.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Психически проблем

    Здравейте,на почти 20 години съм и съм девствен.От 3 месеца ходим с едно момиче (тя е на 16,след 2 месеца 17).И най-накрая дойде времето за секс ( тя е девствена).Бяхме у нас,започнахме да се целуваме всичко беше точно обстановката и т.н.По едно време усещам че приятеля долу не иска да става.Натискахме се голи един час пак нищо.Това се случи още 2 пъти след няколко дни.В момента имам чувство че съм в депресия,ако не и по-зле.Започнах да чета в други английски форуми,там ме изкараха,че имам дисфункция.Итересното е че преди това като сме се натискали по пейки х*я ставаше да го е*а,нямаше никакъв проблем.Сега след тия 3 случки се разпдам психически,като маструбирам не мога да го надървя на макс,като се събуждам сутрин имам ерекция ама по-слаба и спада бързо.Като се натискаме на вън усещам че става ама не е същото,не е толкова корав.В момента за празниците замина в Англия да види баба си и няма да може да се виждаме до 10 Ян.Не знам какво да правя хора,постоянно мисля за това.Чувстам се като боклук,или някъв дядо дет не може да го вдигне.Ако още веднъж стане най-вероятно ще се разделим.Тя казва че е ОК и т.н ама знам,че не е.

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    всичко е от притеснение и стрес
    старай се да се наспиваш и да спортуваш
    ударете по 1 малко за отпускане и ще видиш как всичко ще си дойде на мястото
    и не го мисли толкова, на всеки се случва
    успех

  3. #3
    Писах ти на лично.

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 026
    Ти напраи свирка

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си