.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5

Тема: Kakvo da pravq?

  1. #1

    Unhappy Kakvo da pravq?

    Taka... Zdraveite!.. Haresvam edno momche... Po edno vreme se bqhme skarali... Toi ne znaeshe Che go har... Predi dva dni mu obqsnih VS I se sdobrihme...Obache, Sega kogato ne se vijdame, ne moga da spra da mislq za nego... Ste mi se, kogato go vidq... Prosto da go celuna, No strah me e, a puk v sustoto vreme ot vutre napravo izgarqm
    Kogato mu razkazah I se sdobrihme, mu nameknah mnogo seriozno Che go har I toi me razbra, No mislq, che ne izpitva sustoto kum Men.... Popitah mnogo hora, kakvo da pravq I vseki mi kaza razlichno neshto... Nqkoi kazaha da deistvam smelo I da go celuna, drugi, da si pogovori s nego, a treti napravo mi kazaha da mu napravq svirka za da e s me, No az ne iskam da e s Men zaradi tova, a I ne mislq, che mi e doshlo vremeto za da pravq takiva nesta.. .... Molq vi, kajete mi kakvo da pravq... Blagodarq Vi!

  2. #2
    Izvinqvam se, No ustroistvoto ot koeto pisha, nqma kirilica, zaradi tova e taka

  3. #3
    Ти в момента с него ли си? НЕ! Следователно единственото което може да се случи е да се съберете. Затова говори с него. Ако се страхуваш, че може след това вече да не "дружите", сега по-добре ли е като сте си дружки, а ти се разкъсваш отвътре? "Съдбата помага на смелите"!


  4. #4
    По-добре му признай наживо за да разбереш и неговите чувства. Ако направо тръгнеш да го целуваш може да се отдръпне или просто да не го приеме добре и да спре да общува с теб, всичко зависи от момчето и характера му. За да не го притесниш му обасни какво чувстваш към него и времето ще покаже.

  5. #5
    след тази статия - храста ме хвана
    Тревата е за деца, ракията е за мъже!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си