.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 27
  1. #1

    Unhappy Какво да правя с него?

    Здравейте, на 17 съм. Става дума за момчето, което не просто харесвам, а и не мога без него. Той е на 20, от един град сме познаваме се от много години, имаме общи приятели, излизали сме заедно в компания, но преди почти година осъзнах, че го харесвам, от тогава не съм поглеждала друг и не искам да погледна. Пишем си почти всеки ден, имало е случаи, когато ме е вземал с колата и ме е прибирал до нас /без да ми вземе стотинка/. Искам някакъв съвет, как да разбера дали има чувства към мен, как да му кажа, че аз имам чувства към него?
    Благодаря много.

  2. #2
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    иди го попитай

    ако не кажи от кой град си да ти гледам на карти
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  3. #3
    Срам ме е и може би ме е страх от отговора му.
    Това с картите, наистина...

  4. #4
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от Janka01 Виж мнението
    Срам ме е и може би ме е страх от отговора му.
    Това с картите, наистина...
    ами страдай си тогава без предприемаш нищо и гледай как друга ще му каже
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  5. #5
    Страхме е от отказа... имам чувство, че ще се срина.

  6. #6

  7. #7
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от Janka01 Виж мнението
    Страхме е от отказа... имам чувство, че ще се срина.
    да и ще умреш от мъка

    и аз мислех някога като теб,но живота продължава
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  8. #8
    Наистина много лесно звучи, но така ще се стъписам че няма да знам какво да кажа...

  9. #9
    Не знам как ще реагирам на отказа му...

  10. #10
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    прави каквото трябва да става каквото ще
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  11. #11
    уауауаууу...

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 016
    Ами предложи му да прекарате една нощ заедно. И ще видиш, че няма да ти откаже. Нито един мъж не отказва подобни предложения.

  13. #13
    Не съм чула някой да е умрял от един отказ. Просто му кажи и толкова. А и той явно не е безразличен след като ти отделя толкова много време.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  14. #14
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Докато шофира му врътни една свирка.
    После го попитай дали има някакви чувства към теб.

  15. #15
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Janka01 Виж мнението
    Искам някакъв съвет, как да разбера дали има чувства към мен, как да му кажа, че аз имам чувства към него?
    И направо по темата:
    Цитирай Първоначално написано от Janka01 Виж мнението
    Пишем си почти всеки ден, имало е случаи, когато ме е вземал с колата и ме е прибирал до нас /без да ми вземе стотинка/.
    Ами ето, че си имала възможност в колата да си поиграеш на неговия скоростен лост, но си била твърде смотана и си го взела за такси. Какво значи "без да ми вземе стотинка"? Искаш да кажеш, че сама си му предложила пари ли?
    Ако не си дебела и грозна ще ти върже. Но тъй като се познавате от години и нищо не се е случвало до сега между вас, има две вероятностни: Да не си привлекателна за него или да е педал. Ти прецени. Разкажи ни малко повече за вас. До сега нищо ли не се е случвало между вас?

  16. #16
    Не искам да слизам на ниво свирки, това за мен е неуважение и глупост.
    Между нас нищо не се е случвало до сега, според мен не съм нито 100 кила, нито съм грозна, със сигурност отпада това че е педал.
    Закачали сме се, пишем си, понякога му звъня и си говорим, вземалме е с колата. Имала съм моменти където се е държал малко като баща, карал ми се е за някои неща в личен план и това е. :P :P
    Последно редактирано от Janka01 : 10-22-2018 на 18:30

  17. #17
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Janka01 Виж мнението
    Не искам да слизам на ниво свирки, това за мен е неуважение и глупост.
    Е, щом веднага за свирки си помисли... значи едва ли са ти чак такъв проблем? И от кога свирката е неуважение и глупост? Напротив, показваш буквално своето привличане към въпросното момче.

    Цитирай Първоначално написано от Janka01 Виж мнението
    Между нас нищо не се е случвало до сега,
    Е как разчиташ да се случи като не поемаш никаква иниациатива? Пробвай със свирката, така и така явно ти е минало вече през главата като вариант. А ако тръгнете в крайна сметка, ти свирки няма ли да му правиш?

