.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Моля дайде ми съвет!

    Здравейте хора,аз съм момиче на 19 години,напоследък ми се случи нещо и продължава ако някой е имал подобен проблем моля да ми сподели как се е излекувал от това !!
    Преди седмица оперираха сестра ми от гуша,от тогава не се чувствам добре получавам сърцебиене общо взето не се чувствам добре.Понякога имам чувството че нещо ме задуваша та ходих на лекар и ми казаха че се полувача от емоции... когато влезна в някакъв магазин сякаш не ми достига въздух пия някакви хапчета за нерви и това е .... Според вас от емоции ли се полувача всичко? Моля дайте ми мнение никога не ми се е случвало това нещо

  2. #2
    Супер фен Аватара на tochko
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 394
    Как е сестра ти, възстановява ли се? Изследваха ли те преди да предпишат хапчетата?

    Предполагам ако горните неща са наред, наистина виновен може да е стреса. Опитай да го избегнеш във всичките му форми на всяка цена. Мисли за симптомите като за нещо което няма нужда да си причиняваш. Излез на терасата на слънце, пусни си музика или излез с приятели. Опитай да се чустваш добре.

  3. #3
    Изследвай си хормона на стреса в някоя лаборатория и после отиди на ендокринолог. Тестът се прави рано сутрин без да си яла и пила каквото и да е.

  4. #4
    Възстановява се,всичко е наред с нея не са ме изследвали за тези хапчета,казват е “невробекс” след като ги приемам се чувствам по-добре но доста хора ми казаха че е от емоциите всичко това

  5. #5
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    и с мен се получава така от нерви

    мина и без хапчета (алкохола не е хапче) просто я карай спокойно и хакуна матата
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  6. #6
    Супер фен Аватара на tochko
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 394
    Намали стреса и погледни за билкови успокоителни. Не ползвай коз според мен.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си