.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 2 от общо 2
  1. #1

    Question Възможно ли е да е бременна

    На 16 съм и правих секс за първи път и го правихме без презерватив и както на нея така и на мен ми беше напрегнато да не свърша вътре и много внимавах и го правихме 20-30 минути и спряхме , че помислихме , че майка идва към стаята ни та след половин час започнахме отново и го правихме към половин-един час и като усетих , че наближава да свърша го извадих и свърших с мастурбиране и на двамата много ни улекна и след половин-един час започнахме отново самоче бързичко та издържах 20 минути наближи да свърша извадих го свърших от вънка и така... Всичко мина както трябва много ми хареса секса не съжалявах , че го правихме без презерватив защото не съм пробвал с презерватив но си мисля , че чувството се губи даже бяхме купили 3 презерватива durex защото знаехме , че ще го правим но така и не ги използвахме казах и , че ще внимавам и тя ми има много доверие и така много ми хареса като цяло... Та днес разбрах за предеякулационна течност и много се уплаших... Каква е вероятността да забременее от такова нещо ? Минимален ли е шанса ? Възможно ли е да нямам такава предеякулационна течност ? Защото съм чувал , че момчета като се целуват им излиза някаква хлузгава течност което трябва да е тази предеякулационна течност но аз никога не съм имал такава от повече от 6 години мастурбирам и не съм имал никаква течност преди свършването спермата ми беше дошла на към 12 години и не съм имал такава течност... Та възможно ли е да излезе тази предеякулационна течност по време на секс и каква е вероятността да съдържа сперма от която да може да се забременее ? И мога ли по някакъв начин да разбера дали при мен е така , че да се забременява от нея ако е различно при всички ? Много ме хвана страх но колкото ме е страх толкова пък не искам да правя секс със презерватив
    Последно редактирано от SlayerZzZ : 02-14-2019 на 17:17

  2. #2
    Моля, посетете сайта ми www.zonatax.com
    https://zonatax.com/

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си