.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 25 от общо 25
  1. #1

    Какво да правя?

    Здравейте, аз съм момиче на 21 години и харесвам едно момче, което също е на 21. Няма как да му кажа директно, че много го харесвам за да не ме помисли за... сещате се каква. Сега ще ви разкажа. Били сме в обща компания и сме нещо като приятели/познати... Правя му намеци като му казвам, че ще му се обадя и такива неща, но той само казва "Добре" усмихвайки се. След което аз не му звъня естествено пак поради същата причина. Той знае за други мои връзки и мисля, че ме мисли за леко момиче и затова не иска да се занимава с мен. Дори в обща компания мои приятелки му казаха, че аз го харесвам и съм влюбена в него, но той сякаш се само се притесни леко, нищо не каза и това е. Сигурно не иска да си уронва престижа и авторитета с мен. Не знам. Вие какво мислите?

  2. #2
    Не ти знам другите връзки - колко са били на брой, с какви мъже и как се държиш по принцип (а и когато флиртуваш с някого), за да преценя какво си мисли той. Но най-малкото което можеш да направиш е да застанеш зад думите си и наистина да му звъннеш. Все пак сте по на 21 години. Какво се стягате толкова? Тогава ще си проличи той как те възприема. Ако започне да увърта и да ти откаже среща, значи може би има нещо вярно относно твърдението ти, че те мисли за леко момиче, макар че едното няма нищо общо с другото. Ти може да си си лека, но пък на него да не му пречи това, за да ти бъде приятел. Подчертавам - приятел! А ако пък се съгласи да излезете, вижте се, забавлявайте се докато сте само двамата и така пак ще си проличи накъде го бие хормона.

    Интересното е, че ти сякаш също имаш някакво такова мнение за самата себе си - на лека жена. Можеш ли да споделиш защо така? Принципно мъжете не си падат по въпросният типаж. Подчертавам "мъжете", не "курварите". Струва им се твърде лено. Вторият тип са си тъпкачи и при тях са на почит такива жени, особено и ако са привлекателни. Но наистина ми е интересно защо мнението ти за теб самата е такова?

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от 9999 Виж мнението
    Не ти знам другите връзки - колко са били на брой, с какви мъже и как се държиш по принцип (а и когато флиртуваш с някого), за да преценя какво си мисли той. Но най-малкото което можеш да направиш е да застанеш зад думите си и наистина да му звъннеш. Все пак сте по на 21 години. Какво се стягате толкова? Тогава ще си проличи той как те възприема. Ако започне да увърта и да ти откаже среща, значи може би има нещо вярно относно твърдението ти, че те мисли за леко момиче, макар че едното няма нищо общо с другото. Ти може да си си лека, но пък на него да не му пречи това, за да ти бъде приятел. Подчертавам - приятел! А ако пък се съгласи да излезете, вижте се, забавлявайте се докато сте само двамата и така пак ще си проличи накъде го бие хормона.

    Интересното е, че ти сякаш също имаш някакво такова мнение за самата себе си - на лека жена. Можеш ли да споделиш защо така? Принципно мъжете не си падат по въпросният типаж. Подчертавам "мъжете", не "курварите". Струва им се твърде лено. Вторият тип са си тъпкачи и при тях са на почит такива жени, особено и ако са привлекателни. Но наистина ми е интересно защо мнението ти за теб самата е такова?
    Мисля, че е защото съм от малък град. Общо взето всеки познава всекиго, а повечето от момичетата дори не са имали връзки до 18-20 годишна възраст! За моите връзки се знае естествено, не че са повече от 5, но сякаш царува мнението, че едва ли не съм от к..вите на града!

  4. #4

  5. #5
    Кое е измислица? За повечето момичета, които не са имали сериозни връзки искам да кажа, че са правили секс, но по тайно и другите хора не го знаят. Докато аз с моите гаджета съм била по публични места, натискала съм се и съм се целувала с тях... Те не са правили тези неща и затова са по-уважавани от мен. Дори преди време дочух случаен разговор между 2 мои учителки как си говорят, че съм била "леко момиче" само защото съм се целувала с тогавашният ми приятел по коридорите на училището.

  6. #6
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от Liubovnica Виж мнението
    Няма как да му кажа директно, че много го харесвам за да не ме помисли за... сещате се каква.
    Интересно е, че хората не ги се срам, когато мразят и злорадстват за някой, но ги е срам да признаят, че харесват някой.

    Не мога да се сетя за каква би те помислило момче, на което признаваш, че имаш чувства към него?

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Интересно е, че хората не ги се срам, когато мразят и злорадстват за някой, но ги е срам да признаят, че харесват някой.

    Не мога да се сетя за каква би те помислило момче, на което признаваш, че имаш чувства към него?
    Прочете ли какво съм писала? След като в обща компания му казват, че съм влюбена в него и той почти не реагира, мислиш ли, че има смисъл и надежда?

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Какво искаш от него
    На пича му е писнало от лепки като теб
    Най-много да те изчука и да те зареже
    А ти да ревеш

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Какво искаш от него
    На пича му е писнало от лепки като теб
    Най-много да те изчука и да те зареже
    А ти да ревеш
    Нещастник! Не мисля, че му досаждам толкова че да съм залепнала за него!!. Тук всички се правите на големите разбирачии прочее вече съжелявам защо отворих тематаа. Знаех че ще се появи някой такъв индивид!!!!

  10. #10
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Казах как аз виждам нещата, а ти тотално изперка. Досега всеки нормален на негово място да те е минал поне няколко пъти без да му пука и грам за авторитета ти, нито за това колко гаджета си имала и въобще нямаше да се стига до тези драми, а ти можеше да изглеждаш малко по-задоволена! Или ти си супер грозна или той е много тъп! Може пък и да стане нещо между вас в крайна сметка!

