.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Post Много съм объркана ... помогнете ми ! :с

    Здравейте, драги потребители на този чудат форум,и така на татък.Винаги съм била от читателите,осмелих се да си направя регистрация в един от най-популярните сайтове в България,сега стига с обясненията и почвам да пиша по темата,защото очевидно и майка ми не може да ми помогне
    На 19 години съм.
    Всичко започна преди почти две години.На едно място в най-студената вечер,аз и мой ученик бяхме навън прегърнали се сгушили се.Едва мърдахме от студ,единственото нещо,което ни стопли беше целувка и то не каква да е,ами като тези романтичните по филмите..готино нали?И аз това си казвам...Всичко тръгна по масло и мед вървеше страхотно.В началото ме мислеше за нищо повече освен за приятелка с привилегии,аз дори не знаех,че има такива намерения към мен.След време се усети промени си отношението към мен,аз му давах всичко раздавах се за него какво ли не правех,той не ме оценяваше само където бельото не си бях дала да ми облече,толкова го обичах,аз съм от хората,които се раздават на максималното за обичаните..Но в един момент всичко това ми омръзна беше наскоро,малко след като приключих взаимоотношенията си с този човек имах привличане към един мой колега (колкото и тъпо да ви звучи да приключиш връзка и да се нахвърлиш на някого)Не биваше да се нахвърлям така,но какво да направя имах нужда от обич и внимание...А той се оказа психопат следеше ме и то това,което се беше случило между нас бяха няколко целувки,преследваше ме,но аз избягвах моментите и успявах да му изчезна от полизрението.Разделих се с него върнах се при онзи с когото си прекарвах повечето време,но тук идва ПРОБЛЕМА.. той се промени започна да се държи така както винаги съм искала,започна да се държи нормално,обичливо,но аз съм толкова изтръпнала,че наистина имам чувството,че съм намразила мъжете.Не знам,не мога да продължавам така,а той ми се обяснява в любов.Даде ми годежен пръстен,аз се обърках още повече, и честно хора не знам какво да правя.Давайте съвети,както казах дори майка ми не знае как да постъпя,защото тя страшно много го харесва,но аз не се чувставм щастлива,всеки един съвет ще ми е в полза.. Благодаря ви предварително!
    Give a girl the right shoes, and she can conquer the world.

  2. #2
    Струва ми се, че премълчаваш нещо важно в казуса.

  3. #3
    Това което може би премълчах е,че чувствата ми към ''психо колегата'' не са изчезнали..
    Give a girl the right shoes, and she can conquer the world.

  4. #4
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    до колкото знам не си длъжна да приемаш пръстена пък и не знаеш какво искаш
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  5. #5
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Radostina Karadjova Виж мнението
    Това което може би премълчах е,че чувствата ми към ''психо колегата'' не са изчезнали..
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 016
    Цитирай Първоначално написано от Radostina Karadjova Виж мнението
    На 19 години съм.
    Всичко започна преди почти две години.На едно място в най-студената вечер,аз и мой ученик бяхме навън прегърнали се сгушили се.Едва мърдахме от студ,единственото нещо,което ни стопли беше целувка и то не каква да е,ами като тези романтичните по филмите..готино нали?
    Еми, може би ти си бъдещата българска госпожа Макрон? Доста млада учителка си. Само на 19. Може пък да ти излезе късмета с тоя твой ученик.

  7. #7
    Здравейте, драги потребители на този чудат форум
    в един от най-популярните сайтове в България
    динственото нещо,което ни стопли беше целувка и то не каква да е,ами като тези романтичните по филмите..готино нали
    тоя форум толкова умря, че вече вместо да пускат тъпи статии, тези от инвестор пускат тъпи темички
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  8. #8
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    .......
    Евалата, много добре ѝ го каза !
    Последно редактирано от Blubalu : 10-25-2018 на 17:28
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си