеш !
    "Нямаш пари, нямаш и визия. Кой знае и с каква селска коч компания движиш. Пиете бира. Все отблъксващи мацките неща. Онази е била на дискотека, за да си тръгне с някой, който може да й предложи поне забавления, а ти дори не си я черпил. Бирата е евтино питие и се консумира, за да минеш на тънко. Личи си, че си скъсан на прошляци, а си очаквал да ти върже. Ако искаш да наебеш такива мацки, трябва да има с какво да ги впечатлиш. "

    С кое от написаното си съгласен. Аз виждам само празни приказки и предположения. Не мислиш ли, че ако компанията на момчето е била отблъскваща, нямаше да преминат в една обща с течението на вечера?

  17. #17
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    С кое от написаното си съгласен. Аз виждам само празни приказки и предположения. Не мислиш ли, че ако компанията на момчето е била отблъскваща, нямаше да преминат в една обща с течението на вечера?
    Празните приказки са най-вече от теб. Подстрекаваш автора да си мисли, че красноречивото отрязване от въпросната девойка не е сигнал, че бърка ами е едва ли не просто въпрос на малшанс, че този път не му се е отворил парашута и като цяло си е на прав път със стратегията "Здрасти". Здрасти и so what? Kакво като коч компанията му се е била омешала в тълпата докато накрая се е залепила до група ученички, защото са загорели 25 годишни чички? Поне да ги бяха черпили и автора да беше обелил 1 приказка с въпросната девойка. На сутринта какво точно е очаквал да се случи? Тази да се влюбила в него както приказката за Пепеляшка затова, че е въртял мазни гюбеци цяла вечер с бира в ръка и се е "раздавал" ли? Знам, че може би ти и автора сте в грешката да правите паралел между чалготеката и селския мегдан, на който младите танцуват в народни носии докато не се "вземат", но тази архаична селска традиция не е пренесена буквално в Студентски град, а е малко видоизменена. И по конкретно, не е достататъчно младите само трябва да въртят гюбеци и да се потят, за да убедят пияното момиче до тях да им духа, а трябва да се постарят малко повече, за да му се докажат. Така както стандарта в града е по-висок от този на село, така и в една дискотека трябва да покажеш на момичето, че струваш повече от едни гюбеци и една бира. И да предположим, че не го е отрязала заради възрастта и външността и дори в името на конкретния пример кажем, че девойката си е малка парантия, която действително си търси някой батко за секс. Какво предимство има той, ако не може да й предложи елементарни неща, които една малка разпоретина като нея иска като например елементарните възможности поне да я черпи с нещо? Били са в дискотека, а той се е доказал като някакъв навлек, скъсаняк и елементарник мислещ си, че колкото по-добре ги върти гюбеците, толкова по-високи шансове има. По никакъв начин не се е откроил от всички останали бедни студенти и мазници в дупката, в която са били. А и не на последно място, след като тя му е разгледала снимките във фейсбук и го е разкарала е от ясно по-ясно какъв е случая. И дори да оставим в страни факта, че "Здрасти" и "имаш красиви очи" са най-тъпите шаблонни фрази, тя просто не е била привлечена по никакъв начин. Фейсбук е като морето, в което има много риба и просто не е останала впечатлена. Бас държа обаче, че ако автора имаше снимки, на които разпуска на някоя яхта, кара скъпа кола или се е снимал как държи волана й, а на ръката си носи часовник за 40 бона малкия миндил е щял да захапе въдицата още преди да й е писал "Здрасти"...
    Последно редактирано от TrollFactory : 10-16-2018 на 10:42

  18. #18
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Опрекнах за това, че не и е казал нищо в дискотеката, а след това е решил да и пише правейки и банални комплименти. Казах и, че дискотеките са пропаднало място. Човек като ти чете коментара остава с впечатлението, че всички студенти са едва ли не девствени понеже са бедни и няма с какво да привлекът вниманието на момичетата, че даже и на разпоретините. Изобщо издигате парите на извънземно ниво. (да се чуди човек как се шлякат от 13-14 годишни пускайки на неадекватни и безпарични 14-15 годишни момченца) Мислиш ли, че дори да носи часовник за 40 бона малката курва може да разпознае дали е фейк или не. Всеки може да се снима и да се направи, че притежава нещо скъпо във фейсбук. А на реално богатият човек никога не му е притрябвала такава отрепка и дори не би отишъл на такова място. Следователно наистина ли мислиш, че критерият на малките пикли пък дори и на по-пораснали е толкова висок? Те едва ли някога ще имат честта изобщо да срещнат такъв човек, камо ли да им обърне внимание... Самите те го знаят.

