.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Както предполагате може би..

    Здравейте!
    1. Размера ми
    На 15 години съм и разполагам с 10, 11см дължина и 12см в диаметър(с конец). От известно време с приятелката ми сме на тема секс, имахме няколко контакта, но се притеснявам относно размера си.. средния ми пръст е 9 см, а генералът е 10, тва е срамота.. Чудя се дали ще и са достатъчни и дали ще я задоволя с тези сантиметри, тъй като не знам как стоят нещата..
    2. За нея
    вчера бяхме у нас и ми позволи да я работя.. започнах с един пръст, след което с 2. Много се намокри, възбуди се страшно, обаче я болеше.. попитах я дали да спра, каза че не иска, обаче я боляло и пак преминах на 1. Имаше неприятна миризма, а днес тази миризма я нямаше?! Дали е възможно да съм я отворил с пръсти, тъй като беше тъмно и не знам какво се е случвало долу, нито съм гледал за кръв, обаче нямаше по леглото. Възможно ли е да съм я скъсал и поради вкарването и изкарването да не съм позволил на кръвта да слезне до долу и за това да е нямало кръв по леглото?

  2. #2
    Цитирай Първоначално написано от Kraskata03 Виж мнението
    Здравейте!
    1. Размера ми
    На 15 години съм и разполагам с 10, 11см дължина и 12см в диаметър(с конец). От известно време с приятелката ми сме на тема секс, имахме няколко контакта, но се притеснявам относно размера си.. средния ми пръст е 9 см, а генералът е 10, тва е срамота.. Чудя се дали ще и са достатъчни и дали ще я задоволя с тези сантиметри, тъй като не знам как стоят нещата..
    2. За нея
    вчера бяхме у нас и ми позволи да я работя.. започнах с един пръст, след което с 2. Много се намокри, възбуди се страшно, обаче я болеше.. попитах я дали да спра, каза че не иска, обаче я боляло и пак преминах на 1. Имаше неприятна миризма, а днес тази миризма я нямаше?! Дали е възможно да съм я отворил с пръсти, тъй като беше тъмно и не знам какво се е случвало долу, нито съм гледал за кръв, обаче нямаше по леглото. Възможно ли е да съм я скъсал и поради вкарването и изкарването да не съм позволил на кръвта да слезне до долу и за това да е нямало кръв по леглото?
    1. Написах го веднъж и понеже не ми се пише втори път за една седмица, ще ти го пусна на ЛС
    2. Девствената ципа не е някаква преграда, през която да влезеш. Не че не можеш да я разкъсаш с два пръста, но едва ли е станало. Вземи почети малко по темата в чичо Гошо (google). Щом казваш, че си я възбудил и се е подмокрила, лошия аромат може да е от това. Различните жени имат различни аромати, които в зависимост от хормони и ала-бала генетични работи, могат да имат сладък, кисел, остър, натрапчив и какъв ли не различен аромат. То е като при нас мъжете. Гледал съм проучвания, където различни мъже избират със затворени очи (само по аромата) жени. Накрая се оказа, че двойките си пасваха по миризма, визия и т.н. Аз съм късал с гадже заради такова нещо, понеже не ми е приятен аромата...въпреки, че беше топ мацка на визия. Ама наистина бе скандално красива, с уникално тяло. Отново при всяка жена кървенето е различно. Може почти да го няма, може и да е по-обилно.

  3. #3
    nz ama mi e malak i me e sram mislia che nqma da q zadovolia i tia e defstfena kato men ama ne znam dali hte mi porasne oshte pritesnen sam

  4. #4

  5. #5
    Не се притеснявай за размера.. Каквото не ти достига, тя ще го компенсира с най добрите ти приятели или с нейните "само приятели" от мъжки род. От добрата страна пък, тя има най добри приятелки, които вероятно и завиждат и не миришат на обществена тоалетна като слизаш да ги задоволяваш.. ( Ако мирише, значи е отровно или ужасно гнусно, не искаш да знаеш, че част от жените така са им устроени половите органи, че фекална материя попада там, където си слагаш езика, освен, че не се чистят както трябва... Да също това за генетиката е вярно, че ако си пасвате по гени ще мирише по приятно..)
    Последно редактирано от HeWhoFeedsTheCrows : 11-07-2018 на 22:34

  6. #6
    Като чета такива идиотски теми ми иде да се facepalm-на толкова силно, че да си докарам мозъчно сътресение.
    1. Премери си го с ролетка, дръпни и пусни рязко... no junk, no problems
    2. Приятелката ти не е консерва, че да я отвориш
    3. Образовайте се малко и двамата или,
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си