    Цитирай Първоначално написано от Janka01 Виж мнението
    според мен не съм нито 100 кила, нито съм грозна, със сигурност отпада това че е педал.
    Обаче, като има едно ГОЛЯМО ОБАЧЕ, така е само според теб. Може да си дебела, грозна и той да е педал. Може да е едно от трите. Може и да са две 2 от 3. Докато не ни дадеш твоя и негова снимка, за да преценим най-обстойно, няма как да бъдем по-конкретни.

    Цитирай Първоначално написано от Janka01 Виж мнението
    Закачали сме се, пишем си, понякога му звъня и си говорим, вземалме е с колата. Имала съм моменти където се е държал малко като баща, карал ми се е за някои неща в личен план и това е. :P :P
    Е, щом проявява бащински инстинкти, а не ти е баща, значи иска да те опитомява, което в голяма степен отговаря положително, че те харесва. Но разбира се това не изключва другите две неща, които предположихме по-горе. Така че, ако е в процес на колебаене му врътни една свирка в колата, за да наклониш везните в твоя полза. С това няма как да не го спечелиш! Успех!

  18. #18
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Напълно подкрепям мненията на TrollFactory по темата.

  19. #19
    Fire_magic подхвана темата за свирки в колата, иначе нямаше изобщо да ми дойде на акъла
    Имам чувство, че ако му кажа и евентуално не ме харесва, може да загубим и приятелската връзка.
    За грозотата и дебелината не мисля че е нужно да качвам снимки нито мои, нито негови.
    А за педал е абсурдно.
    Въпреки това, благодаря за думите и ще помисля над това.

  20. #20
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от Janka01 Виж мнението
    Fire_magic подхвана темата за свирки в колата, иначе нямаше изобщо да ми дойде на акъла
    Имам чувство, че ако му кажа и евентуално не ме харесва, може да загубим и приятелската връзка.
    За грозотата и дебелината не мисля че е нужно да качвам снимки нито мои, нито негови.
    А за педал е абсурдно.
    Въпреки това, благодаря за думите и ще помисля над това.
    Усмихвайки се се приближи към него проявявайки интимност и близост. Много скоро след това ще разбереш как стоят нещата, не мислиш ли?

  21. #21
    Другата седмица ще се видим и може да пиша как е протекло...

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от Janka01 Виж мнението
    Другата седмица ще се видим и може да пиша как е протекло...
    Ти личните съобщения четеш ли ги, че нещо гледам започваш да се замисляш за предложенията в колата?

  23. #23
    Готов/а си

  24. #24
    Супер фен Аватара на tochko
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 394
    Нормално е да те е страх, но ако не му кажеш че го харесваш може да съжаляваш дълго след това. Направи му някакви намеци за да не е гръм от ясно небе и му кажи в подходящ момент и място. Ако загубиш ще е приятел и нищо повече, ако спечелиш-гаджето на мечите ти.
    And all our greatness is in our pain.....
    https://www.youtube.com/watch?v=jSdXkYQEeqE

  25. #25
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Janka01 Виж мнението
    Искам някакъв съвет, как да разбера дали има чувства към мен, как да му кажа, че аз имам чувства към него?
    Защо просто не само двамата заедно излезете заедно? Аке те отхрърли няма страшно,може да се случи на всеки,просължи напред..

    Цитирай Първоначално написано от Janka01 Виж мнението
    Страхме е от отказа... имам чувство, че ще се срина.
    Не няма да се сринеш.Ние хората обичаме да преувеличаваме нещата.Не трябва да се боиш от това да те отхвърлят..

    Цитирай Първоначално написано от Janka01 Виж мнението
    Здравейте, на 17 съм. Става дума за момчето, което не просто харесвам, а и не мога без него....от тогава не съм поглеждала друг и не искам да погледна.
    Те всички така казват..Няма гаранция че не можеш да срещнеш някой по-добър..Ама ако не искаш това е друг въпрос.Ако те отхвърли,какво правим?Ще страдаш и ще плачеш заради нещо,което не зависи от теб?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си