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Казах как аз виждам нещата, а ти тотално изперка. Досега всеки нормален на негово място да те е минал поне няколко пъти без да му пука и грам за авторитета ти, нито за това колко гаджета си имала и въобще нямаше да се стига до тези драми, а ти можеше да изглеждаш малко по-задоволена! Или ти си супер грозна или той е много тъп! Може пък и да стане нещо между вас в крайна сметка!
    !Аре пътяяя!!! Глупако досега никой не ме е наричал грозна. Нито съм дебела нито нищо разбра ли?Знай за такава като мен можеж само да мечтаеж!

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от Liubovnica Виж мнението
    Нещастник! Не мисля, че му досаждам толкова че да съм залепнала за него!!. Тук всички се правите на големите разбирачии прочее вече съжелявам защо отворих тематаа. Знаех че ще се появи някой такъв индивид!!!!
    Добре, защо не излезеш един-два пъти с него на кафе/разходка и да видиш как ще се държи. Ти за момента няма на какво да стъпиш като лични преживявания с него (имам предвид да сте само двамата), за да се главоболиш. Земята все още се върти, а ти просто си влюбена. Но ако не опиташ нещо, ще си останеш само с влюбването. Затова излез с него. Звънни му, все пак си му го подмятала няколко пъти. Какво имаш да губиш?

  13. #13
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от Liubovnica Виж мнението
    !Аре пътяяя!!! Глупако досега никой не ме е наричал грозна. Нито съм дебела нито нищо разбра ли?Знай за такава като мен можеж само да мечтаеж!
    Хубаво.
    Хайде сега ходи да чишкаш.
    После може да се самозадоволяваш на негови снимки.

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от 9999 Виж мнението
    Добре, защо не излезеш един-два пъти с него на кафе/разходка и да видиш как ще се държи. Ти за момента няма на какво да стъпиш като лични преживявания с него (имам предвид да сте само двамата), за да се главоболиш. Земята все още се върти, а ти просто си влюбена. Но ако не опиташ нещо, ще си останеш само с влюбването. Затова излез с него. Звънни му, все пак си му го подмятала няколко пъти. Какво имаш да губиш?
    Нали за тва питах за съвети как да се представя в максимално добра светлина пред него и чаках съвети ноооо .......Често сме заедно обща компания.

  15. #15
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    По принцип, ако е адекватен и те харесва, миналото и слуховете няма да го спрат... Ама това да кажеш, че ще се обадиш и да не се обадиш е толкова честосрещано и досадно, че няма накъде и в комбинация със слуховете, нормално да не му се занимава. Зарежи какво си гледала по филмите и какво си чела по приказките и направи нещо реално, щом го харесваш... очевидно в случая и към момента ти искаш това повече от него, така че няма причина да си мислиш, че ти е длъжен.

  16. #16
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от Liubovnica Виж мнението
    Прочете ли какво съм писала? След като в обща компания му казват, че съм влюбена в него и той почти не реагира, мислиш ли, че има смисъл и надежда?
    И на мен в компания да ми казват "тая те харесва" и аз бих се изсмял или избъзикал. Такива неща се казват/показват между двама човека, а не в компания или чрез други хора.

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    И на мен в компания да ми казват "тая те харесва" и аз бих се изсмял или избъзикал. Такива неща се казват/показват между двама човека, а не в компания или чрез други хора.
    Забравила съм да спомена че аз също съм в тази компания и не възразявам когато някой му го казва беше важно да го кажа това.След което както казах той изглежда само леко да се притеснява, усмихва се и нищооо.Както се пее в една песен на Преслава:: Помооощ Помооощ този мъж е луд и не тръгва!Пооомощ.

  18. #18
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от Liubovnica Виж мнението
    Забравила съм да спомена че аз също съм в тази компания и не възразявам когато някой му го казва беше важно да го кажа това.След което както казах той изглежда само леко да се притеснява, усмихва се и нищооо.Както се пее в една песен на Преслава:: Помооощ Помооощ този мъж е луд и не тръгва!Пооомощ.

  19. #19
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Канзас ;)
    Мнения
    3 721
    Покани го да излезете само двамата. Нищо не губиш
    Sitting on top of the world
    Watching the stars
    Go by...

  20. #20
    Престраших се и му звъннах да излезнем насаме. Каза ми че бил много зает и сега неможелу.Вие как мислите?

  21. #21
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от Liubovnica Виж мнението
    Престраших се и му звъннах да излезнем насаме. Каза ми че бил много зает и сега неможелу.Вие как мислите?
    Или те лъже, или наистина е зает. Попитай го утре пак.

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от Liubovnica Виж мнението
    Престраших се и му звъннах да излезнем насаме. Каза ми че бил много зает и сега неможелу.Вие как мислите?
    Нещо друго не каза ли след това, че бил зает? Например "Ще се чуем по-нататък" или нещо там?

  23. #23
    Отряза ме брутално. Каза ми че не иска да се занимава с мен и че като цяло нямаме нищо общо.Поне мога да си отдъхна сега, но ми е много гадно в момента

  24. #24
    Винаги е болезнено, но поне вече знаеш и ще спреш да се питаш. Сега ще минеш през период на самосъжаление, приемане, после преодоляване. И пак ще си свежарка. Животът е гаден, няма какво да направим. След няколко месеца ще си като нова.

  25. #25
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Liubovnica Виж мнението
    Отряза ме брутално. Каза ми че не иска да се занимава с мен и че като цяло нямаме нищо общо.Поне мога да си отдъхна сега, но ми е много гадно в момента
    Не си ли обмислила врианта, че може просто да не те харесва

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си