.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Question Моля за отгворор - първият път

    Моля Ви да помогнете с отговорите си. Преди около 1 седмица с приятелката ми го правихме за първи път, с презерватив разбира се. Тя беше в края на периода и, около 5/6 ден, също така пиеше и противозачатъчни хапчета повече от 1 месец, поради някакъв проблем. Когато го правихме презерватива се скъса, и се притеснявам да не би да сме направили гаф. Не съм свършвал нито в нея, нито извън нея, най-общо казано - не съм свършвал въобще! И двамата се притеснихме, затова реших да попитам Вас - има ли опасност от забраменяване? Благодаря Ви предварително.

  2. #2
    Извинявам се, но нещо не Ви разбрах отговора.

  3. #3
    Споко, нищо не сте направили, отпусни парата. Но гледайте да не го правите около и по време на овулацията й, макар че като чета, че ползвате презервативи и хапове, че и го правите по време на цикъл, ще е чудо равностойно на "Непорочното зачатие", ако момата забременее. Но ако това стане, задължително го кръстете Иисус, приятелката ти да си смени името на Мария, а ти се преименувай на Йосиф и стани дърводелец, моля те! Виж, тогава може и да стана религиозен!

  4. #4
    Благодаря за отговора. Различно е, когато чуеш мнението на друг човек.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Ivan_22 Виж мнението
    Благодаря за отговора. Различно е, когато чуеш мнението на друг човек.
    Прав си, друго е. Но ако питаш мен, по тези въпроси гледай да говориш с личния си лекар и започнете с приятелката ти да четете по темата и да се образовате. Когато сте наясно с нещата, можете да си позволите разширяване на границите в секса и удоволствието да е в пъти по-голямо. Не знам защо повечето хора се притесняват да говорят с компетентни по въпроса лица - като лекари, родители и т.н. Обществото ни вече е толкова неинформирано по този въпрос и затова стават все повече издънки. Това да превъзмогнеш неудобството си да говориш по дадена неудобна за теб тема с някой по-авторитетен от теб човек, само показва силата ти.

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от mincheto Виж мнението
    Забременяването става и преди еякулацията,дори по рекламите го казват....
    А казват ли кога и как става това?

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от 9999 Виж мнението
    Прав си, друго е. Но ако питаш мен, по тези въпроси гледай да говориш с личния си лекар и започнете с приятелката ти да четете по темата и да се образовате. Когато сте наясно с нещата, можете да си позволите разширяване на границите в секса и удоволствието да е в пъти по-голямо. Не знам защо повечето хора се притесняват да говорят с компетентни по въпроса лица - като лекари, родители и т.н. Обществото ни вече е толкова неинформирано по този въпрос и затова стават все повече издънки. Това да превъзмогнеш неудобството си да говориш по дадена неудобна за теб тема с някой по-авторитетен от теб човек, само показва силата ти.
    Така е. Последните 2 дни "изчетохме" много неща за това нещо и малко или много, научихме нещо повече. Още веднъж, благодаря за отговора!

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си