    Иначе това хич не е банално, отиваш при непозната и предлагаш да я черпиш питие. Нищо банално. Просто гориш с някви къси кинти мислейки си, че имаш по-голям шанс да я забиеш. Изобщо не е натегаческо и банално, не. Показваш класа и преумущество пред останалите, или че си загорял и в името на надеждата да ебеш си готов да се разделиш с 5-10-20лв? Може и директно да ти откаже с "Оо, я се разкарай, аз не съм такава" Тази възрастова група 17-21 неуравновесена и не знае какво точно иска, виж ако беше 25-30 годишна можеше с една почерпка и да ходят да си правят кефа някъде но истината е, че малките пикли не знаят какво точно искат поради една или друга причина и в тези години чакат принцовете на бели коне. След като не се получи, много бързо разбират какво е добре и си коригират капризите.
    Последно редактирано от fire_magic : 10-16-2018 на 11:48

  19. #19
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от polqk2000 Виж мнението
    ...и едно намусено скръстило ръцете момиче (около 17/18г) ми хвана погледа. Смисъл иска не иска се открояваше една такава умърлушена, сериозен поглед.
    Еми има и такива момичета.И аз се държа по същия начин като задник докато другите момичета около мен са едни весели,засмяни и т.н.Може просто да не иска да си има приятел или ти да не си и симпатичен..
    Цитирай Първоначално написано от polqk2000 Виж мнението
    -Здрасти,
    - Seen,
    хмм, така и така няма да стане работата поне да и кажа поне за какво и пратих покана:
    -имаш.. уникални очи... прекрасна усмивката.. (мн рядко да напиша на някоя нещо подобно)
    - Отговора беше Благодаря играч,ай намери си друга зеленоока
    Вижда се ,че иска да в оставиш.Не се занимавай с нея..

  20. #20
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Човек като ти чете коментара остава с впечатлението, че всички студенти са едва ли не девствени понеже са бедни и няма с какво да привлекът вниманието на момичетата, че даже и на разпоретините.
    Не съм говорил за всички студенти. Има си и пинизлии, на които им връзва, а авторът не е от тях и аз просто хайлайтнах неговите грешки.

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Изобщо издигате парите на извънземно ниво. (да се чуди човек как се шлякат от 13-14 годишни пускайки на неадекватни и безпарични 14-15 годишни момченца)
    Виж сега, ако авторът правеше секс от 13-14-15 годишна възраст, значи щеше да е от пинизлиите и такава тема изобщо нямаше да е пуснал тук. Фактите обаче са, че не му се отваря парашута и той няма късмет дори с категорията на малките пикли, които описваш като уж най-неадекватни. Е, значи нещо му куца и то доста. На възраст от 25 той тепърва няма да става готин, така че може да наблегне поне на класическите неща, които могат да му помогнат и ще ги повторя накратко пак, ако подари някаква причина не можеш да стоплиш красноречието ми от по-горе. 1-во. Да не мята гюбеци цяла вечер очаквайки това да е привлекателно. 2-ро. Да си направи труда е щедър за момичетата, които харесва (т.е. да ги черпи. Неговият тип очевидно не са еманципирани интелектуалки, така че рискът да му откажат почерпките намалява. За 17 годишна пикла пък шансът да предложи да си поделят сметката е минимален, а като може да й предложи почерпка тя ще се впечатли от това, че е поне батко с възможности, които са по-големи от тези на ебачите от нейната възрастова група).

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Мислиш ли, че дори да носи часовник за 40 бона малката курва може да разпознае дали е фейк или не. Всеки може да се снима и да се направи, че притежава нещо скъпо във фейсбук.
    Виж, тук говорим за тактика. Никой няма да го слага на детектор на лъжата. Много изопачаваш нещата без да вникваш в това, което казвам. Но да поставим нещата така: Негов профил със снимки, на които се е снимал в хола със соц гарнитурата как боде кюфтенца срещу профил с хубава кола и часовник (макар и фалшив). Определено ще има разлика в съзнанието на средностатистическия миндил (пак повтарям, авторът не си е набелязал интелектуалка)

