.
Отговор в тема
Страница 2 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 78
  1. #26
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    посетители, можете също да се насладите на любимата ми реклама, която е в стил сериала stranger things https://www.youtube.com/watch?v=ZluyTRFn3OY
    и сега се случи нещо странно, тъкмо ви пишех, че рекламата е в такъв стил, пуснах си я отново и видях, че на стената в стаята на момичето има плакат на stranger things, а преди това не го бях видяла, но може и да съм подсъзнателно
    п.с. не ми плащат да рекламирам играчката, за съжаление
    ~~~~~~~❋✿❋~~~~~~~

  2. #27
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    хм, да не си помислите, че не съм мизантропка.. тази тема съм си я направила заради мен си, не заради вас
    ~~~~~~~❋✿❋~~~~~~~

  3. #28
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от galaxy29 Виж мнението
    хм, да не си помислите, че не съм мизантропка.. тази тема съм си я направила заради мен си, не заради вас
    Тогава защо търсиш контакт с други хора ?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #29
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    ако съм в клуба ще получавам ли купони за кауфланд и по-евтина карта за фитнес?

  5. #30
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    ако съм в клуба ще получавам ли купони за кауфланд и по-евтина карта за фитнес?
    Ти не разбра ли, че тоя клуб е създаден от и за едно физическо лице с много паралелни личности:
    Цитирай Първоначално написано от galaxy29 Виж мнението
    ...тази тема съм си я направила заради мен си, не заради вас
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  6. #31
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    Цитирай Първоначално написано от galaxy29 Виж мнението
    хм, да не си помислите, че не съм мизантропка.. тази тема съм си я направила заради мен си, не заради вас
    мери си приказките. посетители, клубът е и за вас, съжалявам за грубото и отношение, тя не е мизантропка, просто много от хората са и неприятни.
    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    ако съм в клуба ще получавам ли купони за кауфланд и по-евтина карта за фитнес?
    не ): но ще получиш приятна аура
    ~~~~~~~❋✿❋~~~~~~~

  7. #32
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от galaxy29 Виж мнението
    мери си приказките. посетители, клубът е и за вас, съжалявам за грубото и отношение, тя не е мизантропка, просто много от хората са и неприятни.

    не ): но ще получиш приятна аура
    Като гледам кога си регистрирана, не ти ли е време да пишеш във форума на БГ МАМА вместо да се правиш на интересна тук?

  8. #33
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    скучно същество, отивай в мегами, тук не е твоето място
    ~~~~~~~❋✿❋~~~~~~~

  9. #34
    Цитирай Първоначално написано от galaxy29 Виж мнението
    стига фалшиви любезности и всъщност никога не си ни чувал.



    посетители, докато чакате във фоайето, може да се насладите на още продукции от колекцията ни:
    https://www.youtube.com/watch?v=VurDQYPmgDo
    https://www.youtube.com/watch?v=1FH-q0I1fJY
    https://soundcloud.com/andrew-krivus...ivushkin-remix
    Трака на KOTKEE е жесток, настръхнах докато го слушах... Благодаря на теб и всички други теб.

  10. #35
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    хей, самотници и тъжни, ако няма къде да празнувате или не ви се празнува, можете да посрещнете новата година тук или да не я посрещате, можете просто да я приемете като поредния ден. тук не сте задължени да се усмихвате, да сте въодушевени, да бъдете радостни и щастливи (хм, това еднакво ли е, последните две тоест, не, не е май, но и да е, нищо), тук можете да сте отчаяни, мрачни, тъжни и да плачете. да, знам, че звуча сектантски, но не съм сектант и това не е секта, но може и да лъжа, но не лъжа. тук има шумоизолирани омекотени стаи, с широки и тесни спални чували. за хората, на които не им се слуша шум и които искат да се изолират и да си поплачат или да си полегнат. можете да си вземете широк спален чувал, за да се ширите или да сте с някой или пък тесен, за да ви е обгърнато и сигурно. можете и да се удряте в меките стени и под на стаите. таваните на тези стаи не са меки и по тях има неонови галактики и неоновои котки, пингвини, тюлени, видри, делфини, медузи, вълци, кучета, слонове, костенурки и духове и се сменят с някакви други неонови неща, но винаги котките и духовете присъстват. със закъснение оповестявам това, но какво да се прави ):
    Последно редактирано от galaxy29 : 12-31-2018 на 23:40
    ~~~~~~~❋✿❋~~~~~~~

  11. #36
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    бях написала само самотници и добавих и тъжни, съобщавам това, защото може някой да е прочел, преди да поправя.
    ~~~~~~~❋✿❋~~~~~~~

  12. #37
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    Цитирай Първоначално написано от galaxy29 Виж мнението
    бях написала само самотници и добавих и тъжни, съобщавам това, защото може някой да е прочел, преди да поправя.
    това май звучи странно и плашещо ): но според мен е успокояващо, уточняването и точността са успокояващи
    ~~~~~~~❋✿❋~~~~~~~

  13. #38
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    Цитирай Първоначално написано от chechko Виж мнението
    Трака на KOTKEE е жесток, настръхнах докато го слушах... Благодаря на теб и всички други теб.
    о, това прозвуча искрено и ми стана мило, радвам се, че ти е станало приятно
    п.п. написах толкова искрено, но мнителното ми аз изтри толкова хихи
    ~~~~~~~❋✿❋~~~~~~~

