.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Как да постъпя?

    Здравейте,

    През пролетта се запознах с едно момиче , което ме караше да се смея много, да не мисля , да се забавлявам. Прекарахме заедно 3 месеца, в които се карахме , обичахме и разделяхме почти постоянно. Всичко това ми тежеше много, но тя имаше много лични проблеми и аз мислех, че мога да й помогна, да съм там до нея, да й покажа че има и друга страна, че не всичко е лошо , но тя никога не ме слушаше, често се замислях да се разделим , но някак си когато се опитвах тя просто пропадаше и аз не можех. Една вечер бях на вечеря с родителите й и най-добрата й приятелка, всичко беше добре, смяхме се и разговорът вървеше. Родителите й си легнаха и останахме само 3та, моята приятелка се напи много , не спираше да скача, да танцува , да пее, а аз не спирах да говоря с най-добрата й приятелка. Разговаряхме за всичко, за работата й , за мечтите й за бъдещето й и аз просто исках да я слушам цяла вечер. Моята приятелка ми беше разказвала , че Теди е момичето ,което всички мъже харесват от двете, защото не е толкова шумна, защото " знае как " , но общо взето била студена, не я било грижа за мъжете, играела си с тях и т.н. Не бях поглеждал на Теди освен като приятелка на гаджето ми, но въпросната вечер, просто исках да говоря с нея, да я гледам, да гледам движенията й ..
    След седмица след поредния скандал с приятелка ми се разделихме , но този път аз бях непреклонен !!
    Теди е зъболекар и се бяхме разбрали още няколко седмици по- рано за контролен преглед и аз отидох 3-4 дни, след като се бях разделил с приятелката си , беше последният й час за деня около 19:00 и аз я поканих на вечеря , защото не искаше да ми вземе пари. Тя се съгласи , но не каза на приятелката си защото ТЯ УЖ МНОГО СТРАДАШЕ ( но вече излизаше с друг според мен ) , вечерята мина прекрасно, не спряхме да говорим стана много късно, разхождахме се и аз й предложих да я закарам, защото си беше оставила колата пред кабинета и направо я прибрах до тях. Качих се.. и беше страхотно всичко, не правихме секс ,но беше уникално всичко друго и така започнахме, да се крием , да излизаме да говорим , тя замина за Берлин при техните и говорехме нон стоп, пишехме си нон стоп и всичко се случи, седмица след седмица, месец след месец, бяхме заедно , не се отделяхме един от друг, аз се влюбих , тя се влюби. Наскоро тя реши, че е време да каже на нейната приятелка, все пак мина много време от раздялата ни и когато й каза УЖ момичето, реагира нормално и всичко, но само ден след това, нещата ескалираха . Онази полудя, тормози я, обижда я , някакви страшни скандали и тн . Аз се чувствам много зле от това, даже последните дни се отдръпнах от момичето си, защото не искам да й правя драми , не искам да се чувства зле заради мен или заради това, че е избрала да бъде с мен. Да, беше грешно това ,което направихме , но просто се случи и е истинско и ние сме заедно , а с това момиче предишното не беше толкова важно .. не беше любов. беше просто забавление и наистина мъчение последния месец с нея , за да не кажа нещо грешно , да не направя нещо грешно, да не изпадне пак в депресия и тн.
    Но сега тормози приятелката ми и знам, че не трябва да се бъркам, но то е някакъв нон стоп СПАМ , как е меркантилна, как е безхарактерна, как аз съм ужасен, как ще я съсипя и тн .

    Не знам как да постъпя, да оставя ли така нещата или да се намеся.. не знам ?

  2. #2
    Ако обичаш драмите, празните приказки и излишното хабене на нерви, давай смело ! Ако обичаш секса, да си харесван и живота ти да е спокоен, отиди си тествай нивото на тестостерон първо, после просто не се меси.. Това си е между тях. Ако решиш да се намесиш въпреки всичко нека ти дам пример как ще изглежда... Твоята намеса ще е като да отидеш пред джамия в ислямизирана държава да обсъждаш атеизма с местното население. Ще завърши добре за теб обещавам .
    Последно редактирано от HeWhoFeedsTheCrows : 10-29-2018 на 18:11

  3. #3
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Ако си искал ежедневието ти да стане с една идея по-интересно, то тогава честито! Вече си успял! Както каза колега по-горе, от тук насетне може да очакваш изживявания изпълнени с много курвенски номера и интирги и нелогизми. Нещата вървят само и единствено към катастрофа, ако продължиш отношенията си със сегашната си приятелка. Другата, след като е от онзи тип луди (изпадащите в депресии), като нищо няма да се спре да ви прави мръсно във всеки удобен момент. А и не е зле като цяло да провериш и новата дали е много читава щом си е била приятелка с тая първата, която е луда за връзване. Ако е толкова силна любовта ви сега, емигрирайте и не ползвайте социални мрежи (ще разберете защо скоро).