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    А на реално богатият човек никога не му е притрябвала такава отрепка и дори не би отишъл на такова място. Следователно наистина ли мислиш, че критерият на малките пикли пък дори и на по-пораснали е толкова висок? Те едва ли някога ще имат честта изобщо да срещнат такъв човек, камо ли да им обърне внимание... Самите те го знаят.
    Човек, никой не ти говори за "реално богатите". Говорим за общо първо впечатление, с което на авторът да му връзва като на пич с поне средни финансови възможности за страната. А на малките пикли критерият им в това отношение със сигурност ще се завиши за онези, които реално не могат да изпъкнат на външност. Индивидите в тази въпросна група на "ръбове от към визия", към която хипотетично спада и нашият герой от темата, трябва да разчита на някакъв друг коз, ако са лишени от такъв естествен чар и този случай парите (стандарта) биха свършили перфектна работа за замазване на положението. (Малкият миндил щеше да си каже "Брей, може да е ръб, но пък гледай, че ме черпи. Има потенциал, ако случайно се навия да походим заедно известно време..."


    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Иначе това хич не е банално, отиваш при непозната и предлагаш да я черпиш питие. Нищо банално. Просто гориш с някви къси кинти мислейки си, че имаш по-голям шанс да я забиеш. Изобщо не е натегаческо и банално, не. Показваш класа и преумущество пред останалите, или че си загорял и в името на надеждата да ебеш си готов да се разделиш с 5-10-20лв?
    Да, добре. Изобщо дай по-добре никакви кинти да не отделя, защото ще е "натегаческо". По-добре ще да е викаш, да разчита само на естествения си чар в чалготеката или именно този прекрасен натурален вид на прошляк без пари, с очертания от пот под мишниците от "разденсване". Смело да пристъпи и да почне да се "запознава". Те пичките венга ще си кажат "щом толкова добре разденсва, леле какъв ще е в леглото!...". Само дето авторът вече е опитвал тази тактика (предполагам многократно) и резултатът е че пуска теми в тийнпроблем. Мацките нито са оценили неговите движения, нито е завел досега някоя в леглото по този начин дори и по случайност.

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Може и директно да ти откаже с "Оо, я се разкарай, аз не съм такава" Тази възрастова група 17-21 неуравновесена и не знае какво точно иска, виж ако беше 25-30 годишна можеше с една почерпка и да ходят да си правят кефа някъде но истината е, че малките пикли не знаят какво точно искат поради една или друга причина и в тези години чакат принцовете на бели коне След като не се получи, много бързо разбират какво е добре и си коригират капризите.
    Чакат те "принцовете на бели коне". Не виждаш ли как си противоречиш само в едно мнение? Хем по-горе казваш, че се плющят като идиоти всички 13-14-15 годишни, хем, че чакат избрания... Почерпката е просто стръв и трябва да можеш да си я позволиш. Ако откаже, по-скоро отказва свалката като цяло. Ако се навие да играе тази класическа игра, значи всичко е наред и почвата е опипана, така да се каже... Дай на автора друга идея за свалка тогава като класиките не ти допадат, нали си големия разбирач?
    Последно редактирано от TrollFactory : 10-16-2018 на 14:10

  21. #21
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    "Чакат те "принцовете на бели коне". Не виждаш ли как си противоречиш само в едно мнение? Хем по-горе казваш, че се плющят като идиоти всички 13-14-15 годишни, хем, че чакат избрания... "
    Да, имах предвид, че в началото 14-15 годишни имат връзки, да пробват какво е секс и т.н. остават разочаровани след няколко. Всичките им близки и приятели им казват "Не бързай, съвсем скоро ще се появи подходящия" и те слушкат донякъде, стават малко резачки на всеки да си вдигнат самочувстието. Масово твърдя, че го има това. Нали знаеш и лафа за путката, че над 90% от жените няма какво друго да предложат и като ти я дадът очакват нещо голямо в замяна? В тия години е доста изявено, тя си мисли "О, сега съм най-млада и хубава, кога ако не сега ще си хвана някой свестен и евентуално да си уредя живота"

    "Мацките нито са оценили неговите движения, нито е завел досега някоя в леглото по този начин дори и по случайност."
    Това за гюбеците в дискотеките също не съм го толерирал ни най-малко, ти ми го приписа все едно...и защото? Колко е завел в леглото си какви са и как, само той знае... Ако му се ебе винаги има лесно и ефективно решение, отива директно при курви срещу заплащане без да се натоварва и прави на някакъв. Платената любов винаги излиза по-евтино. Нещата са ясни, прости и ефективни. Не се правиш на клоун и знаеш какво получаваш в замяна. Не си ангажиран с нищо. Не виждам с какво малките неадекватни кучки са по-добри от една платена курва, особено ако търсиш само секс.