  14. #39
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    Цитирай Първоначално написано от galaxy29 Виж мнението
    о, това прозвуча искрено и ми стана мило, радвам се, че ти е станало приятно
    п.п. написах толкова искрено, но мнителното ми аз изтри толкова хихи
    забравих да кажа... аз се разплаках, докато слушах трака. предизвиквам и вас, посетители на този малко тъп клуб, предизвиквам ви да си поплачете и да се наплачете, прочистващо е да се наплачеш, нещо като душевно прераждане, в самия момент, докато плачете, се усеща най-силно, хубаво е и да оставите сълзите да се стичат по вас, да се впиват в кожата ви, тогава се усеща по-силно. за някои като мен, които са дълбоко пропити с тъга, ще е малко облекчение, но за тези, които не са толкова тъжни, облекчението може да се усеща много, много силно. може да усетите и вдъхновение, при по тъжните се усеща повече, но при по-нетъжните желанието да направят нещо с вдъхновението си е по-голямо, при по-тъжните желанието да действат е по-малко, може и въобще да го няма, даже "действат" е много силна дума, по-скоро те могат да имат желание да се пораздвижат, да си поемат дълбоко въздух... понякога обаче може да е много трудно да се разплачете, дори да се насълзите, но това пак е хубаво, някак си скован, любопитно е

    ето едно творение: https://www.youtube.com/watch?v=-tn2S3kJlyU <3
    Последно редактирано от galaxy29 : 01-02-2019 на 14:08
    ~~~~~~~❋✿❋~~~~~~~

  15. #40
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    Цитирай Първоначално написано от galaxy29 Виж мнението
    хубаво е и да оставите сълзите да се стичат по вас, да се впиват в кожата ви, тогава се усеща по-силно.
    това не важи за сополите, тях си ги духайте и попивайте с кърпичка
    ~~~~~~~❋✿❋~~~~~~~

  16. #41
    Повече от фен Аватара на nevermorevon
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    396
    Май заслужавам да стана почетен член, ако не и лидер хахахах

  17. #42
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от galaxy29 Виж мнението
    о, това прозвуча искрено и ми стана мило, радвам се, че ти е станало приятно
    п.п. написах толкова искрено, но мнителното ми аз изтри толкова хихи
    ще ви изпапкам всичките

  18. #43
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Цитирай Първоначално написано от galaxy29 Виж мнението
    хей, самотници и тъжни, ако няма къде да празнувате или не ви се празнува, можете да посрещнете новата година тук или да не я посрещате, можете просто да я приемете като поредния ден. тук не сте задължени да се усмихвате, да сте въодушевени, да бъдете радостни и щастливи (хм, това еднакво ли е, последните две тоест, не, не е май, но и да е, нищо), тук можете да сте отчаяни, мрачни, тъжни и да плачете. да, знам, че звуча сектантски, но не съм сектант и това не е секта, но може и да лъжа, но не лъжа. тук има шумоизолирани омекотени стаи, с широки и тесни спални чували. за хората, на които не им се слуша шум и които искат да се изолират и да си поплачат или да си полегнат. можете да си вземете широк спален чувал, за да се ширите или да сте с някой или пък тесен, за да ви е обгърнато и сигурно. можете и да се удряте в меките стени и под на стаите. таваните на тези стаи не са меки и по тях има неонови галактики и неоновои котки, пингвини, тюлени, видри, делфини, медузи, вълци, кучета, слонове, костенурки и духове и се сменят с някакви други неонови неща, но винаги котките и духовете присъстват. със закъснение оповестявам това, но какво да се прави ):
    докато четох това, ми стана толкова приятно, че направо ми се прииска да съм в депресия, да се изолирам от всичко и всички и да прекарам живота си съвсем сама в широк спален чувал. изпитвам непреодолимото желание да членувам в този прекрасен клуб. достатъчно се правих на щсатлива, и че всичко ми е наред, време е да се сблъскам с мрачната, но красива реалност. <3
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  19. #44
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    Цитирай Първоначално написано от nevermorevon Виж мнението
    Май заслужавам да стана почетен член, ако не и лидер хахахах
    ами не, може да си само член, в този клуб няма лидери и почитаеми

    Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    докато четох това, ми стана толкова приятно, че направо ми се прииска да съм в депресия, да се изолирам от всичко и всички и да прекарам живота си съвсем сама в широк спален чувал. изпитвам непреодолимото желание да членувам в този прекрасен клуб. достатъчно се правих на щсатлива, и че всичко ми е наред, време е да се сблъскам с мрачната, но красива реалност. <3
    мисля че преувеличаваш, преувеличенията са дразнещи, но е хубаво, че ти е станало приятно и че искаш да си член и може да си

    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    ще ви изпапкам всичките
    Последно редактирано от Rengur : 03-06-2019 на 20:27 Причина: Спазвайте добрия тон!
    ~~~~~~~❋✿❋~~~~~~~

  20. #45
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    представям ви две великолепни творения

    https://www.youtube.com/watch?v=gYG_4vJ4qNA

    https://www.youtube.com/watch?v=PtC-ZUoS8bo
    ~~~~~~~❋✿❋~~~~~~~

  21. #46
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    що не спазваш добрия тон?

  22. #47
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    искам да ви покажа нещо любимо, което слушам и гледам периодично, може би и някой посетител на клуба ще бъде докоснат от това сътворение и ще го усети силно:
    https://www.youtube.com/watch?v=SEqfBldpw_g
    ~~~~~~~❋✿❋~~~~~~~

  23. #48
    Голям фен Аватара на s0b1esk1
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    Измерение София
    Мнения
    617
    как сте
    WE ARE NOT ANGELS!

  24. #49
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    някакво хладнокръвно. видях буркани с гъби във вода и ми напомниха на бурканите с ембриони във филмите.
    а вие
    ~~~~~~~❋✿❋~~~~~~~

  25. #50
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от galaxy29 Виж мнението
    а вие
    Ние не
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си