.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Unhappy Влюбен в 13-14 годишна

    Здравейте
    От няколко седмици започнах да имам симпатий към едно момиче 13-14 годишна, аз съм на 18(скоро ще правя 19)!
    Много я харесвам, но незнам как да постъпя, знам, че още е малка и може би е рано за гаджета, но какво да правя, ако може някой да ми даде съвет, много ще съм му благодарен!

  2. #2
    Цитирай Първоначално написано от mincheto Виж мнението
    Изчакай я да порастне още 2-3 годинки и после направи....
    Не съм казал, че веднага ще правя с**с със нея, просто я харесвам и искам да съм с нея, но без да правим нещо интимно!

  3. #3

  4. #4
    Мойче...и какво ще правиш с нея, ако не секс? Това с държането за ръка и целувчици приключва точно на 13-14 години. На този етап тази разлика в годините е убийствена. Ако ти си на 34, а тя е на 28 няма никакъв проблем. Ама това е разлика в мислене и в представи за живота като цяло. Да не говорим, че е подсъдно. Бягай да си хванеш някоя на 18. Те на тая възраст вече са абсолютни патрони - направо ще ти развинтят фантазията.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Petar333 Виж мнението
    какво да правя, ако може някой да ми даде съвет, много ще съм му благодарен!
    Сподели желанията си с баща и
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  6. #6
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Petar333 Виж мнението
    Не съм казал, че веднага ще правя с**с със нея, просто я харесвам и искам да съм с нея, но без да правим нещо интимно!
    Айде да не лъжеш само, а?
    Последно редактирано от Rengur : 12-27-2018 на 14:59 Причина: Обида.

  7. #7

  8. #8
    Повечето 13-14 годишни вече са наясно с нещата, дори и не им личат годините... Най-важното е обаче дали тя изобщо има някви намерения към теб а чак след това ще дойде въпроса с родителите и те как биха реагирали. Честно казано повярвай ми не искаш да се вкараш във филма брато.
    Тревата е за деца, ракията е за мъже!

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си