    "Дай на автора друга идея за свалка тогава като класиките не ти допадат, нали си големия разбирач?"
    Не искам да ти влизам в контра за всичко, макар, че мога, но не ми допада. Само ще спомена, че нещо банално реши да маскираш като класическо. Не е проблем. То баналните неща са си класически... Ти каза, че еди какво си е банално, и му предложи нещо също толкова, ако не и повече. По-банално ли е да и пишеш "Здравей" след, което се опитваш да започнеш някакъв нормален разговор или да отиваш да се предлагаш с питие с цел "Аре ми врътнеш един свирчок в кенефа за тая почерпка, щот за кво мислиш ти я правя?" Не е нужно да го казваш или нещо подобно, но като даваш нещо караш другия да се чувства длъжен с нещо нали? В кой случай си по-досаден, жалък или нормален? --- Зависи от гледната точка
    Зависи и какво търсиш в случая, нещо набързо или внезапно си хлътнал и решил, че тя може да бъде любовта на животът ти и не искаш да те помисли за пълен идиот?! Всяка ситуация е строго индивидуална... Всяка жена би реагирала различно. Не мога да давам универсални съвети нито пък мисля, че някой друг може... Хубаво черпиш я питие, тя ти благодари и после какво? Изобщо въпросът в успеха на свалката не е толкова до тези неща, а в самия разговор , дали ще те намери за забавен, тъп, клоун, сдуханяк, пичага или нещо друго спрямо нейните разбирания, ... Когато тръгнеш да я черпиш тя вече знае защо искаш да го направиш. В смисъл вече си ясен. Всичко е ясно, но това нищо не значи. Нямам против цялото нещо, просто казвам, че също е банално. Може просто да си има приятел, ние тук я изкарваме супер долна без да знаем нищо за нея. Автора пробвал 1 път сдухал и почнал да се оплаква къде е проблема с жените... Основният проблем в действията или бездействията му е, че на живо не й е казал нищо, а после и прави някакви да кажем класически комплименти от нищото се едно в диското се е направил на ударен или по-скоро е нямал достатъчно топки да й каже каквото и да е било.
    Последно редактирано от fire_magic : 10-17-2018 на 01:07

  22. #22
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Празните приказки са най-вече от теб. Подстрекаваш автора да си мисли, че красноречивото отрязване от въпросната девойка не е сигнал, че бърка ами е едва ли не просто въпрос на малшанс, че този път не му се е отворил парашута и като цяло си е на прав път със стратегията "Здрасти". Здрасти и so what? Kакво като коч компанията му се е била омешала в тълпата докато накрая се е залепила до група ученички, защото са загорели 25 годишни чички? Поне да ги бяха черпили и автора да беше обелил 1 приказка с въпросната девойка. На сутринта какво точно е очаквал да се случи? Тази да се влюбила в него както приказката за Пепеляшка затова, че е въртял мазни гюбеци цяла вечер с бира в ръка и се е "раздавал" ли? Знам, че може би ти и автора сте в грешката да правите паралел между чалготеката и селския мегдан, на който младите танцуват в народни носии докато не се "вземат", но тази архаична селска традиция не е пренесена буквално в Студентски град, а е малко видоизменена. И по конкретно, не е достататъчно младите само трябва да въртят гюбеци и да се потят, за да убедят пияното момиче до тях да им духа, а трябва да се постарят малко повече, за да му се докажат. Така както стандарта в града е по-висок от този на село, така и в една дискотека трябва да покажеш на момичето, че струваш повече от едни гюбеци и една бира. И да предположим, че не го е отрязала заради възрастта и външността и дори в името на конкретния пример кажем, че девойката си е малка парантия, която действително си търси някой батко за секс. Какво предимство има той, ако не може да й предложи елементарни неща, които една малка разпоретина като нея иска като например елементарните възможности поне да я черпи с нещо? Били са в дискотека, а той се е доказал като някакъв навлек, скъсаняк и елементарник мислещ си, че колкото по-добре ги върти гюбеците, толкова по-високи шансове има. По никакъв начин не се е откроил от всички останали бедни студенти и мазници в дупката, в която са били. А и не на последно място, след като тя му е разгледала снимките във фейсбук и го е разкарала е от ясно по-ясно какъв е случая. И дори да оставим в страни факта, че "Здрасти" и "имаш красиви очи" са най-тъпите шаблонни фрази, тя просто не е била привлечена по никакъв начин. Фейсбук е като морето, в което има много риба и просто не е останала впечатлена. Бас държа обаче, че ако автора имаше снимки, на които разпуска на някоя яхта, кара скъпа кола или се е снимал как държи волана й, а на ръката си носи часовник за 40 бона малкия миндил е щял да захапе въдицата още преди да й е писал "Здрасти"...
    Велико !

