.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Съвет за момиче, към което изпитвам силни чувства.

    Здравейте готини хора!

    Регистрирах се тук, за да получа няколко съвета, ако е възможно от ваша страна. Не споделям много, но чуждото мнение ми е интересно и може би, би ми помогнало в моята ситуация. На 23 години съм, съответната дама е на същата възраст. Работим на едно място, почти един до друг. От година се опитвам да се запозная с нея но все не ми стискаше а и все пак сме колеги и трябва да се съобразявам. Постоянно ме поглеждаше със закачлив продължителен поглед, всеки ден, постоянно... Реших да рискувам и да се запозная с нея (Началото на Ноември месец) Постоянно около мен се усмихваше (да, в минало време :/) смееше се без причина..изчервяваше се. Започнахме да си пишем всеки ден. Сутрин ми пращаше закачливи селфита за добро утро и нон стоп задаваше въпроси.. В офиса започнахме да илизаме, да се разхождаме, да разговаряме и това продължи около месец. Започнах да се чувствам доста щастлив, че може би с това момиче би се получило нещо, съдейки по сигналите и. Интересно и беше да и готвя, да ходим на кино, да се разхождаме по разни гледки... Имаше моменти, в които тя сама ме тъсеше, питаше ме как съм, дали всичко е наред..закачаше се и се интересуваше от това да бъда усмихнат, когато дойда без настроение на работа...и всичко беше хубаво. Изпращах я до колата и, прегръщахме се..имаше доста закачки но няма да навлизам в подробности. Аз съм човек, който когато усеща нещо го споделя..защото съм директен. Споделих и, че имам нещо към нея, и че то става по силно с всеки изминал ден. Тогава тя ми каза ''Съжалявам, не усещам нещата по този начин и предпочитам да сме приятели''. Съгласих се, не исках да навлизам в личното и пространство и да я натоварвам. Но тя не спря да общува с мен, даже започна малко по усилено. Харесваше всеки пост който кача в социалните мрежи, отново флиртуваше и с усмивка ме следеше постоянно в офиса. И в един момент започна да ме игнорира. Отношението ми спрямо нея не е промени но нейното доста. Имаше погледи, които по-скоро бяха тип ''разочарована съм от теб'', ''не искам да общуваме'', ''заговори ме''... и пак продължително с интерес поглеждаше към мен. Малко е трудно, когато седи на 2 метра от теб :Д. Попитах я дали всичко е наред, и ако има нещо да поговорим, и че ако не се интересува от мен да спра да комуникрам с нея и тя просто ми каза ''Имам нужда от време да преценя дали искам'', Минаха 2 дни, без комуникация по никакъв начин..и просто започна да разговаря с мен все едно нищо не е станало. След това се поболя и 1 седмица не беше в офиса. През това време си писахме но..просто отговаряше на въпроси отколкото да комуникира.. като робот. Пак харесваше всеки пост, който кача (не знам дали значи нещо..просто прави впечатление) и даже си сложи за профилна снимка, една рисунка която нарисувах за нея но нямах шанса да и подаря. Това също направи впечатление. Мина известно време, върна се на работа и тотално спря да контактувас мен...едно студено държание, отбягване..само здрасти..или ме гледа продължително..със студено изражение без емоция. Исках да поговоря с нея но получих ''Моля те, недей да ми пишеш'' Попитах какво става.. ''можем да сме само приятели и колеги, нищо повече''. ... малко се поздърпахме и тя ми пожела ''успех с моите приятелки''. Блокира ме от социалните мрежи При което се сещам, че всъщност съм се срещал с 2-3 нейни приятелки, които дори не подозирах, че познава..и то преди година. Извиних и се..оказа се че ми била сърдита и обидена (споделено от нейна приятелка). За Коледа и нарисувах портрет,за който много се постарах. Сложих го в хубава рамка, и стъкло, подвързах го и и го подарих. Минаха 4-5дни..не получих дори едно ''благодаря'', не че очаквам да получа нещо, когато направя жест към някого..но малко е гадно. Не знам дали бих имал възможност да я видя, защото напускам работа след седмица.. наистина не знам как да процедирам. Хора от интернет, може ли съвет?

    Извинявам се за дългият роман. Весела Коледа на всички ви, дано сте здрави и щастливи!
    Последно редактирано от Timeslikethese : 12-26-2018 на 00:39

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Забрави я и продължавай напред!
    Трябвало е да спреш всякакъв контакт с нея, още след този момент:
    Цитирай Първоначално написано от Timeslikethese Виж мнението
    ... тя ми каза ''Съжалявам, не усещам нещата по този начин и предпочитам да сме приятели''.
    !
    Лошото е, че ти не си спрял, дори след това:
    Цитирай Първоначално написано от Timeslikethese Виж мнението
    И в един момент започна да ме игнорира. Отношението ми спрямо нея не е промени но нейното доста. Имаше погледи, които по-скоро бяха тип ''разочарована съм от теб'', ''не искам да общуваме'',

    ...Мина известно време, върна се на работа и тотално спря да контактувас мен...едно студено държание, отбягване..само здрасти..или ме гледа продължително..със студено изражение без емоция. Исках да поговоря с нея но получих ''Моля те, недей да ми пишеш''

    Защо си продължил, за мен е пълна мистерия!
    Не знам дали осъзнаваш, колко си се унижил и колко жалък си изглеждал в нейните очи, да ѝ подаряваш рисунки след като те е отрязала. Може и да имаш талант в рисуването, но най-вероятно тя е изхвърлила рисунките ти на боклука! Жалко за труда, старанието и таланта ти !
    Толкова за конкретния случай, като цяло бих те посъветвал да не си толкова наивен - наивността може само да ти навреди!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    Първо, не разбирам как работиш на 2 метра от някого и ти отнема година да се запознаете?
    Второ, момичето не знае какво иска и се държи инфантилно, не ти трябва такова нещо. Сърдела се че си се виждал с някакви нейни приятелки, още преди да се познаваш с нея И никога повече да не говориш с нея, нищо не губиш
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  4. #4
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Блокиран от социалните мрежи, игнорван и на живо... И независимо как още унижен, авторът все така със нескончаем спортен хъс, сега портрети рисува, прави олтари със свещи, моли се... и пак нищо... Какво ли ще последва в следващия епизод от тази сага?

    Горката жена, дано е в безопасност. За такива като автора и ограничителна заповед да си изкара, пак няма да й е сигурно...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си