.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Възможно ли е да си я върна?!

    Здравейте! Ще бъда анонимен, извинете ме за което. Аз съм на 23 години, а тя е с 4 години по-малка от мен (а именно на 19) Ще я наричам "Моята" за да не се бъркате. Ще започна от това как се запознахме. Ами доста на кратко, просто една приятелка я доведе.. и така.. С моята започнахме да си пишем, да излизаме.. но аз все още харесвах едно друго момиче и след около 4-5 дни на "зарибяване" реших да и кажа, че за момента има друго момиче и няма как.. Тя се съгласи, и поддържахме контакт, дори станахме най-добри приятели.. Тя се опита да ми помогне с другото момиче, но така и не се получи. След което аз бях доста наранен от другата (тази която все още харесвах).. Но след време моята ме излекува някак си и се влюбих в моята тотално, при което тя 2 месеца не ми вярваше, мислеше, че още обичам онази.. Но това се оправи.. Бяхме заедно само около 5 месеца, но с приятелството преди да ги сложим 8-9 месеца.. Преди месец започнахме да се караме за което винаги аз бях виновен, но тя ми прощаваше.. до днес.. Днес тя ми каза, че ме мрази и, че не иска нищо от мен, че съм я убил, въпреки загрижеността и и въпросите как съм (които били просто от това, че ме обича като приятел) Тя каза, че ме мрази и съм я убил изцяло. Тя наистина даде всичко, на мен ми беше нужно доста време да се отпусна и да осъзная какво мога да изгубя, а именно изгубих де.. Проблема беше там, че последният месец изпълнен с доста по-малко прекарано време заедно и почти без секс, защото имаше здравословен проблем.. Аз започнах малко да се съмнявам, все беше с приятелки или приятели на вън.. повече време с тях отколото с мен и така.. един ден и взех тайно телефона, при което видях, че си е писала с друго момче (разясни ми ситуацията, че просто помага на приятелка.. ВЯРНО Е!) Не ми е изневерила или заменила или нещо такова.. Сега просто ми каза да не я търся, че ставам само за приятел, но не и за връзка, че не иска нощо от мен.. Опитах да и пиша за излизане, каза, че съм изключително нагъл, да искам това.. Че сама ще ме потърси, когато реши.. Въпросът ми е, какво да прая? Има ли варянт да си я върна.. Осъзнавам това, че съм я наранил и нещата през които сме минали само за 6-7-8 месеца.. Но.. Наистина я обичам и вианги съм, предадох доверието и и не знам.. Сам се прецаках, буквално осъзнавам какво съм изгубил, но какво мога да направя.. Как да се държа.. Да не и пиша? Това ще е липса на интерес от моя страна.. Ако ли и пиша, наглост.. Наистина не знам.. Ако има нещо неясно (доста съкратено е.. но да..) Тя ми даде всичко, а аз го пропилях.. Сега аз искам да и дам всичко, защото вече съм готов, но тя не го иска.. Определено не съм жертва, ен си мислете това! Тя е доста повече изстрадала и тя е жертвата може би в цялата ситуация.. Помогнете с някое съветче, моля.. п.с. Твърди, че ме обича, но любовта и я убива и за това на кратко не иска да е с мен, защото не вярва, че мога да ставам за нещо или не знам.. Ще се радвам да видя какво е мнението ви и има ли възможност пак да съм с нея според вас, някой който е минал през това.. или доста сходно не знам, благодаря! Ако има нещо, питайте

  2. #2
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  3. #3
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от KakvoDaPravq94 Виж мнението
    Днес тя ми каза, че ме мрази и, че не иска нищо от мен, че съм я убил...
    Е какво толкова си направил? Ако си й изневерил, няма шанс да си я върнеш. А ако е заради старата, няма как да я убедиш в твоята версия, ако тя държи на народната поговорка "старата любов ръжда не хваща". Може би не иска да я нараняваш повече карайки я да се чувства като компромисния вариант, без значение дали по настоящем чувствата ти към нея са по-силни от тези в началото. А и това вашето е съвсем прясна връзка. Няма начин чувствата ви да са чааак толкова силни. Филмирал си се излишно сякаш, че си щял да й предложиш брак.


    Цитирай Първоначално написано от KakvoDaPravq94 Виж мнението
    Проблема беше там, че последният месец изпълнен с доста по-малко прекарано време заедно и почти без секс, защото имаше здравословен проблем.. Аз започнах малко да се съмнявам, все беше с приятелки или приятели на вън.. повече време с тях отколото с мен и така.. един ден и взех тайно телефона, при което видях, че си е писала с друго момче (разясни ми ситуацията, че просто помага на приятелка.. ВЯРНО Е!) Не ми е изневерила или заменила или нещо такова..
    Може и да е вярно, но разбирасе само ЧАСТИЧНО. Жените не забягват току така и това, че не сте правили секс и съответно сте се виждали по-малко време може да я е накарало да си мисли, че я търсиш само за секса. Ако е имала здравословен проблем е трябвало да изглеждаш по-загрижен, да я търсиш да излизате все едно, че нищо й няма и така нататък. А ти най-вероятно сам си се отстранил, защото не ти е пускала или дори и да не е така, то сам си докарал положението до там, че да изглежда така. А щом си е писала с някой друг, значи тези здравословни проблеми не са били чак такъв проблем. Искала е да се вижда и общува с някой, с когото се е чувствала, че не е търсена само заради секса и който да не асоциира с това, че тайно може би още харесва друга. Може и да не ти е изневерила, а може и да е. Но ти никога няма да разбереш. Жените не казват такива неща.


