.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1

    Може ли да ме осъди?

    Здравейте. Аз съм момче на 15 . Проблемът ми може за някого да се стори странен или смешен, но лично аз се притеснявам много. Имам сестра която е на 17 миналата година си бях писал с майка ми по моя месинджър и когато я обсъждахме бях обидил сестра си два три пъти и тя беше взела телефона ми и видя това и ми каза че е щяла да ме съди за клевета въпросът ми е дали наистина може .
    Последно редактирано от andro11 : 10-21-2018 на 17:43

  2. #2
    Пич, ти си на 15. Сестра ти, ако ще да се на*ере, не може да ти направи нищо. Ти си малолетен. Дори не си непълнолетен... Дишай спокойно

  3. #3
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    да
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  4. #4
    Забравих да спомена че иска да ме осъди когато стана пълнолетен

  5. #5
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    продължава да е да
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  6. #6
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Фейк?
    Не може. Ако все пак не си сигурен, изтрий съобщенията

    Цитирай Първоначално написано от 9999 Виж мнението
    Пич, ти си на 15. Сестра ти, ако ще да се на*ере, не може да ти направи нищо. Ти си малолетен. Дори не си непълнолетен... Дишай спокойно
    Малолетен - до 14, непълнолетен -14 до 18.

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 016
    Цитирай Първоначално написано от andro11 Виж мнението
    бях обидил сестра си два три пъти и тя беше взела телефона ми и видя това и ми каза че е щяла да ме съди за клевета въпросът ми е дали наистина може .
    Естествено, че може младежо! И не само ще те осъди, ами и в затвора ще те вкара за 5-10 години. Нооо накрая все пак ще излезеш от пандиза след излежаване на присъдата, И тогава ще можеш да завършиш образованието си.

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Обидата не е клевета.

    Изпрати й една снимка на пениса си и я пипитай какво мисли по въпроса.

  9. #9
    Готин, тя ще те съди когато станеш пълнолетен, за нещо което си извършил когато си бил непълнолетен. Това е смешно. Тя също е била непълнолетна. Тук казус няма! Няма какво да направи, спри да се притесняваш. А и съдията на секундата ще отсъди в твоя полза, гаранция! Но ако толкова не ми вярваш, между 50 и 100 лв. в някоя канторка и ще ти отговорят. Прочети малко по право: Гражданско право, Наказателния кодекс. Аз вече не помня толкова, понеже съм ги учил преди бая години. Но ти почети, няма да ти навреди.

  10. #10
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Децата почнаха да се съдят. Нямам думи! ... Не, всъщност имам! Ако кажа, че авторът е слабоумен и сестра му също, мога ли да бъда осъден за клевета? Някой компетентен да отговори!

  11. #11
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Децата почнаха да се съдят. Нямам думи! ... Не, всъщност имам! Ако кажа, че авторът е слабоумен и сестра му също, мога ли да бъда осъден за клевета? Някой компетентен да отговори!
    Обида срещу непълнолетни лица, на съд, на съд, на съд!

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 016
    Цитирай Първоначално написано от andro11 Виж мнението
    Здравейте. Аз съм момче на 15 . Проблемът ми може за някого да се стори странен или смешен, но лично аз се притеснявам много. ...бях обидил сестра си два три пъти и тя беше взела телефона ми и видя това и ми каза че е щяла да ме съди за клевета въпросът ми е дали наистина може .
    Като нищо ще те осъди и в затвора ще лежиш. Може би дори в този момент, полицаите вече се изкачват по стълбите. И когато позвънят на вратата ви и отвориш, ще ти щракнат белезниците на ръцете и ще те отведат в най-близкия затвор. Да си мислил преди да обиждаш сестра си. Никой не те е карал да я обиждаш. Сега ще си носиш последствията за което.

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от andro11 Виж мнението
    и ми каза че е щяла да ме съди за клевета въпросът ми е дали наистина може .
    http://prikachi.com/images.php?images/998/9441998W.jpg
    [img=http://boikob.blogspot.com/2017/02/blog-post.html[/img][/url]

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Децата почнаха да се съдят. Нямам думи! ... Не, всъщност имам! Ако кажа, че авторът е слабоумен и сестра му също, мога ли да бъда осъден за клевета? Някой компетентен да отговори!
    Българският Кръстник не може да бъде съден за нищо!
    [img=http://boikob.blogspot.com/2017/02/blog-post.html[/img][/url]

  15. #15
    Не!
    Ше ви праа сами да си говорите

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си