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 016
    Цитирай Първоначално написано от Mr.Johnson Виж мнението
    Здравейте,

    През пролетта се запознах с едно момиче , което ме караше да се смея много, да не мисля , да се забавлявам. Прекарахме заедно 3 месеца, в които се карахме , обичахме и разделяхме почти постоянно....

    Не знам как да постъпя, да оставя ли така нещата или да се намеся.. не знам ?
    Ами как да постъпиш. То много ясно. Тръгвай с новата си приятелка и забрави за предишното гадже. Очевидно е крайно неуравновесена по характер, изключително проблемна и от проблемно семейство. Само ще те натовари с проблемите си и ще направи живота ти черен. Ти сам описваш как е реагирала. С такава жена можеш всичко да очакваш занапред: конфликти, щури скандали, да прави компромати срещу теб когато нещо не й харесваш, да те излага пред колеги и роднини. Родителите ти ще кажат "Сине, точно такава ли намери? Това ли заслужихме?" Не се знае и с тях как ще се държи. Не ти трябва такава жена. Ще направи живота ти ад. Скъсай категорично с нея и ако започне на живо да ви тормози, дори я шамаросай здраво. нямаш никакви официални отношения с нея: брак, деца, че да се чувстваш обвързан с нея. Не си неин баща или брат, че да я дундуркаш цял живот. Избери докторката. Висшистка е, има улегнал характер. Оная да си гледа работата.
    Ако си с нея може да ви се родят и луди деца. Не знаеш какъв ген носи в себе си.

  5. #5
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Mr.Johnson Виж мнението
    Здравейте,

    През пролетта се запознах с едно момиче , което ме караше да се смея много, да не мисля , да се забавлявам. Прекарахме заедно 3 месеца, в които се карахме , обичахме и разделяхме почти постоянно...
    ... След седмица след поредния скандал с приятелка ми се разделихме
    Те всички такива двойки казват,че се обичат ама нали видя,че се разделихте! Писнало ми е от такива любовни лигавщини.
    Цитирай Първоначално написано от Mr.Johnson Виж мнението
    седмица след седмица, месец след месец, бяхме заедно , не се отделяхме един от друг, аз се влюбих , тя се влюби. Наскоро тя реши, че е време да каже на нейната приятелка, все пак мина много време от раздялата ни и когато й каза УЖ момичето, реагира нормално и всичко, но само ден след това, нещата ескалираха . Онази полудя, тормози я, обижда я , някакви страшни скандали и тн . Аз се чувствам много зле от това, даже последните дни се отдръпнах от момичето си, защото не искам да й правя драми , не искам да се чувства зле заради мен или заради това, че е избрала да бъде с мен.
    От такива скандалжийки трябва да бягаш,щото са много нахални.Тя ти завижда защото си тръгнал с най-добрата и приятелка а нея никой не я търси Моят съвет е да си продължиш връзката и да не се занимаваш с нея..

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 016
    Ами тя явно е истеричка и голяма кобра. Гледай, ако продължиш с нея да не се "насадиш на пачи яйца" както казваше дядо ми. Сам ще си сложиш таралежа в гащите и сетне ще се оплакваш защо ти боде.

  7. #7
    Ако се вгледате дори в древната мъдрост на отминалите времена ще видите, че в почти всички истории като тази за Адам и Ева примерно съветват мъжете да внимават много що се отнася до жените, че тяхната лоялност принадлежи преди всичко на техния интерес и мъжете трябва да са нащрек, да не станат инструменти на техните повърхностни и суетни цели.

    Освен това, интригите и филмите са като амброзия за жените, те търсят този стимул, те се зареждат от него, както хиените търсят мършата като храна и за тях не е отровна.. Ние работим по различен начин, интригите са токсин за нас мъжете.. Дори и да победиш интрига, наградата обикновено е да започнеш отново от нулата. Достойна награда за всеки глупак, който не си цени живота, ограниченото и невъзвращаемо време на тази земя.

    Наслаждавай се на благата им, другото го остави на враговете си
    Последно редактирано от HeWhoFeedsTheCrows : 10-30-2018 на 15:57

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си