.

Виж резултатите на анкетата: Нормално ли е ?

Гласували
16. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Да

    4 25,00%
  • Не

    12 75,00%
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Незаконно...

    Здравейте! Аз съм момиче на 15 години (9-ти клас) и от 8-ми клас харесвам учителя си по литература. Тогава той не се държеше по-специално към мен и аз не правех нищо особено по въпроса, но тази година е различно. Пишем си почти всеки ден и междучасията преди и след часовете винаги си говорим. А през часовете все ми намига и ми се усмихва. Докато си пишем доста деликатно намекваха, че може би не съм му безразлична, но не съм сигурна. Също и като си говорим, но ако някой има въпроси - на лично! Разликата ни е около 30 години... Според вас, нормално ли е? Мислите ли, че подобна връзка има бъдеще?

  2. #2
    Цитирай Първоначално написано от Kalinkataa Виж мнението
    Здравейте! Аз съм момиче на 15 години (9-ти клас) и от 8-ми клас харесвам учителя си по литература. Тогава той не се държеше по-специално към мен и аз не правех нищо особено по въпроса, но тази година е различно. Пишем си почти всеки ден и междучасията преди и след часовете винаги си говорим. А през часовете все ми намига и ми се усмихва. Докато си пишем доста деликатно намекваха, че може би не съм му безразлична, но не съм сигурна. Също и като си говорим, но ако някой има въпроси - на лично! Разликата ни е около 30 години... Според вас, нормално ли е? Мислите ли, че подобна връзка има бъдеще?
    Това сериозно ли е? Не знам дали изобщо да отговарям. Фейк ли е? Само ще напиша, че пича могат да го вкарат за доста годинки на топло за такова нещо. Ти сама си отговори дали е нормално, след като го има написано в Наказателния кодекс. 30 години разлика моме. Ти си три пъти по-малка от него. Той е живял три твои живота. Не можеш да го възбудиш интелектуално, ако ще и в следващите 5 години той да спре развитие, а ти завършиш 3 висши. Това се нарича педофилия и даскалчето ти играе много опасна игра. Ако той не мисли и за двама ви, ти прояви благоразумие и го направи. Свършиха ли се тийновете на твоята възраст? Ако толкова много ти се прави секс (защото даскала ти няма да иска да те държи само за ръката), само кажи на някой съученик и той ще върже веднага. Кой би отказал на такава покана? А ако и те не искат, пиши тука във форума, все ще се намери някой. Ама спри я тая анкета, моля те. Това не е сериозно.

  3. #3
    една от най-големите ми любови е мой преподавател от университета, 15 години по-голям от мен...за съжаление никога не се случи нищо, но както и да е.
    30 години е прекалено голяма разлика, не се занимавай, след пет години той ще е на 50, а ти на 20...по принцип няма лошо да те привличат по-големи мъже, но когато пораснеш още малко, и то не с толкова голяма разлика. него го тресе критическата и се оглежда за нещо младичко, докато все още може

  4. #4
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    една бивша колега ходи със свой учител откакто е на 15, имат почти 20 години разлика. съсипва се да му изневерява, но иначе много си го обичала. майка ѝ знае и я подкрепя, всичките ѝ приятели и съученици са наясно, въпрос на време е да се намесят органите. :/
    почти всеки е имал влечение към някой преподавател, но тайно. нормално е да се възхищаваш на някого и да си мечтаеш, но леко прекрачваш границата с тези чатове. няма какво да излезе от тези отношения, ще си навлечеш единствено проблеми.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  5. #5
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Много слабо тролиш, май обичаш да задаваш реторични въпроси, а. Има 1% вероятност да не си трол. В такъв случай се възползвай от думите ми на вездесъща мъдрост: учителят ти уронва престижа на професията си, а ти му помагаш. Спри.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  6. #6
    По добре не се занимавай. Намери си някой на твоята възраст. Учителясамо ще се възползва от теб.

  7. #7
    Моля, посетете сайта ми www.zonatax.com
    https://zonatax.com/

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си