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Не съм говорил за всички студенти. Има си и пинизлии, на които им връзва, а авторът не е от тях и аз просто хайлайтнах неговите грешки.


    Виж сега, ако авторът правеше секс от 13-14-15 годишна възраст, значи щеше да е от пинизлиите и такава тема изобщо нямаше да е пуснал тук. Фактите обаче са, че не му се отваря парашута и той няма късмет дори с категорията на малките пикли, които описваш като уж най-неадекватни. Е, значи нещо му куца и то доста. На възраст от 25 той тепърва няма да става готин, така че може да наблегне поне на класическите неща, които могат да му помогнат и ще ги повторя накратко пак, ако подари някаква причина не можеш да стоплиш красноречието ми от по-горе. 1-во. Да не мята гюбеци цяла вечер очаквайки това да е привлекателно. 2-ро. Да си направи труда е щедър за момичетата, които харесва (т.е. да ги черпи. Неговият тип очевидно не са еманципирани интелектуалки, така че рискът да му откажат почерпките намалява. За 17 годишна пикла пък шансът да предложи да си поделят сметката е минимален, а като може да й предложи почерпка тя ще се впечатли от това, че е поне батко с възможности, които са по-големи от тези на ебачите от нейната възрастова група).



    Виж, тук говорим за тактика. Никой няма да го слага на детектор на лъжата. Много изопачаваш нещата без да вникваш в това, което казвам. Но да поставим нещата така: Негов профил със снимки, на които се е снимал в хола със соц гарнитурата как боде кюфтенца срещу профил с хубава кола и часовник (макар и фалшив). Определено ще има разлика в съзнанието на средностатистическия миндил (пак повтарям, авторът не си е набелязал интелектуалка)


    Човек, никой не ти говори за "реално богатите". Говорим за общо първо впечатление, с което на авторът да му връзва като на пич с поне средни финансови възможности за страната. А на малките пикли критерият им в това отношение със сигурност ще се завиши за онези, които реално не могат да изпъкнат на външност. Индивидите в тази въпросна група на "ръбове от към визия", към която хипотетично спада и нашият герой от темата, трябва да разчита на някакъв друг коз, ако са лишени от такъв естествен чар и този случай парите (стандарта) биха свършили перфектна работа за замазване на положението. (Малкият миндил щеше да си каже "Брей, може да е ръб, но пък гледай, че ме черпи. Има потенциал, ако случайно се навия да походим заедно известно време..."



    Да, добре. Изобщо дай по-добре никакви кинти да не отделя, защото ще е "натегаческо". По-добре ще да е викаш, да разчита само на естествения си чар в чалготеката или именно този прекрасен натурален вид на прошляк без пари, с очертания от пот под мишниците от "разденсване". Смело да пристъпи и да почне да се "запознава". Те пичките венга ще си кажат "щом толкова добре разденсва, леле какъв ще е в леглото!...". Само дето авторът вече е опитвал тази тактика (предполагам многократно) и резултатът е че пуска теми в тийнпроблем. Мацките нито са оценили неговите движения, нито е завел досега някоя в леглото по този начин дори и по случайност.



    Чакат те "принцовете на бели коне". Не виждаш ли как си противоречиш само в едно мнение? Хем по-горе казваш, че се плющят като идиоти всички 13-14-15 годишни, хем, че чакат избрания... Почерпката е просто стръв и трябва да можеш да си я позволиш. Ако откаже, по-скоро отказва свалката като цяло. Ако се навие да играе тази класическа игра, значи всичко е наред и почвата е опипана, така да се каже... Дай на автора друга идея за свалка тогава като класиките не ти допадат, нали си големия разбирач?
    Браво, разби го!
    Евалата!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  23. #23
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Няма що бе Грозния, разбит съм, съсипан и съкрушен
    Всеки си казва мнението, не спори и не се бие с никого, ама какво да ти се обяснява на теб
    Ти какво, търсиш си приятели ли и решаваш първо да му излижеш топките? Дали е добра стратегия?

