.
Отговор в тема
Страница 4 от 4 ПървиПърви 1234
Резултати от 76 до 78 от общо 78
  1. #76
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    бях в психиатрия към месец диагностицираха ме със смесено разстройство на личността гаджето ми вс ден идваше да ме вижда натискахме се в коридора скрити от камерата и в мизерната тоалетна всички ми се радваха и ми правеха комплименти една леля там ми каза че съм и дъщеричката и хем съм на 29 хем на 16 една шизо каза че съм като снежанка беше си яко въпреки мизерията скарах се с псевдо психоложката и една асистентка зубърка двама асистенти си ме харесаха набожната ми съквартирантка каза че бог ме пратил при нея и не ме пускаше да си ходя четоха ми молитви тя и една др пациентка беше някакво като в girl interrupted а сега родата искат да съм отговорна и да работя не си пия лекарствата защото дните ми се сливат пак съм в депресивна криза не мога да си го видя само той знае че не си пия лекарствата а да бях получила мн гадни странични ефекти от инжекцията някакво като детски паралич бях но ми предписаха коректор и като го пия редовно нп имам чувството че родата просто ми завижда че получавам всичко без труд и че съм почти на 30 а изглеждам на 20 защо иначе ще ми повтарят ти си на 30 жена хаха жена но всички ме мислят за момиче какво да направя че вие остарявате а аз не иначе имам божествено секси гадже бог а разстройствата ми са гранично депресия окр и шизотипно и май това са липсва си ми лудницата сега не мога да си го видя и е ужасно в света на нормитата и там няколко пациентки ми казаха че ние просто сме свръхчувствителни и са прави а да и мама умря и нз виждам трупа и и огромната и рана сега и нз липсва си ми озлобената ми леля като мама умря нарочно ми показа раната и но все тая откачалки аз съм по-нормална от тях те просто не са диагностицирани и са от от най-лошите тези дето си мислят че са нормални
    Последно редактирано от galaxy29 : 11-16-2023 на 14:20
    ~~~~~~~❋✿❋~~~~~~~

  2. #77

  3. #78
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    а да за лудницата си бях купила от манията една черна рокля на бели точки като престилка за да ми отива на wednesday плитките и братовчедка ми без да знае че я харесвам каза че приличам на нея
    поне пак съм си при shelly черната ми котка много ми липсваше
    а да после към месец бях и на дневен стационар и мисля пак да се върна защото засега нямам възможност за психотерапевт а там имаше някакви безплатно
    и втория път си бях забравила зарядното в токсикологията и като отидох да си го взема ме помнеха и ми казаха нали няма пак да се връщаш че ще ти дърпам ушите
    а първия път в токсикологията нямах никакви странични ефекти от лекарствата дето бях изпила разтворим аспирин големи дози и мн парацетамол и един аулин само сърцебиене което нз дали беше реално но ми казаха че ако не съм дошла веднага е можело да получа кръвоизливи и да умра и бях мн отслабнала недохранена и имах порязвания по ръката и ми се караха някакво грубо беше мн неадекватно после в лудницата качих 2-3 кг и се оправих втория път в токсикологията бях пила олфрекс и загубих съзнание по едно време и ме бяха вързали защото съм буйствала и да не си разместя системата и ми бяха сложили катетър и аз го измъкнах и после пак ми сложиха но детски и пак го махнах защото беше ужасно и казаха че е можело да се разкъсам и исках да си ставам и като ми отвързаха едната ръка другата със системата ми я оставиха вързана но аз си я измъкнах защото ми е малка и си станах и си отидох до тоалетна и после се бяха събрали и ми държаха конско а първия път в токсикологията ми сложиха памперс и аз пак им казах мога да си ставам оставете ме на мира и тоя памперс като пропусна после за да нямат работа пак да ме преобличат и да сменят чаршафи ми позволиха да си ставам но не знам липсва ми аз го романтизирах всичкото преживяване
    Последно редактирано от galaxy29 : 11-16-2023 на 14:43
    ~~~~~~~❋✿❋~~~~~~~

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си