    Цитирай Първоначално написано от KakvoDaPravq94 Виж мнението
    Сега просто ми каза да не я търся, че ставам само за приятел, но не и за връзка, че не иска нощо от мен.. Опитах да и пиша за излизане, каза, че съм изключително нагъл, да искам това.. Че сама ще ме потърси, когато реши.. Въпросът ми е, какво да прая? Има ли варянт да си я върна..
    Няма вариант да си я върнеш. Жените, ако искат да си ги върнеш, дават знаци. А тази ти се държи троснато и хладно и то по най-тегавия начин. Какво точно би могъл или искаш да направиш? Очевидно тя не те иска, омръзнал си й с твоите недостатъци. Иска ново гадже, а дори вече си пише някакъв и най-вероятно излиза него, колкото и да не ти се иска да го приемеш. Нещата между тях може вече отдавна да се ескалирали, но тя може би се държи излишно "възпитано" с теб и просто не ти казва. Може би не смята, че ти дължи обяснения след всичко преживяно или иска да предпази другото момче от теб. Но каквото и да е, ти вече нямаш място в живота й и тя определено ти дава съвсем ясни сигнали, за да го проумееш.

    Цитирай Първоначално написано от KakvoDaPravq94 Виж мнението
    Осъзнавам това, че съм я наранил и нещата през които сме минали само за 6-7-8 месеца.. Но.. Наистина я обичам и вианги съм, предадох доверието и и не знам.. Сам се прецаках, буквално осъзнавам какво съм изгубил, но какво мога да направя.. Как да се държа.. Да не и пиша? Това ще е липса на интерес от моя страна.. Ако ли и пиша, наглост..
    Няма да е наглост, а чист тормоз. Ти няма ли да се дразниш, ако някое гадже от миналото ти започне да ти досажда да се виждате на всяка цена, въпреки, че ти си направил всичко възможно да го отстраниш като напрамер си й казал всяко възможно клише "виждам се с друга, не ме търси, най-много да си останем приятели...". Такива опити най-много да ти докарат ограничителна заповед.

    Цитирай Първоначално написано от KakvoDaPravq94 Виж мнението
    Наистина не знам.. Ако има нещо неясно (доста съкратено е.. но да..) Тя ми даде всичко, а аз го пропилях.. Сега аз искам да и дам всичко, защото вече съм готов, но тя не го иска.. Определено не съм жертва, ен си мислете това! Тя е доста повече изстрадала и тя е жертвата може би в цялата ситуация..
    Какво още неясно пък ще има? От ясно по-ясно е това, което ти е казала. Иска да си продължи живота без теб. И щом сам осъзнаваш, че тя е жертвата, какво искаш от нея повече? Бил си като кон с капаци и не си осъзнавал колко много тя може би е държала на теб до момента, в който не си я загубил. И после почваш да се оплакваш как не било справедливо. Дръж се като мъж и приеми последствията от своите действия и си вземи поуките за следващата връзка.

    Цитирай Първоначално написано от KakvoDaPravq94 Виж мнението
    Помогнете с някое съветче, моля.. п.с. Твърди, че ме обича, но любовта и я убива и за това на кратко не иска да е с мен, защото не вярва, че мога да ставам за нещо или не знам.. Ще се радвам да видя какво е мнението ви и има ли възможност пак да съм с нея според вас, някой който е минал през това.. или доста сходно не знам, благодаря! Ако има нещо, питайте
    Ами освен да те питам какво толкова си направил? Иначе ситуацията ти е с нищо по-специална от тази на милиарди други хора, които са ги късали и са минавали през такива периоди. Дошло ти е времето и на теб да изпиташ какво е. Дръж се мъжки и не драматизирай. Напий се хубаво с приятели и това е.
    Последно редактирано от TrollFactory : 10-24-2018 на 09:07

  4. #4
    Супер фен Аватара на tochko
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 394
    Ако не я следваш като кученце, може да се върне и сама и да се обеди че е направила небивалици. Бъди горд, не се извинявай като не си виновен и се обърни към всекидневните си неща.
    And all our greatness is in our pain.....
    https://www.youtube.com/watch?v=jSdXkYQEeqE

  5. #5
    Никоя жена не е твоя, просто е твой ред. Онези, който са мъдри продължават напред смеейки се на въпросната "загуба", камоли пък да я искат обратно, всички останали остават роби на топките си, под магията на романтичната любов, която всъщност е наркотик, често оприличаван като болест в миналото, за която са писали много любовни истории като предупреждение( Ромео и Жулиета е всъщност предупреждение за онази временна лудост през която всички преминаваме, онази болест, която може да ни коства дори живота поради глупост) и повтарят грешките, който отказват да научат, докато ги научат, пукнат правейки някаква глупост или докато станат на 34г. приблизително и голямата глава отнеме достатъчно контрол от малката, за да научат онези уроци, който отбягват. Продължи напред ако си човешко същество ако не, нека гущера в главата ти те подтиква да правиш глупости, докато ти изпитваш неговите последствия като заложник..
    Последно редактирано от HeWhoFeedsTheCrows : 10-29-2018 на 17:16

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си