.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Защо да носим боди и ние момчета?

    Стартирам тази тема с една цел да докажа, че бодито може да се носи и от момчета и да им хареса. Попадал съм на споделени истории, където мъже пишат, че носят бодита и имаше много доволни. Аз реших да пробвам да нося. Взех едно памучно боди и го облякох късно вечер и след това се разходих с него. Върху него си облякох блуза с дълъг ръкав. Направи ми вречатление, че плата е мек памучен и приятен на допир. Бързо свикнах и със закопчалката. Хареса ми, как плътно прилепна по тялото ми. Също и регулирах дължината на бодито чрез презрамките. Бодито което взех е съвсем обикновенно черно с тънка презрамка. Хубавото е че така няма как да се разпашеш, като се случва, като носиш тениска.

    Най-добре е да се поръча от интернет понеже така може да вземете и нещо на по-евтина цена пък и на много места има таблица която помага при определяне на размера.
    Има много видове бодита. Съветвам да се вземете, като за начало някое обикновенно памучно без дантели и да се пробвате.
    Ако сте пробвали да носите може и да споделите.
    Последно редактирано от fetish2 : 10-16-2018 на 11:51

  2. #2
    Повече от фен Аватара на kojinshugi
    Регистриран на
    Aug 2016
    Мнения
    359
    мно ме изкефи поста до момента в който ти погледнах името

  3. #3

  4. #4
    Супер фен Аватара на tochko
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 394
    Аз си поръчах две мисля да ги нося едно върху друго
    And all our greatness is in our pain.....
    https://www.youtube.com/watch?v=jSdXkYQEeqE

  5. #5
    Здравей и аз съм момче (трансджендър) нося боди всяка зима откакто се помня. Приятно ми е но аз си купувам от Триумф или Викториа, за другите не зная
    Kery_TS

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си