  24. #24
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    И какво говориш за града и провинцията, София е най-голямото село, там са най-големите селяци, позьори и прошляци. Масово хората със средни финансови възможности за страната живеят на ръба на мизерията. Живеещи в София с около 1000 заплата мъкнат зимнини и продукция от семейство и роднини живеещи в провинцията, по селата. (това го правят всички, не само бедни български студенти), дори и така едвам свъртат двата края като си оправят сметките. В Бг е масова мизерия и в същото време позьорщина. Ще иде да набие 20лв в някаква отрепка за пиене с надеждата да я ебе, после ще си маже филии с лютеница вместо да яде месо или нещо по-ползотворно. Това е грозната действителност. Студент издържащ го техните пък дори и да работи, ще иде да покаже класа(или средна финансова възможност, което дори да похарчиш кинтите, може да си ги взел на заем от приятел и да имаш няколко кредита, но важно е да се опиташ да се направиш на някакъв , нали?) Кому е нужна тази заблуда и фалш. И тя би останала с впечатление, че има кинти само ако е безмозъчен кавун. Похарчил 20-50 кинта, после ще гладува, поза. По-добре иди еби някоя курва и не се занимавай с глупости, щото после ще си го изкарваш на момичетата . Но не, трябва да се каже, че платените момичета са лошо нещо и трябва да се тормозиш и занимаваш с глупости... Ако всяка знаеше, че би предпочел компанията на някоя платена курва, а не нейната, което е и често срещан факт вече заради глупостите и капризите дали щеше да ти се прави, а? Заради някаква малка общоприета грешчица да те среже или просто си бил по-срамежлив и не си имал смелостта да я заговориш какъвто може би е случаят. Когато искаш секс, отиваш и правиш секс, когато искаш сериозна връзка се въоръжаваш със сериозно търпение и си трябва да си готов на доста компромиси и жертви.

    Правил съм това с питиетата и ми се е случвало да черпя стабилно, след малко да ми обясни, че всичко е много найс, но си има сериозен приятел, който много я ревнувал по-принцип. От тогава малко я намразих тази стратегия, защото след това се чувстваш като тъпанар. И си мисля неща от сорта "Ами овца като си имаш сериозен приятел на когото държиш, и който много те ревнува, пък не приемай почерпката тогава?!?, Аз тука не съм дошъл да бия и чукам приятелят ти" И след малко идва някъв паляк с още 4-5 себеподобни путки и дори може да си позволи да ти направи някои забележки: кой си, ти къв си, как смееш да черпиш неговата сериозна приятелка, защо?, ти не знаеш ли , че те са заедно?!? -Да брат, света се върти около теб и твоята овца, всички за вас говорят.
    С това питие излизаш като балък, който си мята кинти на вятъра с цел да направи някакво ?!?кой знае какво впечатление, както и си е. Кой както иска... Или любимото ми "Ми аз тук съм с една приятелка, ако искаш да ме почерпиш трябва да почерпиш и нея щото тя нещо да не се разстрои, еди кво си..." Ми ок, ако трябва цялото заведение ще почерпя.......Само и само да ми дадеш шанса да се боря за възможността да си вкарам члена в божествената ти вагина.....бах мааму.
    Филма е пълен с тия питиета.
    Трупа се бързо xp общо взето
    Последно редактирано от fire_magic : 10-17-2018 на 02:44

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Еми има и такива момичета.И аз се държа по същия начин като задник докато другите момичета около мен са едни весели,засмяни и т.н.Може просто да не иска да си има приятел или ти да не си и симпатичен..

    Вижда се ,че иска да в оставиш.Не се занимавай с нея..


    Ами да аз просто исках да кажа това което мисля, и на нея и го написах, но след като това е нейната реакция окей. Не съм се натягал повече.

    Не знам само защо колегите по-горе развиха теории за това кой беден, кой богат, кой как трябва да се държи. Тук конкретно показах,че не съм от този тип и целта на излизането ми не е била да забия поредния миндил в дискотеката. Видях различно държание на момиче което се отличаваше, винаги различното/нестандартното ми е хващало окото, реших да опитам най-приятелски да видя какво ще стане.

    Да направил съм грешка,че е била твърде малка,( реално това го разбрах чак на сутринта),че не съм я заговорил още на момента, може би,че не съм я почерпил.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си